• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka Naprosto souhlasím, tak třeba budeme spolu vozit i tu druhou várku miminek :grinning:
4. říj 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Chuťově ještě nevím, ale vzhledově pecka! Jinak nevešel se do lednice, takže jsem musela ořezat ten podnos a komplet přeskládat lednici a špajz :grinning:
11. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucinkka nechceš se knám taky ve středu připojit? :slight_smile:
11. říj 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Je krásnej a doufám, že budeš spokojená i s chutí :wink:
11. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Ahojky, a copak se bude dít? Nějak jsem to tady poslední dobou zanedbávala ... :confused:
11. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @zusoka @1terezicka @werka87 @agent008 Holky mě to nedá a musim se pochlubit, Matýsek chodí!! DO včerejška jenom za ruku, nebo se prostě musel něčeho držet, jakmile jsme ho pustili, tak si radši sednul, jak si nebyl jistej. A dneska z ničeho nic, štráduje si to úplně sám!!! :o)
11. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucinkka bude taková oslavička, setkání u nás doma. příležitost se sejít, popovídat, oslavit ten krásnej rok :slight_smile:
11. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ten je nádhernej....:slight_smile: hned bych se zakousla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucinkka Juuu to je šikulka, se říká, jak chlapi jsou línější a tady v naší skupince, chlapcí trhají rekordy..:grinning: No naše malá tak za tu ruku, nebo dva tři krůčky sama občas udělá, ale spíš pořád leze po kolínkách, za chvíli budou mít všechny její tepláky vydřenou díru na kolenou...:grinning: no co by chodila, když na kolínkách je to jistota a ta rychlost...:slight_smile:
11. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták dárečky zabalený a zítra to může vypuknout!
11. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Teda tady ty chlapi fakt jedou :slight_smile: moc ráda bych vás taky viděla "naživo"..
11. říj 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si tu naší diskuzi tady zase pročetla od začátku do konce a zase řvu :grinning:
11. říj 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Já bych ti přivezla, má 4 kila, takže je ho fůra :grinning:
11. říj 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Tak o tom bych přemejšlela :slight_smile: Kde bydlíš? A kdy to je a od kolika?
12. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @zusoka @1terezicka @werka87 @agent008 Tak dneska toho zatim moc nepředvedl :D Jsem zvědavá, jestli to nebude stejný, jako s mojí neteří, teď jí budou tři, ale když udělala prvních 8 kroků úplně sama, byli jsme nadšený, že už se bude jenom zlepšovat a nakonec pak 14 dní absolutně nic :D
12. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka takhle to má jonáš - nejdřív dva krůčky, tak po týdnu 5 a ted čekám, že začne už chodit :D no ale mohl by počkat :slight_smile:
@1terezicka pěknou oslavu podle tvých představ ;)
12. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Jo tak to samé bude u nás, minulý týden tři kroky a od tý doby nic moc nepředvádí...:grinning: akorád teda už krásně stojí bez držení..no tak uvidíme, kdy se rozběhne...:slight_smile:

@1terezicka Ty jo 4 kila dortu, mňam...:slight_smile: A to jste si nechávali dělat?Jak dlouho předem se tak dort objednává? A můžu se zeptat na kolik vyšel? No možná na druhej rok bych taky nechala udělat, když jsem viděla, jak dopadla moje beruška..:grinning: Se divim, že se jí nebála..:grinning: Tak si moc užijte oslavu, pak dej vědět, jak chutnal..:slight_smile:
12. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jo jo Terezko, to je ona, a ten rozdíl v ceně je neskutečnej. Užijte si tu Áji oslavu podle představ:slight_smile:
12. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko ten dort je nádhernej! Přeju krásnou oslavu zítra :slight_smile:

Holky, tak já už jsem v 5.měsíci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A čekáme holčičku :slight_smile: . Je to dráček - neustále se vrtí a pošťuchuje mě. Mmmmmm ...
Akorát na internet se prostě nedostanu (asi jste si všimly). Jen výjimečně :pensive: .
Ale přeju všem zdravá batolata a jim maminky a nějaké alespoň hodiny volna :grinning:
12. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos No to je krásný, to to letí, pátej měsíc ty jo.. :slight_smile: Mě v pátek gynekolog oznámil, že s druhým bych měla počkat minimálně do jara, když jsem po císaři.. A to jsme už od září vynechali jakoukoli ochranu a čekali, kdy to přijde. No a místo miminka cysta :D :D To je asi znamení, že není kam spěchat :slight_smile:)

@werka87
@kkouzlo Holky, když Mates si z nás vyloženě dělá šprťouchlata, někdy ani krok a jindy si tady klidně přejde celou kuchyň a ještě i přes práh si to peláší až do obýváku. Nestačíme zírat :slight_smile:) Ale jakmile vytahneme foťák, tak je po snaze, to jde všechno stranou a hrne se na něj, samozřejmě nejrychlejší cestou, po prdeli :slight_smile:))
12. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@werka87
@isis_mokos
@zusoka Tak oslava super, dort famózní :slight_smile: Věrko, vyšel na 1.200,- Kč, ale stál za to, podarovali jsme všechno příbuzenstvo a ještě zbylo :grinning: Nechávala jsem ho dělat na doporučení Zuzanky u jedný velmi šikovný maminky. Ája se začala stavět v prostoru, tak taky čekáme první krůčky každým dnem. Byla dnes zlatá, ostatně jako vždy :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka Luci jako počkat až do jara? A sakra :/ s tím já vůbec nepočítám, ve středu jdu na kontrolu a chceme druhý mimčo, no jsem z toho rozhozená, mě říkala dr čekat rok, tak snad bude jizva v pořádku....
12. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Ty jo,už pátej měsíc jo..to strašně utíká, a holčička, no tak to moc gratuluju....:slight_smile:

@lucinkka @kkouzlo Až do jara jo?No taky jsem po císaři, sice muž nechce, ale já se pořád modlim, že by mu ta jedna kapka mohla někdy uniknout...:grinning: ale tak, co by se dalo dělat, snad by to taková tragedie nebyla, když jiný mají dítě třeba pár měsícu po sekci. No ale přemýšlím, že bych se možná měla objednat taky k doktorce ne?Jako, že už je to rok od porodu?Když já to chození po doktorech tak nesnášim.... :unamused:

@1terezicka Ty jo, no zase na to, jak byl velkej, tak to není tak drahý, a moc hezkej...tak hlavně, že se oslavička vydařila...:slight_smile: Jo za chvíli budou všichni ti naši cipískové běhat, no to pak bude hlídání...mě už to stačí teď pořád za ní běhat a hlídat jí, kam zase vleze, nebo něco schodí...:slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87
Jj, jela jsem tam s bolestma a že jsem to nedostala, tak se mě ptal, jestli je možnost, že jsem v tom a já řekla, že možnost tu je a on na to - a to vám nikdo neřekl, že po císařským řezu by se mělo na další těhotenství čekat minimálně rok, ideálně dva?? Je to zlatej doktor, fakt skvělej, takže není to názor nějakýho vola nebo tak. Prý aby se pořádně daly do kupy vazy a tkáň, aby pak v poho vydržely další pupík. Samozřejmě, že když se podaří dřív, nikdo mi hlavu neutrhne, ale zase já si říkam, než něco riskovat a mít pak třeba rizikový, tak to si počkam. Nakonec prý jsem se hojila dobře, tak třeba do toho jara bysme mohli vydržet :D
13. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Super, tak to jsi tady asi první, kdo má oslavu za sebou viď? :slight_smile: Dort krásnej!! A cena podle mě v pohodě, my objednali cca dvoukilovej a má nás stát maximálně 650, tak to tak souhlasí :slight_smile: Oslava nás čeká příští sobotu, snad proběhne v poho, malej je posledn dobou pěknej vztekloun :-/ Buď zlatej, až k umačkání, nebo vzteklej, nic mezi tim :D :D
13. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko mám ohromnou radost, že jsi s dortem byla spokojená, já už se taky těším na ten náš :wink:
Je bezvadný, že se oslava povedla,já na konec spočítala okolo 12-14ti gratulantů, tak je mi z toho nevolno, ale snad se to NĚJAK ZVLÁDNE.
@isis_mokos Moc gratuluju k holčičce Moni, je to krásný....

@1terezicka @lucinkka @kkouzlo@werka87
Holky Lauruš už taky rostou zoubky - jedničky dole, zkouší lézt po 4, ale moc jí to nebaví, raději vždycky zalehne a doplazí se kam potřebuje :slight_smile: a bravurně si sedá(vždycky si stoupne na čtyři, pak podsebe složí jednu nohu, druhou natáhne do sedu a pak natáhne tu skrčenou :slight_smile: ) stání v postýlce,ohrádce nebo u konferenčního stolku je taky zvládnutý. Byla jsem s ní u našich na Šumavě a vždycky tam začne s nějakou novou aktivitou. Naši mají koberce, tak jí to tam jde asi líp. Asi tam budeme jezdit častěji :dizzy_face: Moc se na vás ve středu budeme těšit
13. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka @kkouzlo S druhátkama holky držím palce. Na mě by to bylo ještě dost brzo, běhat za lezoucí Laurou a prožít stejných šest neděl po porodu, jako s |Lauruš, tak bych se šla zhoupnout :sweat_smile:
Luci já jsem měla s cystama taky problémy a hodně, zkus pít čaj 1:1 třezalka s přesličkou, stačí 1x denně to mi hodně pomohlo.
13. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuju :slight_smile: Už je to na mě vidět a hlavně teda já to cítím - chodila jsem na volný tanec a nějaké bujaré běhání a poskakování už cítim, že není v pohodě. Taky jsem dřív utahaná a čekám jak na smilování, až bude čas jít si po "o" hajnout - potřebuju to dřív než Maxí :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak všechno ok a je krásné zase už cítit ty pohyby :slight_smile:
13. říj 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, prý jsi měla zálusk :slight_smile: http://letaky.najdislevu.cz/lidl/letaksh/7755/28/ od čtvrtka
13. říj 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, ale tahle mi přijde dost hrozná :D takže asi neeee, ukážu jirkovi, ale klauna doma mít asi nechceme :slight_smile: díky
13. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek