• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@lucinkka bydlíme v tymákově a zatím to vypadá tak na desátou dopoledne :slight_smile:
13. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No vidíš a já si zrovna říkala, že je celkem pěkná, veselá :slight_smile:))))
13. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Tak to by šlo, koukam na mapy, to bych i trefila, snad :slight_smile:) A Matýsek by si dal snad šlofíka v autě cestou, většinou v tuhle dobu jde spát, aby tam pak nebyl protivnej.. A co mam přivézt?
13. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No já jsem to říkala i Verče, že to není žádná paráda. Taky zimní kombi za 300,- Kč, co by člověk chtěl :grinning:
13. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka
@lucinkka no Jiřík říkal, at jí jdu koupit, že za pár peněz a celkem se mu líbí, tak se tam asi vydám, ikdyž já bych radši něco mín strakatýho.... ale tak je to dítě,má bejt veselý a bundu má zelenou :slight_smile:
14. říj 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, se středou si ted nejsem vůbec jistá, malej kašel a rýma (včera jsme prvne odsávali), dávam sirup, ale nevím, jak rychle to zvládne. A já taky nosím šátek na krk, rýma, věčně mě bolí hlava :( nejsem typ, co něco rád ruší, ale zatím to vypadá, že spíš budu muset zůstat doma, aby nebyli pak nemocný vaše dětičky :((
14. říj 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka jestli máš facebook, tak ti pošlu pozvánku, přidej si mě Jitka Weberová
14. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Taky na vás často myslím, ať vše pokračuje jak má :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Oki, díky :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka já si právě myslim, že na to, aby jí zničil, úplně stačí :slight_smile:)) A na parádu může mít jinou :slight_smile:))
14. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Když oni zničí i to co je na parádu, to jsou ty Murphyho zákony :grinning:
14. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže roční prohlídka za námi, Alenka má 9,5 kg a k tomu 77 cm a jinak @kkouzlo dr. nás chválila za kojení, tak jsem zvědavá jak dopadnete vy :grinning:
14. říj 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no mě zase bude házet ksichty,že ještě kojím :D no jdeme 11.11. jinak už ted je Jonáš těžší než Alenka :D
14. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terezko vše nej k svátku, hezky to oslavte a těšíme se zítra :slight_smile:
15. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka, @agent008 Tak princezny, jsou to uzliny, ale snad bych neměla být nakažlivá, tak aspoň něco. Nevím co se se mnou děje, poslední tři týdny už to několikrát vypadalo na nemoc a za den bylo vše ok. Asi bych měla začít přemýšlet víc na svým jídelníčkem.
Zuzanko, s tím Barvínkem je mi to už úplně trapný.. :frowning2:
Doufám, že jste si užily den s prťatama a dárečky co jsem včera večer ještě balila vám brzy předám :slight_smile: vč. @kkouzlo a @werka87
16. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko at si brzo fit!!
16. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko hlavně ať máš brzo klid. V Barvínku je to OK, neboj, jen aby sis to pak nerozmyslela.
17. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, když už jsem si myslela, že už budeme zdravé, tak já mám hnisavou angínu a penicilín po 6 hodinách...:frowning2: malá vypadá v pohodě, ale prej to může chytit, tak se jí snažim moc nepusinkovat a tak...no snad se jí to vyhne...a to mi Kuba ráno povídá, když viděl, že si měřim teplotu, co mi jako je?Že prej mi stejně nic není, tak mi to mrzelo, ale k doktorovi jsem nakonec šla, protože už třetí týden marodim...já doktorovi povídám, že to asi nic nebude, že mi jen pobolívá v krku,ale že ani nevim, co můžu, když občas kojim, tak se uplně divil, že mám ten krk ošklivej, že si myslel, že z vyprávění to nic nebude. No tak nakonec jsem nebyla jak simulant,ale pomalu hrdina...:slight_smile:udělal mi výtěr a příští týden na kontrolu a na krev. tak jsem to hned chlapovi volala, jak m i nic není...:slight_smile: Jo mít to on, tak tady leží a umírá...:slight_smile:
Tak doufám, že vy ste všichni v pohodě a nemoci se vám vyhýbají... :wink:
@1terezicka @agent008 @kkouzlo @zusoka @lucinkka
22. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko taky s Lauruš od soboty chcípáme. Máme zas chřipajznu rýmu, kašel atd.... V neděli dokonce musel ruku k dílu přiložit Míra, protože jsem byla KO. Držím palce, ať jsi brzo fit :wink:
22. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@werka87 Jé, holky držte se! Já klepu na zuby, je to snad u nás vše ok, ale plácali jsme se v tom nehorázně! Zuzanko, zítra Barvínek tedy ne? To je škoda :frowning2: A je to od těch 9?
22. říj 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko u nás se zítřek určitě nekoná.Jinak je začátek v 9h, ilča už si minule myslela, jestli nejsi paní,,Kolombová,, :grinning:
22. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak to mi mrzí, že ste taky nemocný, to je strašný, jak to teď lítá...my už se v nemocech patláme třetí týden...je to děs...:frowning2: zítra nás čeká s malou ještě roční prohlídka a možná očkování, no a já jsem tak strašně unavená, s malou se nemůžu vůbec vyležet,ta tu pořád zlobí... :frowning2:

@1terezicka Tak aspoň, že vy už ste v pohodě, my snad taky jednou už budeme zdravý.... :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka nebo Cimrman :grinning:
@werka87 Dočkáte se :slight_smile: hlavně ať je to co nejdříve!
22. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @werka87 No jo.Já jsem minulý týden ve čtvrtek byla v Sazkaaréně na koncertu LB, lístekjsem dostala jako dárek k svátku od Míry, abych po krásných 10,5m mateřské, vyrazila za kulturou. Byla to nádhera, ale byla tam šílená zima, tak jsem aniž bych to tušila,krom nepřekonatelného zážitku, odnesla i pěknej chcíp a teď už to ode mě chytla i Laura. Ach jo, by člověk udělal cokoliv, jen aby ten mrňousek měl pokoj.
22. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, takže pro změnu Ája celou noc soplila a má teplotu. Mně fakt už klepne. Volala jsem do Barvínka té Iloně, aby věděla že fakt existujeme a máme pořád zájem, tak jsme domluvené, že začneme chodit od listopadu, protože příští středu budeme ještě u našich. Byla moc milá i takhle po telefonu, tak se tedy uvidíme za 14 dní. Snad budeme všechny zdravé!!! Do toho nám včera firma co měla nástavbu sdělila, že nám záruku dají jen na práci dělanou od dubna do října, jinak ne, protože by to pro ně bylo riskantní, že ty materiály co budou používat vyžadují stabilní venkovní teplotu a nemůžou to dělat když budou mrazíky. Odsouváme tím pádem stěhování na květen. Musím to zavolat tvojí tetě. Nevíš jak to má s prací, abych jí případně nebudila po noční?
23. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko s tím chcípem je to opravdu hrůza. Mě nejvíc štve, že to odemě chytla Laura, to bych si nafackovala, ale ubránit se tomu prostě nedá.Ale vy to musíte vyléčit, abys mohla s Ájou jet k Vašim. No jo stavební firmy, to je kapitolka.Já jsem ráda, že už to bude všechno za náma.Jak vám dopadlo to topení, zkoušela jsi toho pána od Míry?U nás Míra už jen v podkroví položí zbytek plovoučky, já chci ještě vymalovat barevně a může začít akce kulovej blesk :grinning: (přesouvání do podkrovních pokojíčků) No a na jaře fasáda a pak někdy příjed a bude to tu vypadat, jako u lidí :wink: Teta má tenhle týden noční, ale když zkusíš volat po 13h, tak už by měla být vzhůru.
23. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, včerejší kontrola dopadla dobře, malá má 79 cm a 10, 44 kg....:slight_smile: očkování jsem ještě o 14 dní odsunula, kvůlli mojí angíně....:slight_smile: ale prej je malá naprosto zdravá...:slight_smile: Fontanelu má prej už srostlou, no a když jí chtěla prohmatat břicho, tak malá spustila takovej řev, že jí pak pomalu nemohly ani změřit, jak je dlouhá, prali se tam s ní obě se sestřičkou...:slight_smile: Nechápu, nikdy jí doktorka nevadila, ale teď si nenechala na sebe šáhnout....no a prej by měla už rozumět povelům, bez ukazování, a třeba jak dělá jaký zvíře a tak, no ale to teda moc neumí, budu jí muset pořídit nějakou knížku se zvířátky...a prej už může baštit pomalu všechno, i prej tvrdej sýr a omáčky...no já už jí většinou vařim s náma, akorád jí to nekořenim, včera měla naší žemlovku, jen jsem jí tolik nesladila a jak si pošmákla, dneska dostane vývar s nudlema a pak omáčku z krůtího a rýži...
ale dneska v noci zase nespala a plakala, má uplně nateklý dásně, asi se nám klubou horňáky....

@1terezicka Tery, to mi je líto, že má malá teplotu, to je strašný už s tíma nemocema... :frowning2:
24. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 To je ženská, panečku :slight_smile: Ája má skoro o kilo míň :grinning: Věrko, s tím napodobováním zvířátek u nás funguje jen hafhaf a pak to další co dělá si nejsem jistá k jakým zvířátkům přiřadit, takže se to zvířátek asi ani netýká.
A nemoc zažehnána, byl to šestej zoubek :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ty jo 6 zoubků...:slight_smile: my zatim jen dva a teď asi rostou ty nahoře, ale malá s tím nadělá, sice teplotu nemá, ale to kňourání v noci, trvá to vždycky tak týden, než vylezou...:frowning2: jo je to kus ženský...:grinning: Ta bude celá po tátovi....myslim,že bude mít i nohu po něm...jak má velkou nohu Ája?Mě přijde,že malá je má nějaký moc veliký :grinning:
24. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No botičky má pořád 18 :slight_smile: a zuby taky neměla někdy do 10 měsíců a pak jí lezl jeden za druhym..netěšim se na špičáky, ty prej taky dost potrápí.
24. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek