• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Holky naplánujeme to předběžně na konec srpna, určitě nebude až takový problém, když budeme skupina :slight_smile: při nejhorším nás vezmou na dvakrát.
20. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka klidně se vsadím, že budem 2 max 3 :grinning:
20. črc 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo každopádně já se hlásím :wink:
20. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak nakonec vítězí Jonáš? Hezký! :slight_smile:
21. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Jiřík rozhodnul. A já sem spokojená. Snad nepřijde změna... Už tomu břichu musíme začít nějak říkat
21. črc 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zhruba za měsíc nastupuju na mateřskou. Doufám, že se neukoušu nudou, protože díky hnízdícímu instinktu, který se dost zbrkle u mě před pár dny rozvinul, pojedu asi neplánovaně všechno nakoupit už tento víkend :slight_smile:
Holčička ve mně zlobí, leží naštorc a rozpíná mi břicho do stran, takže jsem jak dlouhá, tak široká .-)
Doufám, že se brzy natočí hlavinkou dolů a nebude dělat Zagorku..dneska jsem po tescu chodila jak Quasimodo, páč mi střídavě "masírovala" nohou močák a pravej vaječník (asi).
25. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já se už definitivne rozhodla, že budu na mateřský od 3. září. po dvou dnech v práci do 7 na to fakt kašlu :grinning:
včera jsme byli v Malviku, tak dneska objednáváme kočár, vyhrála ta CAM Cortina, šedá :slight_smile: viděla sem tolik věcí, že bych hned nakupovala, ale to asi až bude hotovej ten pokojík....
Zejtra čekáme návštěvu, tak ted se snažíme uklízet, ale s tim břichem už to moc nejde, příště bude koupelnu už muset mejt Jirka :grinning: chudák, co ho ještě čeká....
@zusoka co třeba tak za 14 dní nějakej srazík...
25. črc 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Mě by vyhovoval týden od 13.8. Jonáš je moc krásné jméno!
25. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak paráda, můžeme si zajít na nějaký to cvíčo ještě nebo omrknout nějaký věci pro ty naše zlatíčka. Jinak s tou mateřskou - ta je stanovená u zaměstnaných maminek na těch 70% hrubýho průměrnýho výdělku za poslední rok a máš jí na 28. týdnů a pak přechází v rodičovskou, takže jestli nastoupíš šest nebo osm týdnů před porodem na to nebude mít vliv.
25. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já si právě myslím, že musim dostat prostě za 28 týdnů peníze, a je jedno kdy nastoupím, ale nejsem si jistá. dovolenou si proplatit nechám celou. A jeste jsem si dneska skoro dohodla práci z domova, pokud pořešíme počítač :grinning:
no jestli budem nakupovat, to abych chodila do práce ale až do porodu :grinning:
@zusoka ok :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš si to správně :slight_smile:
Jinak s tou prací z domova to mám úplně stejně... a nakupovat budeme chodit do sekáčů :grinning:
26. črc 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem myslela, že mě to přejde, ale ještě ne: potkala sem kamarádku. Její otázky: a co míry? kolik ted Jonáš měří a váží? A co jídlo? A kila? A strie? Když sem jí řekla, že to tolik neřešim, že nepotřebuju vědět, kolik přesně váží, hlavně, že je zdravej, tak se tvářila dost divně.Že sebe taky denně nevážim... To samý ohledně výbavičky, kterou mam tak napůl, a jenom věci, co si myslim, že jsou důležitý. Chvíli jsem si připadala jak špatná matka, která by to dítě ani neměla mít. Asi když nebláznim, nenakupuju do zásoby, tak je to špatně :grinning: achjo. Proč lidi, co nečekají děti myslí, že mají ten jedinej správnej názor
29. črc 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím na gyndu do rokycan takže bych asi chtěla rodit tam, jsem z tymákova takže to máme i blíž :slight_smile:
31. črc 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že každej má na to jinej pohled a nejde říct co všechno je správný mít nebo tak, já to taky nějak moc neřešim, hlavně že je malá zdravá, to je nejdůležitější..jinak jdu odpoledne na ten velkej ultrazvuk, tak jsem zvědavá :slight_smile: jo a omlouvám se, že jsem odepsala tak pozdě, nějak mi ty další příspěvky nepřišly nebo spíš jsem si jich nevšimla :slight_smile:
31. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vy plánujete všechny rodit ve fakultce?
31. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes mi volali, že dorazil kočárek. O tři týdny dříve, než původně měl, tak doufám, že je kompletní :slight_smile: A odpoledne nás čeká screening ve 30tt - nervózní jsem, protože jako ta největší idiotka jsem si teď přečetla několik diskuzí o malých mírách a váhách miminek a růstových retardacích. No dala bych si pěstí. Tak snad vše bude ok!
1. srp 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No to právě znám :slight_smile: mi stačila jedna zmínka a už jsem chytla nerva, že pro mimi nic nemám,že jsem všechno podcenila atd. Takže jsem koupila fusak a dvě zavinovačky a zase jsem se uklidnila :grinning: Jo a látkový plínky vlastně ještě. Každá maminka to holt bere jinak. Nenecháme se frustrovat, ne? A jakpak jste se rozhodli s tím kočárem? Tu Cortinu mají naštěstí skoro všude skladem, tak nebudete muset tak dlouho čekat..
1. srp 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já určitě Lochotín. Plánujeme s @kkouzlo a @zusoka zajít se tam podívat na porodní sál a pokoje...
1. srp 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jinak ty Rokycany jsou taky dobrý podle zkušeností maminek. Rodila tam v květnu známá a ačkoliv měli komplikace, tak se tam všechno zvládlo na jedničku.
1. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jak dopadl screening? Jsem si pořádně přečetla až teď, že jste byli včera...
1. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka vše ok, díky :slight_smile: vždycky mi spadne kámen ze srdce když odtamtud vycházim a je to dobrý :slight_smile: doktor říkal že malá je hodně veliká a změnil mi tp na 23. září..tak jsem se rochu zděsila, jak už se to blíží :slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Tak to roste jako z vody :slight_smile: a kdy jsi měla termín původně?
1. srp 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes opět u MUDr. Pleváka na genetice, je prdlej, zase nám vyfotil buchtu přes celou obrazovku :grinning: a teda udělal nám naprosto geniální detail pusinky a nosu a holčička je celá tatínek!
Ale hlavně prdelka roste tak jak má, což je ta NEJLEPŠÍ zpráva a taky už je hlavičkou dolů, zádíčkama vlevo, šmátrá mi ručkama po močáku a kope mě do ledvin a pravýho boku. Prostě SUPER :slight_smile:
Držím pěsti všem na UTZ!!!
1. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka až 30. září
1. srp 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak jsem si ted (stale v praci) procetla diskuzi... kocarek nam prisel dneksa, trvalo to asi tyden, tak se tesim domu, az ho sestavime a pak odvezeme ke skorotchyni.
@terezicka tak nakonec latkovy pliny? aspon v tom nebudu sama :slight_smile:
ja dnes byla ve funshopu Viktorky a poridila sem cepicku a body :grinning: chudak Jirka, az to uvidi....
ja tak trochu doufam, ze mi termin posunou na driv, uz se tesim az to budu mit za sebou a Jonas bude u nas, bricho ted roste hoooodne rychle, tak snad bude obri a bude chtit brzo k nam. Na ten UTZ jdem az nekdy ke konci srpna, tak je to jeste doba, ale naposledy u doktorky mel hlavicku dolu a prej je ukazkovej, to mi rikaj porad, tak me to uklidnuje :slight_smile:))
@agent008 na Rokycany jsem slysela samou chvalu, dokonce z Plzne severu tam jezdi rodit :slight_smile:
1. srp 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kkouzlo Tak to máme stejnej večerní program :grinning: taky sestavíme a v sobotu si ho vyzvednou naši a ještě nám ho odvezou, aby se to prej nezakřiklo.
A Jirka určitě potají už nashromáždil dupačky svýho týmu :grinning: je vytáhne až v porodnici.
Když už je Jonášek teď hlavičkou dolů, tak už mu to určitě nebude stát za tu námahu se znovu pracně obracet, no jsem na tebe zvědavá s tím bříškem. Se tedy uvidíme nějak kolem toho 13.8.? Potom musíme naplánovat tu porodnici!
1. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka ja s tim porad pocitam po tom 13 :slight_smile: a na tu porodnici kdykoli, to si cas udelam.
Terko, kdyz budu mit vecer cas, tak pridam aktualni fotku :grinning: me to tak neprijde, ze mi bricho roste tolik, ale i lidi co me vidi v praci denne, se divi, ze je veliky :grinning:
2. srp 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, to se těšim :slight_smile:
A za týden bude zpět ta kamarádka co by mohla zařídit nějak šikovně tu prohlídku porodky, tak se s ní zkusím co nejdříve sejít a nadhodit nějaký termíny.
2. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak házim odkaz na ten fusak emitex co mám v albu - za ty prachy neváhejte, vychází o 50% levnější i s dopravou PPL než všude jinde - mají na výběr sice jen omezené barvy, ale určitě si i tak vyberete..
http://www.babylife.cz/babylife/eshop/6-1-Fusaky-a-zimni-pytle/0/5/7760-Fusak-Emitex-COMBI-3v1-zimni-pytel-verze-2012-Sv-zluty-fleece-bezovy-nylon
2. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka ten fusák je fakt dobrej, taky jsem si ho objednala na doporučení..jen se tam pak musí prostřihnout ty díry na pásy a toho se trochu bojim, aby se to nerozpáralo :slight_smile:
2. srp 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek