• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@alma13277 Alenko, DĚKUJU za příspěvek :slight_smile: Takže s klidem v duši můžu tu svojí Alenku teď na Lochotíně porodit, to jsem potřebovala :slight_smile:
16. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@alma13277 díky za příspěvek :slight_smile: on to ten Lochotín stejně vyhraje (ikdyž budu pochybovat do poslední chvíle :grinning:
16. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
holky, KONEČNĚ jsme byli na matrice :slight_smile: už můžu rodit...
17. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkouzlo :grinning: jsem si říkala, že se ten váš taťka bude snažit vyběhat to před slehnutím - přece se chlapeček nebude jmenovat příjmením jinak!
17. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@alma13277 Moc moc děkuju za tvůj příspěvek. Není nad zkušenosti kované maminky a rodičky.Moc mě těší, že ti stálo za to jet z Berouna rodit k nám do Plzně. Jak se znám, tak si tvůj příspěvek ještě několikrát přečtu, abych se vždy v případě pochyb uklidnila :slight_smile:.
17. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo Holky já taky hlasuju pro nadstandart-jednoznačně, ale mám strach, že ne vždy bude volný. Včera jsem mluvila s jednou známou a ta byla z porodu na Lochotíně doslova nadšená, tak mě taky trochu uklidnila. A dokonce pronesla, že mi závidí, že půjdu za chvilku rodit, ona by si to prý klidně a ráda zopakovala-blázen :slight_smile: Klystýr taky jedině doporučuje, prý se to trošku urychlí a necítíš se pak blbě, jako kdyby.... Celou neděli jsem myslela na Jíťu jak se jí vede a jak s prďolkou pokračujou, když měla ten první termín porodu-moc jim holkám držím palečky!
Jinak doufám, že vás už to tvrdnutí bříška moc nezlobí,opatrujte se
17. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka No taky jsem si zrovna říkala, že už je Jíti miminko asi na světě :slight_smile:
17. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Tak co vy? Byli jste u toho doktora?
17. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka ba ne holky, pořád nic :slight_smile: zuzi termín mám až tu příští neděli, 23. září...no ale už jsme v sobotu skoro jeli, chytla mě uklízecí mánie a večer mi začali kontrakce, měla jsem jich několik tak po čtvrt hodině, když jsem si dala sprchu tak mi to přešlo :slight_smile: dneska jdu na kontrolu tak pak napíšu, jak to se mnou vypadá, snad se malá zas trochu posune vstříc k nám, už bych ten porod docela brala, v noci už skoro nespim a jsme jako na trní :slight_smile: těšíme se moc :slight_smile: ať se vám daří a pěkně rostete! ozvu se :slight_smile:
18. zář 2012 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka Tery měla jsem to v plánu asi v tuhle dobu, ale večer se trochu rozkopal, a dneska ráno jako fest, takže je to dobrý :slight_smile:
jinak se musim pochlubit, poprvý co sem těhotná, sem spala až do půl devátý :grinning: skoro zázrak. Tak až se proberu, pádim do Dvořáka na nákupy, snad poslední...
18. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Ještě že tak :slight_smile:
18. zář 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka no nemysli si, já včera doktorce zkoušela volat, ale nedovolala se, tak jsem si říkala, večer pojedem dyžtak na pohotovost, ale naštěstí jsme nemuseli...měla jsem docela nahnáno, zato Jirka má všechno na háku a já moc stresuju, chci vidět jeho, až na mě přijde porod:grinning:
18. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, a co ty kojicí podprsenky? Nejvíc uvažuju o velikosti... Terko, ty jsi něco objednávala, že? Nemáš prosím odkaz? Myslim, že bych měla začít pomalu balit tašku, a podprdy ještě nemam ani jednu...ted jdu do KIKU, tak se mrknu na nějaký obyč
18. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, já právě kvůli tý velikosti objednala místo klasický podprdy jenom takovou tu lambadu - http://aukro.cz/ahh-bra-3x-bezesva-podprsenka-m-l-xl-xxl-xxxl-i2630904926.html, to mi doporučila ta švagrová, že je to super na spaní, páč to drží kde má. Jinak jsem koukala, že kojící práskačky mají i v malym tescu v prvním patře jak je FaF asi za 250,- a pak samosebou v HM za 399,- a ty vypadají docela dobře. Zkusím těch prvních pár dní vydržet s těma bezešvýma z aukra a pak případně sjedu někam pro tu klasickou, až se to mlíko usadí :grinning:
18. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Tak jakpak na kontrole, prdelka se drží zuby nehty u maminky, vid? :slight_smile:
18. zář 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Zuzi, kdypak vy máte kontrolu?
19. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka jojo, nechce se jí ven :slight_smile: jinak ozvy dobrý, jsem pořád otevřená jen na pět, takže malá brzo postrašila a teď ticho po pěšině :slight_smile: doktor mi doporučil víc sexu, aby se to hnulo :slight_smile: :slight_smile: takže holky, program na večery mám :slight_smile:
19. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Aaaa, tak to má manžel radost, vid? :grinning: Se tedy hezky snažte, to se malá narodí ještě tenhle týden určitě :slight_smile: Hodně sil k porodu, ať máte na tenhle zážitek jenom krásný vzpomínky a jste v pořádku! Budu se těšit na další zprávy.
19. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jé tak to jsem ti ten termín trošku posunula co :slight_smile: ? Jsem to ale skleróza. Držím palečky, ať vás malá moc dlouho nenapíná a brzy jste 3 :wink: Hlavně se opatrujte a sex sex sex :grinning: :grinning: :grinning: to je pěkná rada
19. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko kontrolu máme 27.9, tak uvidíme jak to dopadne. Včera jsem byla na OGTT a to byl tedy humus. Mě sladké po ránu nedělá vůbec dobře a navíc ještě na lačno a snažte se nezvracet-taky pěkná rada k odchodu. Byl tam se mnou manžel, tak to nebyla ani nuda. A co vy? Jak se vám vede? Taky jsem zvládla registraci v tom DM, dostala kuponovou knížečku a paní prodavačka se děsně divila, že jsem těhotná, že to čekáme už v prosinci. Tak ti nevím, asi měla ta slovenka v Olympii pravdu, asi vypadám jen jako tlusťoch než těhule :confounded: Budu se muset nad sebou zamyslet. Jak to pinďa v bříšku slyšela, tak začala pěkně protestovat, asi chtěla té prodavačce vynadat :slight_smile: , že ona je tam taky
19. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka buď ráda :slight_smile: já byla dneska v práci - cca po 10 dnech a prej sem děsně přibrala :grinning: no já si toho nijak nevšimla... a výsledky tý cukrovky už máš? nebo až toho 27 u doktora?
taky jsme dostali první hračku - takovou plyšovou knížku, co dělá různý zvuky, já věděla, proč nic nekupuju, sama bych tohle ani nevybrala...ale ono se to nějak upotřebí :slight_smile:
@agent008 Jíťo, sex je náš :slight_smile: a jako v tý písničce :slight_smile: malou můžete mít každou chvíli u sebe :slight_smile: ale já vidim, jak Jiříka ani po radě paní doktorky nedonutim, aby náhodou Jonášovi neublížil :grinning: my asi budem muset hledat jiný metody...
19. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači výsledky mají dnes nebo zítra dorazit k ošetřujícímu dr., už jsem zkoušela volat a zatím nic nepřišlo, tak tam zavolám zítra. Asi bych do toho 27. nevydržela čekat, ale já mám takového dr., že pokud by něco bylo špatně, tak budou určitě volat, aby se to začalo řešit hned.
Myslíš rada za to že vypadám jako vzducholoď? no nevím, nevím :confounded: Zas na druhou stranu, co po nás chtějí, vždyť jsme rěhotné, tak asi jako proutek být nemůžeme-NE?
19. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka ...ráda za to, že zatím příliš nepřibíráš...a třeba ani nezačneš...nakonec budeš ráda :wink:
to máš fajn doktora...
19. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Určitě budou výsledky v pořádku. A s tou váhou - to teď prostě nemá smysl řešit, dvě ženský ti těhotenství pomálu nevěří, deset dalších jinejch by tě pochválilo, že ti to sluší - ale ty zrovna nejsou tak drzý, aby se k něčemu co se jich netýká vyjadřovaly. Je to jen o tobě a tvym miminku!
19. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Koukám, že ty naši taťkové jsou na tom podobně. Jak mi to břicho vylezlo a vidí ty pohyby, tak ho musím normálně nahánět, truhlíka jednoho :slight_smile: takže já počítám s tím, že budu přenášet!
19. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Tak to u nás je to naopak, taťka kolikrát musí nahánět mě :wink: (ale u nás zatím vzhledem k čípku, musíme dost sexem šetřit) Nejvíc by mu vyhovovalo doporučení jaké dostala Jíťa hodně sexu :slight_smile:
19. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Tak to u nás je to naopak, taťka kolikrát musí nahánět mě :wink: (ale u nás zatím vzhledem k čípku, musíme dost sexem šetřit) Nejvíc by mu vyhovovalo doporučení jaké dostala Jíťa hodně sexu :slight_smile:
@kkouzlo Jo jo doktora mám zlatého, ale ty sestry......Nikdy nepochopím, jak tak skvělej člověk jako je můj doktor, může trpěk takové můry jako sestry, co má on :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chodím tam kvůli němu, takže to musím vydržet. Sestry má 3 a dobrá je jen jedna
19. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka :grinning: tak to ti normálně závidim!
19. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka
@1terezicka
@kkouzlo holky díky moc za podporu :slight_smile: řeknu vám že ty konce nejsou nic moc, už bych chtěla porodit a bejt s malou, to čekání je strašný...od večera trochu špinim, kamarádka mi řikala že by to mohla bejt plodovka, ale myslim že ne, je to jen trochu tak asi zatim nikam nepojedu...jojo, rada za všechny prachy...ale ten muj doktor teda...řek mi to když mě zrovna vyšetřoval, jako když se vám chlap rejpá mezi nohama a do toho řekne že by to chtělo víc souložit..odcházela jsem celá rudá :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 No na tý gyndě člověk fakt občas zažije "horký" chvilky :grinning: Já když bydlela ještě v Chomutově, tak jsme s mamčou měly stejnýho gynekologa a on když mě prvně vyšetřoval, tak mi ve fakt nevhodou chvíli řekl, že jsem celá maminka :grinning:
19. zář 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek