• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Fakt jo, tak ještě, že mně doktorka nic takovýho neříkala, jinak bych asi taky jela..:slight_smile: Tak hlavně tam ty prcky udržet, co nejdéle, ať jsou pěkně zralý..:slight_smile: Jinak začínám se obávat, že až začnu rodit, tak to nepoznám....:slight_smile:
11. srp 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já si taky říkala, že to nepoznám, ale až mě cokoli bude bolet, tak jedem!! klidně zbytečně :slight_smile: rodit někde cestou nerisknu
11. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka holky, vidíte to tenhle týden nějak reálně?
12. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Holky, já bych mohla čtvrtek nebo pátek zase kolem té 16.hod. A to už budu vědět snad něco bližšího o tý prohlídce porodnice.
12. srp 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já v pátek nemůžu, takže jedině ve čtvrtek, nebo až další týden...
13. srp 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Ahoj holky já ve čt nemůžu, a jak to s vámi vypadá příští týden?
13. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka kromě úterý je mi to příští týden jedno...
13. srp 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo Příští týden můžu od středy do pátku, kdykoliv odpoledne.
13. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdete na břuchaté kafe? to je hezký :slight_smile: kupovaly jste chůvičky?já o nich přemýšlím...
14. srp 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No jsi samozřejmě taky zvaná :slight_smile:
Jinak ty chůvičky budu řešit určitě k našim do baráčku, tam je to nezbytnost, protože Ája bude spinkat v jinym patře. Domů to u nás nemá cenu, protože máme tak maličkej byt, že jí uslyším naprosto všude :slight_smile: Kamarádka mi doporučovala ty chůvičky od Angelcare, používají je již čtvrtým rokem a naprostá spokojenost. Mají nějaké novější modely, ke kterým je možné připojit rovnou i monitor dechu..ale ten řešit nebudeme, pokud nám je vyloženě v porodnici nedoporučí.
14. srp 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka tak co streda? kolem te 4?
@agent008 chůvičky kupovat budu, ale právě taky spíš k našim do baráku, v bytě nebudou myslim třeba. O značkách nemám zatim ani tucha, zkusíme se nejdřív poptat kamarádů, jestli nemají na prodej, nový se mi pořizovat nechtějí. A monitor dechu pořídim v případě, že mi v porodnici řeknou, že je nějaký problém. Dá se koupit okamžitě, takže preventivně nee
14. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak já si píšu středu předběžně..
14. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já chůvičky kupovat budu philips avent scd 510 o těch vím, že jsou dobré, bydlíme v domečku, takže je to docela nutnost. S monitorem dechu zatím pořád váhám.

@kkouzlo @1terezicka Taky si předběžně píšu tu středu v 16h.
14. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka děkuju za pozvání :slight_smile: už moc do plzně nejezdím, ale když mi to vyjde, tak se ráda stavím, ve středu mám čas :slight_smile: my právě bydlíme taky v domečku, ještě k tomu patrovým, takže o nich vážně uvažuju, asi by bylo lepší je mít...díky za rady, papa :slight_smile:
14. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Holky já se zblázním, asi za váma ve středu zas nedorazim. Dneska jsem vyjela nakoupit a mezi polema mi kleklo auto :angry: . Domů jsem se dostala až teď. Navíc mám manžela na služebce a nepojízdné auto na zahradě. Přijede až ve středu odpoledne a budeme muset hned někam do servisu.Já jsem bez auta jako bez ruky :confounded: . Do konce jsem musela v tom horku i chvilku to auto tlačit, tak se prďolka v břiše dost vztekala.Už mám ale nohy nahoře a relaxuju. Kdyby se něco změnilo, tak dám určitě včas vědět.
19. srp 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, držim pěsti na ten zítřejší UTZ, dej pak vědět jak prosperujete :slight_smile:
19. srp 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To jsou Murphyho zákony, znám to moc dobře. Jak se vám s holčičkou jinak daří? Už je vše ok?
19. srp 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak hlásím: 1400 g a 38 cm, všechno v pořádku.
@zusoka a myslíš, že čtvrtek by šel? me je to celkem jedno...člověk se snaží dostat mezi lidi a auto mu to nechce dovolit....hrůza :slight_smile:
20. srp 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Krásný!
20. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo
Ahoj holky, hlásím opět další komplikace,bohužel se mi začal krátit čipek a to za 14dní o 11cm, což je prý docela dost.Dostala jsem magnesko a klid na lůžku.Musíme se snažit udržet prďolku co nejdéle, tak nám držte palečky, jsem teprve 25 + 1 tt a to je moc málo, mám velký strach. Pokud za týden nebude lépe, tak musím do nemocnice a to opravdu nechci. Na dnešní kontrolu pro mě přijela a odvezla mě sestřenice a to je taky těhulka, takže nás to vylekalo obě.
Na kávu se mnou tím pádem holky nečekejte, vůbec nevím, co se bude dít.
20. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko ty už nevíš co si vymyslet :slight_smile: ne, trochu vážně, musí to bejt strašný, vim jak vyděsila mě pred 2 tejdnama, a to byla prkotina. držim palce, abyste byly obě v pořádku!!!
20. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, to mě mrzí, doufala jsem v lepší zprávy. To magnézium pomáhá a v kombinaci s klidem na lůžku pomůže případný předčasný porod odsunout co to půjde. Holčička určitě vydrží, bude to velká bojovnice. Myslím na vás a držim pěsti. Všechno dopadne dobře a nejpozději po Novém roce se uvidíme se zdravýma miminkama v náručí :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka taky moc držím palce! snaž se na to moc nemyslet a odpočívat co nejvíc...
21. srp 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery, co odložit to naše dvojrandce na jindy? Můžu jet k našim do bazénu, a asi bych radši...nenaštveš se vid...z práce chodim zpařená, tak aspon jeden den v nezávadný vodě :grinning:
21. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé, Káťo, ani nevíš jak moc mi to vyhovuje. Ozval se mi navíc večer nějakej člověk, co bude potřebovat akutně něco sepsat a má přijít za mnou do kanceláře zítra až po 15. hod, tak jsem se bála, že to stejně budu muset zrušit. Takže vše ok, i kdybych čas měla, stejně bych se nenaštvala :slight_smile: Hezky si to užijte s Jonáškem v bazénu a třeba příští týden se uvidíme.
21. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla včera na kontrole, měla jsem jít na monitor, ale nakonec ještě nebyl...mám nějakýho popletenýho doktora .:slight_smile: takže asi až příště...ale všechno je ok, zatím se neotevírám, tak jsem ráda :slight_smile: jak snášíte ty horka? já z toho umírám, v noci nemůžu spát...
22. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Ahoj, tak to by mě doktor asi nakrknul :grinning: hlavně, že je vše ok! Kdypak máš tedy náhradní termín na monitor?
My jdeme na první monitor 6.9. a nemůžu se dočkat!
Jinak horka jsou fakt pekelný, sotva se táhnu. Včera jsem nastoupila na MD, tak místo nohou nahoře jsem do večera lítala a zařizovala spoustu věcí. Začalo mi taky tvrdnout břicho - je to zvláštní, nebolí to, ale když vidim jak ta děloha objímá to miminko, tak mě to trochu děsí :slight_smile: A přestože beru hořčík, začaly mi navíc v noci křeče v lýtkách, tak asi budu zvyšovat dávku. No není se čemu divit, je to už za pár :slight_smile: Bojim se a těšim zároveň. Jinak nemám zatím nic pro mimi vypráno ani nebalim tašku do porodky, tak nás snad nic nepřekvapí, protože to by tatínek asi čuměl :grinning:
Jakpak u tebe nějaké neduhy třetího trimestru?
23. srp 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka no já už jsem si zvykla, neni to poprvý, je takovej zvláštní ale prý fakt dobrej ve svym oboru tak to je nejdůležitější :slight_smile: já jsem na MD od neděle, ale předtim jsem byla na nemocenský takže pro mě moc žádná změna :slight_smile: taky mam v noci křeče, hlavně v chodidlech, tim hořčíkem se mi to trochu zlepšilo, ale občas se to ukáže, já už tak nějak finišuju s přípravama, tašku mam napůl sbalenou, hadříky vypraný :slight_smile: ale taky doufám že tam mimčo ještě chvíli zůstane, nějak se moc ještě necítím připravená, a ani nevim jestli vlastně budu :slight_smile: no neduhy, asi takový co máte všechny :slight_smile: - v noci každý dvě hodiny čůrat, do schodů funim jako čtyry, hodně se zadejchávám, nohy mi teda neotíkaj zatím :slight_smile: jo a každý ráno po celý těhotenství jdu zvracet :slight_smile: :slight_smile: mam to po mamce, ta to měla úplně stejný, už mi to ani nepřijde, ale snad to po porodu zmizí :slight_smile: :slight_smile: jestli někam vyrazíte ten příští týden tak bych se ráda připojila, je fajnn vidět a mluvit s někym kdo prožívá to samý :slight_smile:
23. srp 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Celý těhotenství zvracení? No to by mě šiblo, to musí bejt peklo!
To kafe určitě domluvíme tak, aby nám to sedělo všem :slight_smile:
23. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @agent008 holky, tak já sem asi divná, mě pořád nic neni, kromě toho magnezka co beru.... horko mi nevadí, to mam vyloženě ráda, a Jonáš to asi bude mít po mě :slight_smile: na záchod jdu v noci max jednou, a nohy zatim taky dobrý :slight_smile: sice vás to čeká dřív, ale co do velikosti břicha, tak vám konkuruju :grinning:
Jinak bazén se díky super počasí nekonal a v práci sem byla do šesti, takže bych stejně nic nestihla...dneska sem si vzala volno a od šesti jsem vzhůru, tak budu průběžne celý den uklízet :frowning2: taky plánuju zajít do DM a do lékárny omrknout co kde koupit, krémy a tak pro miminko ještě nemám, a ani nevím co bude potřeba...nebaví mě se pídit, tak snad pak v lékárně narazim na normální paní co mi řekne co koupit, a budu to mít brzo z krku :grinning: nebo zaúkoluju maminu :grinning:
kafe domluvte, já už si to nějak zařídím...
24. srp 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek