• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka @kkouzlo můžeme se k vám přidat?
1. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkujeme, oslava se povedla, ale mě bylo ouvej, měla jsem 38,5 ale ustála jsem to
1. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka jooo
@werka87 na stromeček nejdeme, bejvá tam moooc lidí.
priorix má z 15m odloený na 18m.
Vodu jsem nepřevařovala nikdy ;) jen když byla v konvici,tak jsem ji vzala, jinak z kohoutku rovnou
1. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Super, díky, tak už taky nebudu převařovat...akorád to zdržuje...:slight_smile: No já bych se možná taky k vám přidala v ten čtvrtek, podle toho v kolik?...no já se toho očkování bojím. hlavně všude čtu,že je to až od 15 měsíců, tak nevim, proč mi jdeme takhle brzy, asi to odvolám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No jasně!
1. pro 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, my máme priorix naplánovaný na 17.1. a to mě chtěla sestra napsat na 13.1, ale dr. jí řekla, že to má být po 15. měsíci, tak nám to šoupli ještě o ty čtyři dny. Ale naočkovat jí nenechám, už teď ve čtvrtek měla jít na synflorix, ale byla zase marod, tak budu volat ráno dr. a odkládat to a tím pádem se odloží i ten priorix - a ten budu odkládat alespoň do 18 měsíců.
1. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka a jak si s Pečenkovou poradíš? Ona se na tech 18m vůbec netvářila!! Že to je nesmysl!
1. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 ahoj já už nepřevařiju docela dlouhá, my máme obecní vodu, a dle rozboru je kojenecká, nevim jak voda v plzni...dneska jsme chtěli jít, ale kamil jde na fotbal a vyhrál ještě lístky na hokej tak jsme tu samy a to mmr máme odložený až na předškolní věk, a to ještě nejsem rozhodnutá, možná to nedáme vůbec
1. pro 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :slight_smile: to je mi jasný, uvidíme.
1. pro 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je venku čtyřka nahoře vpravo a dvojka dole vlevo :slight_smile: uff tyhle dva nám dali a Alenka má už tím pádem 8 zubů.
2. pro 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 A jak se to dá odložit, to normálně můžu říct, že to teď prostě nechci?Jinak v Plzni by voda také měla splňovat normy kojenecké vody...no tak to jsem asi jediná, kdo ještě převařuje :sweat_smile:

Jinak malá si včera na rozsvícení stromečku uhnala pěknou rýmu...teče jí z nosu, jak z vodovodu, tak snad jí to brzy přejde...

@1terezicka No já si myslim, že to nějak blbě sestřička spočítala, protože říkala, něco o 15 měsících a pak řekla v prosinci, že 5. 12 už může, a to jí bude na den přesně 14 měsíců..tak jestli si to o měsíc nespletla..byli jsme na očkování, když nám to plánovala, který jsme měli odložený z roční prohlídky, ale asi jen o 10 dní a podle mě si myslela, že už jí je 13 měsíců a blbě to spočetla, no každopádně jí zavolám, že má rýmu a stejně to odložím...:slight_smile: Ale nejradší bych to neočkovala vůbec teda....a to mi ještě nabízela, že si můžu připlatit a naočkují jí i neštovice, tak to jsem odřekla hned...Ty jo, to je zubů, my máme dva dole, a čtyři nahoře...:slight_smile:
2. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jo, to se určitě sekla. Hlavně ať je Maruška fit, ty virózy jsou fakt příšerný.
Jinak jsem zvědavá co ti dr. řekne na ten prirox :slight_smile: Mě to čeká zítra, dnes jsem se jí nedovolala, každopádně ten synflorix ve čtvrtek mi odložit musí, když je Alenka teprve pár dní po nemoci.
2. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tyyyjo, už máte víc zubů než Jonýs :slight_smile: tomu roste sedmej, dneska jsem ho odhalila :D a pak mi musíš poradit, jak jsi to zařídila u Pečenkový - já kvůli tomu klidně odejdu, ale neni kam :(
@zusoka v kolik v ten čtvrtek? my máme do 12 cvíko, tak pak po 13h už můžeme kdykoliv
3. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No je to děsný, v noci měla teplotu, teče jí rýma a kašle, už mě to nebaví ty nemoci...a nevim, jak zvládnu další den s ní doma...to je na chocholouška fakt...:grinning:
3. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Naštěstí je to vždy jen pár dní, ale chápu tě :slight_smile:
3. pro 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak co ve 13:30 u Dvořáka? Vychází mi to tak tak, musím být v 17:30 v kanclu, takže s ohledem na provoz budu muset být z procházky nejpozději v 16. h být doma
3. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak synflorix odložen na příští čtvrtek a tam proberu rovnou i to MMR. Tak mi budeš muset držet pěsti :slight_smile: Jinak taky nevím kam bych odešla..
3. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka proberem to ve čtvrtek...Já budu volat tý, ke který chodí terka s matyáškem, ale je na Borech. ale asi až po vánocích, musím nabrat sílu
3. pro 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Holky mě těch 13.30 taky vyhovuje.Očkování máme 16m a 22m Priorix a v 18m čtvrtá Hexa jen koukám, že nemáme v plánu zahrnutou čtvrtý Synflorix, tak tam budu muset brnknout a zeptat se co a jak. Kači tu jinou dr. je lepší honit až po novém roce, to se jim uvolňuje kapacita a je možný, že vás vezme bez problémů.
3. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo Takže 13,30 čtvrtek platí.
3. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Příští týden jsme zase většinu odpolední k dispozici (ovšem počasí se má hooodně zhoršit)..... Ale s lumpem je to doma k nevydržení
5. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo My můžeme pondělí odpolko, úterý předběžně zabitý, středa odpolko a pak čtvrtek jdeme na synflorix, tak případně až víkend..
8. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak pondělí, kolem 4 budu muset být doma (Jirkovo mamka), v úterý jedeme do Utušic a pak máme cvičení :slight_smile: takže ideálně zase kolem 13.30
8. pro 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To bude zázrak, když my dvě sladíme termíny :grinning:
8. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no zítra ;)
8. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No právě, tak to snad fakt vyjde :slight_smile: předběžně teda třeba 13:30 u Dvořáka?
8. pro 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka počítám s tím (sice má asi přšet, ale snad nebude!!). Dopoledne se chystám jet koupit zimní botky, tak to snad budu všechno stíhat :slight_smile:
9. pro 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery, tak k tý zubařce jsem včera chodit neměla :D ikdyž jsem byla u ségry (byly sme domluvené už dlouho, ze kdyz jí nekdo vypadne, zavolá a my přijedeme). Já si mám nechat vyříznout osmičku a Jonášek má podle ní špatně uchycenou hrazdičku na horním patře, že pak bude mít druhé zuby křivé a to se prý stříhá. Ještě se zeptá nějakého doktora, co a jak, je zatím dost času, ale do budoucna to budeme řešit :(
10. pro 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To jsou radosti teda. My jdeme k zubaři s Al až v lednu, tak jsem zvědavá. Naposledy byla když měla prořízlý jedničky nahoře a dolní lezly, teď už jich má plnou "hubu". Kdybys chtěla, můžu ti dát kontakt na jednoho soukromýho zubaře, třeba jen na konzultaci s malým.
10. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek