• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@veka je tak to musi byt neco krasnyho ale v tu chvilku :slight_smile: no tak to u me to hlavicka urcite nebyla to bylo moc vepredu :grinning: no ja chtela 1.5 nebo 5.5 tak uvidime a nebo holt pak pockat no ja uz neverim ze porodim do terminu verim tomu ze me nakonec budou vyvolavat v pndeli jdu do poradny tak ji zkusim poprosit aby me poslal driv na vyvolani.i kldyz jsme stydlin holt ji poprosim
3. kvě 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma bych rada cisto,jako v klicce :wink: Ale kdyby nahodou,mam vse pripravene. A nenapadlo te vyzkouset ten napoj z ricinoveho oleje? Kamoska po nem do druheho dne porodila.Ja se do nej chystam,kdybych mela prenaset,ptz prvni chlapecek mel 4,35 kg a ikdyz mam pocit,ze tentokrat tolik mit nebudeme,tak to nechci riskovat. :slight_smile: n
3. kvě 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@varduhi me to nic nenaslo :slight_smile:
3. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka no ja doma uklizim kazdy den a s 2 chlapama to je sileny kde uklidim tak malej jde a za 5 minut zase mrdnik dnes uz nadavam ze me snad musi slyset cely sidliste :grinning: jelikoz jsme mela uklizeno sla jsem udelat nadobi a zacit pomalu delat veceri a prijdu do obyvaku a bordel.nad tim napojem premyslim docela se bojim ale asi zajedu o vikend do mesta a zkusim to za zkousku nic nedam
3. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlaticjamoje A hamiltona ti nedelali?Me ho doktorka udelala 5 dni pred terminem,to mi jen odesla cast hlenove zatky a pak v den terminu rano a maly se vecer v deset rozhodl jit do akce a ve tri rano byl na svete :wink:
3. kvě 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka nene nedelala ale kdyz jsem byla v nemocnici ze soboty na nedely tak me dokrot prohlizel ale dost to bolelo ale nic nerikal a po tam jsme trosku krvacela a po sprse vse ok a druhy den krvavy hlen cca 2 dny
3. kvě 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Ja se toho nebojim,ptz nam o tom rikala i porodni asistentka v kurzu,ze se z toho max. solidne pos... :wink: kdyz by to nemelo zabrat.Jinak myslim,ze ten olej jde koupit v dm od salooosu.Ale jeste jsem se po nem nedivala.Kdybys do toho sla,tak je ale dobre,aby se to dole uz trochu chystalo.
3. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka no uvidime co mi rekne v pondeli a podle toho uvidime ale kazdopadne za zkusku to stoji.dnes sice me boli cely den podbrisek tvrdne trochu bricho a obcas krizak ale nic hroznyho tak neverim ze do konce tydne se neco stane to by byl asi zazrak i kdyz se rika nikdy nerikej nikdy
3. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Tak to ti ho urco udelal,nekdo to popisuje jako hrozne bolestive,me to bylo taky spis dost neprijemne a taky mi nic dr. nerekla. Proste udelala lup lup a pak mi rekla,ze to muze udelat to,co tobe udelalo a me ostatne taky :slight_smile: (bolest v podbrisku a ochod casti te hlenovky) Myslim,ze se ti to solidne chysta,takze nehazej flintu do zita :slight_smile: Moc bych za to nedala,ze kdyby ti ho udelali ted znova,tak jedes :wink:
3. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pojďte na fcb :slight_smile:
3. kvě 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hezky ze nas zvete ale jeste by to chtelo napsat kam ze :grinning:
3. kvě 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky me si najdete pod Veronika Lysoňková
Na profilovce mam spolecnou fotku s manzou a malym. Mam tam kratke vlasy.Tady ta fotka uz je stara,jak metuzalem :slight_smile:
3. kvě 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale ty květniovky 2013 tam nejsou :slight_smile:
3. kvě 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz jsme tu taky psala ze tam nejsou
3. kvě 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka me te to nenaslo :grinning:
3. kvě 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zalozime svoji stranku?
at si muzem psat? kdo je tu technický tip, tak at to zkusi :slight_smile: co rikate?
3. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka tak ja uz te mam :grinning:
3. kvě 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ja jsem technicky tip ale zalezi zda to ma cenu zda budou vsichni pro abych to nezalozila a prd stoho
3. kvě 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky a jejich broučkové květen-červen 2013 treba tento nazev? tak jsme to zalozila http://www.facebook.com/groups/102812303256286/
3. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no prave, pockame, az se ozve vic holek, kdo bude chtít a kdo ne, aby to nevypadalo pak tak, ze pulka bude tady na modrymkonikovi a pulka zase na fcb, že?
3. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Já si k doktroce zavolám až v uterý jak se dozvím co a jak v porodnici a taky doufám, že nás vezme!Jinak já mám ted 22kg nahoru, měla jsem 25kg ale pohubnula jsem malinko tím zvracením jak mě pálí žáha :wink: ale jinak si jako vůbec nestěžuju na kila navíc a chtěla bych aby mi to zůstalo,i když s moji hyperaktivitou to shodím všechno v šestinedělí a pak zase budu moct jíst jak tank a nepřiberu,,,tak to já mám celý život:slight_smile: A přes pupek mám 117cm... :grinning: Jo a na tu žáhu mi v noci taky pomáhá mléko, a dneska ráno jsem si preventivně dala Rennie a musím zaklepat, že mě žáhá nepálí, uvidí se jaká bude noc!
3. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@zlatickamoje
@martinka24
@veka Tak jsem se přidala do skupiny na FB, pod jménem Zuzana Fenyková...:slight_smile: snad se tam potkáme všechny a poznáme se:slight_smile: Mám tam víc fotek! Dneska jsem si uklidila celý barák, a teda ted jsem ráda že se pohnu, máme velké místnosti a barák na patro 5+1 takže uklid mi zabere tak půl dne, ale zase mám z toho radost, pořád si říkam, že je to jeden z posledních velkých uklidů před porodem... :grinning: jenom co se hafák proběhne po baraku tak se může znovu uklízet:slight_smile:Zítra dosadím zbytek kytek ven a zase to bude veselejší a pěknější:slight_smile:
3. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to jsme rada prosim te muzes mi apsat pak co cekate kdy jmeno a odkud jsi a zdauz jsou nejake deti at te napisu dekuji
3. kvě 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka 24 - to máme, ale myslm si, že u mě to bude dřív, asi nějaký šestý smysl... :slight_smile:
3. kvě 2013 v 19:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jste si pokecali dneska :slight_smile:
jdu to dočíst
3. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám asi 12 kg nahoře, při prvním jsem měla skoro davcet a mám i menší břicho, asi se půjdu přeměřit :slight_smile: naposledy jsem měla 104 cm, to už je ale asi tak 3 neděle...budu taky na fcb :slight_smile:
4. kvě 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mohu se kvampridatvi na FB jestly ovsem mohu a budete me chtit.:slight_smile:
Normalne vcera jsem si byla po trech mesicich uzitznkamaradkounani dosly na disku a v jednunjsem byla doma bylonto prma uzila si krasnej den.:slight_smile: .
4. kvě 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 podle mě ano :slight_smile:
4. kvě 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak si vás najdu na FC,kdo je moderátor skupiny děkuji. :slight_smile:
4. kvě 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek