• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@martinka24-Chodim sem uz skoro od zacatku,vis myslela jsem ze jsem tehu ale zase to bylo falesne a tak jssm zde z holkama zustala,rada jim drzim palecky jsou tu fajn holky.Poradi i me a pokud to jde i ja jim.
@blazenkaa-Diky moc snad se zadari.A doufejme ze si da rici.
5. dub 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie přesně tak...
5. dub 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 aha, tak to chapu, myslela jsem si to :slight_smile:
5. dub 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 pošli ho mezi nás mi ho ukecáme
5. dub 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Dobrej napad :wink: ,poslu...
@martinka24_JJ snad ti to nevadi,ze sem chodim.Holky jsou tu prima,je my jasne ze malo prispivam ale neni moc casu mela jsem velke problemy a nebyla naladicka na plkani.
5. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ne nevadi, jen jsem nevěděla jak ses tu objevila :grinning: tak to už se snažíš docela dlouho, když jsi tu od začátku, já právě jen chvíli...
5. dub 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz, kam máme jít na matriku, když máme s přítelem každý v OP jiný trvalý pobyt a nejsme manželé? teď nevím, jestli nemám nechat příjmení po mě, aby si mě vzal :grinning:
6. dub 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holčičky těhulky i @staninka77 tak jakpak je všem dneska.
Já dneska byla na návštěvě u kamarádky a opět tentokrát málem kolabs jako minule u dr ,naštěstí jsem to odhadla včas.Máte to taky někdo ?Nevíte z čeho to je ?
6. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to nevím, nejspíš špatný tlak, řekla jsi o tom doktorce?já nic takovýho nemám, ale měla jsem to na konci třetího měsíce v prácia to mi bylo na omdlenía na zvraceni, prej to mohlo být vyčerpáním, když jsem dělala ve stoje.
6. dub 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste vsechny, nikdo nic?
7. dub 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa ahojky koči, japato se ti dělá takto šoufl? :frowning2: . Jo mimochodem holky od 35+0 chci pomalu vysadit magnesko a ve 36 ho nechci brát už vůbec..uvidíme teda jaké budou bolesti. Ale 8 tabletek deně je fakt moc, zvlášť když píšou že to může ochabovat svaly u novorozence.
7. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru magnosolv v prášku a jsem zvědavá jaký to bude bez něj, hned mi tvrdne břicho, když si ho nevezmu hned rano, kdy se má vysadit?
7. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky
@martinka24 já dneska pracovala tak že jsem nějak nestíhala sem dorazit.I když jsem byla doma sama šla jsem uklízet ven rozházet sníh aby jsem mohla už dohrabat zahradu po chvilkách a zaméct před okny protože naše aktivní sousedka včera zametala a opět nám tam nametla hromádku bordelu.Vyprala jsem 2 pračky a vyžehlila 3 co jsem měla v koši.
@liska06 Jo holka to nevím proč mi je takhle šoufl ,včera jsem byla u kamarádky a zase to přišlo tak jsem si u ní musela lehnout a už se bojím i kvůli tomu jezdit autem aby jsem něco nevyvedla kdyby to na mě zase přišlo.
Já magnézko mám brát 3 deně ,ale už asi 14 dní to beru ráno a odpoledne jen když mi tvrdne břicho nebo bolí tak že snažím tak nějak 1 deně .
Zítra jdeme odpoledne na těhu focení a chceme se stavit i na matrice aby bylo aspoň něco z krku.Tak že zase nabytý den :slight_smile:
7. dub 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre rano tak poslednich
32dni do terminu :slight_smile: jenze kazdy se
pta zda uz rodim apod tak honzik se
rozhodl ze asi bude hodny a nikam
se mu nechce nebo ze by klid pred
bouri :D
8. dub 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pomalu se zacinam desit toho kdy to prijde.celou dobu ok jelikoz muj byl doma dnes sel konecne do prace dojizdi az do prahy a ja jsem doma sama s 3letym synem.nikoho tu nemam aby kdyztak pohlidal kdyby neco.a nejhorsi je ze se bojim sama chodit ven s malym :D a to me ted v tydnu ceka zapis do skolky poradna pojedu do chomutova s malym a busem coz je asi 30km jelikoz tam musim neco zaridit a dokoupit a uz ted se desim :( budu doufat aby me to chytlo az bude tatulda doma jelikoz chce byt i u toho a nechci riskovat ze to nestihne dojet :D fuj jen pomysleni na to vse co se muze stat nebo jak to bude tak me boli zaludek.jo u prvniho takovy starosti nebyly
8. dub 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Krásné ráno i tobě Klárko.Hlavně se nestresuj pak bude stresované i miminko a na konec se rozhodne jít ven v tu nejnevhodnější dobu.Můj názor je ten nos sebou všude telefon a když tě to chytne někde tak si zavoláš přinejhorším rychlou a oni vemou i malého a postarají se o něho neboj hlavně buď v klidu :slight_smile: .Nám se to taky už blíží.Nevím co to je ale od včerejšího odpoledne mě strašně bolí břicho že mě to i v noci budilo
8. dub 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ty jsi taky takovy blazen, že děláš všechno, já uklízím tedy jen v baráku, okolo něj přítel, na lopatu a odhazování sněhu máme chlapy ne? :wink: jinak mně odešla žehlička, takže teď si pujčuju od tchýně, jelikož nám řekli při reklamaci,že máme nárok na novou a ta bude tak za týden, musíme kvůli tomu jet totž asi 30 km daleko, tak oblečky pro malýho mám vypraný všechny, ale nevyžehlený....jinak na matriku se chystáme, jenže nevíme ještě pořád jméno :grinning: rozhodujeme se mezi jiříkem po tátovi nebo Ondrou....uděláme hlasování?
8. dub 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 zase tak všechno nedělám ono toho sněhgu bylo jentrochu .Ten můj není každou chvilku doma dělá na nepřetržitý provoz ranní noční tak že se musím i trošku starat já .To u nás ještě o jménu není vůbec rozhodnuto o klukovi to bude asi Patrik ale já vím že to bude holka a chtěla bych Lindu ale on že né že se jí bude každý smát protože Linda p.... znáte to tak že si řekl buď Michaela nebo Dominika ale já mu cpu tu Lindu :slight_smile:
8. dub 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no to me bolesti tak nejak presly nic nebolelo par dni ale vecer zase zacalo tvrdnout bricho porad a ted ok ale zase k ranu zacala jeste vetsi bolest ve spodku nez predtim takze se to blizi no :slight_smile: ale konecne mame hezky tak s malym vzdy pujdu nekolikrat denne nachvilku ven a jinak holt balkon a poradne ven bude chodit az s pritelem :grinning: jinak uz konecne dozarila druha matrace do cestovni postylky dalsi vatka vetsich oblecku a jen jeste vyzvednout tento tyden u mamky par baliku plinek podlozky takove to lehatko pro mimi apod a doufam ze to bude vse ale zjistila jsme mame maly byt a malo mista na ty veci :grinning:
8. dub 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje chtěla jsem se optat jak poznám ty poslíčky já mám od včerejška odpoledne neustále tvrdé břicho a celé mě bolí
8. dub 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa pry poslicci se nezhorsuji jako treba myslim tim ze nejsou castejsi ze se nezkracuje interval mezi tvrdnutim apod a nebo ve vane ze prestanou me bohuzel voda nepomaha takze ja hlidam porad hodinky
8. dub 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ale pokud se ti to nelibi ty bolesti tak ja bych radeji sla k dr.ja tam ted taky litam kazdou chvilku radsi letet 100x a zbytecne nez neco zanedbat
8. dub 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje dneska jdeme na těhu focení tak až pojedeme asi domu tak kdyby to nebylo lepší tak se tam asi zastavím
8. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak hlavne opatrne pokud neco radsi jet hned i kdyby u prostred foceni.my tehu foceni nekolikrat zrusily a pak jsme rekla jeden a jely jsme na foceni nechtela jsem riskovat ze nebude pamatka kdyz na prvni tehu toho moc emam jelikoz ex a jeho rodina byla divna :grinning:
8. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tady to je na dlouhé čekání při objednání mám to objednané od 20tt měla plno
8. dub 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak ja se nechala fotit od chlapa ktery foti tak nejak modelky driv jsme se tomu venovala jeste kdyz jsme byla bez deti tak jsme vyuzila kontakty a vyslo me to na 500kc a jsme spokojena a jeste jsem naridila at nejsou moc retusovane jinak to neni ono:grinning:
8. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak já to mám teda za 1500 ale udělá něco normálně jako na papír a ještě vše na CD tak se těším vyděla jsem kamarádky fotky je to její spolužačky mamka.Tak teď jsem dala poslední pračku vyprat je krásně tak nežli pojedeme tak to hodím ven

:slight_smile:
8. dub 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo ja uz nemam co prat ale premyslim ze to vyperu znova a povesim ven jak se nudim vse je hotove totiz :grinning:
8. dub 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já jsem teď doprala věci po nás a dala jsem tam zavinovačky mám jednu rychlozavinovačku a 4 ty klasické po nás na zavazování :slight_smile:
8. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam co prat :frowning2: tak asi si malej da stolecek na balkon a budeme chytat energii ze slunicka
8. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek