• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@zlatickamoje tak to slyším poprvé med ani jsme se to nikde nedočetla.Někdo psal že dostal i genciánku a za 3 dny měla pokoj.Říkala jsem že to budu tim bepantenolem mazat do pátku a jestli to ani trošku nepomůže tak zkusím tu dubovou kůru.KDyž doma ležím tak mám nohy roztažené jak nevím co snad to pomůže .CHodím jak kačena ,ale né kvůli tomu že jsem těhu ,ale kvůli těm tříslům.A jakpak ti je?
Holčičky omlouvám se že to tu řeším ,ale nevím komu by jsem se vypovídala s mím trápením .
30. dub 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa Ahojki, já si teda pořád nedokážu nějak vysvětlit co to přesně na těch tříslech máš. Že je to až taková bolest. Mě třeba pálí třísla když se oholím, ale natřu to hnedka tekutým AVIRILEM a mám klid, ono se to rádo v horku zapařuje a hlavně když je to podrážděné tím holením, ale ty máš asi jiný problém!Sakra co by ti na to mohlo pomoct?
30. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa asi jsem to napsala spatne ne med ale medveda
30. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jinak dnes me boli jen ten spodek a ted zacala hlava jinak se citim nejak dobre.treba klid pred bouri.a nebo ze jsem jeste nevylezla z pelechu :D
30. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa no je to asi opruzení jako mívají malé děti tak že už vím co to je ,ale to je šílené .Já po oholení nic nemívám.Jsi moc hodná že nad tím přemýšlíš. Děkuji

@zlatickamoje Kéž by to bylo tak
30. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to jo skoda ze jsme z ruznych koutu cr bych vas rada vsechny poznala
30. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jinak omylem jsme ti poslala sms co mela byt pro kamaradku ktera je ve 35tt ceka tvojcata a vcera ji rekly ze je na 3 prsty otevrena a poslaly ji domu a dnes nebyla na netu tak ze ji napisu a vytahnu cisla a tam ty a ona a ted jsme premyslela :grinning:
30. dub 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje taky by jsem se s vámi ráda sešla škoda že to je taková dálka.Mě ale žádná sms nepřišla .Včera na pásech tam semnou byla taky jedna co čeká dvojčata a chudáka si tam nechaly protože měla hrozně vysoký tlak
30. dub 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak jsem to poslala dobre :grinning: no a asi vazne je v porodce jelikoz zadna odpoved nic a to jsme se tam chtely sejit a jeste pokecat a ja ji chtela vymenit tu jeji holcicku za kluka :grinning:
30. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje ty by jsi raději holčičku ?
30. dub 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ani nevis jak moc kluka uz mam a holcicku jsme chtely oba a dost jsme to obrecela u nas v rodine se rodily samy holky ja porodila po 45letech prvniho kluka aty kluci se ted zase drzi.ja se tesila na saticky na culicky.i ted mi jdou slzy do oci ale co hlavne ze bude zdravej a ze je nas
30. dub 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jj to jsi vlastně někdy tady psala.Že jsou u vás samí kluci .Tak to já jsem na tom stejně .Když jsem se dověděla od doktora ve 26tt že to bude holka tak jsem to mále obrečela ,i když pár slziček ukáplo.Tak počkej na mě a pak to prohodíme :slight_smile:
30. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa ten muj by mi asi dal teda kdybych to ymenila ten se tesi ze bude dalsi hasic u nas doma :grinning: je hrdej ze jeho prvni dite bude kluk a taky ze bude po nem s jmenem :grinning:
30. dub 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Jsem si samozřejmě dělal srandu s tou výměnou.Už jsem si na to docela zvykla že to bude holčička,ale mám takovej divnej pocit protože každý krom asi 3 kamarádek mi říkají že to bude kluk tak nevím co si mám myslet :slight_smile:
30. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ale nedovedu si predstavit kdyby to slo ta vymena :grinning: takovy divny pocit.no uvidis treba bude prekvapko ja to chtela jako prekvapko jenze ukazoval porad ze je to kluk jako buk :grinning:
30. dub 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to já si taky nedokážu představit. No to by bylo překvápko by chudák chodil v růžovém.Ty jsi to na tom UTZ poznala že to je kluk ?
30. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo to neslo prehlidnout oblicej nam moc nechtel ukazat to mam jen jeden snimek a jinak vecne ukazoval pindika a to poznas.no ja na prvniho syna mela par kousku rozoveho ale jen na doma na spinkani :grinning: kdyz uz to bylo doma tak jsme to aspon vyuzila
30. dub 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no to jedině že by to nosil doma . Zrovna včera jsem koupila v tesku bodýčka měly velikost 0-3 narazila jsem tam na 5 ks za 350,- a 7 k za 375,- tak jsem si vzala těch 7 kusů a toby asi mohl nosit má to jen drobný potisk.Hodím do alba za chvilku
30. dub 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no ja kdyz se podivam do skrine kolik toho mam toho mini tak to je tak jak kdybych mela trojcata :grinning:
30. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já taky ale to se nedá odola.Je o tam.
30. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jsme koukala jsou kouzelny.ja jsme rada ze se zacne nakupovat obleceni pro vsechny na konci leta ale uz ted se netesim to bude penez :grinning:
30. dub 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to mi povídej sice něco málo jsme dostaly ,ale stejně není to moje sklenka vína a jestli to bude ten kluk :slight_smile: máme věci po holkách
30. dub 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jsem se chtěla optat co to máš za tip kočárku to je taky X lander že jo?Jaký to je tip nebo rok
30. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa takhle jsme to mela ja u matyska.
30. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no mam za to ze to je rok 2009 ale nejsem si jista ale xl si hodne lidi chvali ja ho mela chvilku pujcenej predtim a taky spokojenost jen jsou siroky ale ty novejsi uz moc ne ale ty se mi moc nelibi a ty uplne novy ve zkutecnosti des
30. dub 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje třeba to bude holčička a budou se věci hodit.Stejně co já jsem kupovala tak je vše neutrál aby to ten můj nepoznal
30. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to jsem ani nenapsal já jsem si byla ve středu pro kočárek právě X landr
30. dub 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa je a jaky mas? a co foto se ani nepochlubis
30. dub 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jinak ja si kocarek dnes povezu domu od dedy souply ho kluci vyprany do sklepa tak at to muzu preprat a dopripravit a hlavne se chci juknout na portak jelikoz si ho asi necham obarvit :slight_smile:
30. dub 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jak si ho chceš nechat obarvit.Je malinko jiný na korbičce ta hrana ve předu u stříšky je stříbrná
30. dub 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek