• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
A tohle nejspise bude moje prvni tetovani
1. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tobě taky krásný 1 máj .Já ti s císařem určitě neporadím budeme mít první mimi
@zlatickamoje a kampak si ho dáš
1. kvě 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa dobre rano.asi nejspise na lopatku.jinak vcera po vyfoceni briska se mi bolesti rozjely po 10 minutach a tak jsme se tesily a prd zase prestaly :frowning2: takze dnes poradna a budu doufat ze je uplne posledni.vcera jsme byla na prochazce a pak jsme jely do aquaparku a stejne nic :frowning2: je to kliste
2. kvě 2013 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka Ahojki, budeš rodit ve ZLÍNĚ?Já si budu tedka 7.5 domlouvat císaře, mám termín sice až na 1.6 ale je možné že už me vezmou v půlce května!
2. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...tak já také stále 2v1..je to už únavné.. :unamused:
@zlatickamoje nakonec to dotáhnete do termínu viď..jinak tetování krásné a bříško také :wink:
2. kvě 2013 v 08:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no jak se zda tak jo za 2 hodky mam poradnu tak uvidime.by asi koukala kdybych ji rekla at me posle na vyvoklavacku :grinning:
2. kvě 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to jsem zvědavá co se dozvíš..třeba hamiltona by ti mohla udělat :wink:
2. kvě 2013 v 08:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice taky si rikam nechava me trapit jakou dobu alee vecer uz jsme se tesily a ono pak zniceho nic klid :frowning2:
2. kvě 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holčičky
@zlatickamoje to tetování je moc krásné a bříško to ani nemluvím.Vypadáš tam strašně spokojeně.Moc ti to sluší.pak dej vědět co ti řekli to jsem zvědavá .
@uzankaa Žádné dřív pěkně postupně jak to má být :grinning:
Mě dneska celou noc bolí břicho,třísla a tlak jako do konečníku nevím co to je myslela jsem že to je že potřebuju na velkou ,ale byla jsem jako pokaždé ve 3 v noci a teď a je to stále stejné tak nevím snad to přejde
2. kvě 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa krasne ranko dekuji.jinak to co pises take jsme vecne na zachode a mam tlak obcas se tedy postesti ze jdu i 5x za den jinak se rika na konci tehu se telo pripravuje a cisti a pokud mas tlak a bolesti tak radeji navstiv dr jelikoz kdyz mimi jde dolu tak vetsinu tesne pred porodm mas tlak na konecnik jako kdybys chtela na velkou.jinak neboj ted jsme dala vanu a opet holeni (sileny) obliknem se najime a musim jste odvest prdolu ke tchyni a hura do poradky
2. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z poradny doma a nic moc:frowning2: pokud sama do 3 tydnu neporodim tak pak bude vyvolavacka a to malej ma uz prez 3kg :frowning2: takze jako vazne super
2. kvě 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak aspoň se začne něco dít a neboj kolikrát to je jiná váha miminka nežli říkají tak se nenervuj to krásně zvládneš :grinning:
tak jsem okolo poledne přijela od kamarádky a od té doby jen odpočívám jen jsem udělala tousty na které jsme měly chuť a nic víc nedělám ani do toho sekání trávy se neenu které já tak strašně ráda dělám seká ten můj a přitom si ze mě dělá jen srandu.Teď jsem mu zrovna říkala že by se divil kdyby jsem mu řekla že jedem a on že nikam že si dal pivo.Tak jsem mu řekla že u toho balení taky vy to z něj vyprchalo.Nemám totiž ještě zbaleno pořád si říkám že je čas,ale asi to budu muset večer pro jistotu zabalit.Teda tady se udělqlo tak krásně že jsem si vzala PC ven na lehátlo a ležím nebo spíše sedím páč to moc ležet nejde a pere to jako blázen . :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Ahoj,budu rodit ve Zline,uz podruhe :wink: Repete po trech letech :wink: Dnes jsem byla poprve na ctg a zatim se to k porodu nechysta :slight_smile: Ale v pulce kvetna uz bych se vubec nezlibila. Tak se treba potkame.
2. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veka
@blazenkaa
@zlatickamoje
@turcice
Holky už jste si domlouvali dětskou lékařku? Přemýšlím, že hendka v úterý jak se dozvím v poradně co a jak tak jí budu hned volat...taky nemusí mít volno, takže bych musela znovu vybírat kterou doktorku zvolím!Jinak se konečně chystám vybrat fotky k upravení a dokončení! Jsem čím dál víc taková otrávená a protivná, pálí mě totiž ze všeho žáha a NIC mi nepomáhá, už jsem zoufalá z toho! Přes den trpím šílené stavy jak to pálí a v noci to všechno vyzvracím a už to trvá skoro týden!Doufám, že Vás nic netrápí tak jako mě:frowning2:
2. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Jejeej to mas vesele :frowning2: To ja si vesele bastim,taky uz mam ale 20 kg nahore :-\ A s doktorem bys mela byt urco domluvena predem.Myslim,ze by nemel byt problem,ale zalezi na kazdem konkretnim doktorovi,kolik ma pacientu.My mame stejnou mudr. jako u starsiho uz domluvenou,takze se ji ozvu az budem doma z porodky...
2. kvě 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ja dnes servala tak malyho az jsme se mu pak omlouvala uz je toho na me moc.ta psychika :grinning: jinak mi volala mamka a pry mam vyridit honzovi ze se ma semnou milovat a ne sperma do pusy ani vedle ale do me :grinning: no ja se cervenala i kdzy to nebyl osobni rozhovor asi bych se jinak propadla do zeme :grinning: no a neco na tom pravdy bude jelikoz sex mame zakazany temer od zacatku tehu takze se moc nepraktikoval :grinning: a kdyz jem chtela tak ten muj mel vzdy vymluvu ze moc dobre vim ze nemuzem takkze se frajer zacne snazit :D
2. kvě 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Zrovna dneska jsem se bavila s tím mím že budu muset dojít k doktorce jestli nás veme.Tak že zítra tam dojdu ráno ,ale myslím že nás veme .Chodila jsem k ní i já.O žáze mi ani nemluv mě pálí snad po všem,ale pomáhá mi mléko tak že mám skoro 1L na den ještě že jsme koupili v akci :slight_smile: nebo ještě renie tak že to střídám ,ale v noci jen mléko tenkrát v noci mi bylo zle po tom reni.Holka u každé se něco najde.
@veka Jo holka to já moc nebaštím a už mám 23kg nahoře a přes pupek 124cm.
Holky jak jste na tom vy s váhou a mírou přes váš domeček.
@zlatickamoje jsem se tu pěkně u toho zasmála asi máš s mamkou docela srandu že.Já už jsem to taky slyšela o tom sperma že to napomáhá k porodu taky by jsem to zkusila ,ale bojím se jak mám ten egzém či co to je.Ono to docela bolí ,ale myslím že se to už lepší. :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no mela jsem ji rict aby mu to napsala :D jinak jako povedlo se mi ho premluvit ale jako nekdo nas videt tak umre smichy :D dva pupkaci v akci jakoby hlavne to bylo neprijemny jak kdyby mu dole v tom neco branilo.ale co ja to jen chtela proto zda to pomuze nevim zda on od toho neco cekal :D jinak dnes jsme tak nejak predelaly obyvak a nastehovaly tam uz postylku
2. kvě 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@zlatickamoje
@uzankaa my už máme domluvenou doktorku dávno, ale na druhou stranu ještě jsme se neshodli na jménu, takže jsme ještě nebyli na matrice, tak nevim kdy se tam dostaneme a nakonec se bude malej jmenovat takjak budu chtít já , asi Ondrášek :slight_smile: jinak před spaním malej řádil jako nikdy předtím, teď asi hodně nabral sil si myslím.V pondělí mi bude dělat doktor stěry na toho pneumokoka nebo co to je , tak jsem zvědavá a zeptám se, kolik váží a jestli je už hlavičkou dolů, nikdy mi to neřekl, divný ne?
3. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak mi matriku a dr uz mame nastesti.jinak jako moje dr posledni dobou je tak tak zahadna jak hrad v karpatech celou dobu malej nalejhal a ted nic na porod nevypada :grinning:
3. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Uplne chapu,jak ses citila :wink: My teda sexik zakazany nemame,ale je mi to taky uz spis neprijemne :frowning2: Asi proto,ze prcek uz ma hlavicku proklate nizko,sama si ji nahmatam :slight_smile: A je pravda,ze po akci :wink: me tvrdne bricho jako blazen
3. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka no malej pry ma hlavicku dole ale ze ji nenahmata nebo co a ze to na porod nevypada ja vcera kdyz tam ted sahla jsme neco citila ale ne jakoby vzadu uplne ale bliz ven a takovy tvrdy tak nevim :grinning: jinak me taky tvrdne bricho a vcera po spise jsme dostala krec do zad a pocit na velkou a nic takze dnes ma repete vcera to asi udelal spatne :grinning:
3. kvě 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka v pondeli do poradny pujdu stim ze uz malej se klube a nebo se tam uz nedostanu
3. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje dneska má repete :slight_smile: tak to jsem zvědavá, kdy už pojedeš ....
3. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ach jo holkyja nemuzu videt ty miminka hned slzy v ocich ze chci taky :grinning: bych to tehu zkratila na 20tt ale tak i tak by jsme si stezovaly ze je to dlouhy :grinning:
3. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla poprvé v porodnici na monitoru a za 20 minut hotovo :slight_smile: jsem 36 tt a nahoře mám 11,5 kg :slight_smile:
3. kvě 2013 ve 12:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak koukám, že už jsi ve 40tt, snad se tohodle nedočkám , už ti přeju , ať to máš za sebou

@mamanela1 ty jsi tu nová? koukám, že máme skoro stejný termín :slight_smile:
3. kvě 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 no jako neco to semnou udelalo nejak me svedi nic vic :grinning:
3. kvě 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje Bude to znit asi divne,ale ja kdyz jsem do sebe sahla,tak jsem ucitila jak maly pootocil hlavicku, jak mi prejel po prstech. Ale bud v klidu,doktorka mi vcera rekla,ze se nic nechysta a ze ma hlavicku takhle dole vubec nemusi znamenat blizici se porod.A ja bych to uz taky chtela mit za sebou,ale az tak za 10 dni.Jese mam nejake pracovni povinnosti a
3. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jen kdybyste chtěli tak se můžete přidat i na Facebooku do skupiny Květnovky 2013 :slight_smile:. díky
3. kvě 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek