• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@zlatickamoje Jééjda, tak ty už máš určitě poslýčky a může to na tebe přijit každým dnem, každou chvíli, takže raději bud ve střehu:slight_smile: Jinak přeji aby to všechno dobře dopadlo!
@blazenkaa Děkuji za podporu...jsem silná lvice ale jsme tak yjenom člověk, že?
26. dub 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie no snad jo obavy se stale stridaji jednous e bojim porodu ted se bojim kojeni sileny :grinning: jojo jinak uz to mam za par a do ted vse bylo ok jsme si rikala to bude zase mimi tak 2kg a ono prd malej ma pry podle uz 2700g nevim kde to nahnal ale uz se tesim
26. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa no uz cekam sama dr rikala ze se uz asi 2.5 neuvidime kamoska mi psala do koncetydne porodis nevlastni tatka kdyz me videl tak rekl tak max tyden a rodis :grinning: tak jsem zvedava.jinak posliscci zlobi uz pekne dlouho ted jsme si dala slofika ze od rana bolesti a kluci nebyly doma tak ted udelam rajskou na kterou se tesim mesic :grinning: a pak se uvidi pokud to neprejde tak pojedu sice nejsou silny ale jsou bolesti spise mi pripada ze jsme si na ty bolesti uz tak zvykla ze to kolikrat nevnimam
26. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie neboj se, budu tady trpět s tebou ... Taky jsem ve 34tt.
@uzankaa drž se holka!!!
26. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezky vecer holky tak cely den obcas bolesti slaby a po vane sup bolesti jak krava a silena bolest spodku kdyz se.hnu :( ze by snad uz se neco delo
26. dub 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky kočičky moje
tak vám povím že jsem dneska úplně ko .Tak doufám že budu celou noc dělat hají a nebudu strašit . Ráno jsem byla v poradně a a když jsem se optala jestli aspoň mimi trochu už trochu naléhá tak mi řekl že mám ještě měsíc čas tak že jsem se vůbec nic nedověděla,ale poslal mě na pásy tak že v pondělí ráno tam zajdu páč ten můj jde k zubaři tak se s ním svezu aby jsem tam nemusela jindy .
@anik.l @ flowerie holčičky všichni si tím projdeme akorát někdo třeba o trošku méně
26. dub 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@zlatickamoje
@anik.l
@uzankaa holky už se nám to krátí všem, já včera s malým než došla na hřiště, taak to byl masakr, ještě že to vede přes les a mohla jsem si odskočit, vždyť to znáte a jinak mám alergii - hrozně mě pálí oči a svědí , mám rýmu jak blázen, ale léky žádné nemám ani je teď radši nechci, ale musím si zajet teď ráno do lékárny aspoň pro borovou vodu na výplach očí nebo co mi poradí.Jinak včera ten můj mi řekl, že u kamaráda jeho přítelkyni praskla plodová voda a to má termín ještě týden po mě, tak jsem zvědavá, jestli už porodila nebo co se vůbec děje, když je asi ve 34 TT .Tak snad bude všechno ok :unamused:
27. dub 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 dobry ranko.jo ja od vcera mam bolesti snazila jsem se v noci probudit chlapa a nepodarilo se tak jsem pripravila tasku ke dverim malymu tasku k tatkovi a dala zbovu vanu a oholila se a jako snad to dole nejak vypada vubec mi to neslo :D takze za celou noc jsem asi naspala 3 hodky takze jsem uplne ko a ted?bolest stale trva ke vsemu jsem dole nejak porad mokra ale voda mi nepraskla pokzd teda netece postupne.tak to vidim tak ze malej se nasnida dam si kafco pribudim muze a pojedeme za ex mu predat prdolu a hned porodka jeste ze ex bydli od porodky kousicek.az budu vedet vice infa dam vedet
27. dub 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holčičky
@martinka24 jj blíží se to všem a už se na miminko těšíme všechny a neboj t
tvá kamarádka s mimi budou v pořádku .
Tak se hlavně opatruj a nenervuj se mi budeme celý den pryč tak to tu nemůžu kontrolovat můj bývalí jede na soutěž od dobrovolných hasičů jsme tam oba,tak jjá jedu sním ale já budu letos jen koukat :unamused: :slight_smile:
Mějte se tu krásně áá holčičky moje .
27. dub 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co děláte všechny dneska? my jsme byli v Plasích na dni ve vzduchu, lítaly tam gripeny a to byl rachot, docela jsem se i bala, litaly nizko jak blazen :grinning: a malej se bal taky, ale hezkej zazitek :slight_smile:
Jinak kamaradce dnes malyho udrzujou a zitra by se mel narodit , pry od pulnoci nesmi jist a pit, tak nevim, jestli bude mit cisare nebo ne, uz jsem ji pak nepsala.
27. dub 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky, já pořád celá. V úterý do porodnice a tam se snad rozhodne co a jak :slight_smile: . V noci nemohu spát stále přemýšlím co mi řeknou v úterý, pač chci nejprve hamiltona. Můj gyndr mě tam posílá do předporodní péče a na vyvolání, pokud se to do té doby nerozjede samo.
@zlatickamoje držím palečky, už trpíš bolestma dlouho. Tak snad se ti brzy uleví a miminko budeš mít vedle sebe :wink:
28. dub 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 proč chceš hamiltona? Nedávno jsem četla článek , že to někde ani už nedělají, rptože se může stát, že praskne děloha nebo tak něco ...tak já ho nechci....
28. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný i když studený den.
Já jsem dneska jak zmlácená .Zítra jdu poprvé na pásy tak jsem zvědav.Nevím co to mám ale hrozně mě bolí už asi 3 den pipka a v tříslech ale né jako kosti.Sotva chodím hrozně to bolí jak se to tam hýbe přichůzi.nevím co s tím .Dr mi v pátek řek že to nic není ,ale vypadá to jako nějaká vyrážka nebo bradavičky.Kdo to tu měl co jste na to měl.
28. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 o tom nic nevím :unamused: , dyť ho dělají pořád. Uvidím co doktor řekne. To máš asi tak stejné riziko jako když ti sestra u porodu hupsne na břicho nepřiměřenou silou a praskne ti děloha, né jen že už pak nemůžeš mít děti ale na to se dá i umřít, prý se to dokonce stalo i v jedné Pražské nemocnici teď nevím v jaké, ale bylo to v telce. U syna mi na něj tlačila, jinak bych ho ven nedostal.
28. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa já se také osypala, ale zrovna na hrázi. Mažu to touhle mastí http://www.lekarna.cz/fungicidin-leciva-ung-1x10gm/ . Doktor mě pochválil že to mažu tímhle. Nebo jestli to máš v tříslech a né na pipce tak je také moc dobrá dubová kůra (mast). Podrážděný konečník nebo hemeroidy to léčí suprově. Je to i na normál kůži. :wink:
28. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no já myslela , že to je ten hamiltonův hmat, že ti hupsnou na břicho ne?jaký je v tom rozdíl???
28. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 už jsem si to našla na netu, tak to jsem zas o něco chytřejší, každopádně si nepřeju, aby mi skákali na břicho, snad mi to neudělají...zeptám se na to v porodnici.
Jinak ta moje kamarádka by měla dnes přivést malého na svět, ale zřejmě císařem, tak jsem zvědavá, kdy mi přijde sms....
28. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 no koči v tom je velký rozdíl :wink: , tady ti dám odkázek neboj je to krátké a postup je o hodně méně drastický pro miminko než nějaký zátěžový oxitoksinový test. Vlastně miminku to neudělá vůbec nic :dizzy_face: http://cs.wikipedia.org/wiki/Hamilton%C5%AFv_hmat
28. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 jé tak to držím palečky :slight_smile:
28. dub 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no mám to mezi pipkou a nohama a pipka neboli stydké pysky mě bolí jako blázen .před týdnem mi dr řekl že si mám koupit tekutý pudr že to vypadá jako opruzenina jak je teplo ,ale je to čím dál horší.Tu dubovou kůru mám mazala jsem si hemeroidy tím.Příjdu si jak když ho tam mám.Nevím jak to jinak popsat :unamused:
28. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa jéé tak to nevím teda pokud to máš i na pyskách tak raději k doktorovi, ale jestli máš fungicidin tak to mazej tím..ráno a večer. Mě to hned od svědění a pálení pomohlo, ten se může mazat i do vnitř. Tu dubovou kůru si tam nemaž to by mohlo pálit, tím si namaž spíš jen ty třísla.
28. dub 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
@blazenkaa tak uz se malej narodil kamaradce (asi zacatek 35tt) a ma 2200g a 47 cm, praskla ji plodovka a druhy den sel malej ven....snad je vse ok, prisla mi jen sms....
28. dub 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 tý jo to je malý brouček, gratuluji :slight_smile:
28. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Zítra jedu na pásy tak se potom stavím v o patro níže je tam gynda ten můj má dovolenou a tam ho zaskakujou.Už jsem rudá teď jak to tam budu vysvětlovat kvůli čemu tam jdu nerada o tom mluvím u dr.
@martinka24 jé to je drobeček tak doufám že jsou v pořádku.¨Taky moc gratuluji.už se taky těším.
Mysela jsem že dneska pojedu bolesti jsem měla cca po 10minutách asi 2,5 hodiny hrozný tlak na podbříšek a něco jako křeče do toho mimi se při tom hrozně chrulo tak jestli to mohly byt ty kontrakce nebo poslíčkové.Nevím jak by to mělo vypadat.Co mi povíte na to .
28. dub 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak co je tady nového:???,Už porodila @zlatickamoje ???? :wink:
28. dub 2013 v 17:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice jo holka to ještě nikdo neví
28. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa abys nejela taky za chvíli do porodnice, psala jsem uz nekolikrat , ze jsme meli dat cisla nekomu z nas a napsat sms kdyz bysme porodily, ale to uz je ted jedno, musime si pockat az nekdo porodi a prijde z porodnice , ja ztim nemam skoro zadne bolesti, tak nevim, ale za chvili vysadim magnesko tak jsem zvedava.
28. dub 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka 24 NEBOJ ZLATICKOMOJE MÁ MOJE ČÍSLO A POSLALA BY PRY SMS
28. dub 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa Ahojki, tak zrovna dneska jsem říkala mojemu, že mě strašně bolí třísla, jako bych je nějak zatěžovala, při chůzi to cítím nebo když je zatnu, jako by byly namožené, ale z čeho? Na venek není nic vidět, je to bolest jako bych tam měla modřinu ale nemám tam nic :unamused: Jinak me dubovka moc nepomohla na hemeroidy...brala jsem mast Faktu a ta jakš takš zabrala!Zítra mám kontrolu tak se rozhodne jestli půjdu na rizikovku:frowning2: At ti to dobře dopadne u doktora zítra a vůbec se neboj to říct, doktoři jsou zvyklý na ledaco...:slight_smile:
28. dub 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Ahoj, ty jsi vlastně na den stejně těhotná jako já... :slight_smile: víš co mi vrtá hlavou...jak jsem byla tedka na porodnici tak mi řekly, že neví, kde doktor přišel na to, že jsem 36tt, podle nich jsem ve čtvrtek byla 34+5tt, tak v tom mám celkem zmatek, to tím pádem nesedí na termín porodu 1.6. Zítra jdu na gyndu tak se na to poptám, jak to teda je. Jsem zvědavá jak mi to dopadne, doktor má rozhodnout jestli mě dá na rizikové, skrz to, že je malý pořád pánevníím dnem otočený :confounded:
28. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek