• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@anik.l No, radovat se prý nemá, ale stejně jsem radost měla u obou.. Vždycky se může něco stát,ale přece se nepřipravíš o radost s miminka v bříšku pro případ,že by se něco stalo.. První trimestr je sice nejvíce na pováženou, ale nikde není dané, že by to nemělo dopadnout dobře.
9. říj 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem dneska v práci ukecala pana doktora, když jsem dětské pacienty doprovázela na ultrazvuk,ať mě přibere taky.. Prý pokud máte problém, tak si lehněte.. Lehnout jsem si lehla, ale dodala jsem, že problémem bych to nenazvala.. A výsledkem jsou 4 fotečky a ujištění,že je vše v pořádku. Srdíčko tlouklo krásně a mohla jsem se mimískem kochat :slight_smile: Hodný to pan doktor :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@swaya tak to jo :grinning: , no to je báječné že se na něj moc těší :slight_smile:
10. říj 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky?????????? kde pak je fykyska??? :confused: Doufám že je v pořádku a nic jí není.
10. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 On chtěl pořád miminko, tak teď se dočká, jen nechtěl sestřičku, protože tu má paní doktorka a ta ho píchá.. Ale když se mu vysvětlilo,že sestřička se říká holčičce,tak chce sestřičku :slight_smile: No a když to bude bratříček,tak mu bude půjčovat autíčka :slight_smile:
10. říj 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 Ahooj Holky, nebojte se jsem tuu tadýýý - jen jsem dlouho teďka nebyla na fóru.. Máte se kočenky ??? Já dneska docela ,,docela" dobře včera mi teda bylo pod psa mizerně hrozně hnusně no prostě blééé a tfuj dohromady...stále jsem v poloze ležícího střelce :grinning: a z postele nemám silu vylejzat - mimino mě sem tam nechá něco zbaštit sem tam mě donutí se pořádně vyzvracet :angry: no pěknej malej terorista to je - dneska jsem se objednala na screning takže mě 25.10 čeká poradna a 31. už v 8:00 ráno musím být na Podolí na krvi a screningu - to by mě zajimalo kdo za mě bude vstavat :pensive: :confused: :grinning:
10. říj 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak se k Vám přidávám:slight_smile: malé by se mělo narodit začátkem června.
10. říj 2012 v 15:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska tý jo to už jdeš na skrenink??? No mě je dnes nejhůř... :slight_smile:
10. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jannicka85 jů ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: , to bude hodně dětiček :wink: to je parádička a kdy jdeš na kontrolu??? Já jdu 16.10 což je už příští úterý docela to letí, ale nevolnosti se stále drží blee :rolling_eyes:
10. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No, 31.10 mě objednali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším až jej uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že už mi bude líp za těch 14 dní abych to tam ten den přežila :confused:
10. říj 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zaregistrovala do mimi klubu v Globusu a dostala jsem balík plínek Huggies new born 2 (35ks), takže milé překvapení..
10. říj 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 já jdu příští čtvrtek, ještě nebylo vidět srdíčko, takže snad ten příští týden.. mi zase až tak moc není zle.. jen občas, ale já bych zase pořád spala:(
10. říj 2012 v 18:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya wau, to je dobré.. no mi tu glóbus nemáme, ale DM a Rossman ano :slight_smile:
10. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 DM máme taky, ti mě u Martínka taky mile potešili dárečky k narozeninkám,atp.
10. říj 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya aha, tak to je dobré a to ti stačí ta jejich normální kartička, nebo to musíš vlastně asi ještě něco vyplnit že jako že máme mimčo až bude narozené :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jannicka85 tak to ti držím palečky aby srdíčko bylo, určo musí být :slight_smile: jestli jsi měla i první těhu normál tak to bude dobré :wink:
11. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Zaregistruješ se do mimi klubu globus, stačí ti těhotenská průkazka, potvrzení těhotenství a nebo později třeba průkaz pojištěnce dítka. http://www.mimi-klub.cz/ A pak si na informacích vyzvedneš kartičku mimi klubu a vždycky u pokladny ji před načítáním nákupu předložíš, na některé věci jsou slevy a dávají dárečky k narozeninkám. Je to do tří let dítěte, pak členství zaniká.
11. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya jéé no škoda že nemáme v okolí Globus..a v ostatních holky něco využíváte? :slight_smile: vidím tu DM, Rossman..
11. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vjerca no já jsem o tom slyšela jako víš o tom DM a td. ale jelikož nemám miminko nebo dítě tak to mít zatím nemohu asi asi
11. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jj, tak já jsem v 10. týdnu ale zatím jsem neřešila nic..o víkendu to řekneme teprve rodičům a pak snad už začnu časem něco řešit :slight_smile: a proto bych ty vyhody pokud někde jsou, využila :wink:)) a neboj, určo to za chvilku bude OK a kartičky mít budeš :slight_smile:
11. říj 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem preji hezkej vecer.....
Zitra my odjede mamina tak jsem moc rada.A taky valime na Kontrolu z malim Simonembyl hodne nemocnej a jen mali
11. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vjerca dříve jsem se registrovala taky u pampers a huggies klubu, ale tentokráte ještě nemám vše omrknuté. Ale v kurříku bude určitě nějaký další tip, případně registrace u Prosam a to pak sem tam něco přijde.
12. říj 2012 ve 04:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya jj díky za tipy, zkusím to omrknout :slight_smile:))
12. říj 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra touhle dobou budu poprvé u doktora. Už teď jsem nervózní. ... podle mých výpočtů bych měla být v 6+4tt, to už by nám mohlo bouchat srdíčko že? Já se snad toho zítřka nedočkám.
16. říj 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky.děvčata :slight_smile: .
Tak menzes my skoro končí ale je nějaká divná asi než si tělo zvykne že beru prášky ale asi už jí brát nebudu. :wink:
Kde jste všechny asi nemáte čas plkat že.
Všem přeji krásnej večer... :wink: :slight_smile:
17. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, chcem vam len ponuknut keby ste mali zaujem o test pohlavia Gender -
http://www.testpohlavia.sk/obchod/index.php?sk_nakupny-kosik%2C3#

novucky nerozbaleny... ja som nasu bublinku otestovala a vyslo to... teda na 100% to bude az v novembri

kto ma zaujem IP prosim
17. říj 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Hezké ráno, tak UTZ v pořádku, vše ok. Jsem 8tt a už bije srdíčko, je to krásný pocit:slight_smile:
19. říj 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se přidat? :slight_smile: Termín mám 1.5.2013, tak termínově spadám k vám. Teď jsem ve třináctém týdnu podle poslední MS a čeká mě screening v prvním trimestru. Jdete příští týden taky některá?
19. říj 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@harcovka ahojky, vítej u nás určo budeš mít teda miminko dříve než já já mám rodit 15.5.2013
19. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa no nádhera :grinning: , moc gratulují. Tak vidíš to, miminko je v pořádku já měla také strach než jsem uviděla miminku srdíčko jak na mne krásně bliká, ale uslyším ho až 21.11 na velkým utz :wink:
19. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek