• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Holky.
Ja si pamatuji ze kdyz jsem cekala Marka to je ten nejstarsi a nrdostala jsem nic asi taky nic nebylo.
U Jirka jen jeden v porodnici jak jsem porodila.
A u Simona jsem dostala jeden u dr.na gynde.
A dva v porodnici.

Liska06-Zitra si vse vyzadej pokud to ovsem pujde.
Hlavne o fotecku si rekni.
Moc ti budu drzet palecky.
Zachvili si pujdu lehnout jsem uplne un
1. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@swaya no taaké jsem zvědavá :wink:
1. říj 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak máme srdíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a viděla jsem mimíska :slight_smile: . Byla jsem tak šťastná a jsem pořád, bohužel nemám fotečku, budu jí mít až ve 13 tt až půjdu na velký ultrazvuk, tady nemá foťák :unamused: . Jinak jsem těhulka 7+6, porod bude 15.5.2013 !!!!!!!!!!!!! http://tehotenstvi.academy.sk/index.ph tato kalkulačka mi to vypočítala dříve a doktor mi to dnes potvrdil :wink: , dostala jsem průkajdu od GS mamavit a prenatal Box :sweat_smile: .
2. říj 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06-Moc moc jsem na tebe myslela jak dopadneš,a to je krásná dnešní zpráva.
Ještě jednou ti k srdíčku moc moc GRATULUJI :slight_smile: :wink: krásné TP máš perfekt.
Marek měl bejt 19.května a je narozenej 11.5.Květnátko je moc hezké mít.
A co v něm je v tom balíčku. :slight_smile: co jsi dostala.
2. říj 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Mě ta stránka ukazuje error nejede my.Nevím proč???
2. říj 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z břišních tancu vše my bolí hlavně třísla po roce a pul to byl fakt záhul :frowning2: ale bylo to boží moc se my líbilo. :wink: :slight_smile:
Kde jste holčiny.. :slight_smile:
Jdu jukat na ORDINACI. :slight_smile:
2. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 Děkuji, ještě jednou pani :grinning: , no já jsem přišla na to že když někdo třeba jiný dá odkaz na tu stránku se svými údaji tak se jim nic neukáže, pač je to fikaný aby ti nikdo jiný nečíhal do tých informací :wink: , no ale ta kalkulačka mi to spočítala přesně jak mi gyndr. řekl, no není to úžasné :grinning: :grinning: . Jo v tom boxíku je ohodně méně než jsem dostala loni :unamused: , ale zaplať bánbuh alespoň za to,.......jen jeden olejíček od hipp, karo malé, letáčky,testr krémíku od hippu, jeden časák od Betynky, knížečka happy baby book, jedna plínka od Pampers prémium care no a nakonec kartička na vyplnění pro další box co se dostanou po porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ty jak jsi na tom.....
2. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 já jdu chrnět jsem nějaká utahaná, no vidíš to jsi si byla zhuntovat tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , né ono poprvé to vždy bolí než se to ochodí že :dizzy_face:
2. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 v roce 2008 tam byl ještě dudlík a pití pro těhotné a tuším, že i polštářky do podprsenky.
2. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, kde se dá zaregistrovat a čerpat výhody? Pamatuji si DM, mmi klub Globus, pampers, schlecker.. Někde posílali balíčky třeba k narozeninkám, bylo to milé. Víte o něčem dalším?
2. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya no vidíš to, já tam loni měla ty olejíčky dva a hodně brožůrek, alespoň že to karo zůstalo... to já ráda :wink: a jak ti je???
2. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya já teda vím akorát o tom DM, že tam to jde a je to i pak levější na mimísky.., jinak :confused: nevím
2. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Dneska jsem zase nějaká unavená, odpoledne jsem prospala,pak jsem se vzbudila a trošku mě trápily nevolnosti,ale už je to fajn a jdu za chvilku spinkat,ať jsem v práci použitelná.
2. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.Děvčata.Jak se všechny máte kde se vubec schováváte. :slight_smile:
Dneska my dojede mamina tak tu týden nejméně nebudu jen přez mobil to se prostě stává že tu nemohu sedět jí se to nelíbí :frowning2: .
Takže přeji krásnej týden beze mě.Juknu jen večer.Mějte se hezky. :slight_smile:
4. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě někdo taky večerní nevolnosti místo ranních? :slight_smile: Do 17 hod. jsem v pohodě, pak mi začíná být šoufl a bolet hlava a v 8 padám na hudu a spím.
4. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaste tak me je zle celej den hlavne kdyz mam prazdnej zaludek tak to ke katastrofa a s tou unavou to taky neni nic moc slavneho nekdy prospim i pul dne
4. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včerejšek byl pro mě fakt krutý, od dvou hodin odpoledne mě krutě začal bolet žaludek, střeva a celý spodek, nakonec jsem aj omdlela. Netuším co to mohlo být :( Postupně se lepšilo, ale ješte ted je mi divně. 13.10. se mám vdávat a byla jsem ráda, že jsem došla vůbec dneska do práce. Tak snad se to zlepší. K doktorovi jdu v úterý, tak snad je vše ok....
5. říj 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj maminky, tak se k Vám přidám taky:slight_smile:
2.10. jsem byla na UTZ a podle poslední MS jsem v 6tt. Jsem těhu poprvé!Doufám, že je všechno v nejlepším pořádku, dr. říkal, že mám krásné těhotenství, tak snad mě nic neohrozí! 17.10 jdu na krev, moč a tlak...už ted mám z toho obavy:slight_smile:
Přeji všem hezký den! :slight_smile:
5. říj 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa ahojky :grinning: , vítej u nás. To je moc dobře že je vše v pořádku :wink: . Já už viděla srdíčko u svého mimíska :dizzy_face: a jdu na kontrolu 16.10.. Tak ti moc držím palečky ať je srdíčko, nebo už tam je???
5. říj 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaste ahojky, no já mám po ránu a pak mě to doprovází hlavně když začínám mít hlad :unamused: , ale už se mi to zlepšilo :wink: a pachy už se mi také začínají pomaličku stranit, už jdu i do ledničky. Před tím jsem jí nemohla cítit ani v kuchyni nic. Ale jak pak píšeš ty tak to je hodně divné, já vím že mamka říkala že hodně omdlívala, ale ona má hodně střídavý tlak více spíš nízký. Raději to řekni své mudře a na gyndě také, je to lepší vědět že to snad nebude nic vážného, držím palečky :wink:
5. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy :wink: tak jsem tady taky :wink:
8. říj 2012 v 10:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Máte doma ještě nějaká dítka a nebo ta v bříšku jsou vaše první??
8. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice ahojky :slight_smile:, to je dobře další květňátko a kdy jdeš na kontrolu???
@swaya No sice budu druhorodička ale mimčo bude první živé snad, takže zatím žádné jen Maťulku v urničce :frowning2:. A ty budeš po prvé že? To je fajn né :dizzy_face:
8. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ahojky..jud na KO 23.10.Jsem nervozní..mám ted za sebou jeden mikropotrat a jedno zamlklé těhu tak snad to už vyjde.. :wink:
@swaya ahojky..já už mám doma dětičky 3 :grinning: ,ale s manželem své společné nemáme..takže snad se ted dočkáme... :wink:
9. říj 2012 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny. Můžu se k Vám také přidat? Já jsem teda zatím jen po krvi a mám potvrzené těhotenství. K doktorovi jdu poprvé 17. 10. Zažívám to všechno úplně poprvé a jsem z toho docela v šoku. Chci se z toho těhotenství radovat, ale doma mi všichni říkají, že na radost je ještě brzy, tak teď místo radosti jsem v hrůze a dneska jsem skoro nespala. Tak snad se toho doktora dožiju a bude pro mne mít jen dobré zprávy. :slight_smile:
9. říj 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l Ahojky :slight_smile: , no to je skvělé mě to také začalo krví a už tam mám miminko se srdíčkem, hlavně si nic zlého nepřipouštěj jů, já jsem měla také strach a je vše v pořádku :grinning: . tak to ti držím palečky já jdu 16.10 na kontrolu to už je příští úterý a ty teda ve středu tak si pak písnem jů jak jsme na tom :dizzy_face:
9. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice no tak to ti budu držet palečky, neboj povést se to musí :slight_smile: :wink:
9. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Děkuji za povzbudivá slova. Určitě se s výsledkem pochlubím :slight_smile:
9. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 Nee, mám doma už tříletého lumpíka, co se moc těší na sourozence. :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice 3 děti? To jsem taky chtěla,tak snad se nám to třetí do budoucna taky povede, no a když by pak byla dvojčátka, dohnali bychom vás :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek