• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06 diky moc :slight_smile: keste nic moc nevim jen ze miminko je tam kde ma byt jsem po ivf a na mi i cekam uz dlouho tak jsem rada ze to vyslo dalsi ko trolu mam az 8.10 tak se uz tesim az mimi zase uvidim :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fykyska Proboha za co 3000kč?? Budu platit jen jednou, když mi bude dělat screening,jako u běžné preventivky, jinak je poradna i fotečky z UZ zdarma..
30. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fykyska U Martínka jsem nesnesla maso, takže obětavá kamarádka ho chodila kupovat a dokonce i uvařit, jinak by manža umřel hlady nebo musel vařit sám. Ani ryby nebo kuřata neprošly. Nemohla jsem kolem řezníka ani projít, natož vlézt dovnitř a to maso cítit. Ale teď to jde, jen sem tam mi něco z vůní a pachů nedělá dobře, ale zatím se to vždycky dalo nějak vyřešit.
30. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@swaya No nabídl mi nebo spíš nabidl zminil se a nevysvětlil že nabizí speciální balíček jako víc srenengu fotky utz apod a že za to chce 3000 :angry: nevysvětlil mi co v tom je co mě čeká jak normálně tak v tomhle jeho ,,extra " balíčku a už jsem od něj asi 5x slyšela v opravdu nevhodných chvílkách kdy jako budu platit :angry: a za co ? neřekl mi co za co takže já vlastně nevím co mě čeká běžně natož v nějakým super balíku :confounded: Nic nechci myslela jsem že po tom všem jsou některé věci samozřejmé :angry: :angry:
30. zář 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@swaya No mě než se udělalo zle tak jsem byla uplně masová a slanáá to mě hrozně chutnalo a teďka když už přešlo období blitího tak mě nechutná vůbec nic :confused:
30. zář 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pawlla jé no vidíš to, to je dobře že se zadařilo :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: , no a 8mého to je brzy já jdu už 2hého a vůbec nevím jestli je miminko tam kde má být, ale nejspíš jo a nevím ani ještě o srdíčku, tak jsem docela hódně zvědavá když jsem tam byla naposled ve třetím týdnu, tak tam nic nebylo vidět tak mi to dal až takto dlouho :confounded: . Moc doufám že nám všem to výjde jak má :wink: Protože už je sakra na čase mít miminko, voňavé krásné a moje jenom moje !! ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Vím jak voněli bráškové a jak byli hodní, ale také jak někdy probrečeli skorem celé noci, vychovaly jsme je se sestřičkou víš. A jsem ráda že si alespoň něco pamatuji, ale úplně začátky nevím, takže čtu knížky a co nevím na to se optám, táááák moc se těším. Mít vlastní rodinu to je má hlavní priorita, ale jak vidím tak zatím jsem od boha žádala moc.. co mi nemohl dát, tak teď doufám že se smiloval a dostanu tu šanci být dobrou a milující matkou.
30. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska no tak to jsme na to úplně stejně a když si vzpomenu jak koliv upravené brambory co miluji od malička, tak už jen při vzpomínce skorem převracím žaludek, ale snažím se ho moc neždímat ja nechciii :confused: :confounded:
30. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 tak ja jsem lezela par dni v nemocnici protoze jsem spinila a tam uz bylo videt srdicko zakze jsem se uklidnila, pro me je rodina taky priorita ale bohuzel zase budu s miminkem sama ale jsem moc rada ze ho budu mit tak dlouho jsme se snazili.
30. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pawlla Tak to máš dobré že už víš o srdíčku :dizzy_face: a jak to myslíš sama :confused: ???
30. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jdu vám jen pogratulovat a popřát pohodové těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já mám dcerku květen 2011,strašně to uteko,rok se s rokem sešel a máme i letošní červencátko :grinning:
30. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pawlla :sweat_smile: držím palečky k maličkému :sweat_smile: a kooor po takove dlouhe cestě :dizzy_face: :dizzy_face: teď už to musí vyjít a jestli od tebe chlap utekl tak se na něj vyprdni, takovej žádnej za to nestojí. A jestli se něco stalo :frowning2: buď silná ta vůně miminka stojí za všechny bolesti světa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky.
Tak jsme dojely z hub něco málo našly :wink: Pulku kabele ale máme.
@pawlla-To je my líto jestly budeš na děti sama,jistě to zvládneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsi silná žena.
A jistě sma dlouho nebudeš najdeš si hezkého přítele a budeš moc štastná.
:slight_smile:
30. zář 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 jo zvladnu ale mrzi me to ze se to tak cele pokazilo uz mam doma dcerku tak kdyz jsem douho zvladla sama jedno zvadnu i dve
@fykyska diky, snazim se byt silna protoze deti me potrebujou a tomu malemu v brisku nedela stres moc dobre
30. zář 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pawlla promiň, já nic právě že nevěděla, moc ti držím palečky jsi silá žena :slight_smile:
30. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 to je v poho, diky no jsem silna mam prece deti :slight_smile: brzo budou dve
30. zář 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také bych se rada přidala k vám. V květnu čekáme po větších ci menších problémech po dvouletem snažení naše první miminko. Zatím si to tady spise procitam, abych věděla co a jak:slight_smile:
30. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 - ahojky Lucie, můžu se zeptat, kdy u tebe byla poslendí MS? Já byla minulý týden na ultrazvuku a nic tam nebylo vidět - tak to chci s někým srovnat. Nemůžu se dočkat příštího ultrazvuku!
30. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata mohu se k vám přidat a poopat se na pár otázek :slight_smile:
30. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vitam nove maminky parada ze se to tu rozrusta.
Nejede nam net.
Tak zase pisi z mobilu,ale bohuzel nejede nam wifi.
30. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak net už nám jede :slight_smile: .
Zachvíly vyrazím ze psama ven je tam zima brrr :frowning2: .Ale naštěstí jedu z kamarádkou autem jedeme do slunička děti si tam chodí pohrát tak jsem moc ráda že dneska nemusím autobusem dolu. :slight_smile:
A odpoledne čekám kamarádky ale potřebuji se stavit v lékarně pro nějaké náplasti a chtěla jsem dneska kluky ostříhat ale mají my dojít holky tak nejdu nikam.Takže zítra je pojedu ostříhat pravděpodobně.
Zatím páček. :slight_smile:
1. říj 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa jistě jen se ptej :wink:
@staninka77 Páne jo ty máš hotovej harmonogram na dnešek :grinning: tak ať všechno zvládneš..Já jsem si dneska s úspěchem udělala snídani a tak se mi zvedl žaludek že jsem doběhla ke dřezu :grinning: :grinning: :grinning: na záchod jsem to nezvládla :angry: to bylo zase ráno :rolling_eyes:
1. říj 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@fykyska-To je my líto že ti je tak po ránu zle to jsi musela i zhubnout.
To víš jsem moc ráda že dnešní den bude ten nejlepší :slight_smile: .
Jo a zítra valím po roce a něco na Břišní tance moc se těším :wink: jak malá holka. :slight_smile:
Tak já se loučím a jak bude čas se ozvu a zase tu poplkáme.
Hlavně doma odpočívejte holky všechny. :slight_smile:
1. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
1. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slunicko232 ahojky vítej těhulko gratuluji k miminku :slight_smile:
@blazenkaa ahojky také vítej těhulko a gratuluji moc k miminku :slight_smile:
@lendyn ahojky vítej mezi námi pani, no a gratuluji k mimču... :dizzy_face: já měla poslední MS 8. srpna byla jsem u dr, 3tt a také ještě nebylo nic vidět a zítra mám velký den utz, srdíčko a když bude vše ok!! Tak už i průkajdu.
1. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 tý jo břišní tance tak to si užívej, my jsme byli opět na houbách a našli jsme praváky a hodně panských. Dám je zamrazit až je obdělám :slight_smile:. Zítra je můj velký den a mě se nadnešek zdálo jak jsme jeli s manželem do nemocnice že mu něco je a prohlíželi mě a najednou jsem celá od krve a vruce držím malé zárodky že jsem potratila !!! No úplně jsem z toho vynervovaná. Jestli to zítra dopadne špatně tak už si fakt asi něco udělám, protože to je neskutečný ty hormony, jako by se mi všechna ta bolest a stres vracely :frowning2:( Prosím drž mi zítra palce jsem fakt na nerva :confused: :unamused:
1. říj 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06-Ahojky.
Tak dneska jsme byli v tom sluníčku bylo bezva tam bejt moc se Šimonokovi líbilo ai ostatní děti se jen bavily :slight_smile: pak jely do lídlu koupila tam boty pro Šimona a taky punčocháče pro něj.
A jely dom čekat na Jirku a zase jely do města kluky ostříhat :slight_smile: a domu.Dneska to bohužel padlo ta návštěva přijedou zítra :wink: hned ráno :wink: .
Tak si poplkáme zítra na chvíli. :wink:

Jinak to teda byl šílenej sen,podívej se do snáře co to vše znamená když jsi to vyděla. :wink:
Hlavně bud v klidu vše dopadne na velkou jedničku ničeho se neboj bude to v pořádku a bude vicět i srdíčko miminku,moc moc si zasloužít být v klidu a nenervovat se to šílené já vím mě se to píše že.Hlavně si dnes odpočin a zapomen na vše pokud to pujde ovšem.
A na kolikátou hod jdeš abychom ti držela palečky. :wink:

Jo bříšní tance to je dobrej relax mohu doporučit i těhulkám :slight_smile: .

Taky jste byli dneska na houbách tak to je parádní. :slight_smile: Že jste našly. :wink:
1. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 Ahojky, no tak to jste výletili :wink: . No víš co já do snáře raději moc nekoukám. Pak mi to vrtá hlavou jestli to lže či ne... Ale teda děs to byl :confounded: :confused: . No jdu tam v 11hod, tak děkuji, no ležím a relaxuji.. je mi špatně, hodně se mi zvedá žaludek, njelépe mi bylo v lese na čerstvém vzduchu. ještě musím uvařit a očistit ty houby, ale manžílek mi prý pomůže :slight_smile:
1. říj 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06-Tak tak možná je i lepší někdy nekoukat do snáře a někdy ano.
Já teda koukala jen málo kdy,mě se někdy ty sny i vyplní ale jen některé zlé vubec :wink: .
Venku bylo príma že :slight_smile: ,když jste byli a užily si na čerstvém vzduchu. :slight_smile: .
taky pujdu vařit ale snad to bude rychlovka :slight_smile: ,ještě má ze soboty navařeno.Zítra bych udělala jen polívku. :wink:
Jistě že ti manžel pomuže je moc hodnej. :wink:
Tak budu zítra držet palečky na jedenáctou hod.Jistě vše bude pořádku :wink: :slight_smile: .
A už jsi dostala od dr.kufřík z nějakéma vzorkama. :wink:
1. říj 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 děkuji, no tak kufřík jsem ještě nedostala, zítra jestli ho nedostanu tak se jí optám :wink: a vyžádám fotečku, ani nevím kolik bude fotečka stát :confused:
1. říj 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Já minule kufřík dostala s průkazkou ve dvanáctém týdnu, tak uvidím jak to bude tentokrát.
1. říj 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek