• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
treba se rozhoupe a vyleze zitra :grinning: na den osvobozeni :grinning:
7. kvě 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky..tak já ve čt.nastupuju do porodky..jsem zvědavá zda se vrátím s malou nebo ještě 2v1 :wink: .Mám málo plodovky..něco ze mě během 2 týdnu vyteklo..Dr.říká že po vag.vyšetření se jí to nezdá na plodovku lae raději mě poslala do porodky..jen doufám že už mě nepustí s bříškem zpátky.Jinak otevřená na prst a CS 8
7. kvě 2013 ve 14:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice tak to teda držim palce ať to všechno dobře dopadne!

Jinak holky dneska jsem byla naposled na gyndě, točili mi jen monitor - a dr. řikal, že je to na hranici tachykardie. Takže mám s tím grafem zajet do porodnice, aby se na to koukli. No tak jsem jela, tam zase monitor (nejdřív nemohli najít srdíčko, pak se vystřídaly sestry a ta druhá ho hned našla). Docela dlouho mi to točili. No a pak dr. říkala, že je to uplně fyziologický a v pohodě. Změřila ještě průtok pupečníkem a šla jsem domu. No teda ale 2,5 hodiny lítání po Praze... Ale vše zlé je pro něco dobré - v porodnici byli uplně všichni hrozně hodní a příjemní. Tak doufám, že jsou tam všichni takoví a budu mít štěstí i u porodu :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@flowerie
@staninka77
@zlatickamoje
@martinka24
Tak mám radost z dnešní kontroly v porodnici! Malý má něco kolem 2500kg, je teda pánevním koncem uložený ale už z tureckého sedu aspon natáhl nožky, tak je tu pravděpodobnost, že se mi otočí ještě a budu rodit normálně, což by bylo asi nejlepší! :wink: S dr.jsme se domluvila že počkáme do 1.6 jak mám termín a uvidí se ale pro jistotu si jdu ve čtvrtek udělat předoperační vyšetření kdyby to šlo císařem!Paní dr.byla se mnou spokojená i já s ní a všichni kolem mě byly moc příjemní a milí, tak snad to tak bude i u porodu:slight_smile:)Jinak mi bylo moc líto těch holek co vycházely z poradny a plakaly, to je asi jediné co mi na té porodnici vadí... :frowning2:
7. kvě 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzankaa-Tak garatuluji k dobrém vysledkou z porodnice,hlavně aby se malej otočil moc ti to přeji,aby nemuselo dojít k cisaři :slight_smile: .
Jak to že ty těhulky tak plakaly chudinky. :frowning2:
7. kvě 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Stani děkuji...:slight_smile: týý jo, nevím, asi jim neřekly moc dobré zprávy!Jedna z nich byla i moje spolužačka a čeká dvojčátka a taky ji moc nepotěšily, ani se mi nechce psát o tom, co ji dr.řekla, prostě negativní zprávy noo:frowning2:(
7. kvě 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás tu zdravím koukám že jste všechny ještě celé .
já jsem teď vylezla z vany od rána jsem na nohách a konečně jsem si sem našla čas jít nohy mám oteklé že by jsem s nimi mohla zaévat.To jsem si zase vymyslela věc to malování .
7. kvě 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mě manžel právě ptá, ty jsi mě přidala na FB do skupiny maminky a jejich broučci... ?? Já jak jsem klikla na odkaz,tak jsem se přidala a ani jsem si nevšimla,že jsem se přihlásila přes jeho profil :D To je to automatické přihlašování :D
8. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie jj,mám těhu bez komplikací,takže mě odeslal až teď. U prvního jsem nasbírala co se dalo a šla jsem tuším už v 31. týdnu.. Kontrolu mám mít v pátek,ale po dnešní noci uvidím zda tam neskončím dříve, asi zlobí jen poslíčci,ale kdo ví, termín mám v sobotu.. První byl vyvolávaný,hospitalizace už od 38tt a narodil se zrovna tak jako by vycházel Honzík teď :slight_smile:
8. kvě 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky jsem napnutá jak kšandy která zvás bude mít jako první miminko na světě,moc na vás myslím a hodně se držte a více méně odpočívejte než nastane váš vysněnej den,aby jste nebyli moc unavené. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@uzankaa-Ty jo to je zajímavé jak těhulky plakaly co jim dr.pověděl co je čeká.Moc je lituji už ted.
A ještě jsi potkala kamarádku.
8. kvě 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya No vidíš to, to jsem ještě neslyšela. V mém okolí chodí všichni pravidelně do poradny v porodnici už od 36. - 37. týdne, i zdravé těhule včetně mně :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se zamilovala a musela ji objednat a vysla me jen na 200kc a premyslim ze obednam dalsi hracky novy za 200kc je uzasna cena
8. kvě 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mam na fcb fotky, te´d jedu s malým na oční zase na lochotín, kde budu i rodit, teď jsem tam pořád :grinning:
9. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie Povinnost předat do porodnice je až v termínu porodu,takže o nic nejde. Navíc gyndu mám přes cestu a vybranou porodnici dál,takže mi to vůbec nevadí :slight_smile:
9. kvě 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne holčičky.
Jakpak se vám daří všem .Já mám nohy oteklé už od rána jak jste a tom vy ?
Byla jsem dneska v poradně opět mi zase nic neřekl optala jsem se jak to vypadá a on že do termínu mám čas je to děs když mi neřekne co a jak .V jeho PC jsem si přečetla hrdlo 2 cm ale nevím co si mám o tom myslet jestli se to blíží nebo je to ještě daleko nevím kolik má normálně .Jdu pokračovat v uklízení ještě to stále nemám hotové protože každou chvilku odpočívám bolí mě hrozně nohy a spodek
9. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky jak vam je?my dnes termin a nic :frowning2: ale tak nejak za hodku prijede pritel z prace a jedeme do porodnice od pondeli se mi porad mota hlava boli me je mi na zvraceni proste des.nemuzu videt ani malyho jak skace apod.a aby toho nebylo malo tak jsme trosku krvacela ale ted uz je to ok ale tvrdne bricho tak nejak bez bolesti zvracela jsem a malej se nejak moc nehybe.zaskok moj dr se vylozene na me vyprdl ze to neni akutni ze si mam jet do porodky :frowning2: eske zdravotnictvi.takze jdu zbalit veci malyymu kdyby nahodou zustal u mamky a ja se dat do kupy a doufam ze pokud si me tam nechaji ze to vyvolaji jeste dnes nebo zitra
9. kvě 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Moc držím palce aby vše dobře dopadlo. Věřím, že mimi je OK, jen už má moc málo místa :wink: To trápení na konci je hrozný.
@blazenkaa Já teda mám do termínu ještě skoro 5 týdnů, ale zatím bez problémů. Akorát se mi blokují záda no :frowning2: Jenže to se dalo čekat s tou mojí skoliozou. Bolí to při každym kroku. Musim zavolat rehabilitační dr., jestli mi s tim může něco udělat. Jenže se bojim, že i když mi to uvolněj, že to bude druhej den zas to samý :frowning2:
Jinak dneska jsem umyla jedno okno, to, který je nejvíc na očích. Třeba se postupně vrhnu i na další, když mi bude dobře :slight_smile: Taky jsem začla mýt obří dveře od vestavěné skříně, co máme v ložnici, tak jsem ráda, že už mi zbývá jen kousek. Bylo to zapatlaný až hanba!
Ale furt bych spala. Teď čekám na pána, co nám má přijít opravit sprchu, snad se dostaví.
Tak těhulím zdar! Ať je vám všem dobře!
9. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Ahojki, je to strašné s těma doktorama, taky se pokaždé vyptávám na všechno, jinak bych se nic nedozvěděla. Já jsem dneska taky uklidila celý barák, a tedka jsme dosekly trávu kolem domu a už celkem padám na zadek jak mě bolí celý spodek a jsem taková nějaká neklidná, dlouho jsem malého necítila vrtit se, asi spinká :wink:

@zlatickamoje Držím palečky aby Tě už nějak zbavili toho trápení, vždyt pokud máš termín tak ti to můžou vyvolat,néé? Ještě k tomu pokud jsi krvácela, všechno jim to řekni!Celkem mě šokuješ s tím, jak tě odmítli doktorky...chápu že se to běžně děje ale že už i u těhotných???!!!Smutnéé dost!

Holky já dneska byla ráno na předoperační vyšetření...a teda až jsem se divila jak to šlo rychle, měla jsem z toho obavy jak dlouho tam nalačno budu zase čekat a překvapivě to šlo jak po másle! Tak jsem si pak šla udělat radost do města a koupila nějaké hadříky pro sebe:slight_smile:přece jenom potřebuju něco volnějšího na léto :grinning:
9. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar maminky, tak jsem právě objednala novou matraci: http://www.nejbaby.cz/matrace-mimi-zdravotni-jaba-pur-nepropustna-120-x-60-x-7-cm/d-75407/ Má rovnou i potah proti pročůrání, jako mají svrchňáky na plíny :slight_smile: Tak snad bude miminko spokojeno. Jednu matraci jsem koupila rovnou s postýlkou z druhé ruky, ale nakonec jsem se rozhodla že si dopřejeme novou.
9. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje To já mám objdnaného pejska za stejnou cenu :slight_smile:
9. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya no ja dobre nalitla vyzvedavala mi to sestra a jako novy to vazne neni takze proste ani lidem na aukru se neda verit
9. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie
@zlatickamoje
@swaya
@blazenkaa
@uzankaa
dneska jsem se zasekla na fcb, ale už jsem i tady :slight_smile: dneska jsem s malým vypllela jeden záhon , zasadila ředkvičky a měla jsem dost, pověsila prádlo a začalo pršet, takže paráda....jinak zítra ještě jedu pro zavinovačku na zavazování, mám jen jednu takovou rychlozavinovačku a to po malym, takže šest let stará a moc nedrží a jak mají ty mimča rády to pevný sevření, tak jsem si řekla, že ji ještě koupím.asi si pořídím maliníkový čaj, myslím , že pomáhá na přípravu na porod, při prvním těhotenství jsem ho pila a porod byl celkem ok :slight_smile:
9. kvě 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Já ten maliník piju sice né úplně pravidelně ale piju tak uvidíme jestli to bude mít vliv :slight_smile:
9. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje tak jim to bud posli zpatky nebo jim to aspon napis do komentare k obchodu a prodejci,tohle jim nesmi prochazet..
10. kvě 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 hihi, ja mam taky jednu rychlo, a pak mam 3 normalni zavazovaci jeste po nas :slight_smile: Mam sice do toho jen 1 tu mekkou vlozku, ale to neva, to se vytahne a da do dalsi, kdyz se stane nehoda :slight_smile:
10. kvě 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den děvčátka
@flowerie
@martinka24 já mám taky jednu rychlozavinovačku a 4ještěště ty klasické po bývalém když byl s jeho sestrou malý a 3 vložky v tom jsou .Byla tam teda jen jedna ,ale nastávající babi 2 koupila :slight_smile:
Holky to byla deska noc asi hodinu jsem probrečela jak mě strašně pálila žáha a břicho no už jsem byla bezradná a sama doma.Tak to na mě padlo že už jsem nevěděla co mám dělat a spát nešlo
10. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie uz jsme jim to napsala a oni jako by se nic nedelo a ani nereaguji :frowning2:
10. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje pořádně je tam stejně pomluv, aby si od nich už nikdo nic nekoupil..
10. kvě 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie to zas ne ale priste ponauceni pro me ja krava mela poslechnout mamku ze nam ji koupi ale co ja se zamilovala tak jsem ji chtela hned :grinning:
10. kvě 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
super kdyz uz teda uznam za vhodny ze pripravim kocarek tak zjistim ze se mi potahy nejak srazily :-/ boze co sjem komu co udelala
10. kvě 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek