• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa normalne textilni barvou dnes jsme nasla na fb prave navod a dost maminek si takto tuni kocarky tak asi sportak udelam jinou barvu uvidime dneska.dela se to jako kdyz barvis pradlo ja teda jeste nic nebarvila tak se bojim :grinning:
30. dub 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to by jsem se teda taky bála asi by jsem si to netroufla tě obdivuji
30. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no ja to nejdriv zkusim na necem jinym a pak na kocarku :grinning: i kdyz si myslim nasi strisce to nemuze uskodit ten je vysisovanej totiz
30. dub 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje sporťák tu ale nemáš vyfocený
30. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene jelikoz jsme byla rychlejsi a uklidila jsme ho a pak me napadlo fotit :grinning:
30. dub 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Maminy. Teeda holky vy jste se tu nějak rozpovídaly.
@zlatickamoje Tak pořád ještě 2 v 1? Nějak se mu nechce ven, co?
My jsme byli dneska s mužem na focení v Táboře, takže hoďka cesty z Prahy a hoďka zpět. Dvě hodiny focení a pak hoďka procházka v centru Tábora, maj to tam pěkný. Tak jsem zvědavá, kdy nám ty fotky pošle, neřekla nám nic konkrétního.. Snad to bude aspoň do porodu :grinning: Ale po cestě zpátky mě teda skoro celou dobu pěkně bolelo břicho, už jsem si řikala že jsou to asi první poslíci, ale asi to spíš bylo tim, že se mi chtělo už dost na malou. Asi už v břiše byl moc velkej tlak :slight_smile: Jinak bříško mi tvrdne, ale to už beru jako normálka..
tak pááá a držte se
30. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie jojo stale 2v1 rikam je po tatovi urcite ten se me drzel taky jak kliste
30. dub 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie to víš obje jsme odpočívali tak jsme si aspoň při tom rozpovídaly. :slight_smile:
30. dub 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky těhulinky
Přeji Vám krásný první máj lásky čas.Nezapomeňte se nechat od toho vašeho chlapa políbit pot rozkvetlou třešní a když nenajdete třešeň tak to vemte pod jiným stromem.Hlavně když bude rozkvetlí :slight_smile:
1. kvě 2013 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.vsem preji keasny prvni maj.zase se citim nejak moc dobre :( a to je datum ktery by se mi libilo kdyby,se Honzik narodil a stale nic.pak dalsi datum je 5.5 tak uvidime.jinak koukam pocasi nic moc :(
1. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem teď 36 tt, jedna známá mi doporučila od teď pít čaj z maliníku kvůli snazšímu porodu. Máte s tím nkdo nějakou zkušenost ? Hezký 1. máj.
1. kvě 2013 v 08:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!Muzu se taky pridat?Podle UZ mam termin 23.5. podle PM 28.5.
Ale ten ultrazvukovy termin mi sedi lip,takze se to blizi.Jak tak ctu,nektere uz to mate opravdu za par :wink:
1. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamanela1
@veka Ahojky holčičky určitě se můžete přidat proto ta diskuze je .
@zlatickamoje mě by se taky to datum moc líbilo ,ale bohužel mám asi určitě smůlu.Sice jsem vstala až teď ,ale taky mi je nějak dobře už jsem dala prát prádlo a to je co říct já nežli se ráno rzhoupu a naše mimi se ale asi moc dobře nemá nebo má ? Já ani nevím protože už teď tam zase cvaká a to mi vždy dělalo jen večer když jsem začala odpočívat. :slight_smile:
1. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa cvaka?me sebou casto skube kvuly skytavce :D janak ja se tedy dnes jen valim nejaka unavena jsem tak se vykopu zachvilku z pelechu abych neco udelala jinak vari dnes ten muj :slight_smile:
1. kvě 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jj cvaká je to jak když si křupneš prst nebo ťukneš 2 kamínkami o sebe :slight_smile: :slight_smile: Co bude vařit dobrého
1. kvě 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa je fakt ze ja to snad nwco podobnyho slysela 3x ale nevenovala jsem tomu pozornost.ten vari dnes kure na paprice. Jinak me se zase rozjizdi silena bolest spodku a tak po pul hodkach krizove bolesti a bricho tvrdne nekdy min bolestive jindy vic.ale pri me smule me to vazne chytne zitra az muj bude prvni den v nove praci :D
1. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tehulky,prave prisel a nadesel vas mesic,holcicky vsem drzim palecky zachvilinku budete mit svoje miminka u sebe.:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jinak muj prita/svolil k miminku ale az na konci prazdnin a v zati tak snad to dodrzi.
1. kvě 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 tak at se postesti a ja dekuji
1. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa prosim te nevis k cemu je takovej ten klic u x landru?ja si nemuzu vzpomenout :grinning:
1. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje-I ja dekuji.:slight_smile:
Hlavne vy at mate nejhodnejsi miminka co se brzo vyklubou z brisek.:slight_smile: :slight_smile:

Snad prita si da rici,ale to okoli bude silene,a taky moje mati ta to neprezije,ale snad si casem zvykne.
1. kvě 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ahojky tebe už jsem tu dlouho neviděla.Jakpak se daří .Jé tak to je super zpráva to ti moc přeji a'ť se to podaří co nejdříve.
@zlatickamoje tak to teda nevím já tam žádnej neviděla
1. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak snad na to prijdem :grinning:
1. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje a není to třeba na kolečka nebo já nevím.jak to vypadá
1. kvě 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no uvidime dnes to omrknem
1. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak potom dej vědět taky by mě to zajímalo
1. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@staninka77
@zlatickamoje
KRÁSNÝ 1.MÁJ děvčátka:slight_smile: Já dneska vařila kuřátko na medu a kaši a nesmí chybět broskvový kompot, potom se můžeme utlouct:slight_smile:
Jinak holky prosím prosím, máte někdo zkušenost s císařem a spinálním uspáním?Je to stejné jako epidurál?Někde jsem četla že jde o jiné napichnutí do jiného bodu a prej ten spinál je lepší v tom, že postupně bolest odchází kdež to Epidurál to je prý větší bolest a víc nepřijemné napichnutí...já mám dylema!Pořád jsm váhala jestli se nechat uspat celkově nebo ne, ted mám jasno, chci být při vědomí už kvůli tomu aby tam se mnou mohl být přítel a abych měla miminko hned u sebe a nebudu tak zmatená jak při celkové narkoze(Ikdyž ji snáším dobře)ted akorát váhám jak to vyřešit abych cítila co nejmenší bolest! Nejvíc mi asi řeknou toho 7.5 v porodnici, budu se ptát úplně na všechno raději:slight_smile:
1. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa take krasny 1.maj :slight_smile: jinak zkusenost nemam
1. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzankaa jinak epidural jsem mela poprve a behem chvilky jsme se uplne otevrela a malej sel ven ja chudak trpela potichu az se mi kroutily palce u nohou nechtela jsme byt za histerku :grinning:
1. kvě 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Snad posledni fotka 39tt
1. kvě 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek