• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Dneska jsme zdárně dokonali 7 týden a zítra začínáme osmý, ve středu k doktorovi a doufám, že už tam bude srdíčko. I když o tom fakt pochybuju, protože ve středu jsme měli 2mm a za týden se mi to zdá strašně rychle, aby už tam něco bylo : :slight_smile:
19. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@harcovka já už jsem byla na odběrech, na skrening včera v Praze a teď čekám na výsledky ty se asi dozvím až 6.11 myslím a nebo až 21.11 na velkém utz. Tak ti držím palečky ať je vše ok. :wink:
19. říj 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l neboj srdíčko už by mohlo být :slight_smile: a když né tak do devátého týdne tam bude. Já jsem ve středu začala 11.týden těhu :slight_smile: , letí to jako blázínek zachvilku budou první kopanečky...moc se těším
19. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No já si totiž myslím, že jsme celí posunutí. Já totiž mívala OVU děsně pozdě, takže podle mě budeme vždycky podle tabulek minimálně o týden pozadu :slight_smile:
Tak držím palec ať testíky dopadnou dobře a hned jak přijde první kopaneček, tak hlásit! Strašně mě zajímá, jaký je to pocit. Já si to vůbec nedovedu představit :grinning:
19. říj 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ty se dovíš výsledky až tak pozdě? Já jedu na screening v prvním trimestru příští týden ve středu a sestřička mi řekla, že výsledky z krve i UTZ budu mít ještě ten den... Doufám, že nekecala. Čekat bych asi nevydržela.
19. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l Jo už jsem tu o těch pozdějších ovulacích slyšela, ale bude vše v pořádku. Je to úžasný pocit hlavně když se pak mimi otočí a kope tě do žeber auvajsky, jo můj zlatý Maťulinka škoda že jsem si ho neodnesla z porodnice domů, alespoňmám urničku doma :cry:, to víš první miminko je první no. Tak si to moc užívej a určo dám vědět jů. A ty také jak si dopadla u další KO
19. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@harcovka no dr. vždy říkal i minule že se dozvím až u další kontroly takže asi toho 6.11
19. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jedu na spešl pracoviště a ke svému doktorovi až 7.11. celkem se toho bojím,tak bych zbláznila, kdyby mi hned neřekli zda je vše OK nebo ne... máš můj obdiv
19. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
@uzankaa-Moc moc GRATULUJI že bylo vidět srdíčko parádní :slight_smile:
@harcovka-GRATULUJI k těhulkování :slight_smile: ,a vítáme tě tu mezi námi.
19. říj 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak jsem po delší době nakoukla :wink: Musím častěji,jsem ostuda :grinning: Jdu na KO 23.10.Jsem lehce nervozní zda je vše OK,ale snad nevolnosti,ůnava a zvětšení prsou svědčí o tom,že je vše OK :wink: Budu informovat jak to v ůterý dopadne :wink:
20. říj 2012 ve 14:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice-Budeme jistě držet palečky dopadne to dobře uvidíš a neboj,uteče to jak voda a bude po KO.
Jistě musíš napsat podrobnosti jak to dopadlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A neboj nejsi ostuda :wink: :slight_smile:
20. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak za dve hodiny jedu na břišní tnce.Jupí.
Zítra dojede mamina tak tu zase bude týden veselo :angry: :slight_smile:
23. říj 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice neboj vše bude určo ok :slight_smile: , jak ti je špatně a bolí prsa tak je to ok :grinning:
23. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, můžu se přidat? :slight_smile:
23. říj 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak Ko dopadla dobře a přikládám fotečku :wink: brouček se na utz i krásně hýbal a hodně vyrostl..jsem obj.za týden na vystavení průkajdy a byl mi nabídnutý screening za 900kč.
24. říj 2012 v 08:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Letím právě od doktora a máme srdíčko!!! Za 3 týdny dostaneme řidičák! :slight_smile:
24. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice Krásná fotečka, mimčo tam vypadá jak andělíček :slight_smile:
24. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l velká gratulace k srdíčku :wink: a moc díky...je to náš malý medvídek :wink: jsem moc ráda že takto krásně vyrostlo :wink:
24. říj 2012 v 10:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že hodně ušetříme za výbavičku pro miminko. Bratránek má dva kluck (2 a 6 let) neplánují třetí mimčo, tak nám chtějí dát postýlku, autosedačku (vajíčko) a prý mají doma hramodu oblečků na miminko. Nejsou úžasní? :slight_smile:
24. říj 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zlobidlo ahojky :slight_smile:, no moc gratuluji k miminku se srdíčkem :dizzy_face: to je úžasné, nám příbuzní také dali spoustu značkových oblečků, ale modrých nebo zelených... jinak převážné bílé. A něco jsme si kupovali, postýlku ještě nemám , ale dva kočárky a vajíčko i lehátko na doma.. a spoustu věciček máme, ale spoustu ještě nemáme :grinning: :grinning:
24. říj 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice jůů krásné miminečko, závidím fotečku :slight_smile: já jí budu mít až 21.11 při velkém utz, tady v tom nemá foťák :confounded:
24. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice krásná fotečka, jinak screening za 900? vždyť je to zadarmo..? teda u nás jo
25. říj 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny... rada bych se pridala, tehu mame potvrzeny ale zatim jeste nebilo srdicko tak nemame jeste ani poradne termin.....ale nejspis tady budeme zatim nejmladsi- nekdy na konci cervna.
26. říj 2012 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka vítej...my před minulým týden taky ještě neměli srdíčko a teď se tam hezky třepotá :slight_smile: ... kdy máš další kontrolu?
26. říj 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
26. říj 2012 ve 14:37 • andysek111
dalsi kontrolu mame az 15.11....hold si musim pockat...5.11 jedeme jeste na takovou mini svatebni cestu:slight_smile:
26. říj 2012 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo tady se nejak nic nedeje???
28. říj 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jé, to se máte, taky bych jela na svatebku...zase :slight_smile:
To víš, přes víkend všichni někde lítají :D
29. říj 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozalenka jů a kam jedete? Také bych ještě jela na jednu :wink:
@rozalenka
@anik.l
čau holky, tak já jsem na koníkovi skorem pořád, ale když nikdo zrrona mě nenapíše nebo jiné mamce, tak se nic neukáže a myslím si že se tu nic neděje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ejhle dizkuse jede :dizzy_face: . No já jdu na KO 6.11 a 21.11 máme velký utz. Tak jsem zvědavá jak asi dopadl skrening z krve a na utz se těším, snad vše bude ukázkové těhulkování... tak přeji krásné dny ve zdraví s mimískama v bříšku :wink: :wink: :slight_smile:
29. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zadna extra dovolenka....jedeme jenom na tri dny do Moravskeho krasu....jelikoz jsem nasi prvni dcerku pred svatbou trosicku zanedbavala....porad bylo nejake zarizovani a jeste sem jezdila do lazni.....tak hlidaly hodne babicky....tak jedeme na nas svatebni vylet ve trech...teda ted uz vlastne ve ctyrech:slight_smile: Dneska je me cely den celkem blbe tak snad je to jen prechodne a bude mi lip...u Denisky me taky nejak extra zle nebyvalo.
30. říj 2012 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek