• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj". Poznámka admina: “Prosím, zkus napsat tvé pocity trochu přiměřeněni, bez zbytečných nadávek nebo expresních vulgárních vyjádření. Věřím, že když je člověk naštvaný, že to je to těžké, ale jde to.”
20. dub 2013 ve 12:13 • zlatickamoje
@zlatickamoje Klárko prosím tě nenervuj se buď v klidu neprospěje to ani Honzíkovi .Tak ho nech být zavolej si sanitku a máš od něho klid a to bude teprve koukat :slight_smile: a starat se
20. dub 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa taky to mam v planu bud sanitka nebo nekdo jiny at frajer pochopi ze se dokazu postarat i bez nej snad zase brzo dostane rozum nechapu ty chlapy ze jim kolikrat rupne v hlave a jsou horsi nez deti
20. dub 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dozehlila posledni kousky oblecku pro honzika co ma az bude vetsi ted to nejak usporadat
20. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje oni chlapy asi ani netuší jaké to je když to příjde a nedokážo si to nechat vysvětlit.Já si teda nemůžu stěžovat já mám super chlapa nebo aspoň si to zatím myslím a vypadá to tak
20. dub 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem ukrutně lenivá skoro nic jsem neudělala jen polehávám nebo jsem na PC jen jsem uvařila a uklidila.Vůbec nic se mi nechce :unamused:
20. dub 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje chlapi si to představujou, že je pořád hodně času, ten můj jede zase teď na dva dny pryč na motorku a když mu řeknu, že porod může nastat kdykoli a on bude pryč, tak říká že je čas a to mají i na konci května sraz ze školy .tak jsem říkala že to ani nebude moct pít, když mám už pár dní před termínem ani jedno pivo , nebo by spíš už měl být doma.....tak si říkám, že si kdyžtak taky zavolám sanitku ani mu nedám vědět, když by to tak bylo, jak jsem naštvaná....horší to bude s tim malym, kam ho dam až to na mě přijde, jestli to bude opravdu na termín , tak máme v rodině zrovna velikou svatbu, tak budou všichni pryč.
21. dub 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24
@blazenkaa
@zlatickamoje
HEZKÝ DEN těhulky...jak se vede? Já od noci zvracím, nevím teda co se to se mnou děje ale noc byla příšerná pak se to jakoby uklidnilo ale snídani jsem v sobě zase neudržela a od té doby cokoli vypiju tak hned letí ven a strašně se mi třesou ruce asi od tlaku... :unamused: dneska to vidím, že budu na suché stravě a snad to v sobě udržím, jinak malý kope dneska strašně moc, snad poprvé tak řádí, takže to je asi tím, že zvracím, něco s mu nelíbí :frowning2: Máte někdo podobné stavy? Joo a ještě jeden dotaz, kolik tak asi vyteče plodové vody? Dá se to vůbec nějak specifikovat nebo to je u každé jinak?
21. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to bude možná nějaká viroza ne? já žádné takové příznaky nemám, jen jednou za celé těhotenství jsem zvracela, ale to bylo na začátku.Jinak mně píchli plodovou vodu až při porodu, sama mi nevytekla, ale vím, že to byl proud vody, docela dost.
21. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje To je divné, že si tě tam v té nemocnici už nenechali. Určitě jeďte a snad už to bude brzo za vámi

@blazenkaa
@turcice
@martinka24 Holky tak jsme domalovali a jsem na umření. Nohy a záda mě bolí jak čert. Nejraději bych lehla a prospala dva dny v kuse, ale neůůůžu. Tolik práce všude ještě. Ještě týden a už budu jen doma. Se nemůžu dočkat.
Dneska jsme se s mužíčkem bavili o porodu, o tom jak teď bude muset být pořád v pohotovosti a jak ten porod vlastně probíhá a on mi na to odpověděl, že je strašně rád, že se narodil jako chlap :grinning: to je teda podpora.
21. dub 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný dnes holčičky
@uzankaa já jsem taky nic takového neměla asi to máš nějaké virové.
@zlatickamoje kdepak tě máme jakpak jsi na tom ?
@martinka24 tak že když praskne voda se to bezpečně pozná ?
21. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l to jsou chlapy :grinning:
21. dub 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky stale 2v1 dnes jsme byly na vylete a privezly jsme si domu dalsi zviratko.k dvoum potkanum pribyl jeste kralicek :grinning: jinak dnes mi bylo opravdu krasne az na to ze me ted asi 2 hodky boli divne spodek uplne sileny tlak na nej jak na pipi tak i zadek a pri tom natlaku sileny pichnuti prijede spodkem :frowning2: a to jsme nic tezkyho netahala na zachod chodim normalne zadna jina bolest neni chvilku sedim chvilku chodim jak nemuzu dlouho nic :frowning2: kazdy na me at uz porodim ze jsme si vytrpela dost :grinning:.tak zachvilku dam sprchu a uvidime ale kazdopadne pokud ten tlak neprijde mam okamzzite vzit tasku malyho a odvez ho a smer porodka.
@uzankaa jinak nemas nejakou strevni chripku?a ty vody to ti nereknu me prvni porod vyvolavaly a vodu mi propichla sestra
21. dub 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24
@blazenkaa
Asi to je holky virové, nejsem první komu tak dneska je, tak se utěšuju, že to bude dobréé, ale pořád nejsem ve své kůži, je mi pořád divně :unamused: a dostala jsem do sebe odpoledne 3 ciabatty suché a zatím je držím, tak snad nebude hůře!A aby toho nebylo mál tak se mi zlomil zub na pravé straně nahoře, zítra volám zubaři, aby me co nejdřív vzal :wink:
21. dub 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jo to je proud vody, ale někomu sama nepraskne, takže podle toho se porod nepozná, jak říkám, mě jí museli píchat až na sále , ale to vůbec nebolí.
21. dub 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak jako jak jsem si to tu přečetla že jsi zvracela tak jsem se do půl hodiny taky pozvracela měla jsem u mamky obálenou brokolici s bramborem a asi mi to nějak nesedlo.Od té doby mi je faj.Když mluvíš o tubech mě minulej týden vypadla blomba tak se taky chystám zítra tam volat,aby mě to někde nechytlo.
@martinka24 Toho já se taky bojím že nepoznám kdy začnu rodit když mi nepraskne voda.Dneska ráno jsem myslela že to na mě už přišlo nemohla jsem ani vstát a ani chodit to byla bolest v podbříšku a hrozný tlak na celý spodek ,jako by mim mělo mimi vypadnout.To bylo děsné a ten tlak mě docela od té doby drží.
21. dub 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Tak aspoň že už tolik netrpíš že ji je lépe.Přála by jsem ti aby jsi to měla už za sebou a doufám že dáš vědět :slight_smile:@uzankaa to jsem ti zapoměla říct minule se mi o tobě zdálo ,ale nevím co .:slight_smile:
21. dub 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa neboj dam vedet cislo uz je pridane na seznamu :slight_smile: ted jdu prekontrolovat tasku a delaj radeji haji
21. dub 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já jsem nebyla schopná jí pořád ještě zabalit jsem to ale ostuda :grinning:
21. dub 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy máte někajý seznam čísel?
21. dub 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 nene ma jen cislo na @blazenkaa abych ji dala vedet kdyby nahodou se malej narodil :slight_smile:
21. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no ja ji mam uz jakou dobu a ted jsme ji radeji dokontrolovala a jeste dam do kupy kabelku :grinning: k porodu take pripravena kdyby neco ale jako sileny se holit :grinning:
21. dub 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to já se k tomu nemohu nějak dokopat a hlavně ještě dokoupit ty maličkosti a pořád si říkám že mám ještě hodně času.Taky musím dneska holit a vůbec se mi nechce .
21. dub 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa bych vsechny ty dulezity dokumenty potrebovala 2x porad je prehazuji z tasky do kabelky a zase zpet :D
21. dub 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já mám zatím jen papír z matriky
21. dub 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak já evím jak ty ,ale já mám oholeno a namazáno a můžu ti říct že by jsem do té vany mohla vlést znova :slight_smile:
21. dub 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no ja davno taky jinak bych ve vane mohla byt porad varici prome neni tepla ted :D kdybych se nebala zkusim porod do vody ale zkouset to nebudu tak rano jdu k dr jsem zvedava co udela pokud nic tak pojedem na vysetreni do nemocnice.
22. dub 2013 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou skoro 3 hodiny a já už od 2 čumím do stropu.A to jsem v půl 1 šla spát.Tď jsem vyspalá .Ještě že ten můj je v práci jinak by zase bylo co jsem v noci vyváděla.Tak že půjdu asi umejt nádobí.Chudák ten náš psí miláček.Raději zabořila hlavu v pelechu aby se na mě nemusela koukat a spí dál.Jak já jí závidím.Mám zase ten stav že nevím jak silehou sednou a nebo chodit.Hlavně když ležím tak nevím co s rukama
@zlatickamoje To já taky miluji vanu.Vždy když jsem se koupala tak ke mě ten můj nemohl vlést že prý to je vařící a když si napustil vanu on tak aby tam vlezla a já s ním tak mi tam byla zima .Taky jsem o porodu do vany přemýšlela.Tak si to užij u dr a ať ti to dopadne dobře a nenech se odbýt ať se konečně něco děje a ty už nemusíš trpět.
22. dub 2013 ve 02:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ten spanek je sileny.vcera jsem sla brzo a stejne jsem se budila a kdyz jsem zabrala tak zase de probudil syn a vyzadoval neco.lepsi uz to nebude.ty aspon muzes jit neco delat ja ne ten muj by mi dal a myslel si ze jsem zesilela :D.zachvilku jdu k dr tak uvidim co mi rekne
22. dub 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ráno... :slight_smile: tak se zdá, že mi zvracení dalo pokoj, ale zase to vystřídala bolest hlavy, asi opravdu je nějaká viroza! Dneska jdu na půl 3 ke kadeřnici na melír a natočit vlasy a na 18:00 jdeme fotit těhu foto a bereme i pejska, pak se pochlubím fotečkama :grinning:
22. dub 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek