• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka zjistim zitra:wink:
16. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@theera tak přesně sem chodíme my :-d pijezpi je na jídlo super, ale vidím to max na něco menšího, ale nevím nevím jeslti bych odolala jejich bramborovým šiškám s povidly :grinning: a mají dobrý to jejich pivo :slight_smile: ale můžeme i někam jinam :slight_smile: na pizzu, záleží na holkách, já nejsem náročná, hlavně, že budu pryč :grinning:
17. srp 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka 10-11 cm, moc se nechtěl měřit :grinning:
17. srp 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka tak 11cm :wink:
17. srp 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @theera Holky díky, chci ty cm jen pro zajímavost
Středeční lokál je mi jedno, já už skoro 2roky nikde nebyla, tak se nechám vést vámi
17. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ahoj, kolik má chodidlo cm nevim, ale když ho měřila paní v obchodě s botičkama na velikost, tak říkala, že má velikost 20... :slight_smile:
17. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka @werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @agent008 Koukám, že jste mě do středečního srazu taky zařadily, půdu ráda :slight_smile: A vy se všechny znáte osobně, nebo je tu ještě nějaká černá ovce, která zatim nenašla čas a příležitost se seznámit osobně? :wink:
17. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka vsechny ne neboj:wink:
17. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, také 11, takže botičky 19 nebo 20.
17. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Malá už spí, zítra změřim, ale určitě jí má dost velkou, nebo mě to aspoň příjde...ta bude mít i nohy po tátovi...:grinning:
@agent008@1terezicka @theera @kkouzlo @lucinkka mě je lokál taky celekm fuk, ze zvýše jmenovaných neznám ani jeden..:grinning: Teda vim, že existujou, ale nikdy jsme tam nebyla...v huse jsem teda byla akorád venku na salátu myslim...:slight_smile: Jinak já chodila do takových podniků jako je Saloon v Kolárovce, Hifáč, Pivoňka, Hrozen...to pijezpi zní dobře, teda hlavně ty šišky s povidly...:grinning: Jinak bych klidně šla už na 7, ale záleží i na ostatních, já pořád ještě nevim, jestli seženu hlídání, tak abych něco nedomluvila a pak nešla...muž se začíná totiž nějak zdráhat s hlídáním... :unamused:
17. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak Mája má nožku velkou 12 cm...:slight_smile:
18. srp 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka @werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @agent008 Holky tak prvně po 8,5m zažívám, co je to separační úzkost a je to tedy NÁŘEZ!!! Pořádně nemůžu jít ani na záchod, aby nebyl řev.Doufám, že je to jen chvilková záležitost, nebo z té středy nic nebude, protože ten řev, by Míra dlouho nevydržel :unamused:
18. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka musí si zvyknout ;) myslim Míru. Jonáš je teda naštěstí v klidu, ale brečí při každym usínání, tak to Jiříka nemine taky
18. srp 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No u nás to trvalo jen pár týdnů...teda občas se to ještě stane, ale spíš jen když zůstane sama s Vojtíškem, u našich nebyl nikdy problém :slight_smile:)
18. srp 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No tak to se mám na co těšit :frowning2: To bude zajímavá středa, tedy spíš večer, hlavně pro taťku :wink:
18. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Mně taky rve srdce, když odcházím z bytu a slyším malou ještě o dvě patra níž jak pláče. A to Vojtímu vydrží plakat i půl hodiny :unamused:
18. srp 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera Kamkoliv z těch míst půjdu ráda. Já bych i jedla..
18. srp 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@zusoka
@werka87
@kkouzlo
@lucinkka
@agent008
Tak holky streda, v pijezpi a cas? Ja na 7 nemuzu, ale klidne jdete driv a ja dorazim pozdeji. Ma smysl delat rezervacku?
18. srp 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@theera tak v těch osm? asi bez rezervačky...
19. srp 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, Jonáš mi tu teď chodil s židlí místo chodítka, přijde mi to nějak brzo :(
19. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @diableria @theera holky, byla jsem se zeptat, jak je to s tím cvičením ve Dvořáku - slečny dosti neinformované. Platí se prý na první hodině za celý půlrok. Nicméně s věkovým zařazením mi poradit nedokázala, prý je to ani nenapadlo, no srovnávat dítě 6 a11m :grinning: takže se prý zeptá těch cvičitelek a pošle mi mejla, snad by prý ani neměl být problém přejít mezi skupinama. Ale první co řekla, že když je jim v říjnu/listopadu rok, tak do těch menších.....
19. srp 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera No holky, já odpadám :frowning2: Vojtí se včera vysekal na skejtu, roztrhl si koleno až na kost, zalátali mu to jak fusekli a má nařízenej klidovej režim. Takže mám doma dvě miminka.
19. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jsi sikulka, ze jsi to zjistila. No uvidime:slight_smile:
19. srp 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terez to me mrzi, chudak, snad bude brzo v poradku.
19. srp 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera Bude, ale mohl dělat na baráku a místo toho bude ležet doma, což ho samotnýho strašně štve. Už má ź toho tolik různejch úrazů, to já se naposled rozsekala v říjnu než jsem otěhotněla, natrhla jsem si vazy v kotníku a vím, že na skejt už prostě nevlezu :grinning:
19. srp 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, to bude o nervy s ním vydržet, když mu jinde stojí práce :( ale snad to brzy vyléčí.... Btw si vás nedovedu představit na skejtu :grinning:
19. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No zítra tam jde škrábat omítku, tak jsem na to zvědavá. A jezdili jsme na skejtu hlavně do hospody, vždycky ve středu tady přes Zahradní a kolem řeky (od jara do podzimu), člověk je ve městě za pár minut, akorát ty pády občas jsou a silniční lišej nic moc :grinning:
19. srp 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Teda vy jste hustý, to já bych si na skejtu leda tak rozbila hubu...:grinning: možná že bych si na něj sedla, tak bych na tom mohla jezdit..:grinning: Jinak přeji brzké uzdravení...

Holky, kde je ta hospoda?Já vůbec nevim, kde to je, nechcete se někdo třeba sejít někde ve městě a pak jít tam? Jinak klidně od těch 8, třeba se mi povede před tím uspat malou..:slight_smile:
@kkouzlo
@theera
@zusoka
@lucinkka
19. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka @werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @agent008 Dámy tak já asi taky odpadám, Míra má od noci horečky jako blázen 38,8 - 39,5 je to šílený. K doktoru ani na pohotovost ho dostat nemůžu a samotného s malou už
vůbec ne.Pokud se nestane zázrak, tak s největší pravděpodobností nepůjdu :frowning2: (doufám, že to nebude nic vážného) Tak to dopadá vždycky, když se na něco MOC těším....
19. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek