• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa tak to ja bych asi teda uz mela porodit ja se budim hruzou s brekem a pak se bojim usnout :grinning:
15. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co tehulky co mate dnes v planu?ja ted povesila pralo na balkon s vypranyma vecma pro holcicku tak jen pockat az je pani zaplati a pujdou do sveta.malymu jsme udelala posezeni na balkone jen skoda ze nam tam jde slunicko asi jen do 12 hodin :frowning2: priste budeme vybbirat lip byt :grinning: jinak odpoledne jdeme zase na zahratku holt se oteplilo a prace je az az a bohuzel kdo to odskakal ja a pritel deda uz skoro nemuze a vsichni na to prdi hlavne ze budou chtit pak brambory apod :frowning2: to uz jsme vcera zavelila ze az tu nebude del¨da zahrada bude totiz nase tak ze pak na vsechny prdim a pul zahrady se zrusi a bude tam jen posezeni
15. dub 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice Ahojky :wink: , no já včera měla 3x mokré kolečko za den na kalhotkách (vždy když jsem si sedla)..myslím že je to normální únik moči a dnes po raním wc jsem si opět sedla a cítila mokro..tak jdu na wc a mám mírně kašovitý výtok..přemýšlím jestli to není zátka nebo zánět..bojím se streptokoka :unamused: ..Zítra jdu na Ko, tak mu to vše řeknu a ať se mi raději podívá na plodovku přes utz nebo udělá test na vložce. Každopádně mám pořád tlaky a bolest v podbřišku s hodně častým tvrdnutím, ale porodní kontra to nejsou.
15. dub 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak to máme na chlup stejný..také se zítra na všechno zeptám..ale já jak byla mokrá tak jsem cítila že to vyteklo jako při ms ale fakt jen malinko .taková jen mapka kolem toho výtoku :unamused:
15. dub 2013 v 09:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky, mám takový návrh co se přesunout do soukromé diskuze? Řekla bych že už nás tu je dost a docela se v přízpěvcích začínám ztrácet..kord když ještě dorazí nikdo nový. Byla by lepší orientace a větší pomoc v radách, které si určo budeme předávat až se miminka narodí.
15. dub 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji, to je ale konečně hezky teploučko... :wink: Mám za sebou velký UTZ....prcek má 36cm a 2100g, naprosto všechno v pořádku, akorát se mi zase přetočil, před měsícem už byl hlavičkou dolů a doktor mi hrozil předčasným porodem a dneska už je zase zadečkem dolů...a jelikož mám obrovský problém s pánevním dnem a kyčlema, tak mi hrozí císař, pokud se prcek neotočí... :slight_smile: Ale zanechávám klidnou hlavu...nestresuju se, nějak to dopadne, já nemám strach z normálního porodu ani z císaře! Jdu navařit obídek-vepřovou panenku na zelenině s bramb.knedlíkem a salátek k tomu a pak si budu tvořit na zahrádce a auto pucovat a s pejskem půjdeme do přírody... :grinning: Všem přeji krásný a ničím nerušený den:slight_smile:
15. dub 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice no zítra budem chytřejší a co váříš dneska? Já dělám svíčkovou z králíka a knedlík jsem koupila..dělám vždy domácí, ale dnes se stím dělat fakt nebudu.
15. dub 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 mnam :slight_smile:Já dnes nevařila..manžel mě pozval na obídek :wink: ale o víkend jsem dělala dva chody..roštěnou a sekanou takže tady máme zbytky ...:slight_smile:Jinak mám za sebou toho zubaře..docela mě šetřila paní Dr.nebolelo to..a nechala jsem si dát bílou plombičku tak jsem zase o 500kč chudší..no se dá dělat..budu mít hezké zoubky:slight_smile:
15. dub 2013 v 15:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem byla dnes u doktora, malý váží 2 kg a za měsíc mám 2 kg nahoře, celkově 11 kg.První syn měl při narození 3,6 kg a 47 cm , teď to vypadá prý , že bude mít jen kolem tří kil a vypadá to na rychlý a bezbolestný porod :slight_smile: to jsem na to zvědavá...u prvního jsem přibrala i víc, kolem 18 -20 kg , tak to už nehrozí a břicho mám teď o dost menší (104cm).A nastupuju k 20.dubnu na mateřskou, nevíte co mám napsat do tý kolonky: NAPOSLEDY jsem osobně vykonávala samostatnou výdělečnou činnost (zaměstnání) dne.......??? Díky za odpověď.
15. dub 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co stale kazda je cela?ja jsme total vyrizena porad bych spala bolesti po 10minutach porad a nic nepomaha bricho padlo.no modlim se aby to uz prislo ten muj uz chtel jet ze se mu nelibi to ze porad trpim po 10minutach a ani vana nezabere.a aby toho nebylo malo hla jsme si blbe krkem :grinning:
16. dub 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak jak to tak čtu..tak asi každá jedeme z posledního..No u mě dnes KO..CS6,před 3týdny bylo CS3,hlavička dost naléhá,čípek opět zkrácen cca o 0,5cm..nyní 21mm...Malá vyrostla za 3 týdny cca o 700g..máme cca 2200g..Musím za týden k Dr znova..kvůli tomu aby zkontrolovala průtoky placenty a taky plodovku protože se Dr zdálo že je jí méně..ale prý nezaznamenala že by odtékala..prý může i po troškách a nepozná se to..tak uvidíme jestli to dotáhneme až do toho 40tt :wink:
16. dub 2013 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásný den holčičky
@zlatickamoje teda tak to ti na jednu stranu nezávidím ty bolesti ,ale na druhou stranu ano protože by to konečně mohlo přijít a moc ti to přeji už jen kvůli tomu jak trpíš.
Já musím opět do práce dneska kvůli té blbé mateřské .Holky ty naše úřednice to jsou takové k..y člověk lítá jako debil po celé fabrice naběhá několik km a oni vám pak řeknou že jsem si měla zavolat aby ten papír našly aby jsem ho mohla podepsat tak že tam jednu dneska zase už po 3 a doufám že už naposledy a to je ještě do 4 patra a nemaj tam výtah no děs .Včera jsem vyrazila v půl 10 a přijela jsem v půl 5 ale aspoň jsem si koupila hračku na kočárek pro mimi a kytičky tak že doufám že dneska přijedu brzo a budu moc sázet. :slight_smile:
16. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje No tedy..ty si taky užíváš..a že se prckovi nechce ven když už může že??Drž se!!
16. dub 2013 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja ti nezavidim to litani jinak pokud se do vecera nic nezmeni tak jako pojedu do porodnice prestava se mi to libit aabych trpela po 10minutach uz nejaky ten den neni normalni podle dr pry do porodnice az praskne voda jenze to bych mohla cekat vazne az tesne pred porod :grinning:
16. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice to jo je to klistak jinak uz mu nereknu
16. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim zda radeji prekontrolovat tasky a vecer jet pokud se nic nezmeni a nebo cekat a cekat a trpet.nejhorsi je podle dr mam cekat az praskne voda i kdyz ji po tel rikam ze mam bolesti uz od nedele po 10minutach a stale nic a podle nekterych mam jet ja nevim :grinning:
16. dub 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja vcera taky koukala na kyticky a nekoupila si je jelikoz muj je schopny je vsechny osekat a nebo kluci by mi to oskubaly tak mam smulu holt zelenina vydrzi lip a nikdo ji nenici :grinning:
16. dub 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych raději jela nemůže se stát nic než že tě buď pošlou domů nebo si tě tam nechají takže pokud máš hlídání tak bych to neprodlužovala a jela. jistota je jistota. já jela u prvního když jsem si myslela že mám kontrakce po hodině dojela sem do nemocnice a sestřička mi řekla že je to každých 6 minut :D a už jsem byla na čekankach a maly se narodil hned další den ráno :slight_smile:
16. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta2208 no ja si pockam do odpoledne na pritele porodku mam z ruky tak me odveze a bude bud hlidat a nebo odveze malyho k mamine.at uz to je zamnou
16. dub 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje Ahoj,mě prcek trénoval skoro týden,měla jsem kontrakce cca 5-6hod denně,no a jestli máš čekat až ti praskne voda to tedy nevím,mně praskla voda a prcek byl na světě za 10min :grinning: .
16. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak držím palečky a co vlastně čekáte?
16. dub 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano to bych nedojela ani do porodnice :D my to mame tak asi 30minut autem do porodky :D pokud teda pojede normalne :D pockam az mi prdola usne a dam veci do kupy a hodim sprchu a dole se udelam krasna :D
16. dub 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@samanta2208 kliste :D ne bude to druhy kluk Honzik a pritom jsme chtely holku i pritel chtel prvni holku a to je co rict vetsinou chlap chce jako prvni kluka
16. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje JJ asi to bude nejepší,raději zbytečně plašit než něco pro..... :grinning:
16. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to ten můj se dočkal kluka až teď a kdydy ne tak mě asi strhne :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano presne bud si me tam nechaj nebo ne
16. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já mám první s manželem (chlapečka mám s bývalým přítelem) a ten chtěl strašně moc holčičku. tak se mu to splnilo :slight_smile: i když 100¨procentní je to až po porodu.... je to skoro zázrak že máme holčičku protože manžel má bratra a ten má 3 kluky a to chtěli taky holčičku a prostě se nezadařilo já mám též bratra a malého je to strašně moc chlapů takže jsem tomu moc nadějí nedávala
16. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ex chtel kluka a ma ho a to vsude byly same holky a ja prvni po babicce porodila kluka no a ted kazdy ceka jen kluka.a nynejsi pritel chtel holku ja taky a smula a porad prdola ukazuje kulky ze je 100%kluk :D
16. dub 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje ale řeknu ti že jestli se na něco netěším je to porod...doufám že bude rychlejší než ten první :/ a taky doufam že se holka nebude tak fintit jak se říká jako malej toho sem týden přenášela :unamused:
16. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já bych řekla že nejdůležitější je aby ste byly oba zdraví :slight_smile:
16. dub 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek