• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa no ale stale me cimdal vic bboli spodek a obcas takovy hnusny stipnuti vevnitr :frowning2: a brisko tvrdne a do ted premyslim co jsme chela a uz jsme si vzpomela ze rano mam poradnu tak se musim oholit a nejak se mi nechce asi to necham na rano jak mi neni dobre a nebo na noc :grinning:

preju vsem dobrou noc
10. dub 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já toho mám taky plné zuby po dnešním zařizování mateřské a to to ještě nemám páč tam jeden chlap nebyl z vedení aby mi to podepsal tak že musím čekat až mi to podepíše a pojedu opět do Bolky mě tak s.... Taky si strašně nerada holím nohy
Do toho když jsem šla z práce tak jsem potkala kolegu a ten mi řekl že mamku odvezli včera do nemocnice protože jí bylo zle.Tak jsem jí hned volala a leží v nemocnici má to asi od zad a ještě ten její tlak vysoký no děs tak jsem z Boleslavy letěla ještě do Jičína za ní tak že jsem dorazila v půl 9 protože jsem ještě potřebovala dostat její auto protože parkovala na náměstí . Zítra nic nedělám a odpočívám. Teď umeju nádobí a dopeču maso na zítra a mám hotovo
10. dub 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa počkej já to něják nepobrala, cože máš ty, jako ty punčochy nebo což? :confused: :slight_smile:
10. dub 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 né to že se mi motá hlava a jemi slabo jak jsem tu psala že jsem u dr. omdlela že mi bylo zle.Jsem se asi blbě vyjádřila promiň :slight_smile:
10. dub 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa jo aháá :grinning: . No promiň ono to samo směšný není, já se tlemim sobě. No ono nás to brzy přejde snad teda
11. dub 2013 ve 03:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já na vás úplně zapomněla :( Ale zkusím dočíst co se dá. Četla jsem,že má někdo z vás problémy s křečema. Já je měla taky a šílené,hlavně po zvýšené námaze. Magnosolv beru 2xdenně a k tomu mám z gyn napsaný vitamín B6,ale vesměs ani tahle kombinace nezabírá. Co mi zabere okamžitě je,když si dám nohy na psy a nebo aspoň vedle psů,ale vytrpěla jsem si hodně nocí než mě napadlo,že canisterapii mohu dělat i doma..jen jsem musela holkám vysvětlit,že mají vlézt do postele do které dříve nesměly,ale když jsem chytla křeče do celých nohou,od vrchu až dolů a nevěděla co,stačilo jen zavolat ,,holky!" a ony okamžitě skočily do postele a každá mi přilehla jednu nohu, myslela jsem,že to bude hrozné a už jsem je chtěla seřvat ať slezou,ale jakmile dolehly,tak křeč zmizela. :wink:
11. dub 2013 ve 03:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulky
@liska06 @swaya koukám že jste obě ponocovali dneska.Jste se tu docela sešly. :slight_smile:
@swaya teda to je stejně zajímavé co ty zvířata dokážou z člověka dostat
@liska06 no už se na to těším až nás to přejde už aby to bylo :slight_smile:
11. dub 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Také krásné těhulkovské ránko. No :grinning: , to já jsem podle manžela závislák.. pač jsem sem skočila, když jsem pokaždé šla na malou :wink:
11. dub 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatickamoje Tý jo, ty už se asi hezky chystáš na porod. Já jsem hodně stáhla magnesko a hned první den jsem měla už večer 3x posla, tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet další dny :wink:
11. dub 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to ten můj mi to říká taky a hlavně nesnáší když píšu jak to cvaká a říká mi že jsem se zasekla .Jak se poznaj ty poslíčkové
11. dub 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa no přesně :grinning:, já prý datluju ale jinak dobrý. :sweat_smile: .
No ty jsi vlastně ještě nerodila, tak nevím k čemu to přirovnat :unamused: , ale to určo poznáš. Teda pokud je budeš mít. Opravdové porodní bolesti jsou o mnoho silnější a intervali mezi kontrakcemi jsou pravidelné a zkracují se, bolí u toho dost spodek jak se tělo otevírá. A když máš poslíčky tak ti tvrdne bříško nepravidelně, může bolet i spodek, ale tělo se neotevírá jako při porodu. Mě je u toho vždy tak divně šoufl, jak se ta děloha stáhne..je to úplně jiné tvrdnutí než když tvrdne bříško normálně za celé těhu. Takhle něják to mám já, jo a mě to hlavně vždycky prožene na velkou :unamused: . A ty posli sami od sebe odezní. Já je teda za tím nemusím rozdýchávat co ž je fajn. Ale nevím jak to má @zlatickamoje. Ale když je musíš hodně rozdýchávat tak to je mazec a většinou to už značí porodní bolesti.
11. dub 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak já mám kolikrát šilené bolesti zad.Břicho poslední dobou jako kámen.Několikrát se mi stalo že jsem se musela rukama opřít třeba o linku protože se i to stalo vždy v kuchyni trošku se jako ohnout a odfukovat nebo jak to mám napsat.CHtěla jsem se ještě optat taky tě svědí tak strasně břicho ?Já se mažu 2x deně olejem avirilem a ještě když se v noci probudím a svědí mě to tak se namažu krémem co mám u postele nachystaný
11. dub 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko no noc byla silena bolesti a kdyz zabru tak nas probudi telefon a hasici mely vyjezd muj nejel a spal dal ale svolavaly je snad 20minut takze jsem nemohla jentak zabrat kdyz opet usnu tak pred 4 rano budik a ja se probudila s silenou migrenou :grinning: a s bolavym ramenem.jinak v 10hodin mam poradnu tak jsm zvedava co mi rekne ted se davam do gala obliknu Matyldu odnesu k babi a jdu uz se tesim snad se mi prdola naposled ukaze a ja budu moc dat tatinkovi obrazek

@liska06 ja bych ho mela brat stale ale neberu ho jelikoz mi moc nepomahalao tak jsem se na nej vyprdla tak mu mam skoro jeste cely baleni :grinning: jinak bolesti mam kazdy vecer silny a prez den slaby.
11. dub 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mě to taky nepomáhalo tak beru jen 1 tabletu ráno a mám brát 4 prdím na to Jsem si říkala jakou Matildu až po chvilce jsem koukla že to je Matyáš .Přeju ti krásné pokoukání na mimi a ´t ti dr řekne jen krásné zprávy :slight_smile:
11. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa dekuji moc no ja i kdyz byla na kapackach pomohly nachvilku a pak uz nic.jinak jsem zjistila ze mi natykaji nohy a asi delsi dobu :grinning: ale neni to nic extremniho ale ja to jentak nepoznala :grinning: tak ji to musim dnes nahlasit.no kez by pro me mela dobre zpravy jako pro kamosku ze ji rekla se otvirate pocitejd do 3 dnu budete rodit a jela druhy den vyjela ve 3:10 rano a ve 3:48 malej byl venku :grinning: tak bych to chtela taky :grinning: jinak se dnes ozvu na ten kufrik zadny jsme jeste nedostala tak pouziju taktiku kamaradka ted dostala nejaky kufrik a ja nic :grinning:
11. dub 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa jo mytí nádobí, to je jak za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se ti nedivým, mě také vždy u toho chytí záda a pak to vystřeluje do bříška. Ale posel to není. Mě nesvědí bříško vůbec :wink:. Ale bacha na to jestli je to svědění něják moc časté tak to řekni doktorovi.
@zlatickamoje tak to jsem zvědavá co ti gyndr poví
11. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma a nic moc nadsena vazne nejsem na ultrazvuku jsme nebyla dnes.malej se rozhodl ze nejde ven pry proste to na porod uz nevypada :frowning2: a udelaly se mi nejake bradavicky co se zhorsily a pokud to do tydne bude jeste horsi tak se mam pripravit na to ze nepujdu rodit normalne ale cisarem :frowning2: takze holt bolesti me budou trapit jeste hodne dlouho :frowning2:
11. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty naše květnová miminka nám v tom chtěj dělat takový chaos nejdříve chtěj ven a pak se drží zuby nehty.
@zlatickamoje ještě máš skoro měsíc čas třeba si to brzo rozmyslí.To mě se odělalo v tříslech jako bych tam měla puchýře a strhla jsem to takové flrky tak se taky musím optat co s tím už minule jsem se chtěla optat,ale jak mi bylo minule zle tak jsem na to ani nezdechla
11. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa uvidime sama doktorka se divila pry celou dobu se dere na svet a najednou kdyz uz muze bez problemu tak si to rozzmysli no a za tydn uvidime co ty bradavicky vubec nemam tucha co to muze byt doktorka take nevi tak pokud se to rozroste tak pry radeji cisar nez aby se to preneslo ak na malyho.vzdy jsme rikala chtela bych zkusit cisar a ted si rikam chci rodit normalne proste neni na to si tu bolest prozit sice uz jednou jsme ji prozila ale k tomu poroduto patri a tatinek chtel byt u toho tak snad se brzo zjisti co to je a co to vyvolalo jelikoz celou dobu ok a najednou tohle a to mam zakazany sex takze od pritele to nic neni a nikde na wc si nesedam
11. dub 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mozna vim od ceho budou ty bradavick :grinning: no jak mam nalez na tom cipku tak pry je mozne ze bych to mela z toho vim z mi to muj byvaly dr rikal :grinning: a az ted jsem si vzpomela :grinning:
11. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ahooj no já doufám,že tak veliká nebude rozhodně moje břicho když jsem čekala 4 kilovýho klučinu vypadalo jinak... zimní bundu jsem měla jen tak tak xl a teď mám M. Takže velikostně velký rozdíl.. Uvidí se po pordou.. jinak ne , čekám druhý dítě . V profilu tam mám napsanou asi už i holčičku co čekáme jako ,že je narozená :slight_smile:
11. dub 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska jela na větší nákup se synem (5 let) a na to, že jsem teprve 33.TT tak mi nedělalo dobře ani dýl chodit, přijde mi to docela brzy, jakobych nemohla chodit jak mě bolelo břicho.nevím , jestli je to normální?Že už by byl malej tak těžkej, jsem zvědavá na váhu až v pondělí půjdu na utz.Dělal vám doktor kolem 33tt nějaký testy (výtěry) na nějaké bakterie atd?Mě vůbec doktor neprohlíží, ani čípek nic....jen váha,tlak,moč a utz a tím končí, tak nevím , jestli mě to teď čeká?
11. dub 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já jsem od tebe pár dní a taky jsem měla bolesti břicha a hlavně zad když jsem obcházela mateřskou :slight_smile:
11. dub 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já umírám! Vlezl na mě nějaký bacilus. V krku mě pálí jak čert a asi se mi rozjíždí i rýma. Hlava bolí jak střep, celou noc jsem nespala, protože jsem furt běhala na malou. Furt se nalívám ovocným čajem s citrónem a medem, ale vůbec to nepomáhá :(
@martinka24 mě vyšetřuje doktor čípek pokaždé a teď v 31tt mi akorát brali navíc 4 ampule krve. Jinak výtěr mi dělal snad jeden úplně na začátku těhu, ale jinak vůbec.

Holky co furt plašíte s porodem, ještě máme čas ne? :slight_smile:

@blazenkaa
@verculka3
@zlatickamoje
@liska06
@swaya
11. dub 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l je to nezavidim ja se ted z nejakeho humusu dostala a byla to sila.drzim palecky aby to brzo preslo
11. dub 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l Upřímně :grinning: Kdo ví kolik máme ještě času! Ale já doufám že ještě nějaký máme.
11. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka24 Ahojki, mě taky bolívá břicho dole, že neujdu ani krok, někdy dost bolestivé!Já jdu taky v pondělí na utz budu v 34tt tak jsem zvědavá jak prcek vyrostl a kolik má cm... :slight_smile: Myslím si, že ti bude tedka dělat výtěr, skrz infekce a brát krev...mě to taky dělal v 32tt. Ale jak to tak sleduju každý doktor si dělá co chce!
11. dub 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa já jsem byla na kontrole ve 32+5 a žádné výtěry mi nedělal a ani krev mi nebral
11. dub 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ve 32tt braly krev a vceea 36tt vytery na ty infekce nebo co :slight_smile:
12. dub 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jojo, máme stejný termín na den :slight_smile: všimla sis? kamarádka mi včera říkala, že ty výtěry z pochvy dělal ten samý dktor v 36 TT, mně to přijde pozdě, co když porodím dřív a budu mít nějakýho streptokoka v pochvě nebo něco, má to dost ženských...na krev mě posílá jinam, přímo do nemocnice, tak to mám radost....
12. dub 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek