• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa Já mám přes břicho 110cm... :slight_smile: hned jsem to musela taky změřit ze zvědavosti:slight_smile: Jinak o tom holení mi ani nemluv, taky to odkládám ale pak se stejně musím přinutit...a už přemýšlím nad tím, že mě bude holit můj muž.. :slight_smile: .jako to běžně slyším od kamarádek, že se nechají tak hýčkat... :grinning: S tím epiduralem, já pořád váhám...ale zase si říkám, že těma odběrama nic nepoškodím a pak se rozhodne...víš co, taky jsem slyšela, že je nebezpečné napichnutí a že to bolí, pak zase že jedině s Epiduralem je nejlepší rodit, prý to bolí nejvíc až když přestává působit, takže těžko říct,,, u mě rozhodne v květnu neuroložka, až řekne jak budu rodit, když císař tak nic a když normál tak si odběry udělám hned na přijmu a uvidí se!
13. dub 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme stale cela makala jsme dnes na zahrade a nic.zasadila jsme hrasek pro kluky,cibul brambory vecer grilovacka a dalal jsme si pivko a jsem uplne ok :grinning: zitra me cekaji redkvicky a jeste brambory.ted jsme prisly dom tak dam sprchu a hura do hajan
14. dub 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pěkně naštvaná spala bych jako beruna ,ale od půl 12 co jsem vlezla do peluchu jsem ještě oka nezamhouřila já už se z toho zblázním.Břicho mě svědí jako o život tak že už jsem 2x mazala a do toho ještě 25 minut jsme měly škytavku no já už fak nevím co proto mám udělat aby jsem usnula :cry: :cry: :cry: :cry:
14. dub 2013 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Zkus teplé mléko na spaní...a třeba si do toho dej i med... :wink: škytavku máme taky třeba i 3x denně a taky to trvá dlouho.. :slight_smile:
14. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jsi moc hodná ,ale to už jsem zkoušela to mi stejně nepomáhá .Tak jsem usnula v půl 5 a v 7 vzhůru.Tak že jsem si řekla že dneska žádné odpočívání.Už mám uklizeno v ložnici povlečené peřiny vyluxované madrace ,vyprané 2 pračky a už se mi dopírá třetí a chystám se na podlahu a okna s kytkami a ještě stihnu jít ven hrabat zahradu tak že žádné flákání
14. dub 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj tehulky tak jak je?dneska bylo krasne jinak prez noc mi spadlo dost bricho :frowning2: a zase zacinam mit bolesti tak uvidim co semnou udela vana a kamoska uz je cela netrpeliva a porad pise jak to smenou vypada :grinning:
14. dub 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:wink:Holky moc Vam drzim palecky... at vsechno zvladnete... me to ceka az koncem cervence...tak jsem si u vas cetla co nas ceka a nemine:slight_smile: nejste nejaka z Brna?
14. dub 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 tak hlavne aby vse bylo ok to ja makam jak cert a ne a ne to prijit :frowning2: me to vazne chytne az to bude nejmene vhodne :D
14. dub 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Tak prostě musíme vydržet... :frowning2: mě taky různé rady na něco nepomáhají tak se smiřuju s tím, že musím vydržet, přece jenom to děláme pro miminko...:slight_smile: Před chvílí jsem vylezla z vany...jsem si na tebe myslela, když jsem se holila :grinning: konečně to mám za sebou a jsem připravena na zítřejší velký UTZ... :grinning: Jinak jsem velice ráda, když čtu jak si pracovitá a kolik toho stihneš udělat, já jsem si už myslela, že jsem sama takový blázen, který neposedí! Já jsem dneska taky celý den na nohách a ted už docela dost trpím, hlavně po té vaně, pánev se ozývá a kyčle ani nemluvím!Jsem si konečně začala tvořit na zahrádce a s kytkama pořádek a skalku jsem si přichystávala, prostě celý den pořád něco! Zítra mě čeká uklid pokoje po celkové rekonstrukci,pro prcka jsme dělali uplně nový pokoj, takže musím uklidit a pomalu čančat věci aby to bylo! Ale tašku nejsem schopná si pořád nabalit...:slight_smile:
14. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no mi mame po po velkem utz.. a pan doktor rikal ze vyvoj predpisovy :slight_smile: me teda uz tvrdne akorat to brisko a dost me pali zaha .... Na brisko mame magnesko v sumacich a na zahu matu a rennie :slight_smile:
14. dub 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 tak me na zahu jedine mliko a kdzy jsem byla na kapackach tak denne do me padly 2 mlika takze mi mlika vozily kazdy den nastesti ted mam klid uz
14. dub 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje me se mlicko uplne ekluje... teda jen pokud by bylo s rozmixovanyma jahudkama a cukrem :slight_smile:) hmm to bych si dala :slight_smile:)

Jinak holky chtela jsem se zeptat jake mate vybrane jmena? :slight_smile:
14. dub 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 vítám tě tu.To je super že máš UTZ v pořádku tak jak má být
@uzankaa jj snažím se aby jsem se co nejvíce unavila.ale aby jsem si nešla přez Tden lehnout nebo posedávala,ale to sednout to si musím páč to břicho mám tak veliké že mě táhne hrozně a pak bolí tak že jsem nestihla akorát setřít dneska tak že to nechám na zítra až přijedu z práce páč jdu dooběhnout tu mateřskou na kterou jsem čekala až mi to nějaký kravaťák podepíše.Mamka chce jet semnou tak sestavím v OBI koupím kyti a hlínu a chci si to nasázet do truhlíků a chci zase kousek hrabat zahradu.ˇJá jsem vylezla z vany a udělala si salátek z okurky a rajčete a teď jsem ho zbouchala.Přeji krásné podívání na UTZ
Jsem si museladneska vzít jedno magnézko byla jsem jako kámen .
14. dub 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 my mame honzika ... U nas zmena uz neprosla pritel zavelil bude to po nem honzik a hasic :D
14. dub 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno těhulky Vám přeju
@markyzka84 mi pár jmen máme vybráno,ale ještě není nic rozhodlé.Jestli mi se domluvíme na porodním sále tak to bude zázrak . :slight_smile:
15. dub 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Náhodou Honzík je krásné jméno kdyby okolo nás nebylo tolik Honzíků tak by jsme ho asi taky dala
15. dub 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje u kluciku se mi prave ta klasika libi.. :slight_smile: u nas v uzkem vyberu byl Ondra nebo Michal :slight_smile:
15. dub 2013 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no taky to tak cekam ...Manzel ji rika Sofinko,ale mi to jmeno nejak k ni nesedi :/ Nicmene dikybohu ze ustoupil ze svych pozadovanych: Nikola nebo Natalka. :slight_smile:
15. dub 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 u nás vím jen já a mamka že to bude holka a já by jsem chtěla Lindu
15. dub 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dneska se mi zdál sen,ale byl jak živej.Už jsme měli miminko doma a já jsem mu nedala 2 dny najíst až pak jsem si uvědomila že ho musím nakojit,ale ono moc nechtělo,ale potom se chytlo.Bojím se že budu špatná matka :confounded:
15. dub 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa To je moc hezky jmeno... Mi se libi i Viktorka,Sara,Soňa,Nina a Izabelka. Neumim se rozhodnout a kdyz manza ji rekneSofco a ja jej opravim... tak se pta po jmenu ze nevi jak ji ma rikat :///
15. dub 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 unás se tomu nijak jinak neřekne než Tondo prý to je pracovní název
15. dub 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Taky mam takove sny moc se toho desim... Take je to nase prvni manzel se tesi a ja vidim tu zodpovednost... i kdyz je mi 29 jak dlouho clovek ma cekat.... Urcite to zvladnem... :slight_smile: ale pravda ze kamardka co rodila cisarskym rezem tak pry to ,,materstvi,, se ji rozjizdelo cirka mesic... a to se o mimi snazilkovali 3 roky...
15. dub 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 tak to je pěkná doba
15. dub 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jo tak to mi jsme zvedavci obecni :slight_smile:) nejlepe jsme to chteli vedet hned pri zjisteni tehu..... a taky kvuli obleckum :slight_smile:
15. dub 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 já jsem taky zvědavá ale ten můj to nechce vědět.Každý mi tvrdí že budeme mít klukajen 2 kamarádky holku tak se bojím aby to opravdu nebyl kluk,ale dr. mi to 2x potvrdil.I kamarádka co se nikdy nespletla říká kluk
15. dub 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no u me sedi jen to z tech pover ze nemam to brisko spicate ale takove rozlezle... No ja teda doufam ze uz to tak bude :slight_smile:)) preci jen pan doktor je z Brna vyhlasena kapacita :slight_smile: ve 12 tt rekl pravdepodobne a ve 22 tt ze to bude
... No tak snad ... Mame ty vecicky uz spis na tu holcicku :slight_smile:
15. dub 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@markyzka84 tak mi puvodne jeste nez jsem byla tehu chtely tadeaska oboum se nam libilo a bylo to prvni jmeno o kterym jsme se bavily kdyz jsme rikaly kdyby nekdy bylo mimi.no a ani nevim kdo si prosadil honzu :D ale holt uz to mame overeny z matriky.jinak prvni je matyasek a holka by byla sara ale je to 100%kluk a vzdy rikam ze ma vetsi kulky nez tata :D
15. dub 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa nebudes spatna matka ja ted mamtaky porad blby sny a taky tak zivy

Jinak vsem dobre ranko
15. dub 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje děkuji za podporu.Někde jsem četla že čím víc se to blíží k porodu tak bývají strašidelnější sny.Tak snad se to nebude už zhoršovat :slight_smile:
15. dub 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek