• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
teda holky vy tady strašíte s těma porodama já to mám do porodnice cca 15 minut a do druhé ta je cca 25 minut.Tak snad to bude v pohodě ,jen doufám že to na mě příjde ldyž bude doma jinak nevím se budu muset asi odvést sama :slight_smile: Dělá na krátký dlouhý týden dení a noční,ale nejhorší je že se střídaj autama protože jezdí ve 4 lidech.
@martinka24 to je dobře že už víš co s těmi papíry a ten porod obdivuju tě že jsi to poznala.
@anik.l hlavně se prosím tě nenervuj ani jednomu to neprospěje a co má být ty stresem nezměníš ,ale určitě to bude dobré.
@liska06 Jak se ti daří a co miminko drží se ?
@uzankaa tak to jsme na tom tak nějak stejně já se taky porodu nebojím jense bojím toho nástřihu a šití to je asi jediné.Tenkrát mi říkala kamarádka že jí šili 2 doktoři 2 hodiny a od té doby se bojím.Dneska je tak krásně tak se ten můj blázen pustil do řezání dříví a já vše hotové tak že jsem mu to šla pomoc aspoň trošku rovnat polínka které rozštípal . :slight_smile:
18. dub 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude tu někdo rodit v Plzni na Lochotíně?Nekoukala jsem odkud každá z vás je....
18. dub 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer tehulky .....tak z poradny a zahrady konecne doma a vim uplny hovinko a zacinam byt nastvana.opet zadny vysetreni jen monitor ktery vystreloval jak blázen.a rikam ji ze mam porad bolesti a stejne nic :(a nevim ani kolik malej vazi zda se uz otviram nebo ne.a do porodky mi durazne az po odtoku vody :frowning2: takze jsem prohlasila ze vazne uz nebudu cekat do poradny ale pojedu hned jak zase ty bolesti budou silnejsi
18. dub 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l ahoj jojo nastupovala jsme rovnou na rd a az po porodu vse s rodnymlistem mimca :slight_smile:
18. dub 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se asi zblázním,Ve čtvrt na 1 jdu spát a už jsem v půl 2 vyspalá no tak já už nevím co dělat :cry:
19. dub 2013 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa pust sii filmik.... a dej si neco dobreho :slight_smile:
19. dub 2013 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje díky moc :slight_smile: ... no já mám pocit, že u mě ty poradny taky čím dál víc odflákávají. Ze začátku mi dal vždycky zprávu, kde byly míry a váha mimča, délka čípku, fotka z UTZ a veškeré nálezy co se mu zdály nebo nezdály. Asi od poloviny těhu se vždy zeptá, jestli je vše OK, zkontroluje čípek a mrkne na UTZ, který mi ani neukáže, monitor natočený k sobě a to je všechno. Tak držím palec, ať to všechno dobře dopadne.

@markyzka84
@blazenkaa
@martinka24
Jinak holky informace ze včerejší návštěvy u endokrinologa. Prý ty hodnoty hormonů jsou v pořádku, jen jsou naředěné, protože jsem tlustá :grinning: ... ale pro jistotu mi nasadil nějaké prášky, které mám brát do porodu a po porodu vysadit. Takže jsem ráda, že to není nic vážnějšího, protože u nás v rodině mají problém se štítnou žlázou skoro všichni z mamčiny strany.

Jinak teď malujeme a řeknu Vám, jen vyklidit skříně mi dalo pořádně zabrat. Už chci vidět to uklízení :zipper_mouth:
19. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak u me vzdy delal komplet vysetreni a ted asi posledni mesic jelikoz tam dochazim kazdy tyden nekdy i 2x a zadny utz jen monitor za tu bodu se jen mrkla jednou dolu a to kvuly sterum a tot vse takze ja nevim nic ani zda voda je ok zda se otviram kolik malej vazi zda uz sestoupil do panve nevim nic a muzu ji rikat jak chci ze opravdu trpim a prd jinak aby toho nebylo malo tak sjem asi chytla zanet do prsa takze silene boli a ten kdo uz kojil tak si dokaze predstavit tu bolest a dr tam dnes neni a bolesti mam dost silne a muj jel na zkousky kvuly novy praci tak pockam az bude po zkouskach a napisu mu.
19. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypada ze konecne se me kluci dneska vazne zbavi uz se o to snazi dobry tyden co mam bolesti :grinning: jenze ja ne ja jsme tvrdohlava a radeji jsem doma a dnes uz jsme rekla pokud se to jeste zhorsi nebo vubec neprestane tak pojedem honza se asi bude divit co ze jsme dostala rozum :grinning:
19. dub 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jaky bolesti presne mas?nejak nechapu ,ze uz je mas tyden a doktorka nic neresi?uz mas asi na case, dneska jsem tomu mymu rikala, ze od 38tt je porod povaazovan za normalni , taak rikal , ze za tri tydny jedem :grinning:
az vysadim magnesko , tak to asi pujde brzy ven....
Taky vam prijde , ze lidi na tehule koukaji, jako kdyby oni byli z vajec? :grinning: hlavne chlapi...
19. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jáj... jak se u nás říká, když se sere, tak pořádně ... Tak se drž! Za chvilku to bude za tebou.

@martinka24 No jestli oni na tebe nekoukají z jiného důvodu. Některým chlapům se zdají těhulky strašně sexy :grinning: ... Mě v době těhu skládali poklony asi už tři chlapi a to jsem už měla festovní pupíček :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky těhulinky
@markyzka84 jsi moc hodná koukám že taky nespíš v noci.Já jsem uklidila nádoby všechno a vyžehlil prádlo a vy nesla koš pak jsem usnula asi v půl 5 :slight_smile:
@anik.l tak vidíš to je super že je vše ok moc ti to přeji .
@zlatickamoje tak to ti moc nezávidím asi to hodně bolí co jsem kolikrát slyšela.Jen si dojed vyhodit tě nemůžou
@martinka24 taky jsem něco podobného říkala minule mamce že každý po mě jen čumí a v práci jak jsem procházela halou tak jak jsem někde prošla přes linku tak to byl hrozný šum jak si o mě šeptali úplně jsem cítila jejich oči na sobě.
19. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no muj samozrejmne ze jede hned domu tak jsem mu to zakazala jen at udela zkousky a pak domu.jinak se snazim malyho uklidnit v postely.snad se povede spat mi uz nechodi prez den :( abych si zdrimla jsem nejaka hotova.

Jinak kdyby neco tak pritel vi ze ma pak vlozit info kdyby se klistak narodil
19. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já by jsem ti to moc přála aby jsi to měla už za sebou předci jen ten 38 ttje už normální na porod.já v noci jsem měla taky nějaké bolesti v břiše jak když mi tam někdo bodne nůž,ale to bude mořná i tím že už neberu žádný hořčík
19. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa dekuji.jj to muze byt i tim hlavne se treba muzou ozivat pomalicku i poslicci.

Nechapu kde moje dite vzalo tolik energie a dela si ze me srandicky ze jsem unavena a chci spat :D
19. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no kéž by už sepošli posli ozívali oni jako kdyby to cítili že člověk je unavenej.Berou tu energii nám unavenejm.
19. dub 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taková asi hloupá otázka.Matě to bříško v okolé pupíku necitlivé jako kdyby nebylo vaše ? Já kolikrítnecítím že by jsem se podrbala když mě svědí a že to je hooooodně často
19. dub 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja si obcas pripadam ze nemam bricho jak uz jsem na nej zvykla a vzpomenu si na nej pri bolesti,narazu,oblikani nebo tak ale kdyz jsem byla min tehu raky jsem okoli pupuki nejak moc necitila. Jinak kazdym dnem mam pupik cum dal niz a holeni ted byl nadlidsky vykon :D
19. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no měla jsem nějaké divne sny:o/ Ale pravda že si rada zdřímnu odpo :slight_smile:
19. dub 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 občas je taky mívám.
@zlatickamoje to já si taky kolikrát příjdu že nemám břicho a je to super pocit,třeba včera jsem rovnala polínka a vůbec jsem o něm nevěděla ,ale když ležím a mám vstát tak si rychle na něj vzpomenu :slight_smile:
19. dub 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa to jo vcera vecer nez jsme sly spat rikam ze mi stejne to brisko bue obca chybet a pak miminko ze t deti rychle rostou
19. dub 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jj je to tak já ale říkám že mi to vůbec neutíká ,ale když kouknu třeba na kamarádky děti kolik jim je tak to utíká strašně rychle.Člověk ani neví jak.Jakpak ti je teď je to aspoň troškulepší když odpočíváš
19. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa nene je to stejny tak uvidim zda se to rozjede ale to prso je horsi tak stim ai pak zajedu na pohotovost.jinak ted jsem prodala uz tehu veci :grinning: na to ze jsem je mela zadarmo tak sjem si vydelala :grinning: jenze urcite me mamka hned oskube jak kure :grinning: jak ja ji miluji....ja kdyz si vmu ze malymu uz jsou 3 roky a nedavno byl mimi tak sileny a to jsme rekla treti kyz uz tak az a 15 let :grinning:
19. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mě dneska klepne pořád mi to vypadává ten internet už píšu stejnou zprávu po 3
19. dub 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa :grinning: zakon schvalnosti
19. dub 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Já jsem nikdy bolest v prsu neměla tak nevím co to je a ani ti moc neporadím jedině si pak dojed na tu pohotovost.Já už taky chci prodat těhu věci protože už se do ničeho nevejdu.Mám 120cm přez pupek tak jsem si koupila obyč kalhoty u šikmookých a nosím všude ty
19. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa vypada to ze v tom prsu bude asi zanet ale uvidime.ja jsem rada ze uz to pujde pryc pak po porodu nebude tolik casu a ted stejne nosim vetsinou leginy a saty nebo neco podobnyho ja mam jen 105cm
19. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje To si děláš srandu že máš jen 105cm já chci taky malé bříško a to mám ještě 5 tt před sebou.U nás si každý mislí že čekáme dvě.Chodili jsme na umělé tak si myslí že tohle je taky tak
19. dub 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no u prvniho jsme mela z daleka mensi takze pro me to uz je pandero :grinning: jinak moje mamina taky mela bricho ale jak na trojcatka :grinning: tak ja jsem drobna stihla a hontik pry taky bude mensi
19. dub 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no mě by taky zajímalo jaké to naše mimi bude,když jsem byla ve 30+2tt tak mi řekl že má 1510g a od té doby UTZnedělal
19. dub 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek