• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@lucinkka u nás celkem ok, malej měl radost, ale kolem Vánoc jsme s Jirkou byli nastydlí, hrůza. Už se začínám těšit na jaro :D
uvažuju o návštěvě u Jíti, přidala by ses ;)
3. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ kkouzlo
Ahoj, jasne, rada se pridam :slight_smile:

@werka87
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka
@agent008
Taky mi, holky, napadlo jestli byste nechtely vyrazit spolecne s detma do Plzne do Lvicka u Olympie. Ja tam teda jeste nebyla, ale kamaradka co ma syna starsiho o necely tri mesice, tam s nim byla a pry byl nadsenej :slight_smile: Kdyztak by jsme se naparovaly, aby jsme vyuzily rodinny vstupny (500,- -takze na jednu by to vyslo 250..) neni to zrovna levny, ale myslim si, ze jednou za cas se to da.... Co myslite?
5. led 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka a až budou větší, můžeme sem, chválila to švagrová:http://www.tyjatr.eu/
@kkouzlo, @zusoka, @werka87
5. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka luci my asi nee, promiň...je to hodně bacilů na jednom místě a navíc mi to přijde fakt drahý, možná až bude violí starší aby si to víc užila...ale moc ráda vás někdy uvátám u nás doma, budem se těšit :slight_smile:
5. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 jasne, chapu to, je to na tobe :slight_smile: Tak se domluvime alespon na tu navstevu? :slight_smile:.
5. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jiťulko, já vás taky strašně ráda uvidím! Violí už běhá?
5. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka jasně! my moc do plzně nejezdíme ale kdybys měla čas tak se stavte :slight_smile: no jo, violka už před narozeninama běhala jak o život, jsou to už slečny viď :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka určitě, napiš kdy můžete :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Šikulka zlatá :slight_smile: ta naše je děsně opatrná, chodí jen večer :grinning: dám vědět ten další týden, to bych se mohla případně zastavit na návštěvu..
5. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka Luci písnu na fb, abysme se domluvily na tu Jítu. JInak u nás Lvíček asi taky zatím ne, stačí nám občas zajít do Dvořáka do tý kavárny, to je za 35 a ono ho to baví tak půl hodky zatím jenom
5. led 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka@werka87@1terezicka@kkouzlo@agent008
Ahoj holky, jsem po dloooouhé době (zdravotní problémy) zas mezi váma. Ale koukám, že už se tu moc nescházíme.Toho lvíčka a tyjátr zatím taky vynecháme.Laura zatím není samochodka a myslím, že je to dost peněz a moc si to ještě neužije.
5. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka @werka87@1terezicka@kkouzlo@agent008
ok holky, v pohode :slight_smile: My se tam chystame asi pristi tyden nebo za 14 dni, tak pak napisu, jak se nam tam libilo :slight_smile: Co jsem tak procitala diskuze, tak jsou hodne protichudny zazitky.. hodne zalezi, na jaky s prominutim parchanty narazite :grinning: ja byla minule v pizza doma taky pekne vytocena, co tam bylo za smrady a mama nikde...
6. led 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jituš, tak Vojtí jede na hory a já tu budu bez auta do pátku, tak snad to vyjde ten příští týden.
13. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jasně, ozvi se jak se ti to bude hodit ju :slight_smile:
17. led 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. únor 2014 v 18:44 • jitkah86
@zusoka
@diableria
@kkouzlo
@agent008
@werka87 a další

Tak holky, čekáme miminko :slight_smile: dnes první UTZ, srdíčko bije o závod, máme 1 centimetr :slight_smile: dle PM máme termín 1.10., dle UTZ předběžně 28.9., tak to bude mít pak Alenka pěkný dáreček k druhým narozeninám :slight_smile: Nebylo to vůbec v plánu, ale bylo nám takhle dopřáno, za což jsme ve finále moc rádi. Je mi zle jak blázen, jsem unavená, ale v březnu budu mít první trimestr za sebou, tak už pak bude jen líp.. Takže přijměte výzvu a koukejte nás některá dohnat!!!! :slight_smile:
10. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@1terezicka Je tak to mooooc gratuluju, to je skvělá zpráva...:slight_smile: Já chci taky miminkoo.. :wink: Jen ten chlap pořád nějak nechce...:slight_smile: Tak hlavně ať je všechno v pořádku a brzy ti je líp...:slight_smile: To bude mít malá krásnej dáreček, aspoň si bude mít s kým hrát...:slight_smile:
10. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Děkuju, Věrko :slight_smile: snad všechno poběží tak hladce jako když jsem byla těhotná s Alenkou.
10. únor 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka výzva přijata! :wink: moc gratuluju ! A teda i trošku závidím, snad se taky brzy zadaří... Až ti bude líp, tak si to začneš užívat :wink: :slight_smile:
10. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No právě na tebe myslím!!! :slight_smile: držím vám pěsti. Já z toho byla fakt paf, víc než z prvního pozitivního těhu testu :slight_smile:
10. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka protože je to nečekaný :slight_smile: já to měla s Jonášem a teď jsem z toho čekání (ikdyž zatim krátkýho) už nějaká neštastná. Ono to ale přijde
10. únor 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jéé, moc a moc gratuluju!! to je nádhera, opatruj se hlavně :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo :slight_smile: tak to máme fakt přesně naopak. U prvního jsem po prvním měsíci snažení už začala být taky nervózní - samozřejmě zbytečně, ale známe se :slight_smile: tak se budu těšit na váš pozitivní test!
10. únor 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Děkuju, Jituško :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka OBROVSKY MOC GRATULUJU!!! Terezko celý den jsem dneska držela palečky. Je bezva, že jste oba v pořádku, moc moc moc vás opatruj a držím palečky, ať je ti brzo dobře. Já výzvu zatím nepřijímám :wink: Náš taťka se sice po info, že jsi těhu tak nadchnul, že by chtěl taky, ale má ještě mě :grinning: Já bych chtěla se snažením počkat ještě rok, tak uvidíme, kdo vyhraje :slight_smile:
10. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos ??? Moni, a jak se daří vám ???
10. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak to jsem zvědavá kdo s koho :grinning:
11. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Ahojky, já mám napilno a za dva dny termín :o) Děkuju, že jsi si vzpomněla, ačkoli nemám čas tu být. Krásný čas všem :hearts:.
11. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka To já taky :grinning: :grinning: :grinning: ale věřím si!!!
11. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Taky gratuluju! :slight_smile:
18. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek