• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 Věrko jsem pro, super nápad. Taky jsem si minulý táden s @1terezicka říkala, že už nějak ty naše dýchánky flákame :slight_smile:
23. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka
@agent008
@lucinkka...
Holky a neměli byste čas třeba teď ve čtvrtek?To už by měli trhy být ne?Že bysme se mohly sejít a dát svařák..:grinning: Nebo ten příští týden, ale ten mám už dost nabitej a čím víc se blíží Vánoce, tím mám míň času..:frowning2:
26. lis 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 věrko fajn nápad, o trzích nevím snad už budou, my budem shodou okolností v plzni, v půl desáátý jdem na cvíčo tak bychom v deset měly čas :slight_smile:
26. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Věruš, já jsem do čtvrtka u našich na výkrmu a rozmazlování Alenky :slight_smile:
26. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka, @kkouzlo, @werka87, @lucinkka, @agent008
Holky, tak u nás dokojíno. Včera jsem Alenku odstavila, resp. jí to ani nechybělo, takže to šlo krásně. Mně to teda bylo dnes ráno ještě trochu líto, ale to by mi bylo asi i za rok :slight_smile: Akorát v podprdě plavu hrozně, je to k pláči!
Koupila jsem jí UM jahodový od HAMI a docela jí to jede, akorát nevím kolikrát denně jí ho mám dávat. Zatím dávám místo dopolední sváči, odpolko mívá jogurt a večer kaši, tak snad má ty mléčný dávky pokrytý. Jak to máte vy?
27. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Ahojky, no tak to vypadá, že nikdo jiný čas nemá..:frowning2: jinak trhy by už měli být odedneška...:slight_smile: no možná bych se tam jela podívat, tak bysme se tam mohly sejít...:slight_smile: ještě uvidim, máma dneska objednávala pro nás solnou jeskyni na čtvrtek, tak se jí musím zeptat od kdy to máme...

@1terezicka Tery já už nekojim dva týdny...ze začátku si malá občas šla rafnout, když jsem třeba byla nahá, ale teď už ne...dokonce jsem tuhle ležela bez trička a říkala jsem si, jak se příjde přisát, a ona místo tohpo vzala mojí podprdu a začala mi jí dávat na prsa..:grinning: asi naznačovala, mámo obleč se..:grinning: takže dokojíno asi definitivně...:slight_smile: ale mě to chybí, občas si říkám, jak to bylo super, když byla to malinkatý miminko, bylo to krásný, když byla ke mně přitulená a baštila...:slight_smile: jinak mi máme jogurt, tvaroh, nebo tak něco ke svačině a pak až večer kaši, občas ráno UM, jinak občas jí dám ke sváče třeba flašku plnotučnýho kravskýho...myslím, že dení dávku mlíčka máte určitě splněnou...:slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 no tak to můžem nechat na jindy až se nás sejde víc, co ty na to? do vánoc ještě času dost tak aspoň zajedu za kámoškou když už budem v plzni, nebude ti to vadit, když to odložíme?
27. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, JOnáše si vyzvednu v pátek a ted si užívám bez něj, takže zítra určitě neee
27. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Věrko máme roční prohlídku, tak nemůžene
27. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko já dávám mlíčko 2x denně, ráno jako snídani a pak místo odpol.sváči, když rostou zuby, tak moc jíst nechce, tak dávám mlíčko i 3x
27. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Dobře..:slight_smile: mě se to nakonec taky zítra moc nehodí :wink: mám sice tu solnou jeskyni až od tří, ale mám ady nachystaný těsto na cukroví, tak si ho aspoň dopoledne upeču...:slight_smile:

@kkouzlo ty jooo...a jak dlouho si bez Jonáška?No taky bych chtěla mít pár dní klid..:slight_smile:
27. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werka87 už od pátku večer a do pátku ještě budu :slight_smile: dneska jsme přijeli z Německa, tak jsem mluvila s mami, ta hlídá, prej chápe, že vůbec nic za den neudělám :D ale je prej zlatej, jí, vůbec nebrečí, hodně spí, prostě je nadšená. Já si teda občas vzpomenu, ale nestejská se mi, zejtra ještě zabalíme dárky, poklidíme, zajdem na véču nebo oběd.... a pak zase do neustálého stresu s miláčkem :grinning:
27. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo To je super, no to já si nedovedu představit, že by malá vydržela u někoho týden..:grinning: Možná u naší mámy,ale to je to samý,jako by byla semnou, když bydlíme společně..:grinning: to ti teda závidím, já bych taky občas potřebovala oddych,ale třeba to, jak jsem šla na pivko bylo fajn, takový odreagování, vůbec se mi nechtělo domů a měla jsem náladu pařit až do rána...ale pak jsem si uvědomila, že se mi malá bude v noci budit a vstávat v 6 ráno, tak jsem ten nápad hned zavrhla..:grinning:
27. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka ahoj, tak jsme na tom stejne, taky jsem dokojila.. uz jsem mu davala stejne jenom vecer pred spanim a v noci, kdyz se vzbudil a to uz ani nebylo kojeni, spis takovy uklidneni u prsa. @kkouzlo mi poradila, jak na to odstaveni v noci a i kdyz teda uplne vybrecet jsem ho nenechala, tak jsme to zvladli. mame za sebou tri dny a noci bez kojeni a vcera se vzbudil jenom jednou v noci a ani neplakal, kdyz jsem ho polozila, takze jsem rada, ze to takhle probehlo v klidu :slight_smile: Ale teda o vzhledu prsou mi ani nerikej, je to hrozny, jak jsou najednou takovy prazdny, nic... :grinning: i ten muj mi dneska rikal, ze je to hned poznat, ten rozdil... :grinning: Jo a UM davam vzdycky rano po probuzeni, az se vystrachame z posteli a kdyz neni moc unavenej, tak vecer nez ho jdu koupat. Jinak davam chleba s maslem, obcas lucinu, bilej jogurt, myslim, ze to staci :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo. Ahojky, poslala bys mi, prosim te, nejaky fotky, co se povedly, z ty nasi navstevy u Jitky? Klidne na mejla (lucinkka.m@seznam.cz), nebo jestli jsi zvykla treba pres odkaz na netu.. necham to na tobe :slight_smile: diky
27. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 @werka87 Holky, ja to ctu az dneska o tom ctvrtku, skoda, ja bych byvala mohla... Ale nevadi, myslete na me s pristim terminem, rada vas uvidim :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka U nás teď lezou špičáky, to je děs, nejí a má průjem, takže mlíčko jedu taky min. 2x, chuděrka malá.

@werka87 :grinning: ta je vtipná, No mně to taky bylo ještě pár dní líto, ale je to už ok :slight_smile:

@kkoulo Celý týden byl u vašich? Tak to vás obdivuju, já bych tam byla obden ho poňuchňat :grinning: Copak o nebo po víkendu nějakou tu procházku?

@lucinkka Tak jsme to zvládly úspěšně všechny :slight_smile: malá ani nebrečela, v noci jsem nekojila už hrozně dlouho a teda musim říct, že i prsa se dávají vcelku rychle do kupy, už to není taková bída :grinning:
29. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, takže ti moc nedlabe když rostou zoubky? U nás prvních šest zubů bez problémů a teď mi už čtvrtý den fakt vyloženě nejí, dostanu do ní 2x UM, rohlík, pár lžiček oběda a tím končí. Jen hodně pije a má průjem. Začínám být vyplašená :frowning2: Jak na potvoru když přestanu kojit, tak se vytasí s průjmama, se snad zase rozkojim.
29. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Tery teď se klubou horní jedničky a Laura vydrží i 6h bez jídla, oprostě si nevezme nic a to jinak s jídlem problémy nikdy nemá. Než ty zuby vyrostou všechny, to bude asi veselo. Taky to nejvíc zachraňuju mlíkem, to vezmě vždycky, takže ho teď dostává klidně i 4x denně
30. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše skóre v roce je 80cm a 10,860kg :slight_smile:
30. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@lucinkka pošlu pošlu :slight_smile: ale ještě jsou pořád ve fotáku :D vrhnu se na to, slibuju
30. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, zrovna jsem ti chtěla psát, nějak mi nevyskočilo upozornění, žes mi tady psala :D no buď můžeme v pondělí dopoledne, nebo čtvrtek po obědě kdykoliv (ale to máte plavčo) a pátek kdykoliv. hodí se ti něco?
30. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
30. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka Děkuju, Zuzanko. Dnes už je vše v normě, ale do pusiny mě nepustí, něco skrývá :grinning:
30. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No klidně i ten čtvrtek, páč na plavčo ještě nepůjdeme, Alenka měla zase virózu, po druhý za 14 dní, takže nebudu nic riskovat.
30. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo LOL tak ty jsou fakt vtipný!
30. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, s denním zpožděním a velikou omluvou chceme popřát Laurince všechno jen to nej nej do života, hlavně zdraví, samozřejmě krásnou oslavu, šťastnou a spokojenou maminku a stejně tak šťastnýho a spokojenýho tatínka. Hezky to oslavte, posíláme pusinky :-*
30. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka ok, píšu si vás do diáře :slight_smile:
30. lis 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo teda fotky super! :grinning: diky
30. lis 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka
@kkouzlo
@lucinkka
@zusoka
@agent008
Holky tak Marušce taky asi roste zub, už druhou noc se mi budí po třech hodinách...:frowning2: jinak chtěla jsem se zeptat, převařujete ještě vodu?Myslím kohoutkovou, jestli jí používáte? Nejdete dneska někdo na rozsvícení stromečku na náměstí? Jo a pak jsem se chtěla zeptat, kdy jdete na očkování na Priorix?My máme jít už v pátek,ale zdá se mi to brzy, bude jí 14 měsíců, a měsíc po poslední hexe...asi to odložim až na leden, stejně mi doktorka říkala, že je to první možnej termín a pokud bude třeba nachlazená, že mám zavolat a nechat to na leden...navíc jsem četla, že na to jsou dost reakce,tak 10 dní po očkování, docela mě to vyděsilo, a teď před vánoci by mi ještě chybělo mít malou s reakcí...
1. pro 2013 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek