• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka Terezko vy jste s Vojtíškem ale akční :grinning: já bych byla odřená od hlavy k patě :grinning: :slight_smile: :grinning:
19. srp 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To je škoda, no ale hlavně aby byl v pořádku...možná, že to bude taky jen nějaká chřipka, jako sme to měli my ten minulý týden, prej to teď lítá, nám bylo jeden den zle apak docela dobrý...no budu držet palce ať je brzy v pohodě...:slight_smile: Jo to znám, proto se raději na nic netěšim...ale určo brzy bude další sraz, a pak si to užiješ..:slight_smile:

No já bych teoreticky měla jít, pokud mi nepadne hlídání, nakonec jsem překecala mámu, u tý aspoň usne, u Kuby by chuděrka celej večer řvala..
19. srp 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Hlavně ať je Míra brzy fit a vy to nechytnete!
19. srp 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já zase zmokla jako slepice. Chytlo nás to dole u řeky, s kočárkem jsem normálně běžela, vypadala jak blázen. Ája teda pod pláštěnkou, ale já se opět v kočárkárně ždímala :slight_smile:
19. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @zusoka @kkouzlo @agent008 @theera @lucinkka Tak jsem se dneska ráno probudila a strašně mě bolí v krku, nemůžu ani mluvit, asi to mám z toho, že jsem včera zmokla...tak budu dneska kloktat a pít čaj a uvidime,jak mi bude zítra, já se z těch nemocí fakt už zbláznim... :unamused:

@1terezicka Jo taky jsem včera krásně zmokla, ale dojela jsem do gery a tam jsem si koupila u vietnamců deštník za 60 kč...no vypadal, že cestu domů nevydrží, ale jo, zvládnul to..:slight_smile: Jsem přemýšlela, že by to chtělo nějakou pláštěnku, ten deštník je nepraktickej, když se musí držet kočár....
20. srp 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No to mi povídej, už jsem ho přestěhovala do podkroví a poletuju nahoru a dolů
20. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Snad to brzo poleví, propotil už 6 trik a dvoje povlečení a nějak se mu líp nedělá.Prolejvam ho čajem se zázvorem a medem a začala jsem mu dělat i zábaly, protože hrdina prostě k doktoru nepůjde. Jen doufám, že to nechytne Lauruš, tedy vůbec se s ním neviděla 2 dny a z toho je taťka na prášky. Já bych za to taky nebyla moc ráda, tak jsem už v neděli začla nám oběma dávt osciloccocinum a budu doufat, že to pomůže
20. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@theera
@zusoka
@werka87
Tak u nás to zatim vypadá, že bych jít mohla :slight_smile: I když teda Michal o tom ještě neví :grinning: A taky netušim, kde to je, nikdy jsem tam nebyla, takže pokud se vyrazí (když tady odpadá jedna za druhou :slight_smile:, tak bych byla i pro, se sejít, třeba s tebou, @werka87 , na námku a dorazit společně :slight_smile:
20. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka @theera @agent008 holky takže to vypadá na nás a možná @werka87 je to na Americký dole u Mekáče, já můžu někde na někoho počkat, půjdu tak v půl osmý myslím, Jirka bude hlídat určitě, počítá s tím...
20. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @theera @agent008 @werka87 , já se domluvim teda doma a dam vědět :slight_smile:
20. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka @kkouzlo @theera @agent008 Holky já pořád nevim, už mi je líp,ale malá mi od rána tady řve,vůbec nevim,co s ní...koukala jsem na ty dásně a má tam černou ťupku, nebo spíš čárečku, to je normální u zubů?Že je to černý, možná je to tmavá sražená krev, nebo já nevim. No až když jsem jí dala Nurofen,tak usnula, fakt hrůza, jestli to bude takhle i zítra, tak jí tady samotnou nenchám, to by mi jí babička už nikdy nechtěla hlídat...jsem fakt vyřízená...já už se asi nikdy pořádně nevyspim :frowning2: :slight_smile:
20. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Jonáš to měl takový černý a druhej den už zub. A potěším tě, já dneska od 22-04 byla vzhůru 6x :grinning: musím utnout noční kojení, ale nevím jak :(( už to nedávám
20. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé kéž by tam zítra byl,aspoň by byl klid...teda tak to ti nezávidim,ale já se teď taky rozkojila, malá vůbec nechce jíst, a kojení je pomalu jediný,co do ní dostanu..:frowning2: Včera jsem byla na brigádě a šéfová mi povídá, jak prej jsem strhaná,jak to jde na mě vidě atd.(a to jsem si přišla docela odpočinutá)..takže asi vypadám pěkně blbě..:grinning: Nevim jestli vylejzat do společnosti, aby se mě lidi ještě nelekly..:grinning:
20. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo
@lucinkka
@agent008

Holky tak se teda sejdeme chvilku pred 8 a pujdeme tam spolecne? Ja doufam zaparkuju u Besedy nebo u spek parku. Musim autem:frowning2: popripade muzu nekoho cestou vzit? Jedu pres Bory, ale neni problem to vzit i pres Slovany :wink: @kkouzlo
20. srp 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko a zuzanko příště to určitě vyjde!! protějškům přeju brzké uzdravení, snad to nebude tak zlý...já se zítřkem počítám, je to kavárna nebo tak něco? někde vedle kačaby?? vůbec ten název neznám :slight_smile:pojedu taky autem přes slovany tak bych mohla nabrat káťu kdyžtak
20. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi dorazím až tam, když budu vědět kde to je :slight_smile: musim jet až usne malá tak aby jste na mě nečekaly....možná přijde i jedna moje kamarádka, má taky 10ti měsíční holčičku, nebude vám to vadit?
20. srp 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera @werka87 @kkouzlo @agent008 Jsem pro, sejít se nejdřív někde mimo. Plánuju parkovat u mrakodrapu, takže co se sejít buď tam někde, jestli budete parkovat taky tam v těch končinách, nebo jinej návrh? :slight_smile:
20. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 @kkouzlo @lucinkka @theera Holky, strašně moc se omlouvám,ale nedorazim, dnešní noc jsem k malej vsávala co hodinu, jsem uplně mrtvá....už aby ty blbý zuby vyrostly, nebo, co to je...:frowning2: Jsem se těšila, že si odfrknu, jenže pro mě největší relaxace bude, když večer dám malou mámě a půjdu spát....minulej týden jsme nespali kvůli nemoci a teď tohle, pořád brečela a já nevim proč....do toho jsem si ráno šla dát sprchu,abych se probrala a muž hlídal, no když jsem přišla on u PC a povídá mi ať vypnu chůvičky, pípali, protože je malá zapla, no a že malá strkala do pusy Sudocream, co byl na stole, prej od toho měla bílou pusu, ale je to ten malej kelímek (vzorek) a už byl skoro prázdnej, nevypadá to, že by si z toho vzala nějaký množství, spíš se ušpinila....no ale já myslela, že ho zabiju, 10 minut není schopnej jí pohlídat, aby se něco nestalo, prostě sedí, jak pecka a čučí do monitoru, nakopala bych mu zadek nejradší....a ty chůvičky taky nemohl vypnout, to by se musel zvednout od počítače...fakt s takovým chlapem, si fakt ani neodpočinu, už ho mám plný zuby...asi ze mě mluví vztek z nevyspání, ale stejně si říkám, že kdybych byla sama, jsem možná na tom líp, nemusela bych se starat o něj... :unamused:
21. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka tak u mekáče? cca 7.45-8.00?
21. srp 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No po pravdě, každou z nás určitě někdy chlap pěkně štve.. Ale aby ani nezvedl zadek od compu...no nevim.. :-/
21. srp 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Oki, snad to stihnu, dávam malýho spát kolem sedmý.. kdyby něco, tady je na mě telefon 606751416 :slight_smile:
21. srp 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka 775048106 kdyby něco, tak od mekáče koukat nahoru k pomníku a na levý straně to uvidíš :slight_smile:
21. srp 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já se hrozně omlouvám, ale nedorazim. Je mi zle. Zničeho nic se mi začla strašně motat hlava, ztrácim rovnováhu, bojim se takhle řídit. Radši to necham na příště, ale mrzí mě to! :frowning2:
21. srp 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doufám, že jste si to užily!!!!!! A těm odpadlíkům přeju ať je líp. U nás nic moc, Vojtí má v tom zašitym koleni zánět :frowning2:
21. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určite to bylo včera fain a příště už se snad sejdeme včetně nás odpadlic Mě a @werka87 @1terezicka @lucinkka . Míra měl včera celý den už jen ,,37,8,, tak jsem alespoň odpoledne vypadla s Laurou na procházku a nákup.
Dnes už má okolo 36,8 - 37,3 tak by to mohlo být OK. Naordinoval si ty třídenní antibiotika(náhodou jsem je měla doma) ale to až když jsem se rozčílila, že je nezodpovědnej, že nás takhle akorát obě nakazí a půjde si příští týden do práce a já tady budu sama padat na hubu, - vypadá to, že to zabralo, ale k doktoru jsem ho stejně nedostala :frowning2:
@1terezicka Terez tak hlavně ať je ten zánět brzo vyléčenej. Vždyť si Vojtíšek i tak už vytrpěl dost.
22. srp 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi holky Jonáš počůral telefon :grinning: víceméně se s vámi tady loučím, teď budem pendlovat kvůli svatbě a v září už jako paní Svobodová :grinning:
22. srp 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Jo už to máte za pár, strašně rychle to uteklo :slight_smile: Budu na vás moc myslet, protože se do M.T příští týden nedostanu a už se moc těším na fotečky. To mi vůbec nedošlo, že to pro tebe včera bylo takové mini loučení se svobodou :grinning:
22. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no to nebylo žádný loučeníí :grinning: na to kašlu
22. srp 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No kdyby to udělal prvně, ale zrovna kvůli tomuhle mě štve pořád, minulý týden, jak nám bylo blbě jí hlídal 10 minut, já jsem si šla lehnout a malá na sebe schodila ze stolu konvičku s čajem, naštěstí se nic nestalo....no musim si zvykat, že na všechno budu sama, tak aspoň, že chodí do práce..:slight_smile: A jak je, už je líp?Mě se včera taky děsně motala hlava, bylo mi špatně a nemohla jsem usnout...byl uplněk, tak nevim, jestli to nějak nemohlo na mě působit....

@kkouzlo
@zusoka
@1terezicka Tak zub zatim nikde, malá je protivná pořád, ale v noci se vzbudila asi jen dvakrát...ale zase já nemohla zabrat, takže jsem se stejně nevyspala...:grinning: Příště půjdu s váma...Jo Kači tak už budeš mladá paní :slight_smile: Tak hlavně ať svatba dopadne podle tvých představ a moc štěstíčka přeju....a taky nějaký pěkný počasí ať je.... :wink: Jinak malá má pořád tu černou ťupku na dásni, ale nikde nic...snad brzy vyleze....je teď i taková mazlivá, pořád by se chovala, já jsem po celým dni utahaná jako kotě, tady všude bordel, ale už to neřešim, to bych se z toho musela zbláznit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše dítě dnes trhlo rekord ve spánku. Spala 14h v kuse a jen se vzbudila na 10min. na raní mlíčko a zas usnula. Pořád jsem jí chodila kontrolovat, jestli dejchá, nemá teplotu atd... Úplně mě to vyděsilo
22. srp 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek