• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Krásný den holčičky už jsem tu byla ale nějak se sem nic nenapsala ,ale tak nějak vás tu postupně pročítám.
@rozalenka tné že by jsem tě chtěla strašit ale ty nevolnost třeba taky příjdou já je mám už 4 týdny a řeknu ti že je to děs

@liska06 mě dr. řekl že ten ultrogestan mám do konce .
Chtěla jsem se optat neberete náhodou někdo magnosolv je to rozpustnej prášek do vody mě je proněm strašně zle tak jsem se chtěla optat zda s ním máte někdo zkušenost.
30. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozalenka tak to jo, to si to moc všichni užijte :slight_smile:
30. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa no tak to ti ten utroš nezávidím :unamused: , jo ten magnosol je v tom tekutém... jak zaliješ prášek do sklenice a dáš to do lednice... a musíš to vypít běhěm dne pač je to moc silné :stuck_out_tongue_closed_eyes: že??. No mě to dali u Matýska v nemocnici kvůli děloze a můj dr. mi řekl ať to vysadím a dal mi hořčík v tabletách je to lepší... zeptej se na to gyndra jůůů určo ti pomůže. jmenuje se to... magnésii lactici :slight_smile:
30. říj 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 je to jak šumák.normálně to zaleju a vypiju ale beru to jen večer protože když si to vemu přez den tak mi je celej den zle jak psovi tak že si to raději beru večer lepšií zvracet večer nežli přez den.Mě to docela chutná jen kdyby mi po tom nebylo tak zle :frowning2:
30. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ten ultrogestan beru 2 krát deně jednu a nic mi to vůbec nedělá
30. říj 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa no já to měla a mám to v šuplíku, hale nejsi blázínek, to nemůžeš pít najednou je to driák proto mi dal ty tablety. Má se to pít během celého dne, jinak ti bude jak ti je a to máš ještě raní nevolnosti nebo je to jen z toho. Koukej jít k mudrovi a řekni mu že ti toto nedělá dobře, on ti dá ty tablety.
30. říj 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa no já po těch všech práškách do hromady hodně moc zapomínám. A ten torecan je ze všech nejhoší brle :frowning2: A co jinak mimčo já jdu na kontrolu 6.11 když jsem tam byla naposled tak mi ani neděal utz. tak jsem nervní jestli je mimísek ok.
30. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak to mi dr neřekl že to mám pít takhle je to děs.No raní nevolnosti že mě to jen kope ,ale nezvrací. Zvracím jen když když vypiju tohle tak 2 hodky potom to začne. Třeba před včerejšek tobyl děs to bylo asi 10x už jsem neěděla co .Už jsem to dr. říkala že mi je potom zle tak mi to vysadil to mi bylo skvěle,ale po 2 dnech jsem začla špinit tak mi řek že to mám zase brát a je to co to bylo
30. říj 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak jsem si to napsala a optám se zda by mi nemohl napsat to místo tohodle driáku
30. říj 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak to já mám jen ten můj driák ultrogestan,kys.listovou a ob den macmiror complex.Mimísko jsem viděla 24.10 a bylo to krásný prptože když jsem byla v poradně tak mi utz nedělal ,ale s tím špiněním už mi utz udělal.Teď jdu na kontrolu 5,11 tak už se těším doufám že mimi uvidím
30. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blazenkaa tak to je dr. pěkněj magor. Když ti neřekne takovou zásadní věc, mě na to upozoňoval ten primář v nemocnici a pak i gyndr. tak mi raději předepsal tu magnésii. Zatím to pij během dne jinak si odděláš žaludek. Opravdu jsi mě dostala že ti neřekl co měl. počkej já se číhnu kolik jich tam ještě mám .. jo tak 26.. takže jsem použila jen 4 sáčky a má jich tam být 30 viď po 6,1g a měla jsem pít 1krát deně a hlavně si to namíchat do sklenice ... napít se a dát do ledničky a takto lokat během celého dne :rolling_eyes:
30. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak jo určo se na to optej a nebo to prostě vypij během dne. mě to takto říkali doktoři no. Určo se na tom nic moc neměnilo a můj dr. je odborník přes miminka a určo by mi to neříkal jen tak pro nic za nic
30. říj 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 tak to já tam mám poslední ti a to jsem to asi 2 nebo 3 dny nebrala.První týden jsem to pila ráno mezi jídlem,ale to mi bylo celý den zle a nevěděla jsem po čem tak jsem zkusila si tohle vzít odpoledne a zjistila jsem že to je po tomhle tak to ted piju je n večer mám to tak ve 3dcl a tak na 3až 4 to vypiju za sebou tak že já si to jdu udělat a budu to pít postupně jak mi říkáš ty snad to bude už dobrý jinak už fakt nevím počem by mi jinak bylo zle.Úplně jsem měla každý den strach k večeru když jsem si to měla vzít co zase bude a klikrát to bude fůůj
30. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Jsi moc hodná vyzkouším to jsem ráda že tu aspoň někdo je a že si mám s kým povídat.Jsem celý den doma sama a už fakt nevím co mám dělat asi se přez zimu doma zblázním
30. říj 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa no já jsem také doma sama, ale jen do 15h pak přijede manžílek :slight_smile: . Však si tady můžeme písat a nebo také přez KZ. To bude dobré :slight_smile: od toho tu dizkusi tady máme :sweat_smile: . Tak držím palečky ať miminko sílí a udrží se alespoň do 36tt. Musíme to dát :wink:
30. říj 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to já jsem byla dvčera dneska celí den ten můj dělá krátkej a dlouhý týden a dení a noční tak že teď bude středa a čtvrtek doma ,ale mám teď doma dost práce přivezli nám dříví tak to musí rozštípat cusák.Promiň asi jsem blbá ,aleco to je to KZ.Tobě taky držím pěstičky ať je vše v pořádku. Tentokrát tomu věří že to udržím prostě musím.A ty taky :slight_smile:
30. říj 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?:slight_smile: Zatím nemám průkazku,ale podle výpočtu bychom měli mít červňátko:slight_smile: Pokud ovšem všechno dobře dopadne...Jsem 38DC a paní doktorka na ultrazvuku vidí pořád jen váček a říká,že se nezvětšuje...nasadila mi utrouš a ve čtvrtek jdu znovu...možná jsem měla později ovu,ale musím říct,že jsem z toho docela nešťastná:(
30. říj 2012 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa aháá, no mě by bylo hrozné smutno.. ty štípeš dřívý když jsi těhotná?? Vždyť to dělá otřesy a je to dost namáhavé :confused: :unamused: .. No KZ je krátká zpráva co se posílá ve fotoblogu :slight_smile:
30. říj 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ještě jedná otázečka do jakého množství vody jsi si to sypala ten driák :unamused:
30. říj 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 taky mi je smutno ,ale co se dá dělat.Na dříví ani nemáknu jsem tam napsala mám místo má se omlovám jsem se uhmátla . To si dělá sám.já jen n to koukám zkrz okno.U na takovéhle věci ani nemáknu po tom co jsem si prošla tenkrát a jak jsem si tohle mimi vymodlila tak že jsem na sebe hodně ,ale hodně opatrná :slight_smile:
30. říj 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak ty KZ vůbec neznám
30. říj 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa do trojky skleničky, když se to má pít celý den tak by to nemělo být moc zředěné, aby to účinkovalo :slight_smile:,
No mě to s tím dříví bylo divnéé :slight_smile: , třeba zprávy znáš jen jsem ti to špatně vysvětlila... nahoře na levo máš svou fotografii a modrá srdíčka když ti nějaké někdo pošle.. vedle máš ty KZ-krátké zprávy no prostě obálku a vedle ní je tvůj fotoblog. Pošlu ti žádost na přátelství :wink:
30. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak snad jsem to dobře udělal. už tu mám hotové to moje lahodné bumbání tak to budu pít po douškách tak jsem na to zvědavá
30. říj 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smartbear13 ahojky určitě tě tu vítáme, neboj se uvidí jak to půjde dál... je tu hodně holek co mají ovulku hódně pozdě ale miminka mají v bříšku, tak držím palečky :slight_smile: :slight_smile: a určo dej vědět jak jsi dopadla na KO
30. říj 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak to jo snad už ti bude lépe, dej vědět jak ti je. Pokava´d ti bude pořád špatně tak mu řekni že chceš ty tablety jů :wink:
30. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 já tu jsem taky jako by dneska poprvé ale určitě tě tu holky přivítají rádi a pordí c čím budeš potřebovat.Já měla taky ovulaci o dýl co mi říkal dr. tak o 3 týdny tak se neboj a nenervuj se vše bude ok přemíšlej :slight_smile: pozitivně
30. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 už to tu ucucávám tak po 15 minutách jeden lok jsem si řekla zítra to protáhnu na celej den.Peču v troubě cuketovou buchtu tak jsem zvědavá jaké to bude už jsem jí jedla je vto výborné tak snad to budu mít i já :wink:
30. říj 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak to dobrou chuťku potom až vystydne. Já měla řízek a bramborový salát od babičky. :wink:
30. říj 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jé řízečky to by jsemtaky mohla udělat já se tu teď cpu chlebíkem s mazacím sýrem a salámem
30. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky,holky:slight_smile: Docela bych potřebovala,aby na kontrole vše dopadlo dobře a já bych se už tolik nemusela nervovat..Docela mě štve,že paní doktorka,místo,aby mi řekla,že se nemám stresovat, mi poví, abych se ještě neradovala...
Jinak já dneska vařím k věčeři palačinky na slano se špenátem,tak snad budou manžovï chutnat:slight_smile:
30. říj 2012 v 16:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek