• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Laura se plazí. Začala to zkoušet na Lipně a doma to dotáhla k dokonalosti. Úplně se bojím napsat hurá, protože je mi jasný, že končí období, kam jsem jí položila, tam jsem jí našla. Ta separační úzkost je u Lauruš ve vlnách. Je to možné?
Má třeba 4 dny, kdy si nemůžu odejít ani na dohled, pokud jí nevezmu s sebou a pak zas třeba 3dny klid. Ale takové stádium jako Ája a Maruška no nevím nevím, to je fakt nářez.

@1terezicka Terezko dovča byla naprosto skvělá, úžasná, nádherná ..... Oslavička se nekonala, jen rodinný oběd a kafíčko s porcováním dortu(mimochodem byl naprosto božskej, už vím, že Lauruš ho bude dělat taky tahle paní).
Moc na oslavování nejsme, stačilo nám, být spolu na tom Lipně a dát si vínečko a užívat si vzájemné blízkosti.
12. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To je dobře, že jste si to takhle užili a poklidně oslavili. S tím dortem nemůžu už teda váhat :slight_smile: Jinak ta separační úzkost asi ve vlnách být může, ale píší, že spíš začne kolem 8. - 10. měsíce, trvá pár týdnů, možná měsíců a pak se může vrátit třeba ve 2 letech nebo při nástupu do MŠ..
No Ája večer totálně odpadla, ani pyžamko nemá, jen jsem jí v polospánku udělala základní hygienu a dala teplý ponožky. Jsem na sebe teda nasr..., protože jak už pak řvala nonstop, tak jsem si prostě šla sednou na gauč a nevšímala si jí a pak jsem zjistila, že má prstík skřípnutej do šuplíku :frowning2: dala bych si v tu chvíli nejradši pěstí.
12. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko to jsi nemohla přece nemohla vědět. Doufám, že Ájinka má prstík v pořádku. To se přece může stát každé z nás :wink: Dortík záleží na Tobě, já byla nadšená a určitě ho u paní nechám udělat i Laurince.Prý je dobrý se ozvat alespoň měsíc předem.
13. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Já jí jdu cinknout..
13. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačenko, copak nějaký ty fotky ze svatby?
15. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery,ještě nemám od holek dvd se všema, zatím jenom, co dají na FB nebo Bára sem :slight_smile: všichni na ně čekají víc než já :grinning: jinak pak dám odkaz.... nerozhoupal se už Vojtí? :wink:
dneksa jdu s malým na 10ti měsíční k Pečenkový, tak jsem zvědavá, co mi poví :grinning:
16. zář 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, a co plavání? my máme jinou plavčici a je to super :slight_smile: a i cvičení se Jonáškovi líbí... takže teď má aktivit víc než já, ale aspon hezky spinká :grinning:
16. zář 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kontrola v 10m: 9.36kg a 74cm - ale naměřila 73, ikdyž minule měl 74, tak prej 74 :grinning: podle sestřičky je moc aktivní, nechtěl se zvážit, stoupnul si na tý podložce a hrál si s jejich výzdobou...na očkování zase do Prahy. Holky, kdy se očkuje poslední synflorix? Nevíte? já se mám domluvit v tý Praze, jinak už mě chtěla objednávat.... na kojení se sestřička jenom ušklíbla a kontrola v ruce :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Nerozhoupal :grinning:, ale když zjistil, že sestřenka ho i s jeho ségrou nepozvala ke svatebnímu stolu tak mi řekl, že je rád, že aspoň ví, že je taky nemusíme zvát...takže asi někdy něco bude :slight_smile:
Jinak plavání pecka, máme taky jinou instruktorku a je bezva, taková starší blond dáma.
Jon má pěkný míry, s tou délkou jsem to měli to samý :slight_smile: hele a kdyby ležel na podložce, tak zas bude říkat, že je moc línej, tam si fakt asi nevybereš. A se synflorixem nevím, měl by se asi dávat s poslední hexou. My jdeme za měsíc na prohlídku v roce, tak se zeptám, pokud mi jí rovnou nenapíchaj..
16. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka mě ríkala něco o roce a půl na hexu, akorát že my na ní jedeme už 1.října do Prahy.

jj, starší blond dámu máme taky :slight_smile: myslim,žes jí vystihla přesně :slight_smile:
16. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzi, copak nějaká procházka třeba v pátek?
16. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko procházka je zatím v nedohlednu, jsme s Lauruš obě chcíplé, tak jsem musela tenhle týden zrušit v úterý i ve středu cvičení. Míra začíná taky prska, tak jsme doma jako v lazaretu.Jen Lauruš je z nás nejstatečnější, ale ty noce :confounded: Jo a ten poslední synflor. je myslím v 18m, jako hexa

@kkouzlo Kači kdy a kam na konec chodíte cvičit Dvořák nebo Hobit?My máme Barvínka a Dvořáka. Jo a fotečky jsou boží, tedy alespoň ty, co jsou na FB.
16. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko obojí :slight_smile: malej musí bejt utahanej, aby mi spal :slight_smile:
16. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Ahojky, malou mi naočkují prej na tý roční prohlídce, jsme objednaný 8. října....teda vůbec se mi nechce, chudinka malá, to zase bude řevu... :confounded:
17. zář 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 tim synflorixem? achjo, proč musí ty naše dětičky pořád něco dostávat :(
17. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Myslim, že říkala obojí, hexa a ten synflorix...:frowning2: já už jsem si zvykla chodit na prohlídky bez očkování, měli jsme teď klid, vůbec se mi tam nechce, jen doufám, že to proběhne bez reakce....a vy jdete teda taky v říjnu?
17. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jo prvního října na poslední hexu do Prahy
17. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chtěla bych uspořádat takovou jako " oslavičku" , dětskou párty, kde bychom oslavili ten jejich první rok, přidali byste se? někdy v týdnu od 15. října - pokud máte zájem, hodí se vám nějaký den?? :slight_smile:
@werka87 , @zusoka , @terezicka , @kkouzlo ,
18. zář 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@agent008 já jsem pro :slight_smile: je to dost dopředu, takže si to můžeme každá zajistit, za nás je jedno kdy :slight_smile: po obědě míváme volno @werka87 @zusoka @1terezicka po dlouhý době bysme se sešly :slight_smile:
18. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008
@kkouzlo Jé, no to je super nápad!
18. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo dobrý nápad, jsem taky pro. Myslím, že po 13h by se to mohlo hodit všem.
18. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
první krůčky :slight_smile: udělá jeden a při druhým padne :slight_smile: asi to okoukal od Matyáše, ten udělal první včera :slight_smile:
18. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@agent008 Ahojky, to je dobrej nápad..:slight_smile: a to by si pořádala u vás?Já bych přijela,ale musel by nás někdo vzít k sobě do auta, pač si ještě netroufnu řídit..:slight_smile:

@kkouzlo Ty jo, super...no Maruška teď taky dělá děsný pokroky, postaví se bez držení, dneska přijel Kuba z práce a ona stála, ničeho se nedržela a natahovala k němu ručičky..:slight_smile: a když jí dám ruku,tak semnou jde...ale fakt mi přijde, že to začala dělat ze dne na den..:slight_smile: taky už vyčkávám, kdy se rozběhne...zatim udělá sotva jeden krok a hned spadne, ještě musí vychytat balanc..:slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka
@zusoka
@werka87 tak co středa 16. odpoledne?? můžete? :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo No super, o tom se nám může zdát :slight_smile: Lauruš se obstojně plazí a staví na 4, ale asi se bude fakt šetřit s chůzí co nejdýl. Ví, že pak už bude běhat celý život, tak si asi lehu užívá co nejdýl to jde.

@agent008 Super :wink:
19. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo Jé, holky, to je krásný, že už vám udělali ten "poslední krok" ve vývoji :slight_smile: moc gratuluju!
@zusoka Zuzanko, vy se koukejte co nejrychleji vykurýrovat!
19. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, já bych si ráda ještě počkala :D
20. zář 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já doufám, že budu mít čas..:slight_smile:

@1terezicka No malá ještě nechodí, ale snaží se stát bez držení... :wink: tak pak už to snad bude chvilka a rozejde se..:slight_smile: ale myslim si, že roku neujde, ona je strašně opatrná, raději leze po čtyřech, je to pro ní jednodušší, rychlejší a bezpečnější..:grinning: A co Ája? Jinak já si zrovna říkám, že tohle období je snad nejkrásnější, je teď s malou fakt sranda, dokonce i taťka si jí bere vždycky, když příjde z práce, a to z cela dobrovolně...a fakt si s ní hraje...:slight_smile: Akorád kdyby spala celou noc, tak by to bylo ještě lepší, ale nemůže být vše dokonalé... :slight_smile:
20. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jsou teď fakt super :slight_smile: a to spaní teda zrovna dnes pecka, od 19:20 do 7, a to jí probudil taťkovo budík na telefonu. Jinak u nás taky opatrnost na místě. Vyleze sice už na postel a na gauč, ale umí slézt nožičkama napřed. Má za sebou první pád - u našich :grinning: seděli s ní oba dva na gauči a ona jim spadla. No myslela jsem, že je přetrhnu! :slight_smile: A na první krůčky se docela těšim, jak chodíme na to plavání pro děti od roka, tak jsou tam všichni min. o dva měsíce starší a skoro všichni capou. Jsou strašně roztomilý..
Přemýšlím, že bych s ní chodila ještě někam, aby se vyřádila aspoň dvakrát v týdnu.
Copak to cvičení v galerii slovany? @kkouzlo, @theera
20. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek