• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@lucinkka Lucinko, já to ale chápu, to se prostě stane, že se splaší kladiva. Je mi jasný, že tě to mrzí, ale aspoň si to zapamatuje.. Alenka taky občas dělá naschvály a když ji 10x řeknu, at něco nedělá a ona to s úsměvem udělá zase, tak bych ji fakt přetrhla! Prostě jsou teď v pubertě :wink:
28. říj 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka ty jo oni jsou fakt asi vsichni stejny v tomhle veku! Ja bych na nej tak.moc chtela byt hodna, aby nezarlil zbytecne vic nez je nutny, ale on mi tu moji snahu vylozene podkopava tim svym zlobenim. A co si budem povidat, clovek je na nervy obcas i tak, unavenej, v sestinedeli....a do toho ten malej lump. Me uz pak vytaci i jen zvuky co dela kdyz si hraje, ten kraval :grinning: Slusny psycho :grinning: Jsem si vcera ma pokraji sil rikala, ze kdybych nekojila, tak snad zacnu chlastat :grinning: :grinning:
28. říj 2014 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinkka :grinning: oni si o to prostě říkají a obcas jsem chápala matky alkoholicky kdyz jsem mela jenom Aju, ted je budu chápat dvojnásob:slight_smile:
28. říj 2014 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 no Věrko, moc gratuluju!!!!!!!!!! To je krása, jak se tady rozrůstáme:slight_smile:
Holky, co se zase nějak hromadně sejít? Třeba nějaký piknik az bude fakt pěkně?
@zusoka, @agent008, @kkouzlo, @diableria, @lucinkka, @theera, @isis_mokos
26. bře 2015 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@1terezicka ty jo, takova mensi skolka ne? :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2015 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Děkuji..:slight_smile: No já jsem klidně pro nějaký sraz...to bude fakt jak menší školka...:grinning:
26. bře 2015 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Jsem určitě pro :slight_smile:. Až bude pěkně, tak něco vymyslíme.
26. bře 2015 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo, tak Al nepřijali do školky.... Co vy @diableria?
27. bře 2015 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka my taky ne. Jsme hluboko pod čarou. Šanci nam uz nedavam
27. bře 2015 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Jasně, že taky ne...Ještě doufám v zázrak, že se do jedný dostaneme, tam to není až taková tragédie :slight_smile:. Kam jsi nakonec Alenku hlásila?
27. bře 2015 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@diableria no a to Anetce budou tři v srpnu...já dávala do MS u hvězdárny, spojovací, ruská, topolová, zelenohorská a castkova:slight_smile: u hvězdárny jsme asi 30., takže tam je největší šance:slight_smile: prdim na to, příští rok to vyjde..
27. bře 2015 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Nás taky nevzali...:frowning2: a když jsem viděla kolik dětí bylo před náma, bojim se, aby jí vůbec vzali i příští rok..jako je to mazec...
27. bře 2015 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 no díky za další mateřskou...
27. bře 2015 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka @agent008, @kkouzlo, @diableria, @lucinkka, @theera, @isis_mokos
@werka87 Ahoj holky, taky jsem pro nějakou tu sešlost nebo piknik :wink: rády vás všechny uvidíme. Když tu vidím ty počty, tak si skoro budeme moci zřídit vlastní jednu třídu MŠ, co vy na to :grinning: :grinning: :grinning: ? Já jedu vyzvednout přihlášku do školky po Velikonocích, ale taky nám šanci nedávám. Je to šílený s tím umisťováním dětiček. Taky začnu jásat, že jdu ma druhou mateřskou, ale co pak ??? Mějte všechny krásné a klidné Velikonoce a snad už i to počasí dostane rozum.
3. dub 2015 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Tak koukám, že mě někdo "volá" :o))). Ahoj Zuzi, ahoj holky. Já se pomalinku (a sem tam zase ne) vzpamatovávám z minulého - Sárinčina prvního roku, takže tu teď jsem "pracovně" - snažím se poslat dál co nejvíce věcí, co už nepotřebujeme, protože se nám ložnice změnila ve skladiště. ... ale nemám čas to ani nafotit :o).
Přečetla jsem pár komentů zpět - ohledně školek - Maxí začne chodit v Božkově do waldorfské, ale sledovala jsem ty čísla přihlášek na státní školky a ať už s tím začnou něco dělat! Možná to není přesně, ale počítala jsem, že tak 700 dětí nevemou.
Nějak se domluvte a když to půjde a vypravím nás, tak bych mohla přijet :o)
3. dub 2015 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači moc moc moc gratuluju k narození druhého pokladu. Vám všem 4 hodně štěstí a zdraví :wink: Ať vám Janeček dělá jen samou radost
23. črc 2015 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek