• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Holky, takže poslední poradna u mé dr. - monitor famózní, děloha absolutně klidná, nález tři dny před termínem TĚHOTENSKÝ! Holčička má vody dost, ještě i mezi nohama, takže pořád v podstatě PLAVE! Příští týden určitě stihnu kontrolu v porodnici. A prý bude větší, ne třeba 4 kg, ale větší zkrátka ano. No jinak moje váha jde dolů + bílkovina v moči + měkký čípek, takže TROCHU se to chystá. Prostě paráda :wink:
24. zář 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka držím palce terezko ať je porod rychlej a bezproblémovej!!!
28. zář 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jituško, děkuji. Už je to fakt namáhavý, ve středu druhý termín, tak se snad Evička dofintí, vyvolávání se fakt děsím!
28. zář 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj Terez, já doufala, že už jsi v porodnici :slight_smile:. Copak to tu čtu :slight_smile:? Slečna si teda dává načas, už se určitě nemůžete dočkat, viď. Tak ať už to dlouho netrvá...Musí to už být náročný :sweat_smile:
29. zář 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diableria no zatraceně náročný :slight_smile: ale v porodce mi dnes udělali Hamiltona, tak už to fakt bude! Přivezli tam na ambulanci rodící paní, úplně mi to vehnalo slzy do očí, jak tam hekala, měla už jen lem. A tobě jinak moc držíme s Alenkou pěsti :wink:
29. zář 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkuju, už jsem v půlce. strašně to letí... Ale teď hlavně držíme palce Vám. Ať je vše v pořádku a ať pak Alenka moc nežárlí :wink:. Jinak teda to je můj sen, přijet do porodnice až na poslední chvíli :grinning:. Paní skoro závidím.
30. zář 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ty jo, to to uteklo...:slight_smile: Tak za chvili budeš mít princeznu u sebe, to je krásný..tak držim palečky, ať vše proběhne v pořádku...:slight_smile:
Holky, já vám ty druhý děti tak zavidím...ale v dobrém, už se taky těšim, jetsli někdy budeme čekat druhátko.... :wink:
30. zář 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87, @kkouzlo
@diableria, @agent008, @lucinkka Holky, tak Evička stihla druhý termín :slight_smile: 50 cm, 3410g a vyjukla hodinu po půlnoci, asi díky Hamiltonovi, ale teda dala mi zabrat! S prvním porodem nesrovnatelny, nicméně dr. i PA naprosto úžasní. Jsem k.o., tak to jdu zapíchnout. Dlouho se asi nevyspím:wink:
1. říj 2014 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka Terko, obrovská gratulace, předchozí konverzace mi nějak unikla, tak super, že za pár dní bude mít Vojtí všechny tři svoje holky doma!! Ať je zvykání rychlé a Evička vám dělá stejnou radost jako Alenka :slight_smile:
1. říj 2014 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to mooooc gratuluju...:slight_smile: Krásný míry má Evička...:slight_smile: Tak ať pěkně roste... :wink:
1. říj 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka juu, moc moc gratuluju!! At jste obe zdravy, brzy doma u rodiny :wink:
1. říj 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka děkujeme a držíme vám pěsti!
1. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Dekuju! Uz jenom dva tydny, pokud se teda mala nerozhodne vykouknout na svet driv :slight_smile: v pondeli dalsi monitor a to uz se rozhodneme, co dal. Prenaset me pry nenechaji - jak kvuli prvnimu cisari, tak kvuli tehu cukrovce, tak nevim, jestli se uz naplanuje nejakej termin... No ale uteklo to jako voda :slight_smile:
1. říj 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jééé, gratuluju, ať vám Evička dělá jenom radost! Taková krásná zpráva poránu :slight_smile:! Jsem zvědavá, co bude říkat Alenka :slight_smile:.
1. říj 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka Luci, tak to už máš taky za pár.... :slight_smile: to je tak krásný, se úplně těším za vás
1. říj 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terezko, moc gratulujeme!! odpočívej a ať vám evička roste ve zdraví a v radosti! posíláme pusinku :slight_smile:
1. říj 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jsi hodná, že se těšíš i za nás :slight_smile: Taky se na ten uzlíček už těšim, ale to víš, zároveň si říkam, že vlastně netušim do čeho jdu a jen doufam, že malâ bude hodná jako byl Matýsek :slight_smile: Snažim se teď užít si každej den s Matym jen tak ve dvou, dokud na to máme čas se pořâdně mazlit :slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka Terko, doufám, že už jste doma a jste s Evičkou už fit, Alenka se na malou těší a je ta správná velká ségra :wink:
co porod? Opravdu horší? Já se utěšuju tím, že druhý je lepší než první, ale ono to asi moc nefunguje :(
10. říj 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo doma a naprosto šťastný :slight_smile: porod hodnotím zpětně jako krasnej a klido bych si to ještě jednou zopakla :grinning: uvidíme za par měsíců, ale Alenka i Evicka jsou zlaticka. Tuktuktuk! Tak se snad brzy uvidíme :wink:
10. říj 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka a co vy, nerodite?
10. říj 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ahoj, zatim jeste nerodim, cekala jsem, ze touhle dobou uz bude mala venku, podle Matyska, ze se narodil taky driv, ale holka si dava na cas. Ale jeste ma cas, termin 14.a 16. Ja se pak ozvu :slight_smile:
10. říj 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka Terko, všechno nejlepší k svátku a užívej si svoje princezny :slight_smile:
15. říj 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka teda ty nás napinas :slight_smile:
26. říj 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jezis no jooo, vzdyt ja jsem sem zapomnela napsat, ze uz to mam taky za sebou :grinning: Natalka se narodila 16.10. prirozene, po podani zatezovyho oxitocinovyho testu - spustil kontrakce a ty uz nepresly...cumeli na to jako puci v ty porodnici :grinning:
26. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka jeeee, moc gratuluju! Tak snad byl porod v pohodě a hezky si to doma uživate:slight_smile: a co braska, jak to vzal?
26. říj 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka no porod podle doktoru super, prej jsem prebornice, ale me to prislo teda priserny! :grinning: Matysek je sikulka, chce chovat, utirat prdku, vozi kocar, malou hladi, pusinkuje... Ale na druhou stranu se v nem pere litostivost, k tomu vzdor, takze chudak vic zlobi, tim padem je vic karanej, vic place. Nekdy to prehrava, abych ho konejsila jako natalku kdyz place.. no az mi ho je nekdy lito, jenze zase dovolit mu vsechno memuzem, to by byl brzo peknej fakan :grinning: Ale tatka super, hodne s nim radi, vymejsli lumparny, tak ho i rozptyli :slight_smile: Jak u vas si na sebe holky zvykly?
27. říj 2014 v 01:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@lucinkka Holky taky vám moc gratuluju zpětně..hlavně a't vám holčičky krásně rostou...a sourozenci je moc nezlobí..:grinning: Užívejte si to..:slight_smile: Ty děti tak strašně rychle vyrostou..:frowning2: :slight_smile:
27. říj 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka no tak to máme jak pres kopirak:slight_smile: taky je to občas boj s tím věčným karanim..
27. říj 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka dneska uz mu poprvy pristalo par facek ma tvar :frowning2: :frowning2: Ale bylo to v mziku, kdyi ruka vylitla ani nevim jak, protoze prisel, sahnul zhurta malej na hlavu, tak ho napomenu, aby byl opatrnej a on ji pres tu hlavu normalne plesknul.... A uz to bylo :frowning2: :frowning2:
28. říj 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek