Rodíme v květnu - červnu 2013

Ahojky 🙂 , maminky hledala jsem nějaké diskuze pro již těhotné maminky, které mají podobný termín. A našla jsem jen nějakou diskuzi s tabulkama jako ve škole. Kdyby jste se některá chtěla připojit a těhulkovat se mnou jen tak budu moc ráda. Můžete písat co chcete a nemusíte nic vypisovat. Já jdu v úterý 2 října na kontrolu a bude UTZ kvůli srdíčku podle toho bych už měla dostat těhu průkajdu, moc se těším, ale i bojím nechtěla bych být znovu zklamaná 😢 :-| podle poslední MS jsem v 8tt a termín je asi tak 15.5. 2013. Strašně moc bych si přála zdravé miminečko x-) x-)
anik.l
19. říj 2012
Dneska jsme zdárně dokonali 7 týden a zítra začínáme osmý, ve středu k doktorovi a doufám, že už tam bude srdíčko. I když o tom fakt pochybuju, protože ve středu jsme měli 2mm a za týden se mi to zdá strašně rychle, aby už tam něco bylo : 🙂
liska06autor
19. říj 2012
@harcovka já už jsem byla na odběrech, na skrening včera v Praze a teď čekám na výsledky ty se asi dozvím až 6.11 myslím a nebo až 21.11 na velkém utz. Tak ti držím palečky ať je vše ok. 😉
liska06autor
19. říj 2012
@anik.l neboj srdíčko už by mohlo být 🙂 a když né tak do devátého týdne tam bude. Já jsem ve středu začala 11.týden těhu 🙂 , letí to jako blázínek zachvilku budou první kopanečky...moc se těším
anik.l
19. říj 2012
@liska06 No já si totiž myslím, že jsme celí posunutí. Já totiž mívala OVU děsně pozdě, takže podle mě budeme vždycky podle tabulek minimálně o týden pozadu 🙂
Tak držím palec ať testíky dopadnou dobře a hned jak přijde první kopaneček, tak hlásit! Strašně mě zajímá, jaký je to pocit. Já si to vůbec nedovedu představit 😃
harcovka
19. říj 2012
@liska06 ty se dovíš výsledky až tak pozdě? Já jedu na screening v prvním trimestru příští týden ve středu a sestřička mi řekla, že výsledky z krve i UTZ budu mít ještě ten den... Doufám, že nekecala. Čekat bych asi nevydržela.
liska06autor
19. říj 2012
@anik.l Jo už jsem tu o těch pozdějších ovulacích slyšela, ale bude vše v pořádku. Je to úžasný pocit hlavně když se pak mimi otočí a kope tě do žeber auvajsky, jo můj zlatý Maťulinka škoda že jsem si ho neodnesla z porodnice domů, alespoňmám urničku doma 😢, to víš první miminko je první no. Tak si to moc užívej a určo dám vědět jů. A ty také jak si dopadla u další KO
liska06autor
19. říj 2012
@harcovka no dr. vždy říkal i minule že se dozvím až u další kontroly takže asi toho 6.11
harcovka
19. říj 2012
tak to já jedu na spešl pracoviště a ke svému doktorovi až 7.11. celkem se toho bojím,tak bych zbláznila, kdyby mi hned neřekli zda je vše OK nebo ne... máš můj obdiv
staninka77
19. říj 2012
Ahojky.
@uzankaa-Moc moc GRATULUJI že bylo vidět srdíčko parádní 🙂
@harcovka-GRATULUJI k těhulkování 🙂 ,a vítáme tě tu mezi námi.
turcice
20. říj 2012
ahojky holky..tak jsem po delší době nakoukla 😉 Musím častěji,jsem ostuda 😃 Jdu na KO 23.10.Jsem lehce nervozní zda je vše OK,ale snad nevolnosti,ůnava a zvětšení prsou svědčí o tom,že je vše OK 😉 Budu informovat jak to v ůterý dopadne 😉
staninka77
20. říj 2012
@turcice-Budeme jistě držet palečky dopadne to dobře uvidíš a neboj,uteče to jak voda a bude po KO.
Jistě musíš napsat podrobnosti jak to dopadlo. 🙂 🙂 🙂 🙂
A neboj nejsi ostuda 😉 🙂
staninka77
23. říj 2012
Ahojky.
Tak za dve hodiny jedu na břišní tnce.Jupí.
Zítra dojede mamina tak tu zase bude týden veselo ]-( 🙂
liska06autor
23. říj 2012
@turcice neboj vše bude určo ok 🙂 , jak ti je špatně a bolí prsa tak je to ok 😃
zlobidlo
23. říj 2012
ahojte, můžu se přidat? 🙂
turcice
24. říj 2012
ahojky holky..tak Ko dopadla dobře a přikládám fotečku 😉 brouček se na utz i krásně hýbal a hodně vyrostl..jsem obj.za týden na vystavení průkajdy a byl mi nabídnutý screening za 900kč.
anik.l
24. říj 2012
Letím právě od doktora a máme srdíčko!!! Za 3 týdny dostaneme řidičák! 🙂
anik.l
24. říj 2012
@turcice Krásná fotečka, mimčo tam vypadá jak andělíček 🙂
turcice
24. říj 2012
@anik.l velká gratulace k srdíčku 😉 a moc díky...je to náš malý medvídek 😉 jsem moc ráda že takto krásně vyrostlo 😉
anik.l
24. říj 2012
Tak to vypadá, že hodně ušetříme za výbavičku pro miminko. Bratránek má dva kluck (2 a 6 let) neplánují třetí mimčo, tak nám chtějí dát postýlku, autosedačku (vajíčko) a prý mají doma hramodu oblečků na miminko. Nejsou úžasní? 🙂
liska06autor
24. říj 2012
@zlobidlo ahojky 🙂, no moc gratuluji k miminku se srdíčkem x-) to je úžasné, nám příbuzní také dali spoustu značkových oblečků, ale modrých nebo zelených... jinak převážné bílé. A něco jsme si kupovali, postýlku ještě nemám , ale dva kočárky a vajíčko i lehátko na doma.. a spoustu věciček máme, ale spoustu ještě nemáme 😃 😃
liska06autor
24. říj 2012
@turcice jůů krásné miminečko, závidím fotečku 🙂 já jí budu mít až 21.11 při velkém utz, tady v tom nemá foťák :-S
zlobidlo
25. říj 2012
@turcice krásná fotečka, jinak screening za 900? vždyť je to zadarmo..? teda u nás jo
rozalenka
26. říj 2012
zdravim vsechny... rada bych se pridala, tehu mame potvrzeny ale zatim jeste nebilo srdicko tak nemame jeste ani poradne termin.....ale nejspis tady budeme zatim nejmladsi- nekdy na konci cervna.
anik.l
26. říj 2012
@rozalenka vítej...my před minulým týden taky ještě neměli srdíčko a teď se tam hezky třepotá 🙂 ... kdy máš další kontrolu?
andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rozalenka
26. říj 2012
dalsi kontrolu mame az 15.11....hold si musim pockat...5.11 jedeme jeste na takovou mini svatebni cestu🙂
rozalenka
28. říj 2012
halo halo tady se nejak nic nedeje???
anik.l
29. říj 2012
@rozalenka Jé, to se máte, taky bych jela na svatebku...zase 🙂
To víš, přes víkend všichni někde lítají 😃
liska06autor
29. říj 2012
@rozalenka jů a kam jedete? Také bych ještě jela na jednu 😉
@rozalenka
@anik.l
čau holky, tak já jsem na koníkovi skorem pořád, ale když nikdo zrrona mě nenapíše nebo jiné mamce, tak se nic neukáže a myslím si že se tu nic neděje :-p a ejhle dizkuse jede x-) . No já jdu na KO 6.11 a 21.11 máme velký utz. Tak jsem zvědavá jak asi dopadl skrening z krve a na utz se těším, snad vše bude ukázkové těhulkování... tak přeji krásné dny ve zdraví s mimískama v bříšku 😉 😉 🙂
rozalenka
30. říj 2012
no zadna extra dovolenka....jedeme jenom na tri dny do Moravskeho krasu....jelikoz jsem nasi prvni dcerku pred svatbou trosicku zanedbavala....porad bylo nejake zarizovani a jeste sem jezdila do lazni.....tak hlidaly hodne babicky....tak jedeme na nas svatebni vylet ve trech...teda ted uz vlastne ve ctyrech🙂 Dneska je me cely den celkem blbe tak snad je to jen prechodne a bude mi lip...u Denisky me taky nejak extra zle nebyvalo.

Začni psát odpověď...

Odešli