• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka Zuzanko, uvidíme se zítra?
10. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete některá pět krabic UM od Hami? Já omylem objednala to bez příchuti místo jahodovýho a Alenka to samozřejmě nepije.
@agent008
@werka89
@zusoka
@kkouzlo
10. pro 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tohle:
10. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, Jonáš nepije žádný, takže nechceme :grinning:

Jinak ona taky dělá v soukromý ordinaci, tak es zeptá ostatních zubařů, ale asi ej to celkem jasný...a jsme teda žabaři, protože Jonýs byl včera poprvý :grinning:
10. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No a jak to řešíš, když nepije žádný? Já teda ještě teď letěla s kočárkem dolu do malýho Tesca a naštěstí tam měli ještě jednu krabici toho jahodovýho, ale má to tady na stolečku a prdí na to taky, asi jí přerazim :grinning: přece jí nebudu cpát pořád ty nestlé mlíčka a kaše?
10. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já mu je cpu :grinning: ráno/dopoledne dostane jogurt, večer mlíčko od nestlé a občas přes den sýr, víc neeee. Už jsem teda snížila dávku ze 2-3mlíček na jedno, pokud se vzbudí v noci, tak taky celý vypije. Ale on nechce ani ochucený ty mlíka, tak jinou možnost nemám
10. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka co očkování? a jak si pochodila s odložením?
12. pro 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Takže byly jsme objednané hned jako první v 7:30 hod, že nás jen ďobne, ať tam nemusíme kejsnout s nemocnýma - přišla jsem v 7:20 hod, dr. se sestrou vylezly se snídaní a šly dozadu do tý jejich kukaně a vylezly v 7:35 hod a za dalších 10 minut už jsem klepala vzteklá jak pes, jestli na nás nezapomněly. Stejně jsem tam pak byla s malou do 8 s těma nemocnýma. No už jsem neměla ani chuť něco řešit, takže pak prostě zavolám, že budeme pryč nebo něco...
12. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no ty jsou fakt skvely :( já mam strach tam i zaklepat, když je přes půl dveří cedule neklepat! :grinning: já mam blbý, že to odkládat telefonem nemůžu, chce ho očkovat při preventivní kontrole :( tak at jste bez reakce!
12. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Dnes mě poprvé nakrkly a dost. Alenka spinká už dvě hodiny, je bez teploty. Ale co se mi ráno stalo - měla jsem nějaký zatmění asi, akorát jsem si jí dala na přebalovák, do ručky meteostanici, aby se mi neotáčela a zvonila pošťačka a já suverénně odešla ke dveřím pro balíček, najedou bum a řev. Spadla mi dolu, a to máme tu čtyřšuplíkovou ikea komodu, takže spadla nejméně z metru. Je mi z toho pořád zle, fakt nechápu a pořád si omílám v hlavě, jak se mi to mohlo stát !!!!!! Ale teda nic jí nebylo, plakala asi minutu, nikde nemá nic odřenýho ani náznak modřiny, vůbec nevím jakým stylem letěla dolů. No fuj, je mi ze mě fakt blbě!
12. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka držím palce, ať jste bez reakce jak na očkování, tak aby i pád neměl následky. Nás čeká poslední synflorix až ve 24m, tak máme čas. včera mi kámoška lauruš trošku ostříhala, tak vypadá malinko jako uličnice, ale je to rozdíl ty vlásky,fakt jsou silnější.
12. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj, ty jo, chápu jak ti je, ale myslim si, že nějaký podobný zatmění zažije alespoň jednou každá z nás.. Nic si z toho nedělej. Hlavně, že je Alenka v pořádku!! Mě se takhle jednou Mates skácel z jídelní židličky, taky rána jak z děla, malej řval, ale spíš asi tim, jak se lekl, nic se mu nestalo. Ze sedačky spadnul několikrát, jednou i na hlavu.. A teď se mi i vybavilo, jak jsem před týdnem šla vytřepat koberec na balkon, malej stál na druhej straně pokoje, tak jsem suverénně vlezla na balkon, zády k malýmu, že za mnou určitě nepůjde. No a když jsem to dotřepala a šla zpátky, tak jsem koukala jak tele, protože Mates stál celou dobu kousek ode mě, na druhý straně balkonu a nakláněl se přes tu tyč (nemáme klasickej balkon, špatně se to popíše, ale mohl slítnout ve vteřině!!) V tu chvíli jsem myslela, že mi srdce vyletí hrůzou z těla, jak jsem se lekla!
12. pro 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No jsou to fakt noční můry, co by se těm dětem mohlo všechno přihodit, raději to nedomýšlet. Stáli při nás včera všichni svatí, a to jsem ateista!!!!
Jinak vše nej k svátku :slight_smile:
13. pro 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @lucinkka Ty jo, tak hlavně že jsou v pořádku..mě teď malá každou chvíli spadne z postele, nebo gauče...teď začala lézt na okno a podobně..dneska jsem pekla cukroví a malá kolem mě běhala, pak do chodby a něco tam štrachala. Tak jsem si říkala, že v pohodě, že si jen hraje..pak mi to nedalo a šla jsem se podívat, a malá v půlce schodů a štrádovala si to nahorů...jenže mi máme ty schody děravý, jako že jsou tam mezery, nejsou plný, takže kdyby prolítla, tak slítne ještě na shcody ke sklepu..no bylo mi uplně z toho zle...já si taky vždycky představuju, co všechno se může stát...asi mi už fakt hrabe, ale už se nedivim, že moje máma má šedivý vlasy..:grinning: Budu je mít za chvíli taky..:slight_smile:
13. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak s tím mlíčkem, já tu mám asi ještě tři krabice z německa, a to nám vystačí docela na dlouho..malá má už jenom občas třeba mlíčko jednou denně, před spaním..jinak má mléčný výrobky a večer krupicovou kaši z normálního plnotučnýho kravskýho mlíčka...a občas jí ho dám i na pití, třeba ke svačině, k perníku...:slight_smile:
13. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem patlala vanilkové rohlíčky a Alenka kolem mě prošla :slight_smile: sice nohy do praku, ale ťapkáme si! :slight_smile:
15. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@1terezicka konec srandy!! :slight_smile:
16. pro 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Je to tak :slight_smile:. Copak nějaká ta procházka? Určitě i s @diableria :slight_smile:
16. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka holky asi jedine streda po plavání, zítra máme hobita a ve čtvrtek odvezu malýho k našim @diableria Verčo, chtela jsem ti psát, jak jsi na tom s časem tenhle týden :D
16. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Středa odpolko by šla..
16. pro 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Jéé, šla bych ráda! Ve středu odpoledne asi dorazí babi. Kdyby byla nějaká změna, tak bych se k vám ráda přidala! V kolik byste šly? S náma by to na moc dlouho teda nebylo, malá dělá v kočáru scény. Viď, Káťo :grinning:. Na delší procházku můžeme jít jen v případě, když vím, že bude spát :grinning:. Což je tak kolem 11.
16. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria a co zítra kolem 11? @1terezicka
16. pro 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Máme zítra v 9.15 alergologii, ale myslím, že kolem 11 by to šlo! Kdybychom se tam nějak zasekli, tak bych dala vědět.
16. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria JOnýs má novou bundu, tak se musí předvést :grinning:
16. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to je jasný! Holky to určitě ocení :grinning:
16. pro 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@diableria Dobře, tak u Dvořáka? Verunko, my si můžeme dát spicha pět minut předtím u Remaxu..
16. pro 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@1terezicka Domluveno :wink:. Kdyby něco, ozvu se vám na telefon. Těším se.
17. pro 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak prožíváte svátky? :slight_smile: Matýskovi celej stromeček a dárky byli ještě úplně ukradený :slight_smile:)) Jako snaží se občas urvat ozdobu, ale tim to hasne :slight_smile:
26. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Ahoj, u nás krásný, Alenka projevila hromadu radosti :slight_smile: Akorát na ní zase vlezl nějakej vir, takže rýma jako trám, od věčnýho kýchání rudý očička, teď se to pomalu mění v kašel, ale už aspoň nemá plnej nos a může spinkat. Těším se normálně na mrazy, aby ty bakterie a viry konečně chcíply!!!!
1. led 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jsme dve! Mates taky chytil rymu jak trama nejhorsi je, jak nemohl ani v klidu spat , jak to v nem uplne bublalo. Je to histerka, takze odsavani probihalo za silenyho revu... No jesteze uz je to ted lepsi, z nejhorsiho je venku a muze si oddechnout :slight_smile: a ja taky, pac nervy mam fakt jenom jedny :grinning:
1. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek