• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@flowerie no ono záleží na nás, jak si ty mrňátka moc rozmazlíme. Jak se znám, tak ji dlouho nevydržím nechat plakat a budu ji sebou pořád někam tahat :grinning:
29. kvě 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l to já zase řikam, že budu přísná matka...ale to asi později...pidimimču taky asi jen tak neodolam :grinning:
29. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla ten babyvak a sla jsem s malym jednou takhle nakoupit, myslela jsem , ze umru, jak me bolela zada a to mu byly tri mesice, klokanku asi fakt jenom pro tatinka na vychazky nebo vylety.
29. kvě 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holčičky i když upršený.
Tak kdopak nám tu ještě zbyl 2v1 .už nás asi moc není co ?
31. kvě 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no nějak to tu ubývá a co ty? Furt nic? Já mám dneska takové divné tlaky, asi se už pomalu něco chystá, ale máme ještě čas 8 dní :slight_smile:
31. kvě 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@anik.l byla jsem včera večer u dr měla jsem hrozné bolesti v celém břiše.Nechali mě tam do rána.Ud+ělali min utz máme cca3800g napíchali mi nějaké injekce a dneska ráno poslali na 24 hodin domu protože nemaj nikde místo tak že zítra do 9 hodin nástup.Doufám že to příjde ještě do té doby a nebo že mě to už začnou vyvolávat
1. čer 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jejda, to se najezdíš tam a zpátky. Tak držím palec ať už to máte co nejdříve za sebou.
1. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Vidíš já mám 7 dní po TP a ty 7 dní do TP.Naštěstí to mám 13km tak že žádná dálka to není .A děkuji ti za držení palečků. Tobě je taky držím ať ti to rychle uteče a nepřenášíš jako já je to už pak strašně otravné a dlouhé . :slight_smile:
1. čer 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já taky stále 2 v 1, včera jsme byli na svatbě a všichni se mě neustále ptali, jestli už rodím, fakt super uz mi to lezlo na nervy. jinak ja zitra jdu zas na kontrolu kdyz nepojedu driv :slight_smile: tak uvidime co mi reknou :slight_smile:
2. čer 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24 tak jsem se dneska dala do velkého úklidu v domnění, že by to malou mohlo trochu popohnat a furt nic :grinning: já jen doufám, že se jí bude chtít ven samotné, protože na vyvolání opravdu nechci!
V noci se mi zdá jen o porodu a co 2 hodinky musím běhat na záchod, ale přesto jsem furt plná energie.
V úterý jdu na poslední kontrolu do poradny. Dr. bude malou měřit a vážit tak jsem zvědavá jak to dopadne. Minulý týden mi řekl, že to malé miminko určitě nebude, podle jeho odhadu má už něco přes 3,5 kila, tak se mám na co těšit :grinning:
Tak holčiny držím Vám palce ať to zvládnete, budu na Vás myslet a držet palce! Tak pak určitě hoďte nějaké fotečky.
2. čer 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l uz jsi byla na fcb na nasich strankach?mame tam i fotky :slight_smile:
2. čer 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 nebyla, nějak sem tady asi přehlídla odkaz
2. čer 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 kocko,vzdyt ja jsem tam - Lenka Klouckova, co uz ma doma Emicku :slight_smile:
4. čer 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme už na světě včera 3.6. se nám narodila Dominika 4450g a 51cm Dala nám teda holka pěkně zabrat :slight_smile:
4. čer 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-GRATULUJI k malé Dominičce,at vám dělá jen obrovskou radost,a pro maminku spousty mlíčka.Hlavně že jste obě zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Velká gratulace! Já jsem tu snad zůstala poslední 2v1 :grinning:
5. čer 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tý jo Dominička měla při porodu víc než naše Leuška :slight_smile: ta měla 4300 a 52cm :grinning:
6. čer 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no jo je to kus ženské aspoň se o ní nebudeme bát :slight_smile:
7. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa gratuluju, to máš krásnou holčičku :slight_smile:
@flowerie promiň, mám v tom trochu zmatek kdo je kdo :slight_smile:
ahoj holky, tak Jiřík už je na světě od 4.6.2013 , narodil se v 7.02 a vážil 3150g, 49 cm :slight_smile:
7. čer 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24-GRATULUJI k Jiříkovi at vám dělá jen obrovskou radost. :slight_smile:
7. čer 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Gratuluju malá má krásné porodní míry, my se také narodili 3,6, ikdyž termín jsme měli až na 8.6. Máme krásnou holčičku Andrejku 3230g a 49 cm , nakonec ty moje obávaný 4kg neměla :D :D a je to prcek malinkej ... Ty co to mají už za ssebou přejeme hoodně štěstí a sil... Užívejte .. A ty co před ssebou držíme pěsti aby jste to měli brzo za ssebou :slight_smile:
9. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3-I tobě mocinky gratuluji ke krásnému štěstí,krásné jméno,at vám dělá jen obrovskou radost. :slight_smile:
9. čer 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verculka3
@blazenkaa

gratuluju taky k mimískům a kdo je ještě na řadě?
9. čer 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já se v té porodnici už snad zblázním . :cry: :cry: :frowning2:
12. čer 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak tady to pěkně vázne potom co máme ty naše dětičky :grinning: už není nuda co? Jiříček hodně papá, pořád kojím, tak je to ok, az na ten kolotoc s domácností, a jak vy?
11. črc 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, porodila jsem 13.7. holčičku a jelikož moje kamarádky mají už děti odrostlé nebo zatím žádné, hledám pohodovou maminu na procházky s kočárkem,příjemný pokec při kávičce a třeba i později navštěvování různých kurzů pro miminka. Malou miluju, ale už mi přes den chybí nějaká ta normální komunikace ...jinak se asi zblázníííím
Bydlím v Praze 10- rozhraní Vršovic a Vinohrad
1. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukkyna ahooj,tak kdy vyrazime? Ja jsem z konecny 13ky a 7ky, Strasnice :slight_smile: Kde presne bydlis? Naplanujem to,kde se sejdem..snad to zvladnem obe pesky :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek