• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Tak paráda :slight_smile: a kdypak ty jsi objednaná na první monitor?
S těma otokama jsem taky ráda že mě nepotkaly a to čůrání je taky max. 1 za noc :slight_smile: takže vlastně taky dobrý :grinning:
S tou kosmetikou taky pořád nevim - prej se stejně to mimčo má mýt jenom vodou a mazat max. slunečnicovym olejem z lékárny, ale jen když je to vyloženě potřeba. Asi koupim jenom nějakej šampónek, kterym jí případně vezmu celou, vždyť mezi šamponem a mycim gelem pro miminka nemůže bejt zase až takovej rozdíl. Z "léků" jsem koupila jsem zatím jenom ten bepanthen a aviril olejíček, tak to snad bude dobře snášet.
Ostatní nechávám až podle aktuálnosti, vždycky se to dá dokoupit, při nejhorším vyšlem taťku nebo taťka pohlídá :slight_smile:
24. srp 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to kafe bychom mohly dát příští týden, kromě pondělka můžu kterýkoliv jiný den, jakpak jste na tom?
24. srp 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já mam na monitor ještě čas, tipuju že tak 14 dní po Terce :slight_smile:
já zase nemůzu v pátek,tradičně jedem k našim...teď mam podezření, že Jiřík pojede ve čtvrtek do Prahy na Spartu, takže čtvrtek budu doma sama :grinning:
24. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si uvědomila, že sice malýmu nezpívam (a ani nebudu), ale že vyrůstá na Tomáši Klusovi :grinning:
24. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo to ta naše bude mít už i zpěvácký zkušenosti, zpívam ve folkový kapele a měly jsme pár koncertů i jako těhu :slight_smile:
24. srp 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by se hodila třeba středa, ale taky mam jinak čas tak se podřídím :slight_smile:
24. srp 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 to já jsem pěvecky nenadaná, a přítel zná max hymnu sparty, takže my na to nejsme.
Streda mi nevadí...
24. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@agent008 Takže tu středu můžeme předběžně domluvit? Zase nějak odpo kolem tý 16 hod u Dvořáka?
24. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo jojo, budu se těšit :slight_smile: chápu dobře, že na slovanech u galerie ju?díky :slight_smile:
26. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Přesně tak, scházíme se vevnitř u fontány :slight_smile:
26. srp 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka @agent008 počítam s tím
26. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008 @kkouzlo Holky slibuju, že pokud dnešní kontrola dopadne dobře nebo lépe, že taky dorazím ve středu na kávičku, už mi to ležení leze krkem. Tiše doufám, že do té nemocnice nebudeme muset!
28. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka hlavně ať jste s miminkem v pořádku!! :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Budeme ti držet pěsti!
28. srp 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008
Dnešní kontrola dopadla líp než ta před týdnem. Nehoršíme se, dokonce mám 3mm zlepšení, takže nejméně cca 6 týdnů pokračovat ve stejném režimu.Prďolka už taky konečně přibírá. Do teď jen rostla v cm a váha nebyla nic moc a teď už má i přírůstek na váze, takže jsem spokojená. Hlavně že nemusíme do nemocnice. Moc vám děkuji za podporu a jak jsem slíbila, zítra půjdu s váma. Platí před v Galerii u fontány okolo 16h?
28. srp 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Tak super zprávy! Platí to a oslavíme to nějakym fakt dobrym dortíkem:slight_smile:
28. srp 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@1terezicka Hurá, už se na vás těším a moc :wink:
28. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky bych se někdy přidala na dortík :slight_smile: ale zítra jdu vyběhávat úřady, na pracák a tak, takže asi pak budu ráda, že jsem ráda. Poslední dobou mě vyčerpává i to, že jdu na nákup... :unamused: No uvidím, jak to zítra zvládnu, ale kdyžtak bych se přidala jindy. Já se na slovany moc nedostanu, mám to přes celý město, ale nedávno jsem tam byla s kamarádkou v Berušce a tam mají teda taky moc dobrý dortíky :grinning: Asi za chvíli neprojdu dveřma..:slight_smile: A jak se jinak máte?už se nám to blíží.... :sunglasses: jo a už si připravujete tašku do porodnice? já vůbec netuším, co všechno mít?
28. srp 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka super!!!! mám radost z vás obou :slight_smile:
28. srp 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Moc děkuju, já jsem taky šťastná jako blecha.
28. srp 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Tohle jsem našla přímo na stránkách porodnice FN Lochotín - Co si mám přinést k porodu: http://gpk.fnplzen.cz/sites/default/files/users/gpk/Co_s_sebou_do_porodnice.pdf
Pokud bys přece jen měla čas a chuť tak mezi nás doraž, bylo by to fain. :wink:
28. srp 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jé, to by bylo fajn, kdybys taky dorazila..
28. srp 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo
@agent008
Holky, tak dneska stíhá smůla mě, volala mi sestřička, že mi těhotenskou poradnu dnes musí šoupnout až na 15:30, tak nevím jestli vás ještě pak u Dvořáka stihnu. I jsem zvažovala, že tu prohlídku dneska vypustim, když jdu příští čtvrtek na monitor, ale pro jistotu radši půjdu, náhoda je blbec, znáte to.
Po prohlídce pojedu stejně nakoupit do Billy, tak jestli vás tam uvidím, hned se k vám budu hlásit!!
29. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka to je jasný, jen běž :slight_smile: kam chodíš na gyndu?
29. srp 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Do Pařížský k MUDr. Šubrtový, max. spokojenost..
29. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka díky, poohlížím se po nějakym jinym doktorovi, nejsem s tim mym moc spokojená...tak a´t je vše ok a když to stihneš budem se těšit :slight_smile:
29. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jen běž, nic nevypouštěj! Držíme palce
29. srp 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem až teď dorazila z města, tak se k vám přidám až příště, jsem totálně vyřízená...ale snad už mám úřady tak nějak vyběhaný.....budu mít do porodu snad klid....a po porodu další vyběháváni, se na to fakt "těšim"... :unamused:
A co vy, jak zvládáte ty horka? Já už chci podzim, poslední dobou mi začaly v noci otékat prsty na ruce...nemáte to taky? Si říkám, že normálním těhotným otýkají kotníky a mně ruce... :slight_smile:

@zusoka Jo děkuju za ten seznam, asi to už začnu dávat dohromady.
29. srp 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @agent008 děkuju za společnost :slight_smile: Jíťo, omlouvám se ještě jednou za to jméno, nerada jsem te přejmenovala...
@1terezicka jak ste holky dopadly? doufám, že ok :slight_smile: Jinak, Jiříkovo ségra je taky těhotná, tak vás bude v baráku víc :slight_smile:
@werka87 aspoň budeš mít klid :slight_smile: nás to většinu ještě asi čeká, já sama musim přehlásit trvalý bydliště a na matriku kvůli příjmení Jonáška...
29. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @agent008 Taky děkuji za fain odpoledne. Byla jsem šťastná, že jsem mohla vypadnout mezi vás. Taky děkuji

@werka87 Není zač děkovat.Jen jestli to pomůže. Jinak nevím jak ty, ale ten porodní plán jde asi daleko okolo mě. Vůbec bych nevěděla, co tam psát :slight_smile:
29. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek