• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka Jé, tak snad už něco nechytla..
22. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já ti ještě popřeju v den D :slight_smile: hlavně pohodičku teď, žádný stresy s tchýní :slight_smile:
22. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ale jako to bych ho fakt přizabila! To musíš mít nervy, když jdeš jenom do sprchy třeba.
22. srp 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Zerezko nebylo to spíš pro @werka87 :grinning:
Jinak spavá byla Lola celý ten den, buď jedla, nebo spala a druhý den v pohodě, tak se asi jen potřebovala dospat :wink:
Terezko co procházka v týdnu?
24. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka :grinning: jj to mělo být asi pro mě....jo je to s tím chlapem děsný, ale dneska hlídal skoro celej den a nic se nestalo...:slight_smile:
Jinak malá se mi nějak rozjedla, jí několikrát denně a má pořád hlad...tak asi má zase nějaký růstový spurt nebo co...:grinning: A zub?Konečně tam má vykouklou špičku, nejde zatim vidět, ale když tam projedu prstem, tak se o tu špičku škrábnu...a kojení taky docela bolí..:slight_smile:A už spí celkem v klidu, a přes den už taky není tak protivná...už mám zase tu svojí hodnou holčičku... :slight_smile:
24. srp 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zusoka Já jsem pro procházku všema deseti. Nemůžu v pondělí dopoledne, jinak zatím nic pracovního nemám..
24. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 Tak to budeme nejen poslední lézt, ale i se zubama budeme pozadu :slight_smile: u nás po zubech pusto a prázdno :slight_smile: ale jako první máme odbourané kojení :unamused: tak alespoň dudlíka už 2m nemáme
24. srp 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka tak bezva písneme si sms
24. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zlatíčko, o tom to přece není...každý miminko má svý tempo, tak se tím netrap :wink:
24. srp 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko já vím, už to neřeším, ale to příbuzenstvo to nějak nechce pochopit :frowning2: Laura je šťastná ve svém pomalejším tempu a to je pro mě důležité.Naběhá se ještě dost, tak se teď ještě šetří :wink:
24. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Od nich by měla přicházet právě podpora, ach jo :frowning2:
24. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, tak jsem koukala na to cvičení pro maličký... ráda bych chodila s Maxím, ale on by to zrovna v tom čase prospal :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No, tak to mě fakt mrzí a jinde jsem našla až nějaké aktivity pro děti od 2 let... bek! Docela by se mi líbilo, kdyby Maxí zažil nějaký kolektiv už teď :unamused: .

@zusoka Zuzan děkuju za podporu (hi, už to dělám zase). Zítra je Maxímu rok a 2měsíce a ještě sám nechodí... tak mě někdy taky přepadá, jestli nejsme pozadu... a pak mám takovou jednu knížku (Rozvíjej se děťátko) a do tý když někdy kouknu (když mám čas), tak mám tuplem pocit, že jsme pozadu (no, tak do ní moc nekoukám, mám z toho pak depku)... a soustředím se na to, že vývoj vidím stále a to je důležité :slight_smile: . Co mě mrzí, že Maxí stále sabotuje pití z učících hrnečků (děsně se vzteká a nadává), takže většinou pije stále ještě s cucíkem a to bych fakt ráda změnila. Máte nějaké rady?
25. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos @lucinkka @werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @agent008 Zkuste holky okouknout tohle
http://www.jablicko-plzen.cz/ http://www.jablicko-plzen.cz/sluzby/aktivity-pro-rodice.htm je to na Slovanech na bazénu, 1h/60,- mě se to moc líbí, ale už jsem přihlášená s Lauruš od září do Barvínka, ale do Jablíčka mám v plánu přihlásit nás od druhého pololetí.

@isis_mokos Tak mít tuhle knihu, tak mě asi příbuzenstvo upálí, za to, jak je Laura ,,pozadu´´. Pít s cucíkem taky ještě nezkoušíme :unamused: (ale asi už začneme) kamarádka má chlapečka 15m a ten pije jen z lahvičky a nebo už rovnou ze skleničky popřípadě z normální flašky, ten učící hrneček úplně přeskočil, tak možní Maxík bude stejně šikovnej :wink: A jak se Vám daří s miminkem, je vše v pořádku a už je ti líp? Budete chtít vědět pohlaví?
25. srp 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Přesně tak, každé miminko má své tempo...a myslim si, že Laurinka rozhodně pozadu není... :wink: Naše doktorka by určitě měla radost z tvojí Laurinky, vždycky se diví, co naše malá umí, prej má na vše času dost...takže si myslim, že vývoj vaší maličký je naprosto v pořádku...:slight_smile: A příbuzný fakt neřeš, až Laurinka bude běhat, ještě si rádi vzpomenou na její klidný období :grinning: Já zase poslouchám od mojí babi, že sousedovic holčička už na zahradě běhá a naše ne, přitom je Maruška o dva a půl měsíce mladší....a neřešim to, jsem docela ráda, že to ještě neumí...a i kdyby chodila až ve dvou letech, bude mi to jedno, hlavně že jsou ty naši prckové zdravoučký a spokojený....
25. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 naprostá pravda, úplně mi mluvíš z duše :slight_smile:
25. srp 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Teda toho tvýho chlapa ti moc nezávidim :( Snad se polepší, je to na houby, bejt na většinu věcí sama a navíc se ještě bát ho s ní nechat samotnýho :(
26. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka @isis_mokos @werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @agent008 Tak ten náš bojovník zjistil, že se dá vylézt na skříňku, co máme pod televizí (ta visí na zdi), vyleze, stoupne si, opře se o televizi a mlátí do ní o sto šest! Je to takovej lump! :slight_smile:) Už je to docela nebezpečný, nechávat ho i kdyby jenom chvilinku samotnýho, když jdu třeba na záchod. A taky zjistil, že je ohromná legrace, když před námi "utíká", chechtá se u toho jak blázen :grinning:

A do týhle starosti o prcka, kterej začíná být pěkný šídlo přišel Michal s tim, že bysme mohli už makat na druhým :grinning:
26. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No už je s nima prča :slight_smile: A Vojtí teda taky říkal, že jak doděláme barák, tak bychom mohli mít druhý. Což může být 6 měsíců nebo klidně 5 let :grinning:
26. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzi, tak počasí procházce zatím tedy moc nepřeje. Kdyby se to nelepšilo, tak klidně přijeďte s Lolou aspoň na kafe. Holky si pohrajou :slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkujeme za pozvání, ale nebudeme ozravovat :wink: já doufám, že se počasí trošku vylepší alespoň koncem týdne.Kysnout s mrňouskama doma, je dost šílený.Lauruš se dnes v postýlce skoušela stavět na kolínka, ale na podlaze jí to nejde, jak máme všude dlažbu , tak asi pořídím nějaký provizor.koberec.
26. srp 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @lucinkka Holky tak to náš taťka s druhátkem nechvátá :slight_smile: prý chce, ať si Lauruš pořádně užijeme, že nás teď plně potřebuje, tak jsem docela ráda. Snažení tedy přichází v úvahu nejdříve okolo nebo až po druhých narozkách.
26. srp 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Dlažba nedlažba, ono to pak jde všude :slight_smile:
26. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucinkka Jo taky mi to někdy štve, ale pak zase udělá něco, čím mě dostane...no je to děsný s tima chlapama..:grinning: Teď byl pár dnů vzornej...:slight_smile:

@1terezicka
@zusoka Teda s tím druhým nevim, nedokážu si to nějak představit, ale moje máma mě pořád přemlouvá, jak už by to sourozence chtělo, jak mi pomůže a tak...jenže já bych ocenila spíš mužovo pomoc, a ten druhý nechce...navíc mi možná od února vyjde práce na pár hodin týdně, tak by byla škoda být těhotná a nevyužít toho...ale teda na MS budu čekat jak na smylování, má dorazit tenhle týden...jsem nedávno měla noční můru v který jsem zjistila, že čekáme druhý...:grinning: Ale tak zvládlo by se to přinejhorším...:slight_smile: prášky už neberu a tý naší antikoncepční metodě taky moc nevěřim, tak se pořád bojim...holky a máte MS pravidelnou?já to zatim měla jen jednou, tak nevim....
27. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, tak my jedem pořád bez antikoncepce a minulý měsíc jsem měla taky už hrachy :slight_smile: ale přišlo to, budu to mít teprve počtvrtý, takže vyloženě pravidelný to zatím není, je tam rozptyl 28-33 dní...
27. srp 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, tak počasí vypadá trošku líp. Ve čtvrtek hlásí polojasno a kolem 20stupňů, tak to byste mohly?
27. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hromadně se ptám: nechcete udělat objednávku přes carters.com? S těma věcičkama mám super zkušenosti, velikosti krásně sedí, doteď oblíkneme i 68 a to má Ájulka 76. Jde hlavně o to poštovné, které je normálně cca 1.000,- Kč...a věci jsou za hubičku, takže nemám cenu objednávat sólo. Posílám odkaz :slight_smile: ceny jsou samozřejmě v CZK
http://www.carters.com/home?id=carters

@zusoka, @kkouzlo, @werka87, @lucinkka, @agent008, @isis_mokos, @diableria
27. srp 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka krásný věci, šla bych s tebou do toho, a jak zjistím tu cenu v korunách je to tam v dolarech nee? nebo jsem už úplně blbá :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla :slight_smile: :slight_smile:
@1terezicka
27. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Teda čtu po sobě příspěvky a ty hrubky, to je něco..:grinning: Jinak moc krásný věcičky, kouknu, ale budu mít čas až večír....a teda to poštovný je 1000 kč?Nebo kolik, nějak to tam nevidim....takže když nás bude hodně, tak se to rozpočítá ne?Já bych se ještě zeptala kámošky, jinak ty věci jsou fakt prďácký... :wink: Možná bysme mohly pořídit něco k těm narozkám... :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jo tak s tou antikoncepční metodou, jak tomu moc nevěříš, to jsme na tom asi stejně :D :D No uvidí se, jak to dopadne, Matýsek taky vzniknul tak, že jsme to prostě nějak moc neřešili, občas jo, občas ne a bylo to :slight_smile: Hlavně žádnej stres :slight_smile:
JInak MS jsem měla zatim dvakrát a je fakt, že mnohem silnější a bolestivější, než jsem bývala zvyklá. Takže zatím nevím, jestli bude pravidelná..Ale myslim si, že takhle ze začátku asi moc ne..
27. srp 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek