• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka Taky se podívam, až bude víc času a dám vědět :slight_smile:
27. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 No právě když se podělíme, tak to vyjde docela dobře. Ty věci jsou fakt za pár korun a určitě bych to taky brala k narozeninám a Vánocům i pro neteřinku a tak...
27. srp 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Je tak to jsem klidnější, že když se to opozdí, že je to normální a nebudu se plašit..:grinning: Jo malá vznikla taky podobně..:grinning: ale je fakt, že to jsme to opravdu moc neřešili, teď se chlap snaží jak se říká včas ven..:grinning: ale občas mi přijde, že to stejně moc nestihnul...no na jednu stranu bych druhý teď nechtěla, ale na druhou představa, že mám jen jedno...tak kdyby přišlo druhý měla bych radost, i když by přišlo v blbou chvíli...Maruška byla taky v plánu až tak za dva roky...:slight_smile: A teď už bych neměnila, bylo to to nejlepší, co se mohlo stát :wink:

@1terezicka a nevíš jak je tam dlouhá doba dodání?Já to tam neumim vyčíst, je to anglicky :grinning: A já a angličtina...do teď nevim, jak jsem z ní mohla maturovat...:grinning:
27. srp 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Přesně tak, když to přijde, tak to přijde. Dvě děti bych chtěla určitě, jedno je málo :slight_smile: A kdybych se měla rozmejšlet a rozumem rozhodnout, kdy k tomu má dojít, tak se nikdy nerozhoupu, na to jsem strašná. To bych neměla ještě ani Matýska, kdybych to měla plánovat, měla bych strach, jak se všechno s dítětem změní a taaaaak... A nakonec je fakt všechno jinak, ale je to fajn :slight_smile:
27. srp 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko ten čtvrtek by byl OK, na věcičky kouknu a uvidím, co bych vybrala
27. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Mě MS chodí od šestinedělí a sice nic neberu, ale na ochranu dohlížím dost přísně, primeros je můj věrný přítel :slight_smile: Já prostě druhé ještě teď nechci, tak risk nepřichází v úvahu
27. srp 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 Věrko, píšou že do Evropy to přijde v rozmezí 6 - 13 pracovních dnů, takže počítejme raději 3 týdny :slight_smile:
28. srp 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ano, tyhle "škatulkovací" knížky jsou někdy děsivý :slight_smile: . Jinak se moc těším, až se dozvím, jestli bobísek bude taky zbojník, nebo holčička. Docela doufám, že se příští týden ukáže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Už je mi dobře a cítím se teď krásně s miminkem spojená. Ale někdy mě i tak přepadne úzkost, jak to zvládnem. Dost mě podpořila kamarádka, co bude každým dnem rodit třetí princeznu. A zdá se, že sem tam úzkost je běžný jev, ať člověk čeká první, nebo třetí.

@1terezicka taky se podívám na ty věcičky.

U nás se ukázalo, že když děťátko přijít chce, tak metoda "včas pryč" prostě moc nefunguje :grinning:. Ale zas tak jsme se nebránili :slight_smile:. Nechali jsme to na vyšší vůli ... a hle už jsme čtyři. Ale po porodu už by to chtělo vymyslet jinak :sunglasses:.
28. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, podívám se taky, ale myslím, že klučíčí kupovat nebudu :grinning:
29. srp 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos No po druhym miminku si nechám dát tělísko. Taky už by bylo bláznovství riskovat, hlavně už nebudu nejmladší a chodit ještě v 60ti na třídní schůzky, to fakt ne :slight_smile:
29. srp 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jako Hujerovi :grinning:
29. srp 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak vám spí děti přes den?u nás furt bylo třikrát po půl hoďce a pak z ničeho nic už skoro tejden jen jednou po obědě na cca 2 hoďky, jsem happy :slight_smile:
30. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jinak káťo zítra se těšíme moc :slight_smile:
30. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedete někdo taky do týnice?
30. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky viděla jsem ochutnávku s foto s Kačky svatby a nááááádhera
31. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Jako u vás, jednou denně 1,5 - 2 hodinky a (teď to určitě zakřiknu) celou noc :slight_smile:
31. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Počasí jim vyšlo krásně a seklo jim to evidentně moc.
31. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 u nás 2 - 3x denně asi 20-30min a když se vzbudí v noci, tak na čajík
31. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Už mi tu kápla slza(ale já bych mohla na svatbách dělat plačku), moc jsem na ně myslela. Já tu měla nakonec neplánovanou rodinnou sešlost, tak jsem pekla, vařila a utrhnout se na výlet-nemyslitelné. Doufám, že nám Kači ukáže více foteček.
31. srp 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
Není jen všechno hezké na světě, občas přijde zima nebo bouře zlá, avšak všechno jde snášet, když na to jsou dva. Láska přináší do života trošku koření, vy dva jste pro sebe jak stvoření.
Dnes jste předvedli, že máte dost KURÁŽE, tak ať Vám Vaše LÁSKA cestu ke ŠTĚSTÍ ukáže. Šťastné manželství oběma přeje Zuzka s rodinou
31. srp 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak jakpa pani Svobodová? :slight_smile:
1. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jo, bylo to super :slight_smile: počasí krásně vyšlo a ženich se ožral :grinning: tak teď spí a já uklízela, naštěstí už jsme v Plzni. Až dodají holky fotky, tak je dáme na rajče, tak vám pošlu odkaz :slight_smile:)

děkujeme za přání a že jste si vzpomněly
1. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme další dva zuby! Takže nejdřív nic, nic a během tří týdnů jsou už 4 :slight_smile:
1. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Ženich se ožrat prostě musí, to k tomu patří :slight_smile:
1. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@1terezicka ste nás předběhly :grinning: Jonáš má pořád ty dva :slight_smile: a hele, když spí Aja celou noc,, tak už nekojíš? Já teď chci přestat, ale bojím se, že šmudla bude dost proti
1. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kojim ráno když se probudí a večer než usne..dnes zrovna i dvakrát přes den, vyloženě si o to říkala :slight_smile: Ale to ranní a večerní už držíme docela dlouho.
1. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teda jak jste to dokázaly, že malá spí celou noc? Má svůj pokoj, nebo je s vámi v ložnici? Matýsek se mi pořád budí a mě už to dost vyčerpává :(
1. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Ani nevím. Spíme v jedné ložnici, zatím to jinak nejde, ale za pár měsíců bude mít svůj pokojíček. Začala mi spát celou noc někdy kolem 4. měsíce s občasnými výkyvy.
1. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka To opravdu závidim! Taky měl malej takový období, kdy spal celou noc, ale někdy kolem šestýho měsíce se to pokazilo a začal se budit, i mnohem častěji, než dřív (asi kvůli zoubkům) a bohužel mu to zůstalo doteď :/ Někdy se vzbudí i čtyřikrát za noc, pětkrát, někdy jednou, ani nepotřebuje pokaždý kojit, zkusim položit pohladit a usne, někdy musim nakojit. Ale už jsem z toho fakt unavená. Dala bych nevim co za to, kdybych se mohla vyspat alespoň párkrát v kuse celou noc! :slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Moc pěkný fotky, co jsem viděla na FB...moc vám to slušelo...:slight_smile: Jo ženich se opít musí, jo u nás na svatbě se nejvíc opil švagr- tenkrát 14 let...a pozvracel našim dole záchod, ale uplně celej, od zhora až dolů...:grinning: No a Kuba tak trošku taky, když mělo přijí na svatební noc, tak zvládnul sundat šaty, a než jsem vyndala těch milion pírek z učesu, tak spal jako dudek..:grinning:

Jinak holky mě se teda malá budí tak 1-max. 2 za noc, teď jí učim do postýlky, ale příjde mi, že když v ní spí, budí se častěji, než když spí u mě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď je zase docela protivná, tak čekám, že nám vyroste druhej zoubek, má i bouličku vedle toho prvního, tak uvidíme...
Dneska ke snídani měla chleba s domácí lučinou, tak si pošmakovala, už krásně kouše, tak už jí ani nemixuju jídlo, a chleba si taky ukusuje, akorád teď jsu uklízet tu spoušť, co zanechala, lučina a drobky jsou všude...:grinning: Jo a já kojim, občas v noci, ale většinou jí dám UM, nebo obojí, a přes den, občas večer, nebo odpoledne, když jsem třeba doma a je klid...jinak už nekojim vůbec....malá ani to mlíčko moc nechce, spíš ty mléčný výrobky...

@isis_mokos Jo já tak nějak na tu naší antikoncepční metodu spoléhám, že snad někdy selže...:grinning: Protože Kubu k druhýmu nemůžu donutit, tak uvidíme, co nám osud přinese..u nás je spíš problém, že na dvě děti nemáme moc místa, a když půjdeme do hypotéky, tak zase živit dvě děti, hypoteku a já bez práce, je taky na prd... :confounded:
2. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek