• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa Taky jsem měla blbé spaní a hlavně poprvé když jsem se vzbudila, tak jsem nevěděla co bude, strašný tlak na spodek jsem měla jako při menzes ale asi 3x větší bolest,...to je teda něco když to ještě vystřeluje do pánve...asi už to tak má být, nechci plašit, ale asi si už budu muset konečně nabalit tašku:slight_smile: ikdyž se mi do toho nechce! :wink: Ty nevíš co s rukama a já zase co s nohama... :slight_smile:
22. dub 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem našla odkaz na porodnici, virtuální fotky, vypadá to tam pěkně i na sále, jinak na poojích jsem byla nedávno za kamarádkou a sestrou, ta vím jak to tam vypadá....ani nebudu chtít nadstandart, protože je to tam pěkný i na normálním pokoji a wc se sprchou jsou hned na pokoji, ne na chodbě.
http://gpk.fnplzen.cz/cs/node/254
tam nikdo z vás asi nepůjde , že?
22. dub 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z prohlidky doma a zase nic max zase na monitoru a kdyz sjem ji rekla ze se mi ty bolesti nelibi tak mi rekne co vic by pro me mela udelat nez jen monitor a kdyz se mi neco nelibi mam zmenit dr....vazne super
22. dub 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 jojo vypada to hezky ja budu rodit v chomutove sice to mam trosicku dal ale to nevadi ja tam rodila poprve a byla jsem max spokojena
22. dub 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já poprvé rodila jinde v Plzni, na Slovanech a tam se mi vůbec nelíbilo, asi šest mamin na pokoji , wc na chodbě i sprcha, ani mimča jsme neměli u sebe, jen nám je vozili po třech hodinách na kojení a až poslední den před odchodem jsem měla malého přes noc u sebe. A jak to tam vypadalo, ani nebudu říkat, tohle je aspoň hezké, už aby to bylo za námi.
22. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ty jo ja za komancu :grinning: tak u nas jsou maminy vetsinou jen po 2 mimi u sebe a sprcha s wc je spoledna pro 2 pokoje a pokud prijdou tmave tak vas klidne odstehuji jinam na pokoj jim nechavaji 2 pokoje uplne vepredu takze se nemuze stat ze by jste byla snima na pokoji
22. dub 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no hezky pěkně :unamused: a koukala vaginálně na čípek utz??Já si tu mojo Dr nemůžu vynachválit..tak prostě vždy udělá utz ja normál tak vaginálně a ještě růčo vyšetří..zkontroluje průtoky placenty..prostě všechno.Chudáčku..ty si taky užíváš :unamused: Jinak rodit budu v Žatci :wink:
22. dub 2013 v 10:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holčičky
@zlatickamoje jé jsi ještě celá a jakpak je
Tak to mi máme nádhernou porodnici jste tam po 2 a wc a sprchu má každý pokoj
22. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tahle hrozná porodnice je už taky zavřená, tahle je nově udělaná pár let a nedá se to srovnat....
22. dub 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice nene zadny vysetreni uz mesic jn porad monitor :frowning2: jinak predtim vzdy delala vysetreni utz i ruco a ted vubec.ja taky porad vaham zda chomutov a nebo zatec.
@blazenkaa jojo jeste cela a bolava dole a unavena silene uz se tesim az dorazi muj domu veme prcka ven a ja se prospim a premyslim ze pojedu asi zitra k jinemu dr pro jistotu at se na me mrkne pokud me tedy nejaky vubec veme.kamoska porad huci z porodkou ze mam jet a klido si vymyslet ze mam az moc velky bolesti i kdyz budou maly a budou muset pry semnou neco delat jenze takova ja nejsem i kdyz je fakt aspon bych vedela zda je vse ok nebo ne.nejhorsi je kdyz clovek uz ma doma jedno dite a bere ohledy i na nej proto jsme rada ze muj dnes v praci dal vypoved a bude snama doma a 2 nastupuje do jiny prace tak ted tolik prcka nebudu resit a budu moc kdykoliv odjet
22. dub 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Jen tu kamarádku poslechni já by jsem asi udělala to samé nežli takhle trpět aspoň budeš vědět co a jak .Já by jsem si šla taky lehnout neska jak jsem psala jsem šla půl 1 spát a v 2 na nohách do půl 5 a v půl 9 budíček přijela mamka .Když odjela tak jsem se šla natáhnout a přijel jeden známí a teď odjel tak že ze spaní zase nic nebude protože by jsem zase v noci nespala .Já už opravdu nevím co mám dělat
22. dub 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa a bude hur to vis telo se pripravuje na to ze tolik nebude spat a kdyz uz tak to bude uplne slaboucky spanek :slight_smile: me ted probudi i vytah u nas :grinning:
22. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Já ten Žatec zvolila taky po váhání Slaný,Chomutov..ale kámoška v Chomutově rodila nedávno..a jako prej na porodním super ale na odd.šestinedělí už prý horší:frowning2:A druhá kámoška rodila před měsícem v Žatci a chválila :wink: Navíc prý v Chomutově musíš mít na mimčo skoro vše snad..osušku a nějaké oblečení.pleny jsou samozřejmost..ale v Žatci je pleny a ubrousky :wink:
22. dub 2013 v 11:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no na sestinedeli je jedna takova krava to je fakt.me kamoska taky radila slany ale pro me by bylo docela dost davat 1200 za pritele u porodu a kord kdyz marodil ted a financne se musime nejak zase postavit na nohy.a zatec ten taky dost lidi chvali ale ja slysela ze tam taky vse clovek musi mit sve tak nevim no
22. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice u nas je to spise takovy bud a nebo bud to bude rychly a tak zatec a nebo pokud to nebude tak akutni a nebudu rodit skoro doma tak chomutov ja uz vim jak na tu neprijemnou sestru vse ji odkejvat a prdet na ni a pokud je nejaky problem zeptat se jiny sestricky :grinning:
22. dub 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje V Žatci tatínek u porodu snad platí 500kč,nevím jak je to v Chomutově...??My právě taky zvolily kratší a levnější variantu..v Žatci jsme do půl hodky..Chomutov je dál takže by se to pak asi prodražilo..návštěvy apod.
22. dub 2013 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice jasny no ja mam zase vsechny v chomutove sem jsme se pristehovala za pritelem :slight_smile: jinak v cv se plati 100kc.hlavne pokud budu v cv tak vim ze prcka uvidim jelikoz bud bude u mamky a nebo u ex a oba to maji kousek do nemocnice.si myslim ze je jedno kde budeme rodit hlavne ze budou deti v poradku a my take.a dost dela i to jak se kdo k personalu chova :slight_smile:
22. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje
@turcice
@blazenkaa
@martinka24
KRÁSNÉ RÁNO holky, takže včerejší focení bylo naprosto dokonalé a pěkně jsme si to užili, začli jsme v 18:00 a skončili 23:10... :grinning: bylo vidět že to fotografa baví a nás taky a dokonale jsme toho využili, máme přes 1000 fotek tak musíme vybrat a pak sem určitě nějaké dám. Jenom s pejskem jsme se fotili 2,5hod a toho to taky bavilo mooc!
Přeji všem krásný slunečný den!
23. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulky i když trošku zatažené
@uzankaa teda to jste si to krásně užili mi jsme se fotili asi 2 hodiny ,ale taky jsme chtěli vzít tu naší mršku ,ale nevěděli jsme tak jsme tam bez ní . :slight_smile:
23. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mam nějaký skluz a nejsem v obraze co se tu teď řeší :slight_smile:
Kdyby to někoho zajímalo, mám v albu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/flowerie/album/nase-vybavicka-j908r1/13746029/ tabulku s látkovkama, co jsem pořídila. Ještě dokoupím/našiju vkládačky a zatím je to komplet.
Dneska jsem si začla třídit mimi oblečení, tak musím najít nějaký seznam kolik čeho má být na letňátko, abych to doplnila.. A bude se prát a prát a prát :slight_smile:
23. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie to už máš na čase, já už mám všechno připravený, dneska jsem i připravila komplet postýlku s povlečením, a měla bych sbalit tašku do porodnice, pořád to nějak odkládám....jinak já se na to focení asi vykašlu, nějak mě to už neláká někde vystrkovat břicho :grinning: nechám se vyfotit od toho mýho na náš foťák a je to....dneska řeším pro malýho Matýska písek na pískoviště, prý mají v hornbachu asi za 80 haléřů za kilo , tak to je super cena....aspoň si může hrát u baráku , včera večer zvracel a bolelo ho bříško, tak budem doma....
23. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24
@flowerie
@blazenkaa
@uzankaa
@zlatickamoje
@turcice No my to focení asi taky vzdáme. Ne že by se mi nechtělo, ale spíš není čas. Včera jsme oficiálně dostali stavební povolení, takže mužíčka už ani neuvidím, natož aby si bral kvůli mě volno a jel se fotit. Pak si udělám hezké rodinné a miminkovské fotečky :slight_smile:

Já taky furt nemám tu zatracenou tašku do porodky. Ale tenhle víkend se už na to opravdu vrhnu a od příštího týdne budu prát a žehlit. No a co pochybí, tak se dokoupí potom. Mám pocit, že těch krámů je nějak hodně :slight_smile:
23. dub 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@anik.l
@martinka24
@blazenkaa tak já focení s bříškem také asi nestíhám:frowning2:,ale nevadí..nafotíme pak malou :wink: Jinak holky dnešní KO celkem v normě,DOPPLER také v normě,čípek cca 2cm a malá má na konci 36tt cca 2450g,ale ta noc byl šílená..ta mi tedy dávala..co ta dělala v tom břiše!!!!myslela jsem že vyskočí :grinning: a dnes po KO ty šílené tlaky s bolestí na spodek..já někam ani nemůžu chodit protože při chůzi je to horší :unamused: Tak dřepím doma..a mám depiny že je venku krásně...
23. dub 2013 v 15:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak tak koukám tak se nikomu moc nechce na focení a natoš někam chodit.Já jsem dneska uvařila hrnec bramboračky a nic jiného ještě chce zapečené brambory. Zvládla jsem i zavolat tomu zubaři kterému jsem měla volat včera a on mi řek ať přijedu dneska ve čtvrt na 4 tak že jsem jen vygruntovala auto a frčeli jsme.Jsem ráda aspoň to mám za sebou zuby v cajku a já nemusela jed aspoň sama.Řídím ráda ,ale dálky už jezdím nerada sama a já to k zubaři mám asi 50km .
@flowerie teda máš pěknou zásobičku já skoro nic nemám ještě jsem se nedokopala to nakoupit chi pižívat ty čtvercovky a na vrch jen ty vrchný kalhotky ,ale dostala jsem 3 pemprsky papírove vel.1 a mám 4 taky pemprs vel.2 tak asi budeme používat zatím papírové .Ani nevím jak dlouho jakou velikost mimi nosí
@turcice to je super že je vše v pořádku mě by taky zajímalo kolik má to naše mimi já jdu na kontrolu v pátek a to bude zase jen že mě zkontroluje čípek bez UTZ a to je vše.Vadí mi že nevím jak mimi roste .Potom mě pošle prý na pásy.
@martinka24
@anik.l já tu tašku taky nemám ještě zbalenou a ani se mi do toho nechce .
Dneska jak jsem byla u toho zubaře tak mi říkal to bude kluk jak vyšitej tak si začínám myslet že se dr spletl a žádná holčička to nebude ,ale kluk protože jen 3 kamarádky mi řekli že to bude holka tak já opravdu už nevím .Jo a ještě že měsíc to nebude ,ale že to bude dřív tak kéž aspoň by v tomhle měl pravdu . :slight_smile:
23. dub 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Neměla by některá z vás zájem? Čekám dvojčata, proto prodávám kočár i postýlku...
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q7o1/casualplay-s4isofixkomplet-vybavagolfky-moon/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/2km3/drevena-postielka-s-komodou/
jsem z Hradce Králové
23. dub 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky asi vsichni nekde litate venku.ja dnes byla s ex svagrovou na kaficku ted jsem prisla od kadernice a pripravy.vecer jdeme do divadla.jinak zitra nebo v noci jeste obarvim hlavicku a zitra na kosmetiku
23. dub 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@123lenka ahooj, no, popravdě mám pocit, že kočár i postýlku tu už asi víceméně všichni máme..zkus spíš někde kde se rodí později..
23. dub 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa čoveče já jsem minule měla takovou radost, že mi řekl, že mimi má 2045g, ale pak jsem si četla diskusi o váhových odhadech a liší se to často o půl kila nebo i o kilo, takže to vůbec neni směrodatný :wink:
23. dub 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já právě chci čtvrcovky mezi nožičky jen v případě nouze o ostatní plenky. I když zezačátku jsou stejně asi nejlepší. Dneska jsem si v Ikee taky koupila malý ručníčky jako vkládací plenky pro zvýšení savosti (uplně krásně to vyjde když ji přeložíš napůl a napůl, tak je ta velikost přesná). Taky jsem si tam koupila dětskou osušku s kapuckou, prostěradla do postýlky a jeden mantinel a žínky. Jdu to všechno vyprat.

Holky, myslíte, že se savost nových ručníků rychleji zvýší při praní na 60°? (jinak by to stačilo na 40, páč jsou nové a čisté..)
23. dub 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak já nevim, jsem teprv týden doma a přivezli mi novou pračku, tak jsem to praní chtěla nechat až na teď...předtím stejně nebylo kdy...myslím, že to zvládnu, zatim se nechystam rodit a mam pračku na 7 kg, takže to oblečení je vyprané max. nadvakrát i s povlečením..
23. dub 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek