• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@zlatickamoje-Fakt nevadí že se kvám přidám,i když nečekám miminko,ale snad budu do 4.měsícu. :slight_smile:
Jinak jsem poslala žádost na FB.
Všem přeji krásnej večer děvčátka. :slight_smile:
4. kvě 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa
@staninka77 To je super, že jste se s mužem konečně dohodli. Měla sis ho nahrát na diktafon :wink: A proč se mamka zblázní? Vždyť to je vaše rozhodnutí..
@martinka24
@zlatickamoje tak jaak? Už se něco chystá?
@uzankaa
Ahooj, vy jste už všechny na FB a tady nebudem pokračovat? :D Jinak já mám nahoře asi 8 kg, počítám, že za těch pět týdnů, co mi zbývá, ještě min. ty 2 kg přiberu. V pase se teda měřim prvně, a mám 93 cm. Teda ale obdivuju ty z vás, které máte nahoře kolem těch 20 kg. Já bych asi ani nevstala z postele. Už takhle se mi blokují záda a mam toho dost, když mam vyjít patro, tak musim pomalu, abych se nezadýchala a tak. Holky, čím víc se to blíží, tím jsem nedočkavější, jestli budeme mít princátko nebo princeznu :slight_smile: Zítra jdu naposled na gyndu a pak příští týden už do porodky, tak ale doufám, že se tam s tím pohlavím neprořeknou :slight_smile:
6. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie ahoj nic se nedeje :frowning2: v pondeli znovu do poradny a pokud nic tak 17.5 do nemocnice
6. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla dnes v poslední poradně u svého gyn. A v pátek jdu už do poradny v porodnici. Zatím je vše v pohodě a na porod to nevypadá,tak snad stihnu douklízet po malování a ještě i trošku spočnout do porodu..
6. kvě 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya jsi ve 40. týdnu a jdeš teprv prvně do porodnice? Zajímavý. :slight_smile:
6. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie ja do porodky teda nechodim vubec ja jen ke svoji dr
6. kvě 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie
@zlatickamoje
ahopj holky, jsem taky na fcb, ale napisu i sem. Dneska jsem byla naposledy u myho doktora, teď už budu chodit na to natáčení na ozvi přímo do porodnice, kam se musím zítra objednat.Malý už je hlavičkou dolů a má 2,5 kg, tak jsem ráda, že je vše okJezdila jsem každý měsíc 40 km k mýmu doktoru, tak jsem se s nim už domluvila, že chci jezdit do tý porodnice na kontroly, když to mám od baráku asi 15 minut.
Dneska jsem byla taky na focení u kamarádky s bříškem, tak na konci týdne budu mít fotky na fcb :slight_smile:
6. kvě 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky kočky :slight_smile:

@flowerie
@martinka24
@zlatickamoje
@swaya
@staninka77 doufám že jste všechny v pořádku já samozřejmě budu taky chodit i sem
Dneska jsem byla po 2 na pásech ,ale ke svému dr jdu ve čtvrtek ráno tak jsem zvědavá co mi poví na ty dnešní pásy.Já tomu nerozumím co z toho vyjelo ,ale bylo to prý nějaké divoké .Rozumíte těm čárám co z toho přístroje vyjíždí?
6. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky ma nekdo termin 18.5? ja jen abych vedela skym budu rodit kdyz samo to neprijde :grinning:
6. kvě 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje takže 18.5. vyvolávačka nebo rovnou císař?
6. kvě 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no vím, že ta jedna čára měří srdíčko miminka (ta by měla být pravidelná) a ta druhá kontrakce dělohy (takže bych odhadovala, že divoké to bylo kvůli tomu, že ti naměřili kontrakce možná větší než obvyklé). Co ty víš, třeba už se chystá :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie no už bych byla ráda,ale Klárka říkala že to je pěkný . Škoda
6. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Ja tu jiste zustanu neboj,je my tu fajn,jen me mrzi ze jsvamy nemohla krasne tehulkovat.:slight_smile: .
Ale pristi rok se snad toho mimiska dockam,i kdyz budeme velka rodina.
6. kvě 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 počkej to budeme zase závidět mi tobě protože tu budeš jediná která budeš těhulková a budeme to prožívat s tebou jako ty s námi :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Pokud to ten muj vse dodrzi to co slibil.:slight_smile:
Ja si myslim ze to nedodrzi.A bude to na bod mrazu.
Ale vis jak rada bych mela v naruci mimiska jako vy co mate krasna briska:slight_smile: .
Snad se zadari..
6. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 zlato pár z nás ani neví co to je mít takové svoje štěstíčko aspoň jednou v náruči a ty už to znáš 3x ,ale moc ti to přeji.Nezlob se že ti to tahle píšu
6. kvě 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Stesti doma a hnec 3.ale mam jedinou radost z nejmladsiho ten my dela obr radost.
Vubec se nezlobim ba naopak jsem rada.
A citim z vas obrovskou hrdost,ze za mnou stojite poradite i vy me.:slight_smile:
6. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 to si piš že když to budeme vědět tak ti rádi poradíme ,ale i mi nebo aspoň já budu chodit sem jak mi to čas dovolí a budu ráda když poradíš i ty mě protože už máš mnoho zkušeností a každá rada je drahá :grinning:
6. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Mocinky pomohu i ja,co nebudes vedet.Ono je toho hodne a deti kdyz je boli brisko,hodne je to trapi v prvnich 4.meeici.
Pak zoubky,a ze vseho bude jak se zacne chodi lozit sedet je nejkrasnejsi.:slight_smile:
I kdyz zkusenosti mam je pravda ze neco nevim,ale moc se budu snazit ci nejlepe poradit.
6. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie no 17.5 nastup do porodky a jak to dr rekla at si pak poradi oni :( slusny tak pocitam ze 18 by byl mezi nama
6. kvě 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Neni zac,velice rada vypomuzu.
A vis jake to bude krasne mala se narodi a nemusis ju moc oblekat,jen nevim jak v tom kvetnu pojedete domu z porodnice zda bude hezke pocasi,a jak oblic hlavne mimiska.
@zlatickamoje-Bude to hezke datum,podle me jdes na vyvolani porodu hodne pozde,tam uvas se to dela po 14.dnech od terminu porodu
A muze se i stat zazrak a malickej si to rozmysli a pujde sam bez jake koliv lekarske pomoci.

Holky jake jmena mate pro mnousky!!!!:slight_smile: .
6. kvě 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 no uvidime kazdy mi rika ze ceka na termin :D tak se necham prekvapit my mame Honzika
6. kvě 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 no já jen doufám že až půjdeme mi domu tak bude hezky aby jsem jí nemusela moc balit :slight_smile:
@zlatickamoje On si to ještš rozmyslí :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie
@blazenkaa
@staninka77
@zlatickamoje
@martinka24
Holky, jedu do rizikovky poradny...včera mi dr.řekla že už mám bříško dost nízko tak at si zbalím věci, že je možné že už si mě tam nechají ležet pro kontrolou...samozřejmě že věcí sbalené nemám:D prostě věřímv to, že mě pustí domů:slight_smile:
Jinak mám velké obavy z toho, aby nechtěli ve mě malého přetočit, prej se to dělá...a nejvíc se těším jestli mi dají foto z UTZ... :slight_smile: určitě se ozvu jak jsem dopadla! Hezký den všem:slight_smile:
7. kvě 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jé, to já být na tvém místě, tak si miminko nechám určitě přetočit...nemůže to dopadnout hůř než že ti ho vezmou tim císařem rovnou, kdyby se to nějak nepovedlo..Ale je tu taky pak velká šance na normální porod :wink:
@staninka77 my čekáme buď Lukáška nebo Emičku :slight_smile:
7. kvě 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tak dneska jsem měla trochu nabitej den,a to ještě nekončí odpoledne jedu na břišní tance.
@flowerie-Krásné jména maš vybrané pro klučíka a holčičku.
@uzankaa-Držíme moc palečky :slight_smile: ..Jistě to dopadne velice krásně,a třeba za týden mužeš mít mimíska u sebe. :slight_smile:
Kamarádce to přetáčení miminka dělaly a dost to bolelo,hodně se bála.
Tak snad se tě to nebude týkat.
@zlatickamoje-Hezké jméno moc moc :slight_smile: .
Taky si myslím že čeká jistě na moc hezké datum vylodění od maminky,ale asi se mu u tebe moc líbí. :slight_smile: :wink:
@blazenkaa-Snad už hezky bude aby jsi nemusela navlíkat mimíska,ono jde o to aby se nepřehřálo miminko.
Jistě bude hezké počasí a klidně mužeš porodit i v červnu to je taky hezkej měsíc,já jsem taky v červnu a chtěla bych miminko příští rok na červen. :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 dekuji chtely jsme tadease a jen jsme se zminila ze me napadl honza a tak tatinek chce honzu jelikoz je to taky honza :-/ a necapacka to zmenit a to nez jsme otehotnily snily jsme o tadeas.no me se libilo datum 1.5 5.5 a nic jiny datum uz me nejak nelaka doufam ze se nenarodi 11.5 coz ma narozky sestrenka a mame oslavu narozen brasky ktery se narodil 15.5 a bude mu ted rok nerada bych kady rok slavila spolecne narozeniny :grinning: treba vazne ceka na termin a nebo na den kdy tatinek bude doma aby to nebylo vse tak slozity
7. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje-Třeba si dá říci a narodí se v neděli to je taky krásné datum porodu,muj syn má 11.5 narozeniny.
Tadeášek je hezké jméno to bych chtěla i já,Honzíka jsem chtěla ¨taky ale je hodně jmen tak jsem raději ustoupila a dala Jirku po tátovi,a nakonec u Šimona to měl bejt Adámek,ale i u něj jsem změnila na Šimona a jsem za to ráda tu jich tolik není. :slight_smile: :wink:
7. kvě 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek