• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka Holky jak u Dr., jste OK?
29. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka taky moc díky za fajn odpoledne, bylo to moc příjemný popovídání :slight_smile: doufám, že se ještě stihnu zúčastnit dalšího sedánku :slight_smile: :slight_smile: opatrujte se! hezkej večer :slight_smile:
29. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Nápodobně
29. srp 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @zusoka @agent008 No holky to byl blázinec ! Doktorka měla tři týdny dovolenou, když jsem přišla do čekárny, bylo tam už 13 ženskejch, vesměs těhulky, takže jsme tam na střídačku seděly i na zemi :grinning: Přišla jsem na řadu nakonec až v pět a byl to takový "šup šup", nicméně vše je ok, i krevní obraz, tak jsem šťastná jak blecha. Ale teda upřímně mě mrzí, že jsem neměla možnost vás všechny dneska vidět..
A na Kačenky švagrovou se musim teda zaměřit :slight_smile: je těhotná nějak čerstvě asi, vid? To budou panečku důchodci koukat, jak se tu rozrůstá elita :sunglasses:
29. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka hlavní je, že je vše v pořádku :slight_smile: já si taky vždycky oddechnu když je to ok, před poradnou jsem pokaždý jak na trní :slight_smile:
29. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka To je skvělá zpráva, že jste s princezničkou obě v pořádku. Vyrazíš s náma příště :wink: neboj.
30. srp 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka jojo, Verča je tak ve 12,13 týdnu :slight_smile: no důchodci si spíš budou stěžovat, že mimča řvou :grinning: už úplně vidim ty naše sousedy tady...
1. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Na ty jejich kyselý xichty se těším, protože u nás v domě je snad jediná slušná důchodkyně, ostatní ani třeba neodpoví na pozdrav, před nosem ti ujedou s výtahem, i když vidí, že táhneš buben a nákup..Uděláme jim tu posvícení :slight_smile:
1. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak mam radost, že se musim pochlubit :grinning: dneškem jsme konečně koupili a objednali nábytek do obýváku, ten starej bude v dětskym pokojíčku a máme i ledničku, tu dovezou v týdnu, takže se zabydlování konečně dostalo ke konci :slight_smile: pak mi snad mamča uklidí, já už nevydrhnu parkety, všechno přestěhujem, namalujem zdi v dětskym a jenom budem čekat na malýho :slight_smile: půl roce to vypadá, že budem konečně bydlet bez improvizace :grinning:
2. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo No tak paráda! Co jste nakonec vybrali za ledničku?
Až budete mít ten pokojíček, tak hoď nějakou fotku, pro inspiraci :wink:
3. zář 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery vyhrál Samsung, i cena dobrá :slight_smile: fotky pokojíku budou, ale ne hned :grinning: teď musím přesvědčit mamku, že mi touží vytřít podlahu a umejt okno a pak se do toho můžeme pustit dál :slight_smile: před porodem bude hotov :slight_smile:
4. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak jsem včera byla na prvním monitoru, 20 minut slyšet srdíčko - paráda :slight_smile: jen jsem musela ležet na zádech a pak mě z toho šíleně bolela hlava...taky mi brali stěry na streptokoka, tak doufám, že to bude dobrý...teď už kontroly po týdnu vždy s monitorem, uteklo to hrozně rychle :slight_smile: CS se mi z 0 před dvěma týdny zvedlo na 5, ale doufám, že tam malá ještě chvíli vydrží :slight_smile:
5. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Jé tak to držím palečky :wink: jen tak dál holky
5. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo To je super. Ty jsi myslela, že to bude až k vánocům a ejhle, lednice bude za chvilku doma :grinning: Náš taťka maká pořád okolo domečku venku, takže pokračování na dodělání podkroví a dětského pokoje bude následovat až za dlouhých zimních večerů.
5. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo@agent008 Já už jsem taky konečně sehnala dětskou doktorkuz okolí, která nás vezme a je prý podle recenzí na netu a doslechu dobrá. Taky mi řekla, že první návštěva miminka je doma, což mě dost mile překvapilo, protože většina maminek co znám, si už i prvně musela zajít k dr. osobně. Asi stará škola- no jo vesnice, ale to nám vůbec nevadí :wink:

Já hlasuju pro další sešlost u kafíčka, a co vy?

@agent008 Ty Jíťo asi podle malé, že? :slight_smile:
5. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka no jo, nevím kdy si vzpomene :slight_smile: ale kdybyste šly třeba příští týden, tak bych vás moc ráda ještě viděla :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo
@agent008
Jé, holky já jsem pro sraz! Jítě gratulace k monitoru, mě to čeká zítra, nemůžu se dočkat:slight_smile: Tak nadhoďte termíny, těšim se..
5. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Já bych ten příští týden klidně šla, ale záleží jak dopadneme v pondělí u dr.
5. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 @kkouzlo@1terezicka @agent008 Holky co vy na ten srazík někdy ve st 12.9,čt13.9,pá14.9 příští týden?
5. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Všechny tři dny můžu odpoledne..zase nějak poté 16 hod? Jinka držím pěstičky na kontrolu :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já jsem pro, ale počkáme ještě co pracující menšina :slight_smile: , který den se bude hodit
5. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jo a za držení pěstiček díky, budeme to potřebovat
5. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka já se taky přizpůsobím :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka @agent008 tak se hlasi pracujici mensina:slight_smile: me krome patku, kdy odjedeme mimo plzen je to asi jedno, dokonce budu mit mozna dovolenou, takze po 16 muzu kdykoli...
6. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @agent008 Mamky tak teď jen odhlasovat, který den :slight_smile: st nebo čt? Hodinu už víme okolo 16h ve Dvořáku.
6. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka A jak dopadl monitor?Jste fit a vše OK?
6. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka já hlasuju pro středu, ale ve čtvrtek bych taky asi mohla :slight_smile:
6. zář 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka
Co vy na to? Já souhlasím.

@werka87 Půjdeš taky?
6. zář 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo
@agent008
Takže středa po 16.hod u mě taky ok :slight_smile: A dnešní monitor super, krásně holčička spolupracovala, hezky se hejbala, kopala do žeber, máme velikou pochvalu od MUDr. Dokonce se smála, že i krevní obraz mám lepší než na úplnym začátku těhu. Jo a máme zaznamenaný minikontrakce - takový slabý menstr.bolesti, ale jinak je mimi prej ještě vysoko, takže pohodička.
6. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka tak to super! :slight_smile: jdeš zase za týden? a jaký máš to CS?
6. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek