• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@uzankaa tak přeju taky ať se malý umoudří, já jinak na sobě cítím, že pěkně začínám přibírat nějak rychle najednou...
15. kvě 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka24 Marti, já teda taky přibírám...jsem si pořád myslela že jsem na 82kg a včera jsem měla už 85,9kg...ještě 5 kg nahoru a bude to celkem 30kg za těhu...ale nevadí mi to, nejde to na mě ani trošičku vidět, jsem vysoká a tak mi to ani nikdo nevěří kolik mám nahoru:slight_smile:)
16. kvě 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky těhulenky,jak to svámy vypadá kdo už porodil vysněná a krásná miminečka.
Všem jim moc GRATULUJI at si je krásně jenom užívají a dělají jim obrovitánskou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24
@uzankaa tak to jsme na tom stejně já už má al 26,5 kilo nahoře cítím se jako slonice :wink:
16. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Z toho si nic nedělej že jsi přibrala o něco více.Moje kamarádka přibrala 30.kilo
16. kvě 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 jj ještě mám něco před sebou tak že to ještě poleze :confounded:
16. kvě 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to na tobě opravdu není vidět, já mám teď 75kg a začínala jsem na 60kg, ten poslední měsíc je fakt nejhorší, mám nateklé i nohy.

@blazenkaa tobě se to už taky blíží , máš o týden termín před námi, tak to už moc nenabereš :slight_smile:
17. kvě 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Vůbec si z toho nesmíme nic dělat, po porodu to půjde samo dolů! Ale taky si myslím, že ještě naberem nějaké to kilečko navíc:slight_smile:
@martinka24 Marti, mě už nohy otekly asi před měsícem a půl, nejhorší je to teda večer a ráno...přes den se to dá celkem, ještě že je léto a dají se nosit žabky, jinak bych se neodstala do žádných botů...už tak tak soukám nohy do tenisek:slight_smile:
Holky když mi známá řekla, čerstvě jak jsem otěhotněla, že při malém přibrala 35kg tak jsem na ni čučela jak blázen ale jak zjištuji, tak už ji skoro doháním!:slight_smile:)
17. kvě 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulinky.
@martinka24 však Vám se to taky blíží je to jen o týden a třeba budete rodit i dřív nežli já já budu na tuty přenášet tak že budeme určitě červencové mimi.
@uzankaa Taky doufám že to půjde sama ,alespoň něco a můj bývalí mi říká já tě budu honit dokuď to nedáš dolu :grinning:
Holky já mám taky nohy oteklé jako blázen do jiných bot nežli do těch děravých od šikmookých nevlezu a to musím jen na boso protože s ponožkami má taky už problém :slight_smile:
17. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@blazenkaa holky, tak jsem umyla asi jen 4 okna a vchodový dveře a mám dost,zítra dodělám zbytek, všude jsem po baráku vysála a ten můj malej mě vytáčí s každým drobečkem, asi už jsem uklízecí maniak, ale zdá se mi, že jenom uklízím dokola , ach jo....a to mám ještě kupu prádla na žehlení a za hodinu jedeme MAtyáškovi koupit koloběžku k narozeninám, má je na můj termín, tak se docela těším, po dlouhý době pojedu s tím mým nakoupit ,tak snad mi tam nepraskne voda :slight_smile: po tom úklidu....
17. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak si to koukej užít a i kdyby ti praskla aspoň by jsi to měla za sebou :slight_smile:
17. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám holky povím že jsem tady u nás nikdy neviděla čápa.Minulé pondělí ho viděl ten můj se známím létat nad náměstím a já ho viděla tohle pondělí z druhé strany nad hřbitovem. Teď koukám na televizi a nejednou proti oknu u nás letí něco velikého tak jsem se šla podívat ven a na střeše nám sedí čáp. :slight_smile: Myslíte že to je nějaké znamení nebo si to myslím jenom já
17. kvě 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazenkaa jo to je znamení, už brzy donese miminkp :grinning:
17. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak už aby to bylo
17. kvě 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste všichni těhulky snad už nerodíte :slight_smile:
18. kvě 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa Já určitě ne, pořád něco dělám a porod nikde, ikdyž ještě mám čas :slight_smile: a co Ty?

@uzankaa a co u vás, jak to vypadá?
19. kvě 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 Tak asi jako u vás pořád dělám něco ale té naší chobotnici se ven nechce i když máme 6dní do TP
19. kvě 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24
Holky já taky přes den když to jde tak něco pořád dělám a taky to pak večer tak dopadá, jsem ráda že se šourám a dýchám! Jinak mi v pátek udělali na dni otevřených dveří podrobný UTZ a všechno je v pořádku, srdíčko bilo pravidelně a krásně a pan dr.mi sdělil a ukázal, jak už mám popraskanou placentu, takže už mám prý číhat každou chvilku kdy to přijde, takže už si asi musím nabalit tu tašku...i když si říkám, jen co ji sbalim tak to přijde...:slight_smile: a ještě mám taky čas!
19. kvě 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa to si děláš srandu, že ještě nemáš zbaleno :grinning: já byla dneska na natáčení a doktorka říkala, že malej nebude mít tolik co první (Maty měl 3,6 kg) takže bych to měla zvlůádnout dobře, akorát skrz toho streptokoka musím do porodnice co nejdřív to půjde, aby mi hned napíchli antibiotika, tak doufám , že na ně nebudu alergická ( na penicilin), jelikož od minulého roka jsem nebyla alergik na nic a ted mám na ovoce a na ořechy, břízu atd....ptala jsem se taky napřenášení, tak prý si z toho nemám dělat hlavu a mít nechráněný styk a chodit na procházky a bude malej venku akorát :grinning:
20. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka24 Nedělám si srandu, opravdu nemám ještě ani ťuk sbaleno ani nachystáno! Dneska je u nás škaredě, bouřka i kroupy padají, tak mě to asi donutí odpoledne nabalit tašku kdyby náhodou zítra řekly, že už mám zůstat :wink:
Já mám taky malého prcka asi něco kolem 3kg, takže mi bylo sděleno že můžu roditt normálně ikdyž je KP otočený....ale já nechci mít první porod zrovna takový...raději SC at oničem nevím a bude to klidnější!
21. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne holky jakpak se vám vede . Aby jsem Vám pravdu řekla normálně se už těším na porodní bolesti :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa Ahojki, no tak ty už to máš každou chvilku, tak číhej kdy to začne...a je velice dobře že jsi pozitivně naladěná, to půjde všechno mnohem líp! Držím palečky:slight_smile:
22. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24
@blazenkaa
Tak dnešní kontrola dopadla tak, už jsem otevřená na prst, malý je stále zadečkem dolů a už se neotočí podle doktorky :unamused: což by mi ani nevadilo, kdyby mě hned teda stanovily termín císaře! Doktorka dneska usoudila že budu rodit normálně i když má prcek něco kolem 3-3,5kg...což mě docela znejistilo, protože na Genetice mi doktor řekl, že v žádném případě nemám dopustit rodit normálně u miminka zadečkem dolů a hlavně u chlapečka, aby nenastal problém v tom, že mu při porodu můžou blbě chytit genitálie a mohl by být neplodný!Takže jsem z toho taková nervozní...nechají mě normálně a v nouzi převoz na císař... :frowning2: Což se mi nelíbí...nejde o mě, já to klidně zkusím normálně ale jde mi o zdraví miminka, nechci ani pomýšlet na nic zlého, pak všichni dávají ruky pryč! Holky co byste dělali na mém místě Vy? Co doktor to jiný názor...!
22. kvě 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to nevím, co bych dělala, asi bych trvala na císaři, že nechceš rodit takhle zadečkem napřed, ale nevím kdo to rozhoduje, kd\žtrak bych si zajela do porodnice kde budeš rodit a zeptala se tam přímo.Tak držím palce, já pořád nic.Dneska jedeme snad už na matriku, tak snad ty už máš zbaleno :grinning:
22. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holičky

@uzankaa jj mám to za pár včera to kolo půl 8 začlo a já jela do porodnice okolo půlnoci kontrakce po 3 minutách 2x mě vyšetřili natočili monitor a ten se div nerozeběhl ,ale jelikož jsem byla málo otevřená jen na prst tak mě daly injekci a dnes jsem jako zfetovaná pořád bych a spala přijela jsem v 9 domu musela pro mě mamka páč ten můj chudák ráno v půl 5 šel do práce a to semnou v té porodnici byl do půl 2.Měřila jsem si u mamky tlak koupili jsme jí k svátku nový tlakoměr tak že ukazuje dobře a já měla 79 na 52 a tep 130 no mě bylo děsně .
22. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. kvě 2013 ve 14:14 • 111safary
@martinka24 MARTI, já chodím do porodky kde budu rodit, ale asi přemýšlím že si zkusím zavolat jinam, jestli by mě neudělali plánovaný císař tam, ale fakt ted nevím co mám dělat! O mě ani tak nejde, rodilo tak více maminek ale jde mi o zdraví miminka, jeden doktor to vyloženě zakáže a ještě mi sdělí možná rizika a další to zatrhne a usoudí jinak! Jsem z toho špatná fakt!
22. kvě 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Tééda...holka už to asi není sranda a prcek se co nevidět rozhoupe a bude na světě... :slight_smile: Bud na sebe opatrná a dej vědět až to vypukne! Ten tlak máš teda hodně nízký, dávej na sebe pozor!
22. kvě 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to jsem četla až teď o těch kontrakcích, no to už bude za chvíli prcek na světě, já byla dnes nakoupit s malým , pořád se nic neděje, hodně se mě lidi ptají kdy už budu rodit, tak sama jsem zvědavá :slight_smile:
22. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@martinka24 Teda holky já se nemůžu nějak dospat asi 2 hodky sem spala a jsem jako kdybych ty 2 hodiny běhala maraton :pensive:
22. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek