• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
me naposled delala uz 21.3 to jsme yla ve 33tt a vaha odhad 1770g.matysek sel ve 37tt ven a mel 2kg a 45 cm musela jsem na vyolani uz nerostl a byla spadna voda tak se toho bojim i ted ze se muze dit cokoliv a nezjisti se to vcas
19. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Hlavně se nenervuj prosím tě vůbec na to nemyslí.Vím že to je těžké.Já se taky moc bojím o jedno mimi už jsme v 9 tt přišli a říkám si že tohle mimi opravdu donosím ať se děje co se děje.Ty jsi mlaďounká a máš už druhé.Málo které ženské se to takhle brzo povede :slight_smile:
19. dub 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja jsem i rada ze bude druhy.me nikdy nebavilo si uzivat chodit po barech atd.a k malymu jsme chtela nekoho jenze jsme chtela pockat jeste dyl po tom co me ex opustil ale nejak se pak stalo tak jsme radi.
19. dub 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje buď ráda že to druhé bude co já by jsem za to dala dřív mít mimi.Já na to taky nikdy moc nebyla někde flákat jak říká ten můj.Já už toužila o mimi od 18 a přišlo to až teď.Sice nás to stálo i manželství že jsme se rozvedli ,ale na konec to dopadlo docela dobře :slight_smile:
19. dub 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak to jsme na tom v necem stejne me zjistily rak.del cipku tesne nez jsem otehotnela podruhe a dr pak ze mam jit na potrat ale ze mi nemuze zarucit ze bych pak mela deti tak jsem jasne rekla ja si to necham nebylo o cem premyslet i kdyz s pritelem jsme byly spolu chvilku.ted budou dve tak at se pak deje co chce.a neboj ono pak treba prijde jeste jedno.
19. dub 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje uvidímejak budeme zvládat to jedno mám z toho pořád takovou obavu jestli mám vše co budu potřbovat
19. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa budete neboj jinak ja pri prvnim toho mela milion navic nepotrebnyho a ted uz nastesti vim co je dost potrebny tak jsme nakoupila jen to a vzdy se to muze kdyztak dokoupit
19. dub 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jj taky si říkám že kdyžtak se dojede to někde koupit.Tak já mažu do krámu ať na mě zbyde nějaké pečivo aby jsem nemusela zítra ráno pááá večer se tu ještě ukážu tak dej kdyžtak vědět budu to tu kontrolovat jak jsi na tom
19. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa dobre neboj dame vedet kdyby nahodou a pomalu
19. dub 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi to nedalo a isu si casy bolesti od 15:54 do 16:17 jsme je mela 9x pisu tomu memu jelikoz jsou tak nejak po 3 minutach a on na me to jsou casy?ano jsou tak si lasko lehni a odpocivej :grinning: no neni kouzelny? jiny by uz asi sedl do auta a jel by pro vas a me muj posle do postele
19. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje jestli máš pravidelně kontrakce, tak jeď, nebo porodíš doma...
19. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak koukej frčet někomu zavolej ať tě odveze nebo budeš rodit doma.
Holčičky jak se pozná že odchází zátka jak to vypadá jde ze mě bíložluty hustý hlen či co nebo co to je
19. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink: tak jak se vede??koukám že tady možná máme porod :wink: Mě je dneska mizerně..mám děsně nízký tlak..malá tlačí hodně moc na spodek že jsem v noci nemohla spát..hodně to bolelo :unamused: v úterý jdu znova na KO,paní Dr.chce kontrolovat placentu jelikož se jí zdálo že mám i méně plodovky..Už fakt melu z posledního a je to znát i na mé náladě a psychice :unamused:
@zlatickamoje Zlato držíme palce..a dej vědět :wink:
19. dub 2013 v 17:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice to nás tu je už víc co melou z posledního a jak jinak ti je
19. dub 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no holka..dnes zrovna mám náladu na prd..asi i z té noci..to jsem myslela že snad pojedu do nemocnice...jak mě malá tlačila dole.. :unamused: no a CS na Ko v úterý bylo 6..čípek 21mm..a malá tlačí na branku..tak uvidíme..jak dlouho to v bříšku ještě vydrží:slight_smile:
19. dub 2013 v 17:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no já aby jsem ti pravdu řekla tak jsem noc skoro probrečela byla jsem hrozně unavená chtělo se mi spát,ale nemohla jsem usnout když jsem si lehla vše mě bolelo nevěděla jsem jaksi lehnout. Mi jsme ve středu měly CS0 tak že by mě taky zajímalo jak dlouho tam bude.
19. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no to vím o čem mluvíš..také jsem nevěděla jak si lehnout..hlavně to břicho bylo tuhle noc nějaké takové divné..takový divný tvar mělo a když jsem si sedla tak jsem to břicho měla uplně mezi nohama :unamused: Jinak CS 0..noo nevím..a nic ti Dr neřekl??
19. dub 2013 v 17:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice ne ne neřekl 26.4 jdu opět do poradny on UTZ nedělá tak že jen podle hmatu prstama :slight_smile: Nevím jak to popsat ,ale je mi nějak divně asi by jsem si tu tašku už mohla zabalit
19. dub 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa mě UTZ dělá pokaždé a i vaginálně..raději..ale i pohmatem mám prý zkrácený čípek,měkký a hlavička naléhá a to je CS6..No ale kolikrát je vše Ok a pak najednou je porod tak si tašku raději zabal :wink:
19. dub 2013 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice :slight_smile: no dneska na ní asi prdím,ale zítra by jsem asi měla snad mi bude dobře.Jak jsi psala že máš břicho mezi nohama no já si myslím že mě už snad ani klesnout víc nemůže.Jdu dát foto
19. dub 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer dámy hlasim ze stale 2v1
19. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak co jak je byla jsi na té pohotovosti nebo někde ?
19. dub 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice holky tady to začíná být čím dál tím víc dramatické. Já teda mám poslední noci úplně v pohodě. Spím jak zabitá a pak ráno třepu s břichem jestli Evinka vůbec žije, ale vy jste o 3 týdny dále, tak kdo ví co teprve přijde.
@blazenkaa raději si s tím zajdi k dr. Ze mě teče něco podobného a on říkal, že je to v pohodě, ale u tebe to může být třeba něco jiného.
@zlatickamoje jejky, to je nervák. A jeli jste na tu pohotovost? Co ti řekli?
20. dub 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l
@blazenkaa
Dobre rano holky jojo byly jsme na pohotovosti a stale 2v1 a sileny bolesti byla jsem ve vane vecer a tak se to zlepsilo trosku tak ze nejsou kazdy 3 minuty ale jsou treba po 15 ale jsou.v noci jsem se aspon trosicku prospala a vynadala tomu memu ze mi bere deku.jinak vcera jsme se poprve pohadaly jelikoz je to blbec a ma na vse casu dost :D
20. dub 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje chudáčku,ty to máš taky zajímavé :unamused: Už jsou to nervíky co??Jak pro tebe tak i pro přítele,ale zvládnete to,neboj :wink:
20. dub 2013 v 09:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice jojo nerviky pracujou.bych strasne spala ale nejde to :(
20. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mám to stejné :unamused: a taky mám pocit že pro mě nemá nikdo pochopení :unamused: všichni myslí že jsem Ok a že si pak jen odskočím do porodky odrodit.Ty poslední týdny jsou nekonečný :unamused:
20. dub 2013 v 09:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no ten muj si to snad mysli ze clovek pociti ze rodi vyprdne to a konec :( ke vsemu si pripadam jak kdybych nespala tyden a do toho sla turu jak me boli nohy.jenze kdyby tak nejak tvrdlo bricho ale to minimalne jsou jen krizaky a silena bolest v podbrisku jak pri ms a tlak na spodek a staly pocit jak na velkou :( a stejne nic milionovy prvni tehu jeste ze holcicku chci az za 15let do ty doby si to urco rozmyslim kdyz si vzpomenu na toto tehu
20. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice tchyne si mysli ze to vydrzim nez se prestehuji ze potrebuje honzu aby jim pomohl.moje mama ta plasi a rano me servala proc nejedem znovu do porodky.takze jsem tekla nezvedam nikomu telefon a dozehlim par kousku pradla zavolam muze a pojedem znovu.sami v nemocnici rekly ze pokud bolesti budou dal i po vyspani tak mam prijet
20. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky
@anik.l jdu v pátek do poradný takto nechám až tam.Dostala jsem maxmiror na zavádení 2x týdně tak to je třeba i z toho nevím uvidím myslím že už to není i tolik jako včera.
@zlatickamoje to je dobře že se to zlepšilo,ale asi by jsem ti spíš přála aby jsi to měla za sebou.já si myslím že ono na tvého přítele toho je taky trochu dost neví co čekat a hlavně asi i jak ti má pomoct když trpíš bolestmi.Nevím to musíš vědět sama já ho neznám .Až bude Honzík ve vaší náruči uvidíš bude to v pořádku už. :slight_smile: Tyhle bolesti a tlak na spodek a konečník začínám mít taky někdy si sednu na bobek a přichůzi a příjde mi jako kdyby to ze mě mělo vypadnout.Ono každé těhu má asi něco do sebe že jo ?Jen koukej jet a pak nám dej zase vědět jak jsi na tom .Myslím na tebe a držím pěstičky
@turcice taky nemůžu spát je to děs a tyhle týdny budou tak dlouhé.Kéž by to přišlo o něco dřív že jo .
20. dub 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek