• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 Jo a doufám, že dorazíte k Jítě, moc ráda vás uvidim!
20. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka to cvičení je super, ale určitě chodit mezi ty nechodící, nevím, jak se teď jmenujou, mají to tak,že ve čtvrtek jsou nechodící, ale lezoucí, od 11 do 11.45, tak třeba mají ještě místo, nevím, jakou chtějí obsazenost. malej chodít úterý do hobita, pak plavání a čtvrtek dvořák a je super, že pak hezky spí,je utahanej :slight_smile: akorát teda dneska v noci děs a zatím taky, nevím, jestli zuby, nebo úplněk
20. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko už to dobrý, moc děkujeme. Včera se Lauruš prvně postavila, tak mě mile překvapila :slight_smile:
Já jsem ze cvičení v Dvořáku nadšená.Sice chodíme do těch nechodících, úterý 9-9.45, ale super, já jedině doporučuji(ta naše cvičitelka má chlapečka 8m, tak vše ukazuje a přecvičuje s ním, což je paráda). Až prý začne chodit, tak nás přesunou, tak uvidíme, jak dlouho to bude trvat.
21. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jé, ta teď teda jede :slight_smile: šikulka. Já se na toho Dvořáka ještě mrknu.
21. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, tak to se tam budeme potkávat :slight_smile: jsem přihlášená taky na úterky 9-10 hod pro dudliny :slight_smile:
21. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Hurááá to mám radost, tak to pak můžeme někdy spojit s procházkou :wink:
21. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka Zuzko, tak tuhle cvičitelku máme taky :slight_smile: ta u těch chodících byla úplně jiná, v porovnání mnohem horší...jsem ráda za tuhle... a i pokud se rozchodí během podzimu, zůstávám tady :slight_smile:)))
k postavení gratuluju! Ale ať Laura nikam nespěchá, já Jonáše nestíham sundavat a je to děs :D
23. zář 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Zuzanko, tak zítra třeba v 8:45 u hl. vchodu? Já akorát pak budu muset Áju vzít domů a mazat do kanceláře, takže zítra procházka nehrozí:frowning2: A copak si máme brát s sebou - přezůvky a něco navíc?
23. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nejlepší uspávač: http://www.youtube.com/watch?v=Mm1AIkGOiPg bohužel nejen pro dítě :grinning:
23. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko já jsem se tam převlíkala do tepláků , abych tam nelezla po zemi v džínách ale není to nutný, záleží na tobě.Chodíš tam bosa, takže přezůvky nejsou potřeba, jen vem Áje nějakou plenku, která se dává přes ty jejich podložky. Zítra taky nemůžeme :wink: tak uvidíme někdy v budoucnu se můžeme domluvit, jestli budeš chtít. OK zítra se sejdeme a klidně u fontány ve vnitř, já budu totiž parkovat v garážích.
23. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači já bych řekla, že ta cvičitelka je fain, mě ta u těch chodících vůbec nesedla podle prvního dojmu, tak doufám, že u téhle budeme moci zůstat i do budoucna :slight_smile: Zatím to vypadá, že Lauruš moc spěchat nebude, je fakt pohodlná :grinning: ale zlaté časy neplazení, kdy jsem jí našla max. o 1-2m dál, než jsem jí položila.
23. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka jojo, já to taky tak myslela :slight_smile: možná jen blbě napsala :grinning: ono i ta u těch chodících měla program, když něco neklaplo, tak byla zmatená. A samozřejmě, že dětičky jí plány kazily :grinning:
23. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :slight_smile: no co si budeme povídat, vypadala, že pokud dítko má, tak už je tomu trošku dýl a naše zlatíčka, jí holt vyvádí z míry :grinning:
23. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Budu tam, těšíme se..
23. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Taky se těšíme, kdybych se opozdila tak se předem omlouvám, vždycky když musím Lolu budit, tak mi srdce krvácí a pak to máme tip ťop
23. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teda dala jsem Lauru spát odpol. v 16.45 a nespala jen 20min. jako vždy, ale spí ještě teď a to je 19.15 tak jsme zvědavá, jak jí zítra budu budit :confounded:
23. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ty bláho, hlavně ta noc bude asi libová :grinning: Mně Ája nespala od 13. hod a ještě si tady koulí flašky s rumem po kuchyni..
23. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Oprava - má tam i olivy :grinning:
23. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka A je vzhůru 19.45 proběhlo krmení, no jsem zvědavá, kdy půjde spát-mě klepne. Je vysmátá a má naprosto úžasnou náladu :slight_smile: tak uvidíme
23. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zusoka Jsem zvědavá, která z nás dorazí později :grinning:
23. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Vy bude určitě vzorný, když Ája odpol.nespala, tak bude spát jako andílek, ale s Lauruš to bude asi horor.
23. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Právě si myslim, že klidně zaspíme. Radši si nařizuju budíka...
23. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala.. Copak je u vás novýho? Taky máte pocit, že ten první rok strašně rychle utekl? Já si vždycky říkala, jak je mateřská na tři roky hrozně dlouhá doba a teď koukam a nechápu, jak je možný, že rok už je za náma! :slight_smile:
Právě vybíráme nějakej dort k narozeninám, jsem zvědavá, jak se shodneme s přítelem, každej máme jinou představu :D Co budete prckům k těm velkým narozkam dávat?
24. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka ahoj :slight_smile: já dort udělám doma nepečenej, aby mohl i Jonáš, s hroznama, ty mu chutnají :slight_smile: a dostane asi balonky a bazének, od babi prej nákou knížku nebo co, doufám, že víc ne, nechci moc dárků, pár stačí :slight_smile: no a pozvu oboje prarodiče k nám na jeden den, slavit se bude jen jednou!!
Luci, asi to bude utíkat víc a víc... :slight_smile: baví mě to
24. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
objevila jsem kouzlo Minimaxu, jonášek vydrží sedět a koukat i 10 minut :grinning: to je zázrak :slight_smile:
25. zář 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo u nás frčí jimjam :grinning:, ale teda jen fakt pár minut za den, už tak se každý ráno hrne na ovladač a nadává, že jí to nejde pustit.
@lucinkka dortík jsem objednávala u paní, kterou mi doporučila @zusoka (s tvarohem a malinama) a Áje jsem koupila vkládací puzzle, tahací ovečku a xylofon se zatloukávacíma kolíkama. Naši přijedou a jestli bude chtít dorazit i druhej děda nebo prababi, nechávám jen na nich, rozhodně neplánujeme velkou oslavu, tu si necháme až z toho bude něco mít :wink:
25. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka
Tak to koukam, že to asi řešim víc než vy :slight_smile: Teda hlavně asi proto, že já sama jsem ze čtyř dětí a na oslavy si vzájemně jezdíme, takže Matýskovi přijedou všichni a bude tu celkem 11 dospělejch a 5 dětí.. Už teď z toho mam hrůzu ! :grinning:
Nakonec asi objednám dort u jedné paní z Horní Břízy, dělá krásný! A malýmu koupíme nějaký auto, přišli jsme na to, že ač je to kluk, zatim nemá ani jedno autíčko. Od ostatních dostane nějaký kostky, hrací knížku a jinak ani nevim. Doufam, že toho taky moc nebude, netušim, kam bysme to všechno dali, už teď to tu vypadá jak po bombě, když všechno z kýble vysype na zem :slight_smile:)
25. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jonáškovi vše nej k svátku a pusu od Alenky :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Jonáškovi vše nej k dnešnímu svátku
27. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka Dortík už máme objednanej, ale to asi tak jedinné, co je zatím k narozeninám jisté. Chtěla bych sehnat hrací stoleček od fisher price, na který se s roninkou asi složíme a pak jen pár drobností. Oslava snad nebude veliká, protože nejsme jejich zastánci a navíc z toho zatím Lauruš nic moc mít nebude.Hraček máme tak akorát, a doufám, že to tak i zůstane, protože pokojík je stále ve fázi výroby a nevím, kam bych to všechno dávala.
27. zář 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek