• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka dekuju! Evicka je taky krasny jmeno :slight_smile: To radeni se starsima znam, segra ma o dva roky starsi Elisku a to je vzdycky, rev, piskot, dupaj, litaj, no silenost! A ja si vzdycky rikam- jezisi mezi matesem a natalkou budou taky dva roky, to se z toho pos....! :grinning:
26. čer 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No nápodobně :grinning:
26. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka
@kkouzlo
@werka89
@zusoka
@agent008
@diableria

Holky, taky vám to doma už vzdoruje? Snažím se předcházet těm nejčastějším situacím, ale občas mě překvapí a vztekne se u nějaký novinky :slight_smile: jakpak to řešíte? Netrestám, nekřičím, jen mám občas chuť jí prostě nechat vyvztekat, ale zase jsem teď četla od Prepokový a Matějíčka knížky i na tohle téma a nemělo by se to dělat, tak fakt nevim..
3. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka ahoj, malej se vzteká furt, snažím se ho odlákat na jinou aktivitu (třeba zavřu ntb do ložnice, že pohádka nebude, tak stojí u dveří a řve, mlátí,tak ho chci vzít do pokojíčku, ale často to nepomáhá). Já ho teda plácám, když si cucá palec, jinak moc ne, a pokud mě kope (často), hází na mě věci, mlátí mě, tak ho taky plácnu, ale on se všemu jenom směje. Domluva ta nefunguje vůbec :grinning:
podle mě tohle u nás nemá řešení
3. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj Terez, vzhledem k Anetky povaze to zase není až tak hrozný. Myslím, že to teprv přijde :slight_smile:. Ona se většinou vztekne a za malou chviličku je zase v pohodě. Já zase četla, že když se dítě vzteká proto, že chce dosáhnout svého, že se má nechat, že když nemá "publikum", tak ho to přejde rychleji.
3. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jonášek je hodnej! Já ho takovýho neznam :grinning:
3. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria .-D dneska byl hodnej, to jsme o nich 3h nevěděli, jenom si s Matynou hráli, občas napít a složit auto a byl klid :D
3. črc 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jo jo, taky se umí vztekat, ukázkově. A pěkně na mě štěká, je hubatej a to ještě neumí pořádně mluvit. Když se ale rozčiluju a jdu na něj kvůli tomu zhurta, je to ještě horší. Mates je takovej zabejčenec, takže u nás funguje spíš kliiiid, počítam do desíti, prostě po dobrým, rozptýlit, chvíli nechat a podobně. Jako když mi začne řvát že něco chce, necham ho bejt, vysvětlim teda proč ne a jdu si po svým, on toho za chvilku nechá. Ale jako to víš, že taky nejsem svatá a sem tam na prdel dostane, mam taky jenom jedny nervy a únava udělá svý....a to pak řve ještě víc, ale už z lítosti a jde se pochovat a já vždycky tápu, jestli jako zachovat vážnou rozobenou tvář, aby jako věděl, nebo ho přitulit a mazlit, zlatíčko moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka Luci tak tohle taky nevím, malej brečí, že mu něco nedovolíme a jde se nechat pomazlit :grinning: a to já neodolám a chovám, páč jinak si to moc neužiju. Ale asi to neni moc správný
4. črc 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo jj, taky se ve me pere posledni dobou to, zda prisne vychovavat, nebo poslechnout matersky pud a uzit si malyho dokud je mazlici, protoze to takt porad nebude, ze jo... :slight_smile: Snazim se o kompromis, snad mi z nej nevyroste rozmazlenej smrad.....
4. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. No mně dnes ruply nervy, když po prdeli sáňkovala z Homolky až na zastávku a prostě jsem ji dvě lupla přes zadek, čapla ji a odnesla aspoň přes přes silnici. Tam pokračovala, osazenstvo zastávky se dál mohutně bavilo, tak jsem ji v rámci zachování cti musela odnést až do výtahu. Má 12 kilo, tak to s tím pupíkem není žádnej med. No už abych porodila a vše se vrátilo k "normálu" :slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Ahoj Tereko, naše prďola se taky někdy umí pěkně vztekat, ale docela pohodová a jak rychle to přijde, tak to zas odejde, většinou to přijde, když není po jejím a nemůže si hrát s mobilem, NTB a elektronikou vůbec. Pokud nepomůže vysvětlení(to nepomůže skoro nikdy :grinning: ), tak zvednu hlas(ale nehulákám na ní), a pokud ani to ne,tak dostane výchovně na zadek, nedá se nic dělat.
5. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka No právě i Al je normálně naprosto pohodový, veselý dítě, ale když to přijde, tak to stojí za to :slight_smile:
A kdypak se uvidíme, Zuzanko? Vojtí je od včera ze špitálu doma, ale má klidový režim, takže bychom se musely sejít někde venku nebo v dětskym centru. Akorát jsme tu jen do středy a pak jedeme na 14 dní k našim, tak kdyby vám to vyšlo, byla bych moc ráda :slight_smile:
5. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@lucinkka No to samý s tím mazlením :slight_smile:, ale to přesně popisujou snad všechny servery, kde se to období vzdoru řeší, ty prckové jsou z toho sami paf, co se to s nim vlastně děje :slight_smile:
5. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka
@zusoka
@kkouzlo
@werka89
@agent008
Ahoj holky, jak se všechny máte? Nějak jsme se tu odmlčely... :slight_smile: Co prckové?
27. črc 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Tak u nás blázinec - stěhování, nekonečná rekonstrukce, Vojta po úrazu, špičáky, afty, horečky, potničky, neutuchající vzdor a 62 dnů do porodu:slight_smile: snad jste na tom lépe!
27. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No ty bláho! Tak ať jsi brzy v klidu a rodina zdravá a v pohodě! U nás oproti tobě ani není o čem mluvit hele :slight_smile: My všichni v pořádku, Mates konečně na nočníku, ale nekaká tam, takže ještě se má co učit.. Já mam do TP ještě 78dní a pořád si nějak nepřipouštim, že tu za chvilku bude další miminko :grinning: :grinning:ale já to mam takhle se všema změnama, moc to neřešim a pak se jede dál. :slight_smile::slight_smile:
28. črc 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka Luci u nás nic novýho :grinning: mimi nikde, tak se chystám do práce. A Jonáš je tyran :grinning: dneska mě mlátil paličkou na maso :/ kope, štípe, kouše....plácnutí nepomáhá, hrůza :grinning:
musíme domluvit srázek u Jíti ;) ale viděla bych to až na srpen, ted budu týden u kamarádky v Litoměřicích, pak má týden Jiřík dovču a pak mám volno :slight_smile:
28. črc 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo tedaa, takovyho tyrana mas doma? To pak clovek nevi, co s nim vid? :frowning2: Mates na me obcas zkousi, ze me jako placa, kdyz se mu neco nepodari, nebo spadne na zem atd., ale zatim to v klidu vzdycky prejdeme a dobry. Jinak na me umi bejt pekne hubatej tou svoji hatmatilkou :grinning:
Sraz bych dala, rada vas uvidim jeste nez budu mit moc prace s miminkem! :slight_smile: A srpen vyhovuje i me, ted v cervenci bych to asi nedala casove..
28. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo, tak naše princezna taky fackuje. Ideálně si počká, až jí něco dovysvětlím z očí do očí, pak řekne obligátní NE a dá mi facku. Kolikrát mám chuť jí to fakt vrátit, ale zatim držim nervy na uzdě.
28. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Až taková hrůza to už teď není. Špičáky se prořízly, potničky pomalu mizí, ale svědí jí to a jak to drbe, tak se jí to dokola vrací. Už jsem vyzkoušela všechno a je to boj s větrnýma mlýnama, se modlim, ať je pár dnů trochu horší počasí. Afty už jsou skoro pryč, aspoň zase normálně jí a pije. Akorát o víkendu to stěhování, a to se ještě do čtvrtka dělá nástavba a nová střecha, takže je tam šílenej bordel. Ale zvládneme to a pak bude snad chvíli klid, na kterej se teda neskutečně těšim :slight_smile:
28. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooojky holky...:slight_smile: My se máme fajn, malá má už konečně velekj pokojíček, tak může pěkně řádit...:slight_smile: A jak se máte vy? Jinak ohledně vztekání, to naše dítě to taky umí pořádně...:slight_smile: Tak my napadlo, co se někdy sejít ? Na Doubravce je teď nová cukrárna s obrovským koutkem pro děti, ten koutek je větší, jak prostor pro cukrárnu...teda v jendý části jsou skluzavky pro velký děti, ale pro maličký je zbytek prostoru...a do 2 let se neplatí za koutek...:slight_smile: V pátek jsme to byli otestovat a maji i moc dobrý dortíky, a takové dětské, třeba s banánem,tvarohem atd...a pán, co to vlastní je peče sám, což mě překvapilo...:grinning: Ráda bych vás viděla, než některé porodíte..:slight_smile: pak už toho času bude zase míň...:slight_smile: A jak se jinak máte? :slight_smile:
@1terezicka
@lucinkka
@kkouzlo
@zusoka
@diableria
@agent008
31. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@lucinkka
@kkouzlo
@werka87
@diableria
@agent008
Ahoj holky, taky vás moc zdravíme. Máme se dobře, už taky začínám zařizovat pokojíček, postel vyzvedáváme v pondělí, komody čekají na smontování atd.... Ten srazík by byl fain, jen nevím, jestli tu naší zvěř :grinning: budeme schopní ohlídat. U nás zatím i přes nějaký drobný odpor, vládnu rukou přísnou já. Zatím se mi daří většinou vyhrávat, ale jak dlouho???
31. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nejsem proti, ale upozorňuju, že Joonás je nezvladatelný. Termíny navrhovat nebudu, páč je to u nás komplikovaný, měli jsme ted odjíždět na dovču, ale umřela Jiříkovo babička, tak zůstáváme doma a nikdo nic nechce plánovat atd, tchýně je zhroucená, takže veselo
4. srp 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak u mě dneska padlo rozhodnutí a od listopadu jde náš pán do školky, jsem z ní přímo nadšená, starší paní učitelka, koupili sedačky a děti vozí do zoo, na farmy, výlety, denně venku, zpívá jim, hraje, učí oblíkat, na nočník, nakrmí. Většinu času 4-5 dětiček, krásný prostřední, žádný praní povlečení jako ve státní, každýmu děcku dělá paní album s fotkama jako vzpomínku. Jak jsem se toho bála, tak se fakt těším i do práce :slight_smile:)
15. srp 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo to zní ale famózně! Taky bych se těšila:slight_smile:
19. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo co to je za školku btw?
19. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, naše firemní, budu ho mít o tři patra pod mojim kanclem :grinning:
19. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Hmmm, tak to mám peška:slight_smile: i když za dva roky bych se mohla pokusit zažádat u vas o flek;)
19. srp 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Je tak to máš skvělý..:slight_smile: a kde vlastně pracuješ? Jsem se tě ani nikdy nezeptala.. :wink: To by se mi taky líbilo...no tak to Jonášek bude velkej kluk, já si nedovedu představit, dát teď malou někam do školičky. Já se toho děsim i za rok, že jí budu muset někam dát :grinning:
21. srp 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek