• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 No u nás chleba s lučinou jede, ale teda včera měla normálně lučinovou pleťovou masku :grinning: a miluje rohlíky od bayera, ale to pak teda fakt luxuju celej byt. Jak vylejzaly ty dvě dolní jedničky, tak byla protivnější, ale neměla už ani ten průjem, já na ně zase přišla náhodou, když mě regulérně kousla. Se děsim kdy se mi zakousne do bradavky :frowning2:
2. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, mě malej kouše do tváře a obočí :grinning: tak 100x denně a vůbec tomu nejde zabránit, při hře, děsná sranda...
3. zář 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já vás tady nějak nestíhám, snad mi neuniklo nic podstatnýho za těch pár dní....
Já mam doma protivnýho Jonáše, snad zuby, vstává teď tak v pět a jede celej den :(( spí minimálně, opravdu něco na moje nervy :grinning:
k těm druhým miminkům, co jste rozebírali, tak v Jonáškovo roce jdeme na to :slight_smile:) snad to půjde zase tak snadno a ideálně zase kluk :grinning: vím, neskromná přání...

a perlička, od včera pohřešuju snubní prstýnek :grinning: v umyvadle není, tak asi odešel po dvou dnech na věčnost
3. zář 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak hlavně ať se brzo najde. No a k mimi snad jen ať se zadaří podle vašeho přání, to už bez bříška moc dlouho nebudeš :wink:
3. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Kači máš nějaký tip na výlet na Lipně, kam stojí za to se zajet podívat? Jedeme už ve čtvrtek, tak snad opravdu bude lepší počasí
3. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko, určitě si projdete tu stezku v korunách stromů, i s kočárkem super, pak lodí do Frymburku a zpátky pěšky - je tam asfaltová stezka, bylo to fajn, podél vody. My jinak byli na hrázi, to je taková kratší procházka, je tam aquapark, tak si vem plavky, kdyby bylo fuj počasí, ale má bejt na víkend hezky :slight_smile: a my byli na bobový dráze. Jinak jsme toho víc nestihli....
3. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Cože? :grinning: takže okroužkovanej je nakonec jen manžílek! Hele s těma zubama to samý, už třetí den je jako vyměněná, ale co se dá dělat. Holt večer padám na hubu, akorát teda navíc po tý 21.hod, kdy jí uspim, jezdim ještě do kanceláře se připravovat na následující jednání a nějak toho mám už nad hlavu.
3. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Má být krásné babí léto :slight_smile:
3. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no Jirka ho má v krabičce, to se vědělo, že ho nosit nebude :slight_smile: hele dneska byl Jonáš v tý hrací kavárně ve Dvořáku a pak spal skoro dvě hodiny :slight_smile: ale Matyášek vůbec
3. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačí veliká gratulace! A budu ráda, že se připojíš k druhomaminkám se mnou :grinning: Takže hodně štěstí v počínání :grinning: . Prstýnek snad někde vykoukne.

My to máme teď doma taky takový ubékaný - ale ani nevím kolik těch zubů leze najednou, nepustí mě se podívat. Už aby byly všechny! :angry:
3. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Mě malá taky kouše tím jedním zubem pěkně...:slight_smile: ale asi jí roste další, v noci se mi zase budí každou hodinu, je protivná a uspat jí taky nemůžu, trvá to snad hodinu...a ke všemu se jí tělíčko osypalo pupínkama, nevim z čeho, má osypaný jako by boky,ale nic jinýho jí není, tak snad to časem zmizí...je teď jako by měla hroší kůži...:grinning: Jinak já bych se taky už chtěla pokusit o druhý, už každej večer ukecávám Kubu :grinning: no snad selže naše antikoncepce,jinak nevim...ale už to není takový radikalní NE, spíš jako říká že se budou v jednom pokoji hádat apod a jak je pak bude posílat zamnou abych to řešila :grinning:...takže už nad tím přemýšlí...jo a Kači, teda ztratit prstýnek dva dny po svatbě?:grinning: Tos i dobrá...:grinning: To se jen tak nevidí :grinning: Snad se najde...my je teda nosíme oba, a ze začátku jsem ho taky pořád někde hledala,ale teď už ho sundavám opravdu třeba jen když matlám těsto, a pak při porodu jsem ho musela sundat...:grinning:
4. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No u nás teď fakt peklo. V noci sice pohoda, ale ty dny! už čtvrtej po sobě je uplakaná, co uplakaná, spíš uřvaná, stačí zmizet z dohledu a neskutečnej hysterák, stejně tak když jí položim z náruče třeba jen proto, abych se najedla nebo zamíchala něco na sporáku. Doufám, že je to k těm zoubkům, ty dolní dva akorát lezou. A jestli to má být ukázka její budoucí povahy, tak potěš :grinning: Jo a usíná pravidelně až tak po šesti hodinách od posledního spánku (takže většinou fakt jednou denně max. na hodinku a půl) a to navíc s pěknýma cavykama...no žádnej med teď. Strašně se těšim k našim na těch pár dní, že si od ní odfrknu :slight_smile:
4. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem byla v tescu u vlakače a mají tam velke slevy na hracky. Napr. ty plastove balonky 100 ks za 75,- teda uz jen holcici, ale třeba se nekomu budou hodit:slight_smile: Samozrejme spoustu dalšího:slight_smile: už at je rodicak a beru to utokem na vanoce a narozky.
4. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@theera Jé, tak díky za tip!

Jinak Alenka má od odpoledne horečku :frowning2: snad je to k těm zoubkům, každopádně plavčo zítra odpískáváme.
4. zář 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka :( chudinka :(
4. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, krásnou dovču!
4. zář 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkuju do toho Tesca se dostanu až v pondělí, tak doufám, ještě že něco bude
5. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No tak to nevím, hodlám to tam vykoupit :grinning:
5. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka já v neděli... snad nebudem mít smůlu
5. zář 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak uvažuju, že tady zruším profil, většinu mám stejně na fb, už mi to tady nějak leze krkem, ne vy, ale pořád se řeší to samý a tak
7. zář 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera
@zusoka
@1terezicka
@kkouzlo Jééé já chci taky kuličky...:grinning: Děkuju za tip, v pondělí tam asi vyrazim, snad tam něco zbude...:grinning:
Káťo já už moc ani nečtu ty příspěvky ostatních, spíš tak kouknu sem, na kamarády a občas na ty skupiny, kde jsem přihlášená...ale jako na tu hlavní zeď už moc ne...ale přece jenom,občas se tu člověk dočte něco zábavnýho..:grinning:
Tery doufám, že to bude fakt jen k těm zubům, malá bude určitě brzy v pořádku...:slight_smile:
7. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 Jsem na tom úplně stejně :wink:
7. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla v hned v sobotu po návratu z dovči v Tescu a něco pokoupit se zadařilo, tak bude i něco k narozkám a na vánoce :slight_smile: Ale má tam odtud šílený zážitek. Ptám se u kasy prodavačky na cenu nějaké hračky, protože to tam bylo děsně promíchané a přišla tam nějaká romská mamka, jestli je dá v hračkářství koupit i něco k pití, že se jí tam syn asi napil z otevřeného gelového podpalovače, ale že to neví jistě, protože koukala na miminko v kočárku. Mě polilo horko, mezi tím tam chlapeček kašlal a dávil se a ONA ASI SE napil. Tak jsem se ohnula, čuchla si k plence do které vykašlávat hleny a smrděla opravdu od toho podpalovače. Nenapadlo mě nic lepšího, než jí poslat rychle na pohotovost na nábřeží.
Fuj děsný to bylo.
No a dovča? Holky já jsem jí po těch 7letech měla asi opravdu za odměnu. Počasí bylo skvělé, ubytování a jídlo bylo úúúúúžasný a Lipno je prostě nádhera. Příští rok bych se tam chtěla vrátit, opravdu jsem byla max.nadšená a spokojená.
Včera dopol.jsem byla Mírovi vyzvednout dort k narozkám a ta paní je opravdu kouzelnice. Je suprovej, dobrej a ještě krásnej. Dám vám sem foto.
9. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš tedy Mírovo Bořek Stavitel
9. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zusoka Teda to je strašný, chudák chlapec, stejně, jak ho může napadnout se toho napít...a hlavně, že to máma neviděla, vždyť tam snad musí být i nějaká dětská pojistka na víčku ne, nemělo by to jít tak lehce otevřít...jinak dort krásnej :slight_smile:
9. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věruš ona byla právě jedna otevřená lahev přímo v regálu, ale zážitek fuj fuj hrůza
9. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ty bláho, no chudák chlapeček :frowning2:
A teda dovča musela být parádní a narozky evidentně taky :slight_smile: Jinak u nás se naplno rozjela separační úzkost. Jak jsem si myslela, že už jí má, tak prd. Tohle je fakt peklíčko. Normálně koule u nohy, vzteklá až na půdu, nemůžu si dojít v klidu na záchod, musí tam se mnou a lézt po mně :slight_smile: to samý s jídlem, to navíc ještě žebrá a nedej bože, aby nedostala aspoň ždibíček. Šéfka za všechny prachy!
12. zář 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jé tak to máme uplně to samé...malá by nejradši byla pořád u mě v náruči jako klíště, a nebo aspoň u mojí nohy...:grinning: a na záchod už taky chodíme společně, když doma nikdo jinej není..:grinning: ale teď se naučila hladit a k tomu říká ají ají - teda v jejím podání to je aní aní...a takhle hladí cokoliv jí napadne,je to fakt sranda :slight_smile:
12. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 A taky je vzteklá? Ája normální hází věcma a prohýbá se do luku...no dnes obzvlášť odpoledne bodovala. Ale zároveň slintá jak bernardýn, tak se možná derou ven ještě i ty dvojky, takže to je kombinace za všechny prachy :grinning:
12. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jj vzteká se,já jí třeba dám do postýlky, že půjdu na záchod a jen zalezu za roh dveří začne strašně křičet,ale ne, že by brečela, prostě vzteky...ale věcma teda ještě nehází..:grinning: to možná příjde...no mě se zdá, že nám leze druhej zub, tak možná to má taky k tomu, protože se mi i v noci budí s pláčem...no a nebo to je opravdu nějaký období...snad je to přejde a nebudou takhle vzteklý pořád.... :grinning:
12. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek