• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka No my máme boty 22...:grinning: no chudák holka, jestli bude mít fakt tlapu po tátovi, to nesežene boty na sebe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No Marušce vlastně vyrostl první v 11 měsících, v roce druhej, tak čekám, že do měsíce třetí...no to mi ani neříkej, že špičáky jsou ještě horší, to skončim v Dobřanech :grinning:
24. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@werka87 ahoj holky, asi ty nemoce ted fakt radi, malej je taky usoplenej a odsavat mu to, to je horor, se s nim musim doslova prat :-[ ale alespon teploty uz nema.. V noci je ale uknouranej a me za chvili asi odvezou :grinning: Jinak vazi 10,6., meri 80 a noha taky 22. Papa vsechno, ale ujetej je ted na jablka :slight_smile::slight_smile:
24. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Jo u nás je taky boj s odsáváním, je mi to vždycky hrozně líto, jak se semnou pere, připadám si, jako bych jí týrala...ty jo,tak to máme podobný míry i stejný ty nožky, tak to mi trochu uklidnilo...sice kluci bývají větší,, ale tak snad zase nějaká obryně z ní nebude...:grinning: no uvidíme...:slight_smile: Tak ať ste taky brzy fit...:slight_smile:
24. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, tak jsem vás snad dočetla...nějak nestíham přispívat :(
včera byl Jonáš na posledním očkování v Praze, tak má poslední hexu za sebou (ve třech oddělených injekcích) a prý synflorix nemám dál dávat, že je vysoká proočkovanost a malej neměl žádnej zánět ucha a má imunitu, tak jsem ráda, ale mylsím, že Pečenková se moc tvářít nebude :grinning: @1terezicka a MMR máme očkovat nejdřív v 18m (normálně je prý v 15).
Doktorka nám povolila druhý mimino, ale dneksa je mi od rána blbě, tak si nějak tohle nedokážu představit celý měsíce :D Jonáš chodí, bačkůrky má 19 ;) a pořád bojujeme s rýmou, objevuje se nečekána nezvána, ale mizí taky rychle :slight_smile:
šest zubů a tak 10 kilo :D
25. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo já jdu na gyndu příští týden tak jsem taky zvědavá co mi řeknou...jinak už jsme koupili zimní botky a ťapeme venku, hrozně se jí to líbí a nechce už sedět v kočárku :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 rovnou zimni? ja je mam taky doma, ale nevim, zdá se mi, že mu bude horko, tak venku nechodí....
25. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jo, nemělo smysl teď kupovat nějaký na podzim, maj kožíšek, když je v nich jen v punčochách tak jí horko neni, navíc se stejně asi brzo ochladí :( a jsou lehoučký, ťape se jí v nich dobře
25. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo a my s tim priorixem počkáme až před školku neli ho nedáme vůbec :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 to bych taky ráda, ale nevím, jak na to bude reagovat doktorka. Ta v očkovacím se hrozně divila, že nad tím uvažuju a že mi to jako doporučení pro naší dr rozhodně nenapíše :grinning: no bylo by divný, kdyby v očkovacím centru byla pro neočkování....
já mam taky s kožíškem, a právě má spařený nožky i v bačkůrkách, tak si nedovedu predstavit ty zimní, no ochadí se asi příští týden, tak to vyzkoušíme;)
25. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tery jste v pohodě? Teta mě bombarduje, že ti nemůže dovolat a že neodepisuješ. Nic jsem jí neříkala, bude lepší, když se domluvíte spolu, i kdyby ten prodej neplatil.
25. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Lauruš se začíná dost aktivně stavět, ale ta hladká podlaha jí dost odrazuje, protože jí to párkrát uklouzlo a namlela si. Myslíte, že jí můži dávat botičky i teď v začátcích?
25. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka co jsem cetla, tak by se mely davat az kdyz dite aktivne chodi. Co takhle davat ji protiskluzovy ponozky, puncochace, nebo kup takovy backurky, co maji podrazku kozenou, jsou to jako ponozky, nevim jak to popsat :slight_smile:
25. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka Luci to je právě problém, nic takového jí na noze nevydrží, hned to sundá a zahodí. Když dostane přes ruce udělám tytyty, tak se chvilku mračí, ale pak pokračuje vesele dál. To bych potřebovala mít ponožky nebo bačkůrky na kšandy :slight_smile:
25. říj 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka měla jsem frmol, klienti, soud, odjížděla jsem k těm našim, dnes celý den Německo, ale tetě jsem psala..
25. říj 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka já jsem si myslela, že makáš, ale pak jsem se i bála, jestli se něco nestalo
říkala jsem jí, že se určitě ozveš až to půjde
26. říj 2013 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak budete mít chvíli od včeliček klid. My jdeme na Mikuláše na synflorix a 16.1. na MMR, ale odložím to co to půjde. A Jonášek teda bez reakce?
26. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jak píše Lucka, stačí ty ponožky, ona si zvykne
26. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jojo bez reakcí na všechno, ale už vidím tu domluvu s Pečenkovou, že ten synflorix, kterej ona tak prosazuje, nebude a MMR cchi posunout ideálně než půjde do školky :grinning:
26. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka :slight_smile:Tak to je pak potiz no... Jedine ty puncochacky s protiskluzovyma nozkama :slight_smile: ale neboj, ona se to nauci i tak, Mates tu taky od mala existuje jen ve fuskach, zadnej koberec, jen plovoucka, vinil, lino a dlazba a jde to :wink:
26. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, děkujeme za dáreček! :slight_smile:
Jinak holky jak se děti vyrovnaly s časovým posunem? U nás nijak, vše je o hodinu dřív :grinning:, vstává v šest (to mě zabíjí), chodí spát v sedm a obědvá ve dvě.
31. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj, u nas taky vstavani o hodinu driv, takze doted mezi sestou sedmou, od posunu mezi patou sestou, je to pro me dost unavny... Pak si da spanek v pul jedenacty a odpoledne uz spat nechce, pokud nevyrazim primo s kocarkem. Takze jde spat vecer taky tak do sedmi. Rada bych to posunula, aby sel spat dyl a vstaval rano, ale zatim se to nepodarilo... Na druhou stranu uz konecne spi v kuse celou noc, max jednou se vzbudi, tak to mi i za to brzky ranni vstavani stoji :slight_smile:))
31. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko taky moc děkujeme za dáreček.
U nás je to taky přesně jak píšeš, vše je o hodinku dřív, jinak žádná změna.Místo v 8.30 vstává v 7.30 a a spánek mezi 19-20 podle toho, jak je unavená. Teď je ale unavená víc, protože se všude staví a zkusila u stolu už i pár krůčků. Jakmile jí posadím, že chci něco dělat, tak je zle, chce pořád stát :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka u nás super :slight_smile: akorát chodí spát kolem osmý, jinak pořád stává v 6 - jde si zvyknout ;) už půl roku to tak praktikujem :D a dokonce spí zase třikrát :D ráno tak hodku, kolem jedný znova a kolem čtvrtý zase :D nechápu to
31. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a o víkendu si na den a noc bere Jonáse naše mami, tak konečně budu spát :D a jelikož začal kousat u kojení, tak končíme, stejně ty jeho 3 minuty večer...
31. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé, ty si odpočineš! To ti závidim! Já si ani nedokážu představit, že se nám to jednou taky poštěstí :grinning: A s tim spánkem přes den teda dobrý, asi je víc unavenej z toho běhání :slight_smile:
31. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ta začne chodit ještě dřív než naše Ája :grinning:
@lucinkka Super že už ti spí přes noc, to je jinak fakt jak za trest!
@1terezicka jj, jako ani ted se na to neda uplne spolehnout, ale uz je to proste lepsi. Jeste nedavno se budil i trikrat, to uz bylo fakt na palici! Jen se bojim, abych to nezakrikla :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No jasný, vždycky když se to řekne nahlas nebo napíše, tak se to zakřikne :grinning:
31. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko to nám určitě nehrozí :slight_smile:
31. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek