• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa tak lez a odpocivej co nejvic, jinak ti neporadim, nebo si dej relaxacni koupel :slight_smile:) já jdu zrovna na ní, mejte se hezky :slight_smile:
22. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer holky me starsne chybi to tehu to teseni apod
22. kvě 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to je sice hezké ,ale už je to úmorné a dlouhé
23. kvě 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje my ti zase závidíme, že máš to nejhorší za sebou :wink:
@blazenkaa to už dáme, za chvíli je to tu :slight_smile: a kde je Uzanka???
23. kvě 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 to teda netuším kde je
23. kvě 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24
Taky jsem dneska spala až do půl 11 ale přišlo mi jako bych celou noc ani nespala:slight_smile: jo už si tělo žádá svoje a musíme vydržet! Holky já mám od včerejška smíšené pocity...mám předoper.vyšetření hotové, pořád mě staví že budu rodit císařem, že konec pánevní je předpoklad na císař, ještě když jsem prvorodička...jenže včera zjistila dr.že jsem už na prst otevřená a zavrhla císař, že budu rodit normálně a v nouzi převoz na císaře!To mě strašně stresuje a místo toho abych se těšila jak tomu do včerejška bylo, tak se bojím! Nevíte někdo jestli mám právo na to vysloveně žádat o císař? Víte jak to doktoři mají "rádi", když si člověk říká co on sám chce...! Dneska jsem obvolávala porod.asistentky a co člověk to jiný názor..jsem zmatená z toho!
23. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa to je teda něco, nevim co na to říct.Nevim proč by ti ho nemohli udělat toho císaře, když se malý neotočil, kámošce ho taky myslím dělali kvůli tomu.Snad se s nima domluvíš!
23. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Zuzi a to ti rekla Henclova,ze musis rodit normalne?To je fakt blbe... Ale rekni ji,ze si to neprejes... Ja mam orvni ultrazvukovy termin za sebou a v utrery podle MS.Vcera jsem mela super poslicky a nic :frowning2:
25. kvě 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den
Tak dnes máme náš velký den D a na počítadle 000 tak doufám že se bude dneska něco dít.
25. kvě 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@uzankaa nám už zbývá týden, toto uteklo co? sama jsem zvědavá kdy to přijde :slight_smile:
@blazenkaa :slight_smile:
25. kvě 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 no to já taky jen aby jsem to poznala.Dneska se chystám že nachystám kolébku ,ale nějak se k tomu nemám.PRotože mi pořád někdo píše jak na tom jsem a ještě mi moje spolužačka píše že je už po těhotná a konečně v 9tt tak z ní mám moc velkou radost a doufám že už jí to klapne :slight_smile:
25. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24 my máme dneska přesně 14 dní do TP tak jsem taky zvědavá kdy to propukne. Vůbec si to nedovedu představit, že za dva týdny budeme tři. Vždy když na to začnu myslet, tak začnu panikařit :grinning:
25. kvě 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l já když si na to vzpomenu tak mám slzy v očí a chce se mi brečet :slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já koukala na netu na smsky při narozeníé miminka a taky jsem začala bulet, to je hrozný :grinning:
25. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Tak co pořád jste 2v1? :slight_smile:
@martinka24 MARTI, uteklo to jako voda a až se nám prďolové narodí, tak to teprve bude letět čas...:slight_smile: Dneska máme u nás fajn počasí i sluníčko celkem svítí. Jdu žehlit povlečení a chystat postýlku a poslední věci a jako na závěr si asi už sbalím i tašku, přece jenom to už může kdykoliv vypuknout:slight_smile:
26. kvě 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jj já stále jsem 2v1. Dneska dělám co proto aby to bylo umytá okna ostříhaný pes i manžel ,nachystaná postýlka a kolébka vyprány 2 pračky uvařené a uklizené a 2 návštěvy do toho a teď už jen vytřít.To si děláš srandu že ještě nemáš zbaleno .Tak šup šup ať už to je jámusím pro mimi ještě zabalit ,ale to by zvládl i Pavel proto to nehrotím.Už aby to vypuklo těším se i na ty bolesti už .:grinning:
26. kvě 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazenkaa
@anik.l
@zlatickamoje
@veka
@martinka24
Holky, budete si některá kupovat nějaké nosítko na prcka? Já jsem přemýšlela nad šátkem, jenže nebude se mi to chtít asi pokaždé vázat, i když se mi to MOC líbí. A navíc aby s tím mohl chodit i přítel, tak asi koupíme MANDUCU nějakou neutrální barvu a bude i pro druhé mimi do budoucna:slight_smile:
26. kvě 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa ja mela na prvniho od chicca a byla jsem spokojena mela jsem i takovy ten satek ale ne na uvazovani ale jak v tom dite lezi a ten jsme dala hned pryc prislo mi to divny kdyz jsme tam dala malyho a byl uplne jak kdby se lamal :grinning: takze na druhy koupim nejakou klokanku zase
26. kvě 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno
@zlatickamoje
@uzankaa já mám půjčenou klokanku sice tmavě zelenou ,ale předce nebudu kupovat jinou
27. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@zlatickamoje
@blazenkaa Dnes jsem byla na kontrole a na natáčení, všechno ok, jen mám přijít zase za týden :frowning2:
Ale bůh ví, třeba se něco začne dřív dít, prej pomáhají procházky, ale když pořád prší, tak se mi ven nechce....
27. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@zlatickamoje
@blazenkaa no já chci nosítko na 100% ale zvažuju jestli jít do klokánky, kterou všichni kritizují, že se mimču ničí páteř a nebo do ergonomického nosítka, jenže to jsou zase pálky jako prase :unamused: tak prolézám bazárky a snad na něco narazím.
27. kvě 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Manduca za me nejlepsi!!! :grinning: Je super,ze se da vyuzit fakt hrozne dlouho!
27. kvě 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky zachvilku to uz budou 2 tydny co je honzik mezi nama.jinak mi zacaly vypadavat stehy ale tam kde vypadaly ak to vubec nesrostlo :frowning2:
27. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 taky jsem byla na natáčení a lítalo to jako blázen. Ve středu jdu znovu
27. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já az za týden, možná :grinning:
27. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já už teď prý budu chodit častěji když už mám po termínu
27. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka dá se pak v Maduce nosit mimčo i zády k tobě?
29. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l
@uzankaa
@blazenkaa
@zlatickamoje
@veka Holky, už jsem to tu jednou psala o těch šátcích a nosítkách. Byla jsem u své dr. přes záda a ta mě sama od sebe začla upozorňovat, že to neni nic dobrého...Když v šátku mimi leží, je prostě shrbené a kroutí se mu páteř (ať si výrobci a prodejci říkají, co chtějí, mimi už není v bříšku a postupně se má napřimovat). Když tam je naopak ve vertikální poloze a "sedí", taky to není dobré pro tak malá mimi, protože samy ještě sedět neumí a tím pádem prostě předbíhají svůj vlastní vývoj a taky jim to může způsobit skoliozu nebo něco podobného. Ta moje dr. si to samé myslí taky o těch lehátcích a sedátcích a houpátcích. (doslova prej bohatě stačí to, co děti musí strávit v autosedačkách), jinak by měly hajat prostě na rovné ploše.
Její názor byl fakt až dost vyhraněný, ale agrumenty jsou pádné a já jí věřím. Přece jen je to rehabilitační doktorka - "přes pohybový aparát".. Říkala jsem to pak svojí kamarádce, která vystudovala fyzioterapii a souhlasila s ní. Takže názor si udělejte samy :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie já tomu věřím, že to pro mimčo není kdo ví jak zdravé, ale představ si, že se ti narodí závisláček, který se bude chtít furt jen nechat nosit, to pak neuděláš vůbec nic. Kámoška to tak měla a vždycky když malá dostala záchvat, tak ji dala do nosítka a u toho třeba umývala nádobí, uklízela, vařila. Bez toho by prý vůbec nic neudělala. Já mám úplně tragicky těžký kočárek se kterým se snad nedostanu ani do autobusu, takže bych ji chtěla využít zvláště při běhání po doktorech.
Podle mě se teď všechno strašně moc řeší. Chodítka jsou prý strašný vynález a přitom já i mí dva sourozenci jsme se naučili chodit zrovna v nich a nemáme žádné trvalé následky :D ... jasně určitě všeho moc škodí, takže když se nosítko bude používat s rozumem, tak bych zas takový strach neměla :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l jo, mam stejnej názor...na cesty, které se nedají s kočárem, nebo když je doma fakt nezbytnost...prostě co nejmíň..
Bohužel, já to asi nevyužiju vůbec, protože by mi asi upadly moje záda..No, uvidíme, snad moje mimčo takovej závislák nebude..mam taky kámošku, která neudělala doma nic, protože malá, pokud ležela, tak prostě pořád plakala. Snad se mi to vyhne.
29. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek