• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@uzankaa tak to já měla hned druhý den klid a do 10 dnů to bylo pryč.Snad to tam nějak vydoluji ze sebe . :slight_smile:
28. dub 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa třeba se ještě otočí nemyslíš
28. dub 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa no ve čtvrtek jsme byly 34+5 a to je už tedy 35tt , v sobotu se nám to právě mění na 35TT + 0 a v neděli asi 35+1, což už je začátek zase dalšího týdne ne?Takže 36 tt jsme teď podle mě.,ale nevím kdy ti doktor psal , že jsi ve 36 tt , když to bylo až v sobotu...já jdu k doktoru až 6.5. a pak už budu chodit do porodnice na ozvy.
28. dub 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice
@blazenkaa
@martinka24
@uzankaa

hezky vecer holky tak se hlaim a stale cela a v nemocnici :frowning2: zatim to pry nevypada na porod a nic mi nepomaha na ulevu spise jsme jak nafetovana po tech injekcich :frowning2:
28. dub 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ježiši zlato a to ti to nevyvolají??Drž se.. :wink:
28. dub 2013 ve 21:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice dr rikal ze kdyby to aspon trosku vypadalo tak jo ale ze zatim ne a zitra asi me uz pusti ze tam takhle muzu klidne leet i 14 dni
28. dub 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to je tedy hrozny, mozna zitra ti reknou neco jinyho, drz se !
28. dub 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ahojky kočko no já pořád koukám na telefon jestli náhodou a ty jsi ještě celá chuděrko přeji ti ať tě to do rána chytne a máš to za sebou :slight_smile:
28. dub 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Ahojki ted jsem se vrátila od doktora a jsem 35tt+4... :slight_smile:
29. dub 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24
@turcice
Holky ted jsem se vrátila od doktora, dělal mi ozvy a malý je pořád zadečkem dolů a prý je pohodlně zakotvený, takže mě doktor dneska přehodnotil na rizikovku, jdu 7.5 na kontrolu už do porodnice a budu si domlouvat císaře na termín přesně... :wink: takže jsem možná i radči, zamluvím si nadstandard a bude to takové klidnější všechno... :slight_smile:
@zlatickamoje Jéžiškotky je mi Tě líto...snad Ti doktoři brzy nějak pomůžou a budeš to mít za sebou! Hlavně se drž a pokud možno se nestresuj, vím, že je to těžké...myslím na tebe!
29. dub 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa ahoj , takže ti to doktor předtim napsal špatně asi ne? no ten týden souhlasí , já už se v tom nevyznám jak se to tedy počít přesně, já jdu příští týden na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli malej je hlavičkou dolu , doktor mi to nikdy neříkal, což je divny a já na to vždy zapomněla se zeptat. Taky bych radši šla na císaře, když teď vidím kámošku, malej šel o měsíc dřív a má to za sebou bez těch nervů kolem ....
29. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Ne ne nenapsal to prý špatně...jen to neřeší prý na dny přesně tak to dal už na 36tt...taky se v tom nevyznám...ptala jsem se jestli se mi teda posune i termín porodu a prý že ne!!!No já sjem i možná radči, mám totiž velké problémy s pánevním dnem a kříž.kyčelním skloubením takže mi hrozil císař i kdyby byl malý hlavičkou dolů. Jdu 6.5 k neuroložce, která to potvrdí jak teda budu rodit ale už mám napsané na 99% císař! Akorát ted přemýšlím jak s narkozou, jestli celá a nebo lokálně a nebo vůbec, to mě doktor taky šokoval když si řekl, že některé maminky mají žádost hned mit miminko u sebe tak je vubec neuspávají...brr už ted je mi z toho špatně...já půjdu asi na celkovku...vyspím se a pak mi malého dají:slight_smile:
29. dub 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje kočko, až budeš doma, tak na to hupsněte - kamarádka si teď tak krásně vyvolala porod :slight_smile: Vím, že se to snadno řiká, ale než se tak trápit..
29. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já teda nevim, všichni, kdo maj zkušenosti s obojim, řikaj, že císař je mnohem horší..Já se mu chci pokud možno vyhnout! Ale já se ho bojím ještě z jednoho důvodu - dělají se mi fakt hnusné jizvy :frowning2:
@uzankaa Já mam pocit, že to moje mimi je tam dokonce příčně. V pátek jdu na KO, tak se ho na to musim taky zeptat..myslim, že už je na čase, aby se teď někdy ustálilo.
Ale být tebou, jdu do lokální narkozy (pokud ti tedy dají vybrat). Nebudeš cítit jen spodek a mimčo hned uvidíš..Na co oblbovat celé tělo i hlavu? Mozek reaguje na všechno a když už se po císaří hůře rozkojuje, tak by mu mohla pomoct aspoň ta euforie když ho hned uvidíš..vylijou se hormony a tak. Ale toť jen můj názor. A navíc teda kámoška, co rodila 2x v Motole císařem, mi řikala, že pokud je to plánovaný císař, tak je vždycky jen částečná narkóza. Uplnou prý dávaj jen v akutních případech. Ale to má asi každá nemocnice jinak.
29. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, poraďte mi čím napsat na bříško jména pro účely focení? Aby se to dalo zase hned smazat? Napadl mě jen krém :D
29. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. dub 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa taky bych šla na celkovou anestezii, asi bych se jinak bála, ale u mě to vypadá na normální porod si myslim,
ikdyž nevím jak je malej otočenej, tak když škytá, tak mi přijde , že má hlavičku dole :grinning:
přemýšlím taky o tom focení nakonec, jezdím k doktoru docela daleko a segra tam ma kamaradku co foti, tak se s ni asi domluvím , ať mám nějakou památku :wink:

@flowerie mám jednu fotku s bříškem a kámoška mi nakreslila rtěnkou týden těhot a nožičku :slight_smile:
29. dub 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie Taky mě napadá asi rtěnka jenom... :slight_smile: ale i krém klidně může být!
29. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 jojo tak to budeš rodit normálně teda pokud nenastanou komplikace aby tě převážely na císař!Mě před měsícem doktor říkal že možná budu rodit dřív že je malý hlavičkou dolů a dost mě tlačil...a z ničeho nic se prostě otočil a už mi tak prej zůstane! :wink:
29. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa to nevadí, tak holt se buď ještě obrátí a když ne, tak budeš mít císařem a budeš to mít rychlejš za sebou....hlavně, aby naše miminka byla zdravá a my taky :slight_smile:
29. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky hlasim jsem doma bohuzel v bolestech jinak nic mi nezabiralo ale tchyne mi jetse poradila naplnit kybl a jit rucne vytrit schody tak asi dojdu k dedovi vytrit :grinning:
29. dub 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zlatickamoje držim palce ať už se ti ten andílek narodí a netrápí tě
29. dub 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@martinka24 holky díky. Bohužel mam jen dost nenápadnou rtěnku, možná ještě skočim do drogerie pro nějakou obyč výraznou.. Ale zato mam bílou a tmavě hnědou a červenou tužku (na oči a tu červenou konturku), tak bychom to mohli nějak nakombinovat nebo i vystínovat...předpokládam, že slečna fotografka bude aspoň trochu výtvarně zručná - já si to asi na břicho sama nenapíšu :D
29. dub 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie dekuji doufam ze brzy jelikoz mi asi zrejmne zacala odchazet hlenova zatka a rekla jsme do nemocnice ted az jen az budu rodit jinak nemocnici nechci dlouho videt
29. dub 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holčičky moje
Hlásím že dnešní první pásy asi v pohodě nebo aspoň nic neříkala,asi 5x nás museli budit.
@flowerie Mě to napsala fotografka tuškou na oči :slight_smile:
@zlatickamoje jé ty jsi ještě celá ? :slight_smile:
JE mi dneska od oběda nějak divně jako na zvracení a nevím zda mám ležet sedět či co už jsem se šla i vykoupat a ani tam jsem nevydržela a to si tam vždy lebedím tak půl hodky a dneska nanejvejš 10 minut.Holčičky já už to chci mít za sebou chce se mi už i z toho brečet hrozně mě bolí třísla a kostrč :frowning2:
29. dub 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo jeste jo :frowning2: a uz vazne nemuzu nejsem schopa se postarat ani o malyho :cry: bolesti sileny a lepsi uz to nebude a aby toho nebylo malo zacala jsem se strasne bat porodu jen pomysleni a nebo podivani na tasku se mi dela na zvraceni.porad chodim na velkou a pritom doma vsichni jsou ok.bricho stale tvrdy obcas zmekne a spodek to ani nemluve silena bolest lezet nemuzu dlouho sedet taky ne kdyz se chci otocit trpim snad se uz neco zacne dit jelikoz pry nejspis mi zacala odchazet zatka ale od dr nic nevim jelikoz ma volno a poradna je az 2.5
29. dub 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jo holčičko já ti to věřím je to děs já už se taky na to moc těším aby to bylo za mnou.Jak to poznám že to je ta zátka
29. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa dobre rano.obejit ti nemusi.jinak je to takovy hlen s primesi krve teda aspon u me.

Jinak vsem krasne dobre ranko.holky ja zase v noci trpela samozrejmne celou nic vzhuru tak jdu dohanet ted.jinak jsem rekla tehu uz nikdy nebudu max tak za tech 15let ale pochybuji :D.snad mi dnes skonci trapeni a upali me kdyz uz je to paleni carodejnic :D vite co by se mi libilo?kdyby,se malej narodil 1.5 nebo 5.5 tak uvidime.jinak holky odkud vubec kdo jste?
30. dub 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky
Holčičky já už nevím co mám dělat s těmi tříslami mě to tak strašně bolí prý je to z těch veder jak bylo dostala jsem na to bepanten plus .Myslela jsem že to do rána aspoň trošku zabere ,ale bolestma jsem nemohla ráno vydržet tak že jsem musela 2x do vany to chladit
30. dub 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa pry na to nepomaha nic me obcas trosicku pomohlo teply.nahrala jsem medu v mikrovlnce a sel mezi nozky :D
30. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek