• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka díky Bohu! muselo to být strašné čekání...jsem ráda, že je vše v pořádku :slight_smile:
21. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No děs, ani jsme nespali. Dnes budeme jako Šípkový Růženky - dopřeje-li nám naše prvorozená :slight_smile: takže spíš ne :grinning:
21. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teda to muselo byt opravdu hrozny, takovej pocit nejistoty! Fuj :frowning2: Jeste ze je to za vami a muzete se radovat a planovat, jak spolu budou holky radit! :slight_smile: :wink:
21. bře 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka to musel bejt oooooobr balvan, co vám pak spadnul ze srdce!! hlavně, že je druhá princeznička ok :slight_smile:
21. bře 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Naprosto příšerný! Snad už nás podobný nervy do porodu nečekají. Ty po porodu samozřejmě zase budou, ale třeba bude druhorozená hodná jako bylo Alenka. Hlavně ať se mají rády!
@kkouzlo Káťo, ta rána musela být slyšet po celý Plzni :slight_smile: jdeme tam ještě v 17tt na jednu kontrolu, pak samozřejmě ve 20tt a 30tt. Prostě nás budou víc sledovat, hlavně ať tam není ještě nějaká vada srdíčka nebo tak. Ale já věřím, že to dopadne už skvěle.
21. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Moc gratuluju holčičky. Hlavní je, že po tom pekle, vyšlo sluníčko a jste v pořádku.
21. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @diableria dneškem opouštíme paní Pečenkovou :slight_smile: dr. Siala nás vzal, on i sestra působí o 100% líp, hezká ordinace, naˇrovinu řekl, že nedělá homeopatika, očkuje, diskutuje... ať se rozhodnu sama, jestli tam chceme. Teď půjdeme na 18m kontrolu, tak malýho proklepne, že už bude mít papíry, zatím se jenom seznamovali - prý na dítě nikdy netlačí :grinning: no, mám z toho dobrý pocit, kort, když jsem se dneska na fb dočetla, že prej nebere :grinning: asi jde o štěstí, kdy se zavolá
24. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kkouzlo Tak snad budeš spokojená :wink: :slight_smile:!
24. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak super! Ať jste spokojený. Hlavně když dr. bude brát ohledy na ty zprávy co máte ze špitálu a vůbec s ním bude kloudná řeč.
@diableria
My dnes byly na očkování, bylo tam šíleně plno, byla tam kromě sestřičky ještě jedna docela mladá dáma, asi ta dcera. Ája začala řvát jak jsem jí vysadila na pultík, si to pamatovala asi z minula a když dostala včelku do zadečku, tak fakt hodila nenávistnej pohled na dr. :grinning: ale teda brečela fest, naštěstí jí hned to ještě než jsme vylezly z ordinace přešlo. Snad to zvládneme bez reakce.
24. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Nojo, oni už jsou dětičky vnímavé, Anetka už taky spouští hysterák hned, jak otevřu dveře do nějaký ordinace. Vědí, že je nic moc dobrého nečeká...Držím palce, ať je to bez reakce!
25. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diableria Tak musím zaklepat, zatím bez reakce, snad to vydrží :slight_smile:. Kdypak se uvidíme? Já tenhle týden teda mám plnej, ale příští vypadá docela volně..
2. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, zítra cvíčo? A pak kávička? :slight_smile:
2. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko zítra taky nejdeme, v pondělí jsem se vrátila s Laurou z nemocnice a do konce týdne musí být ještě v klidu :frowning2: pomiň
2. dub 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak dnes jde náš velký kočár do světa, stačí nám pidigolfky a většinou nohy :slight_smile: Je paráda vidět ty každodenní pokroky :slight_smile: ani si nevšimnu a bude chodit do školy :grinning: momentálně ho nejvíc baví kočárek a miminko :slight_smile:
17. dub 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak kdo miluje skořici a ještě nezkoušel :slight_smile: nestačil ani vychladnout. Nedohledala jsem formu na beránka, tak jsem to riskla a estonský kringel fakt skvělej! Tady je případně recept vč. videa - http://kajf.cz/recepty/estonsky-kringel
19. dub 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Vypadá krásně, taky jsem ho jednou dělala, ale takhle hezky zamotanej nebyl, byl takovej šišatej..:slight_smile: Někdy ho zase upeču...:slight_smile: A jak se daří? Co holčičky? A už máte vlastně vymyšlený jméno pro druhou princeznu?

@kkouzlo Kači a to jste ho prodali? A nebo schovali pro druhý? Já pořád nevim, jestli ten velkej kočár po Marušce prodat, nebo ne...:slight_smile: My už ho nepoužíváme teda dlouho, ale je schovanej ve sklepě...a taky už chce chodit spíš pěšky než v kočárku...:slight_smile:

Jinak i my už se oficiálně snažíme o druhý miminko...teda manžel říká, že já se snažim, on jen rezignoval..:grinning: Každopádně zatim tomu necháváme volný průběh, a buď se zadaří nebo uvidíme, co pak.... :wink:
28. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@werka87 úplně jsem ho prodala a koupila si místo toho kolo :grinning: nebudu tu kočár skladovat pro dítě, který přijde kdo ví kdy....
hele já si myslim, že ten tvuj chlap jenom nechce dělat definitivní rozhodnutí ;) proto je to na tobě! at se daří!!
28. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Druhej pokud už taky nebyl takovej :slight_smile: Jinak pro holčičku máme vybraný jméno Evička, ale ještě švagrová neví jestli jí nedá taky, tak holt musíme počkat jak se rozhodne ona. Jestli Evičku dá, tak nevíme. Možná Bětku :slight_smile: No a vám přeju hodně štěstí s plozením! Se nám to tu hezky rozroste...
28. dub 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jonýs už spí ve velký posteli :slight_smile: snad mu to vydrží - dnešní noc v pohodě a teď si tam užívá dopolední spánek :slight_smile:
11. kvě 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werka87 Tak držím palce, ať to klapne brzy, když už ti ten tvůj rezignoval ;o)

@1terezicka Tou dobrotou mi teda děláš chutě! Kort teď, když bych snědla pomalu všechno, co přede mnou neuteče :D

@kkouzlo Ty jo to je šikovnej kluk! Pro Matýska zatim velkou postel vybíram, přemýšlim, jak to sem naskládat zároveň s postýlkou pro druhátko atd.. Jakou jste pořídili vy? :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka 90*200 vyšší, jsou pod ní ještě šuplíky, taková klasika z masivu, ale je bazarová, tak odkaz nemám :grinning:
12. kvě 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Luci, já teď taky doslova žeru, mám dost váhový náskok oproti prvnímu těhu :slight_smile: ale snad to nějak ukočíruju přes léto, to pofrčím na melounech, třešních a jahodách :slight_smile:
12. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jo aha, tak to jo :slight_smile: Ja zatim koukala po bazarech jen na netu a nic jsem nenasla.. uvidime, zatim je cas :slight_smile: I kdyz teda Matesovi zacina byt v postylce tesno, to jsou vzdycky rany, jak narazina kraje...
12. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ja zatim pribrala za posledno mesic kilo, ale az pujdu v cervnu na dalsi kontrolu, tak to bude urcite vic,fakt se cpu a hlavne zobu sladky, no des... Snad to pak pujde dolu tak dobre jako s Matyskem, tzn.v podstate samo :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Tak to já mám nahoře už teď 7 kg, ale začínala jsem s podváhou oproti prvnímu těhotenství, takže jinak jsem na tom v podstatě stejně jako s Alenkou :slight_smile: na kontrolu jdu ve čtvrtek, další čtvrtek cukrovka. A už 24tt, pohyby jak blázen, Alenka období vzdoru, takže si to vyloženě užíváme :grinning:
2. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já asi fakt zešílim. Smlouvy na byt podepsaný už měsíc, ale na katastr to ten chytrák bank.poradce kupujícího nestihl ten den podat a jak naschvál stačilo ale ten den podat návrh na změnu prohlášení vlastníka naše SVJ, takže tam teď byl měsíc stopstav s jakýmakoliv převodama a když tam dnes volám, proč to pořád není přepsaný, tak zjistím, že jsou další komplikace u nadřízenýho úřadu a že to potrvá ještě nejmíň měsíc :frowning2: no to jsem už fakt ořvala. Kupující navíc čerpá hypotéku, takže v podstatě bude muset podstoupit po třech měsících nový schvalovací proces a ten třeba ani nemusí dopadnout, tak či tak smlouvy podáme nejdřív v srpnu a peníze budou v září a to už mám rodit, takže mimi přineseme na staveniště. Nejhorší scénáře se naplňujou, fakt nevím proč nemůžu mít aspoň chvíli klid a pohodu. A do toho období vzdoru - já se toho stěhování asi ani ve zdraví nedožiju :slight_smile:
2. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó a úplně jsem zapomněla - Vojtíškovo ségře se včera narodila k Josefínce Julie, měla 3,33kg a 50cm a narodila se hodinu po příjezdu do porodnice. Tam totálně plno, tak Hanička spí na gyndě, ale mají snad dnes nějak hromadně propouštět jiný maminky. Zase nějaký boom proběhl, to je to počasí :slight_smile:
2. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Ahoj Luci, jak to jde? Cukrovka za tebou? Letí to jak blázen :slight_smile:
25. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj, jo, utika to strasne rychle, zbyva akorat 111 dnu do terminu, zrovna takovy hezky cislo :slight_smile: Na cukrovce jsem jeste nebyla, ale na dalsi kontrole mi tam uz urco poslou, jdu 9.7. Jinak u nas dobry, nekdy jsem teda uz total vycerpana a rikam si, jak zvladnu jeste ty tri mesice, ale vlastne neni na co si stezovat. Matysek zlobi, je z nej peknej lumpik, takze veselo:slight_smile: A Natalka roste a kope a vse je jak ma byt :slight_smile: Co ty? Jak se dari vam?
25. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Máte vybraný krásný jméno :slight_smile: No já dnes vlítla do sedmýho měsíce, ani tomu nechci věřit, nicméně se těším až to budu mít za sebou, to bříško si prostě nemůžu teď pořádně užít, je mi to občas "na překážku" když doháním, nosím nebo chci pomazlit Alenku, ale jinak si není na co stěžovat. Alenka je taky čertice teda, hlavně když je pohromadě s o dva roky starší sestřenkou, to je pak fakt za trest :slight_smile: Dnes jsem zrovna při jedný její scéně přemýšlela, jak tohle moje nervy vydrží, když zrovna budu potřebovat třeba kojit nebo jinak obstarat Evičku. No zvládly to jiný maminy, zvládneme to taky, ne? :slight_smile: Tak ať máš cukr v pořádku a na kontrole taky vše ok!
26. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek