• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@uzankaa ještě jsem se tě tu ptala, od kdy ti začíná přesně další týden těhot.?já totiž nemám termín podle menstr. ale podle utz, takže nvím přesně kdy se to překlenuje, mám ale pocit , že někdy v pátek každý týden?
12. dub 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Promiň, ale nějak to neřeším kdy mi začíná těh.týden, pokaždé si akorát tady na těchto stránkách všimnu v kolikátém jsem... :grinning: Jinak poslední MS jsem měla 23.8.
12. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa aha, já při prvním dítěti věděla přesně, např 33+ 3 atd....tak to zjistím taky tady , budu kontrolovat kdy se to změní :slight_smile: jo a s tou menstruaci by to vychazelo přibližně, já si to totiž nepamatuju :grinning:
12. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka24
@uzankaa a vám to nep´íše dr do průkazky jak dlouko jste těhu ? To já to mám každou kontrolu napsané
12. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka24
@uzankaa myslím že zítra vám začínátt
12. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa piše mi jen týden, ale nevím přesně jestli je to 33+2 , 3, 4......protože jsem nevěděla poslední menstruaci, takže mně doktor měnil asi třikrát podle utz termín porodu, nejdřív jsem měla termín 6.6. a pak 1.6. a na 4D utz mi doktor řekl, že miminko vypadá o týden mladší....jenže každé může být jinak velké a tím pádem nevím jak to bude....ale už mám nastálo 1. ČERVNA
12. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje :wink: taky už melete z posledního??Já bych se už vůbec nebránila porodu..nemůžu chodit..břicho tvrdne a cítím tlak až do křečí na spodek..v noci se už skoro nedá spát tak starším po nocích po bytě a přes den umírám únavou :wink: Doma je lehce dusno..problémy s dětičkami tak ani to moc nepřidá k nervům..Na KO jdu v úterý 16.4 a den před tím musím ještě k zubaři a na pracák..jelikož už se nevejdu za volantem musím se doprošovat manžela aby mi dělala taxi ..a samozřejmě je i na něm nakoupit a a jiné doma uklidit protože já se zmůžu jen na to uvařit a třeba žehlit...neustále se kontroluju zda mi neodtéká voda protože již několik dní mám pocit.a to hlavně ráno po čůrání že jsem mokrá..a to se vždy důkladně utřu a stejně je to na intimku... :unamused: prošla jsem si také dvoudenní střevní chřipkou a to jsem myslela že umřu a měla jsem i horečku a děti to měly také..prostě jako na potvoru..ten konec těhu je nějak víc náročný..UF
12. dub 2013 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Mě to všechno řekl doktor, já jsem neměla ani páru o tom kdy jsem měla poslední MS.. :wink: Podle MS mám termín na 1.6. a podle prvních pohybů na 31.5. ale doktor mi řekl, že prcek je už hlavičkou dole a dost mě kope tak je možné, že to bude i dřív!
12. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice Máš pravdu, už je to všechno obtížnější...připadám si jako pučmeloun... :grinning: nohy nateklé, hlavně teda večer šíleně otékají, a přes den me bolí chodidla, jako bych protančila celou noc... :wink: už to musíme vydržet, přece jenom jsme kousek od toho kdy uvidíme miminko v reálu... :slight_smile: jinak já bez intimnu taky nemůžu fungovat...a docela jsi mě zarazila s tím, že by ti měla snad plodovka tak pomalu postupně odtékat...musím to víc kontrolovat asi...zatím chodím jenom častěji na malou a to je jenom takové crr a nic...:slight_smile:) jinak tlak na spodek už mám taky dobrý...prdka už mám totiž hlavičkou dolů a zdatně mě kope, takže kolikrát mám co rozdýchavat jak to bolí!
12. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice ještě vydrž aspoň do 36 tt , čím dýl, tím líp, už se to blíží :slight_smile:
holky, když jsem byla před šesti lety na modrymkonikovi tak jsme taky měly partu se stejným termínem, teď už tam nechodím, ale měly jsme domluvené, že jedna z nás bude mít tel. číslo od všech a my na ní a když se prcek narodí, tak se to sem napíše :slight_smile: co říkáte?
A dnes mi volala nějaká paní, kvůli pupečníkové krvi, že mi dají slevu....pošle mi mail s informacemi a poradím se s tím mým, co a jak, není to zrovna levný, ale je to hodně zajímavý ...volali vám taky?Ale paní mi řekla, jestli mám termín 21.5. to mě trochu zaskočila :grinning: se slevou by nam tu pupečníkovou krev odebrali asi za 5000,- a nebo za skoro za deset, záleží co si vybereme....moc jsem tomu nerozuměla.
12. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice koukala jsem na fotečky zase to bříško nemáš tak veliké že by jsi se nevešla.Kolik máš na cm přez domeček .Ono to je asi už pro každou docela dost náročné nebo si myslím aspoň já.Já bez intimky taky ani ránu.Nosím jí i na noc protože jsem pokaždé mokrá.Myslíš že by to mohla být plodovka ? S tou chřipkou hlavně že jsi se u vykurýrovala.Já za celé těhu nic krom začátku ve 12tt co jsem měla teplotu.Jinak ani rýmu jsem neměla .Koukám že jsme od sebe 3dny .Musíme ještě aspoň2-3 tt vydržet ,ale nejraději by jsem to už taky vyprdla jak říká ten můj chlaap .
@martinka24 To nám nikdo nevolal a tam kde chci rodit to ani nedělají
@uzankaa já ani nevím jestli mi ty nohy otékají
'holky koupete se v teplé vodě?
12. dub 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Já se teda každý den sprchuju a to vlažnou vodpu a na záda si dopřeju teplejší...jinak 1x týdně si dám vanu s teplou vodou...pokaždé mám z toho divný pocit, co bude a nebude... :slight_smile: zatím jsem to vždycky zvládla...i když teda z vany se mi pak leze strašně těžko, pokaždé volám mého muže na pomoc... :slight_smile:
12. dub 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24
@turcice
Holky, která z Vás si bude nechávat pichnout Epidural? Já pořád váhám, ale jsem rozhodnutá, že si pro jistotu nechám hned na příjmu udělat odběry na Epidural a uvidí se během porodu co a jak a v nejhorším případě do toho půjdu! V květnu se mi rozhodne jak budu rodit, jestli normál nebo císař, skrz ty moje kyčle a pánevní dno... :wink:
12. dub 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@blazenkaa
@martinka24 ahojky holky..no ještě bych měla vydržet chvilinku.ale je to záhul..jinak přes bříško mám 113cm!!!!Nějak to za poslední týden dost vyrostlo..nezapnu kabát žádnej :unamused: Co se týče epidurálu tak já do toho nejdu..nevím proč..mám strach že mě špatně napíchnou a už tak mám delší dobu problémy se zády v křížové oblasti..A co se týče té plodovky..tak klidně prý může odtékat po troškách...tak taky malinko plaším.. i když to mám hlavně ráno.. úterý jdu na Ko tak se raději na to zeptám...Jo a taky mi volali ohledně toho odběru pupečníkové krve..ale přijde mi to dost drahé..mě tedy nabízeli snad kolem 15tis nebo co :confounded:
12. dub 2013 v 15:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výtěry se dělají kolem 36tt na přítomnost streptokoka. Jinak odběr krve by měl být kolem 34tt... ale každý doktor to dělá podle sebe.. Takže to je nejlepší brát individuálně.
12. dub 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim.tak strasne me boli spodek jeste ze doma nam klouze podlaha tak muzu nohou sourat je to pro me prijemnejsi :D chtela jsem se zeptat nekoho kdo zazil odchod hlenovy zadky jak to poznam.mam nejaky divny vytok dneska ne husty ani ne ridky neco mezi a takovy divny svetloucce zeleny zluty s bilym no proste divna barva cely to je divny a boli me docela podbrisek jako pri ms :(
12. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice tak to já mám přez břicho 118 tak asi víš jak já se s tím nadřu a jak se cítím jako meloun
@uzankaa tak to já chodím do vany každý den skoro ale nemám úplně horkou proto se bojím ,ale nejraději by jsem si jí napustila .Z vany se mi taky leze těžko ,ale ještě vylezu hlavně mám problém si oholit nohy to úplně nesnáším a nikdy se mi do toho nechce .
Ohledně epidurálu ještě vůbec nevím docela se bojím té bolesti tak že se uvidí
@zlatickamoje To holka nevím já ti neporadím ,ale holky které už rodily ti určitě řeknou. TO mě jen občas bolí podbříšek ,ale já mám spíš problém se svěděním okolo pupíku a pod ním je to děs a to mažu jako o život.4i mažete vy poraďte mi něco
12. dub 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, píšu sem proto, že doufám že tu je někdo ještě vzhůru ...:slight_smile: jinak jsem teprve v 10tt. Dotaz: mám šílený nevolnosti a nemůžu do sebe skoro nic dostat,, sním za den max2 housky a nejaky susenky ani vodu nemuzu ... nemuze to nejak ublizit mimcu?? pocituju i silnej hlad ale nevolnost mi nedovolí jíst . :(
12. dub 2013 ve 23:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jsem vazne horsi nez prvovoricka jelikoz poprvy tehu bylo krasny a nakonec vyvolavany neznam takove veci.jinak ja na svedeni netrpim jen co vim tak dost zenskym zjistily neco z ledvinama nebo co ale muze to byt i zim jak kuze pracuje me teda obcas svedi a to jen bud od veci a nebo jen tak ale neni to porad.asi bych to pak v poradne rekla a uvidis :slight_smile: ja usnula a brisko ok ted jsem vzhuru asi pul hodky a des nohy natekli brisko bolavy kazdopadne ale pokud to bude bolet i cely dnesek pojedu kdyztak na vecer do nemocnice jelikoz se vazne klouzu doma jak nemuzu chodit.a des je kdyz jsem se probudila a potrebovala na wc :D
13. dub 2013 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ty taky nespinkáš
13. dub 2013 ve 03:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jj já jdu ve středu do poradny tak jsem nachystaná že mu to řeknu.Pokaždé když jdu spát jako třeba dneska jsem se mazala a to jsem šla spát v 1 a teď jsem vylezla páč mě zase pálí žáha jako o život jsem se namazala už po 2.Nesmím sedět rovně jen zakloněná to se potom můžu udrbat tak mažu a mažu a už si ze mě děla má polovička srandu.V čera mi říká ty zase mažeš a já na to že jo že mě to svědí tak se ho ptám proč se ptá a on na to tak jedem a já kam on no kdo maže ten jede .Tak jsem měla takovou chuť munatáhnout.
Když máš takové bolesti proč jsi si už nedošla včera měla by jsi klid
13. dub 2013 ve 03:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Jelikoz podle dr je pry vse ok uvidim dnesek jak to bude prinejhorsim nemocnice.Uz zacinam verit jak to chlapa boli
kdyz ho nekdo bouchne tam
dolu :D jinak ja jsem nevyspala porad se mi budil malej a porad jsem behala na malou :( no uz aby to rychle uteklo a nebo to prislo.ale uz se tesim az tu zacnou naskakovat fotky miminek jak pomalu kazda rodime
13. dub 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyz vam tvrdne bricho tvrdne vam cely nebo jen cast?me celkem casto zvrdne jen cast a to tam kde jezi ten Honzik takze treba krasne poznam jak jezi a bricho v tu chvilku mam treba jen na tu 1 stranu :D ale zjistila jsem kdyz jdu na monitor je klid a netvrdnem :D zakon schvalnosti
13. dub 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mně tvrdne většinou cely břicho, a tvrdne hlavně takyx když se malý hýbe , ale magnesium docela pomáhá....
13. dub 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ty jsi měla pravdu, dnes to naskočilo na 34.tt :grinning: takže každou sobotu....to už utíká, to snad není možný.
Věcičky mám už všechny do vel.62 vyžehlené a vyskládané v komodě, tak jen tu tašku do porodnice a povlíct postýlku, ale to asi až budeme doma, ať to má malnkej nezaprášený :slight_smile:
13. dub 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ja magnesko brala a nepomahalo moc a uz ho nesmim brat.

Jinak jsem desna mama jsem rada ze malej ted odjel k tatkovi do zitra a ja mam klid :D
13. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to já taky běhám každou chvilku teď už skoro každou hodinu tak že se taky vůbec nevyspím..Už aby každe těhulce nastal její čas a miminko už mohlo jít ven bez obav že by se něco stalo.Mě tvrdne celé břicho a tam kde prďolka leží to je vidět vždy tam mám boule,ale i na pravem boku od nožičky nebo ručičky.Spodek mě bolí pře den jen trochu ale po ráno to je děs a o tříslech ani nemluvím to je děs.Já magnésko jsem vysadila úplně a myslímže to je i lepši nebo mi to aspoň příjde .Beru jen kys.listovou 1 den :slight_smile: ě
@martinka24 jj já to mám taky každou sobotu se mi to mění.Právě včera jsem vám to spočítala podle toho jak to mám já .Mám taky vše nachystané krom tašky do porodnice a postýlku tu budeme mít až s kočárkem tak nevím kdy bude,ale to se určitě stihne. :sweat_smile:
13. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to ja taky počítám, že za chvíli vysadím magnesko, ale to bude mazec...bez nej porodim snad do tydne....beru ho uz od tretiho mesice, kdy mi zacalo tvrdnout bricho a pomaha mi hodne, mam magnosolv, a jestli nekomu nepomahalo, tak mel brat i vic, ja mela driv 2 pytliky denne, ale to me hrozne projimalo tak beru jedno a je to ok....jinak zadny problemy nemam, zadny bolesti, je v noci kycle, ale pres den zase ok.
13. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ja byla i na kapackach 2xa vzdy zabraly a po vysazeni zase zacaly bolesti a pri praskach skoro vubec nepomahaly mela jsem 8denne :( ja si rikam co me nezabije to me posily takze asi pak vydrzim hodne :D
13. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kowalski52 Ahojki, taky jsem to tak měla ze začátku, strašné nevolnosti a zvracení skoro celodenní... :unamused: Neboj se, hlavně se nestresuj, miminko si bere všechno potřebné z tebe, takže no stress... i váha ti může jít ze začátku dolů, to je normální...musíš přečkat do 12tt (což máš za chvíli) a mělo by to samo odeznít a už si budeš užívat jenom krásné těhulkování! Poradím ti co zabralo mě,,,každý to má ale jinak,,,mě pomáhaly pomeranče čerstvé, jak štava z nich tak i rozpůlené když sjem je čichala...taková aromaterapie až jsem tomu nevěřila ale pak jsem nosila i ráno k doktorovi pomeranč a během čekání na lačno jsem ho čichala a opravdu mi to pomáhalo... no ale zajdi si do lékarny a poptej se na Homeopatika, je to neškodné a já je měla taky...stálo mě to asi kolem 90kč ale opravdu mi to zmírnilo nevolnosti! Tak snad aspon nějaká rada pomůže... :slight_smile:
13. dub 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek