• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@martinka24 mi jsme museli mít sebou rodný list občanku a těhu. průkazku.To je jen že tvůj partner bude zapsaný jako otec v rodným listě dítěte a ještě na jakém příjmení jste se dohodli udítětě .Toť vše a ten papír si mám vvzít sebou k porodu
@zlatickamoje já jsem si koupila jednorázové kalhotky v lékárně a jsou dost elastické a jsou to L velikost
9. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak ja mam normalni kalhotky zabaleny ale chtela jsem ze kdyztak je koupim ale prdim na to muzu mit i klasicky
9. dub 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já jsem hupovala od hartmanu jsou tam 3 za 56,-
9. dub 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa ja na ne uz prdim mam total narvanou cestovku :grinning: ted me rozsekl pritel.rikal ze se tesi az bude po vsem a konecne budeme moc mit sex tak jsme mu rekla treba o tu chut prijde na sale az me uvidi ze spod a on na to a co kdyz se mi postavi :grinning:
9. dub 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje tak ten je dobrej :grinning: dneska budu mít tu novou žehličku, tak se těším na žehlení pro mrňouska, ikdyž jinak žehlení nesnáším, zajímavy...co dnes vaříte?já asi budu dělat bramboráky....
10. dub 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 no to zavidim ja mam obyc zehlicku kvuly malymu jeliko mi vzdycky sni hodil tak jsme rekla prdim na to ale chystam si taky pak koupit lepsi a zehleni take nesnasim.jinak mi dnes varime ve meste :grinning: jedu do mesta neco zaridit vyzvednou nejake posledni veci na zapis do skolky takze dnes neni cas ted mi malej kouka na pohadku ja se pripravuji a razime ale desim se jelikoz pojedeme busem 30minut a me od vceraneni nejlip a mam olesti a spodek me boli cimdaltim vic tak se docela bojim a budu doufat ze mi mamka zavola ze se sejdem :grinning:
10. dub 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak přeju, ať to dneska zvládneš v pohodě :slight_smile: malej je už ve školce, jdu pro něj až po obědě,tak budu žehlit a vařit, a polívka asi zelňačka.....
@blazenkaa dík za info, budeme tam muset zajít co nejdřív....
10. dub 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ty jo my jsme nejaky rychly asi jsme nekoukal ana cas nebo co tak jsme musely jeste domu nez nam pojede autobus :grinning: tak do skolky mozna nepujde pry moc sanci nemame kdyz jdu znovu na rodicak ze maji prednost deti pracujicich a samej cernej tam byl :grinning: snad se na nas usmeje stesti uz vidim jak kazda ta cerna maminka pracuje :confounded:
10. dub 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje my už jsme předškoláci ,ale máme odklad, takže budu mít ještě rok klid než půjde malej do školy.s těma školkama je to teď hrozný jak vidim, nejsou místa pro děti...
10. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 to se mate no u nas je jen jedna skolka jsme mesto ale spise to vypada jak vesnice tak stale doufam ze jednou pritel se semnou odstehuje zpet do normalniho mesta i kdyz asi silne pochybuji jelikoz deda uz je stary takze tu dlouho nebude a bude tu po nem byt garaz zahrada tak co vim tak by jsme to snad mely dostat nejspise my :-/ a prodej tady bytu nerealni prodavaji tu byty drahy jak krava draz nez v chomutove treba a jsou neudelany neni tu prace a byty tu nikdo moc nechce tak tu asi zustanem :frowning2:
10. dub 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 není za co to je přece normální si tu radit a předávat zkušenosti co kam potřebujeme ještě zařídit a vzít sebou
@zlatickamoje hlavně buď opatrná na sebe
Já jedu za chvilku do práce objehnout mateřskou mám to tak ne 4 hodiny nežli všude dojdu.Vůbec se mi tam nechce.Závidím každému kdo to ma vše u sebe na jednom místě a né jako já po celé škodovce :frowning2:
10. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa budu ale jsme totalne hotova :frowning2: jeste 4tt do terminu a to mi 2x porod zastavovaly a ted kdyz uz muze ven se drzi klistak jeden
10. dub 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš stejné jako liska06
@zlatickamoje
10. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky me predadla normalne nejaka mega velka unava silna bolest zad a bricha :frowning2: no snad me to nekde nechytne jinak si to asi hodim a doufamze nekdo v buse me pusti sednout.tak vecer se vam ozvu zda jsem to zvladla jdu pomalu obliknout prdolu a razime na bus vubec se mi nechce mam nejaky blby pocit
10. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata těhulenky,
Tak jak jsem porodila,byla jsem na pokoji a došla paní z krz jeden papír že se máme hned dostavit do děcké nemocnice na odběry krve kvuly té toxopalazmoze co jsem prodělala bud v těhu nebo ještě dříve neý jsem otěhotněla,a žádala po mě papír na příjmení dítěte a já ji povídám že si veškeré věci vzaly hned na příjmu že jsem tam měla i ten dopis od matriky a paní koukněte se pořádně kde ho máte vubec my nevěřila a pak povídá že se jde podívat na sesternu zda tam ten papír je jinak by byl Valoušek kdyby ho nenašly,pak přišla a omluvila se my že jsem měla pravdu že byl v těch papíérech tak co si máte v tu danou chvíli myslelt když mluvíte pravdu. :frowning2:
Ale vše se vyjasnilo a bylo to v pořádku raději si zajděte na tu matriku už kvuly tomu přijmení. :wink:
10. dub 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trápí mě v noci šílené křece v lýtkách, budím se bolestí a přes den mám nohy strašně těžké a unavené...piju hodně asi 4 litry denně s tím problém nemám a užívám i magnosolv i GS mamavit. Doktor mi řekl, že musím vydržet...! Poradí někdo co na to, díky!
10. dub 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa-Dej si magnezii myslím tu vodu jistě třeba na ty křeče zabere. :wink:
10. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzankaa v knížce jsem četla , že na to pomáhá jíst banány preventivně proti křečím,ty křeče způsobuje nedostatek sodíku a draslíku a taky magnesium.
10. dub 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa Malí měl 3950g a 51 cm ,ale celkově byl mohutný , teď v 32tt má malá odhad na 2,08kg :/ Tak doufám,že nebude mít tak y4 kila :(
10. dub 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3-Podle mě muže mít i ty 4.kila,když už máš v tomto týdnu 2080.g ale je jasné že muže mít i méně ULTRAZVUKY se mohou splíst.
Ty čekáš třetí dítě díky. :slight_smile:
Nebo to máš spletení v profilu.
10. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa ahojky, no mě vylezla jedna žíla na noze a to z toho že jsem měla křeče v nohách a magneska jsem brala hódně 8tabl. deně. Dr. mě poslal za mou obvoďačkou že ať mi napíše punčochy na křečáky, napsalla mi recept a ani korunu jsem nedoplácela. Hlavní je teda že ty podkolenky jsou docela sexy :grinning: a bolesti v noci úplně ustály :wink: . Ráno je natýhneš a večer sundáš.
10. dub 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Mám v bříšku škytalku :hearts: miminkovskou :grinning:. Holky také se vám tak motá hlava? Já skorem nic neudělám jen se válím, pač i když se rozsedím než vstanu tak se motám a jsem celkově slabá :frowning2:.
10. dub 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 Děkuji moc za radu...popíjím magnezku bez příchutě, ale je pravda, že jenom občas, tak začnu víc popíjet... :slight_smile:
10. dub 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Děkuji za radu, banány jím pravidelně...hned ráno jak otevřu oči tak po něm sáhnu abych měla aspon něco v žaludku a předešla nevolnostem. Musím začít víc užívat hlavně častěji užívat magnesko!
10. dub 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Ahojki, jsem ráda, že jsi se mezi náma ukázala... :wink: To je dobrý nápad, hned si o ty punčochy řeknu doktorce...Dneska mi v lékarně poradila, že můžu magnosolv i 3x denně, že 1x denně je málo, tak zvýším dávku a uvidím... a píšeš teda že je máš na sobě celý den a večer před spaním je sundáš,jo? A věřím, že to musí být sexy... :grinning:
10. dub 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maminy hlasim jsme z vyletu doma stale cela :frowning2: dnes jsem chovala miminko tak snad mi to mala eliska vyvolá.já uz chci taky chovat
10. dub 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Tak o škytavce už taky vím svoje a docela pravidelně ji prcek mývá, ted zrovna škytá jak o závod... :wink: a v podstatě každý den kolem této hodiny, pak se škytavka zastaví a kolem 7-8 začne u mě v bříšku diskotéka a to teda jsou pohyby jako blázen... :slight_smile:) přez den o něm skoro ani nevím ale za to večer si to umí pěkně vybrat! S motáním hlavy nemám problém, tak těžko říct co by ti zabralo,... tlak máš v pohodě? Taky už to máš za pár, tak je to asi všechno jedno z druhým spojené a musíš vydržet... :slight_smile:
10. dub 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa děkuji :slight_smile:, no jo ráno je natáhneš a večer sundáš..jinak se dají prát v ruce mýdlem. :wink:, no pohyby už docela vážně někdy bolí a tlak mám nízký, tak je to asi také tím. Už se na Leonku moc těšíme. :slight_smile:
10. dub 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3 tak mi jsme ve 30+2tt měly 1510
10. dub 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa někde jsem četla že když se málo solí tak jsou křeče v nohách
@liska06 tak to právě mám já a pak mi je slabo a omdlívám jak jsem tu psala minule.Mi škytáme 3x deně 20-30 minut v kuse
@zlatickamoje to je dobře že jsi dorazila v pořádku celý den jsem na tebe myslela .Já jsem taky dneska chovala Elišku dneska jí je 11 dní
Normálně ta naše mrcha psí to je taková potvora od té doby co jsem přijela domu tak mi pořád leze do kabelky a jde mi po peněžence.Asi není normální :grinning:
10. dub 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek