• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Holky já jsem včera skoro po dvou letech, byla mimo domov . Měla jsem takový den pro sebe, celodenní návštěva hlavního města, muzikál Mata Hary a pak jsme si užívala volný den. Míra si vzal den dovču- hlídal a bravurně to zvládl. Laura s ním udělala první 4 kroky, tedy okolo stolu a pěkně na něj volá táta a mě snad vůbec nepostrádala. Asi budu muset podobných dní uskutečnit víc, stýskalo se mi, ale byl to balzám a obrovsky jsem si dobila baterky.
27. zář 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka To se tak hezky čte :slight_smile: Dovedu si představit, jakou pohodu jsi si užívala! Pro mě je balzám na nervy i to, když jedu jednou týdně na cvičení do Plzně, nebo za kamarádkou na kafe na hoďku, dvě.. Mít celý den jenom takhle pro sebe, tak to musí být naprostej ráj! Určitě toho využij, že máš tak šikovnýho chlapa :wink:
28. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucinkka Bylo to fakt super, ale taťka moc času na hlídání nemá, to bylo po 10ti měsících Laury prvně :frowning2: takové to hlídání 1-2h moc nepočítám.
28. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Já takhle vyrazila nedávno do Klatov ve čtyři odpoledne na Tři Sestry, vracela jsem se sice už v půl jedný, ale stejně, byla jsem po roce takhle někde venku na pořádným koncertě, připadala jsem si jako Alenka v říši divů :slight_smile:)
28. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucinkka No vidíš a já už na večerním tahu nebyla nikde skoro 2roky.Minule když byla dámská jízda, tak byl manžel marůdek, tak by víc ohlídala Laura taťku než naopak :grinning: tak snad to příště vyjde
28. zář 2013 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Taky bych byla ráda, kdyby se to povedlo brzy znovu, nakonec jsem taky nedorazila a mrzí mě to... :unamused:
29. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Ája už se nám staví v prostoru a má z toho velkou prču. Jinak spaní úplně na prd, včera přes den hodina a v noci max. 3 hodinky, jsem k.o. Takhle to máme už třeba dva týdny. K tomu Vojtí nemocnej, Ája kašel a začíná mít rýmu, v tom zavirovanym bytě se tomu asi nevyhnu ani já a zítra schůzky, v úterý dva soudy....bože, do čeho jsem se to pustila.
29. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Ty jo tak to budeš potřebovat hodně síly na takovej zmatek.. Odpočívej co to jde, snad bude malá brzy zase spinkat jako dřív :wink:
29. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
29. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka @werka87 @agent008 @lucinkka holky,budu malýmu objednávat odrážedlo, nechcete taky? Podělily bysme se o poštovný. Já do toho jdu určitě, zatím jsem neobjevila levnější po Plzni.... promyslete a dejte včas vědět http://www.remauh.cz/odrazedlo-enduro-motorka-mensi-maleodstrkovadlo-P10641/#top

Terko, do čeho že ses do dala? Živit rodinku ;) to zvládneš!!
Jonáš dneska od půl pátý vzhůru, tak půjdeme lovit do Lidlu s Verčou, jinak padam na hubu, zlobí, má další zuby, no paráda... nachlazenej byl už taky, ale stejně máme na očkování jet, takže zítra směr Praha... bojim, bojim už teď
Zuzko, jaká byla Mata Hari? Viděla jsem v televizi, když na ní lákali a docela jsem nad tím uvažovala.... díky
30. zář 2013 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2013 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači díky za nabídku, ale už ho máme, a dokonce dvě :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko držím palce, ať jste brzo fit a hlavně ať se spánek vrátí. Kdyby bylo potřeba, tak dej vědět, já vás ve středu omluvím. Pořiď sobě nebo alespoň Áje oscilococcinum, fakt to asi pomáhá :wink:
30. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo A muzikál byl fakt nádhernej, skoro žádnej na kerým jsem byla, bych nemusela vidět 2x, ale tenhle jo, určitě ho ještě jednou zopáknu. Navíc jsem měla lupeny za fakt super cenu 200,- tak o to mě to bavilo víc :slight_smile:
Má krásnou výpravu a já navíc měla štěstí na super obsazení I.Blanarovičová,A.Háma,P.Soukup,M.Vojtko, V.Peterková,L.Frej.... Já ho můžu moc doporučit
30. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo My asi s odrážedlem počkáme na další narozky či Vánoce. Ale endura jsou fakt pěkný! :slight_smile:
Koukala jsem na výrobce smoby cotoons, dělají pěkný hračky, asi jí koupím ten vkládací domeček.
30. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jo, mamka mi volala, že ráno vlítla do Lidu a koupila tam docela hromadu věcí, mají pěkný punčocháče, teplákový soupravy, džíny, lacláče, bodíčka, ale chce to teda včas :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes nám proběhla prohlídka 10m a Lauruš má 10,010kg a 78cm, pěkně paní doktorce ukázala, jak je šikovná a co všechno umí. Tak jsem měla radost.
@kkouzlo Ptala jsem se dr. na tu imunitu a je prý nejlepší jednou v týdnu dávat rozpuštěné víčko oscilococcinum a pokud se doma vyskytne někdo nemocný, tak dávat tu samou dávku denně.
1. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka šikulenka veliká :slight_smile: my byly celej den na poliklinice, ale nakonec je to snad všechno jen rýmičkou a dostala jsem pro ní framykoin kapky, je po nich jak zfetovaná, ale vtipně :slight_smile: mě začalo bolet v krku, takže paráda.
Příští týden dáme procházku třeba po cvičení ve Dvořáku? Přišly bychom vám naproti, můžeme zase k řece, pokud nebude hnusně a když jo, tak si dáme aspoň kafe nahoře a holky si užijou v tom dětskym koutku, což?
@kkouzlo Nepřidáš se? úterý kolem 10.hod..
2. říj 2013 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Jestli už budete holky fit, tak vyrazíme na prochajdu rády. No a při nepřízni počasí, by ta káva byla taky fain :wink: Hlavně ať jste brzo zdravoučký
2. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka já se ráda přidám, ale nvím jestli bude souhlasit Jonáš - bejvá to jeho čas na spaní :D ale to může být za týden úplně jinak :( napíšu si to a uvidíme. V tom koutku už jsme byli, ale bez dozoru tam asi bejt ještě nemůžou, dokonce jsme našly malý věci (bordel, nějakej drátek), který by mohli spolknout, takže jsme tam vevnitř byli s klukama a teda, dkyž se to začlo plnit, tak některý větší děti jim brali hračky a celkově byli dost nevychovaný.....a maminkám to bylo jedno
3. říj 2013 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo To by bylo fain, kdyby vám to vyšlo. Já jsem Lauru do toho koutku ještě nepouštěla, přišla mi malá ne ten ´´zvěřinec´´ co tam byl, ale brát jí někdo hračky a bejt neurvalej, tak bude zle-to se ze mě stává matka saň! Snad tam dopoledne nebude tolik narváno
3. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tákže ťukťukťuk, ale snad už jsme všichni zdrávi :slight_smile: o spaní radši psát nebudu, známe Murphyho :grinning: Takže příští týden úterý @zusoka, @kkouzlo? a středa Barvínek? A další středa meganerozeninovápárty navíc s @agent008 a @werka87 :slight_smile: Ája to má už příští neděli, to snad není ani možný!!!!
4. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo@agent008@werka87 Holky je neskutěčný, jak to rychle uteklo a jak nám ty děti stárnou :grinning:
Doufejme Tery, že všechno klapne tak, jak jsi napsala:slight_smile:
4. říj 2013 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka Musí :slight_smile: hlavně ať jsou prťátka zdravoučký!
4. říj 2013 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka To je jasná věc! Jaký jsi vybrala dortík Terezko?
4. říj 2013 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka tenhle http://www.idorty.estranky.cz/fotoalbum/detske-dorty-pro-holcicky/krtinovy-pro-holcicku/ - akorát místo miminka tam bude č. 1 a místo růžové hmoty bude žlutá :slight_smile: světlý piškot, tvaroh a maliny. A ještě na rozplácnutí udělám sama nepečenou klasiku - piškotky s tvarohem a ovocem.
4. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka Je krásnej. Já si někdy přijdu jako těhotná nebo šestinedělka, mě dojal i ten dort. Já budu za ty 2m brečet jako želva. Ještš štěstí, že gratulanti přijedou o den dýl.
4. říj 2013 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka :grinning: a nejsi?
4. říj 2013 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Ne ne ne tento týden, je toho důkazem :slight_smile: Pro nás, by to bylo moc ryche, já si chci Lauru pořádně užít :wink: Snažení bude na pořadu dne nejdřív za rok
4. říj 2013 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Jsme si to nějak sladily :grinning: já taky nechci spěchat, ideálně ještě tak 18 měsíců bych počkala..
4. říj 2013 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek